Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenand
15. júl 2008

čavte kočky pink libi je mi to velmi luto že to takto dopadlo ☹ až mi slzičky vypadli včera to bola taka super spravička a dnes toto ale čo už musime ist dalej ale ono to raz musi vyjst ja by som vam to všetkym priala s uprimneho srdiečka aby ste mali krasne a zdravučke detičky 😵 😵
tu prši akurat čo som stihla oliverka odviest do školky a prist domou a už sa aj rozpršalo ☹

libeth
15. júl 2008

lenand 😔 uz som to rozdychala ... momentalne len dufam, ze sa precisti vsetko co ma, aby som mohla zacat odznova. Iked zacinam mat pocit, ze na mimi skratka nieje este vhodny cas a ja idem s hlavou proti muru ☹

lenand
15. júl 2008

libi ked to tak citiš tak tomu nechaj volny priebeh ono sa to určite spravý a ty možno vtedy ked to najmenej budeš čakat tak vtedy to výjde 😵

lenand
15. júl 2008

inač mne sa nič nechce je otrasne počasie len prší a prší takí lenivý den dnes bude pri tomto počasí ☹

mirip
15. júl 2008

Ahojte diečatá, u nás zase pršalo celú noc 🙄 a vyzerá to tak že ešte aj dnes celý deň bude 🙄 ako sa máte? čo nového?
libi nebud smutná další mesiac to určite vyjde 😉 ozaj čo na to tvoj doky,že máš lut.fázu po ovulke takú krátku? neskúsil ti dať nejaké lieky na upravenie cyklu? tuším duphaston upravuje cyklus a je aj na liečbu endo......

lenand
15. júl 2008

ahoj mirip a ako ty pokračuješ mna dnes pak bolia tie rany po laparke uplne ma to tam reže ☹

pink_lady
15. júl 2008

ahojte
libi to krvacanie na 18DC je mi luto ☹ ale take myslienky si nepripustaj, ze na mimi neni spravny cas 😉 Len sa asi nemozeme na to upinat a snazit sa dat tomu volny priebeh 😔 😉

ja som dnes cestovala vo vlaku s takym zlatym 2 rocnym chlapcekom, stale sa chcel so mnou hrat na skryvacku 😵 😀 furt ze tetaaaa tetaaa kuuuuuuuuuuuuuk 😀 😵

ten Nor. (ani neviem ako sa to pise poriadne, neviem si to zapematat 😀 ) este nezabral 😖 dnes som stihla uz tiez pretict, nespala som skoro celu noc - ale vraj do 3 dni by to malo byt ok tak uvidime 😎

lenand skus na tie rany repikovy obklad 😉

lenand
15. júl 2008

dakujem pink aj vtedy po prvej laparke a aj po cisarskom ked bolo take upršane počasie tak mi to v tých rezoch až tak trhalo inač ich skoro vobec necitim ale skusim ten obklad 🙂

mirip
15. júl 2008

čaute, zase som nakukla 😀 lenand no snažím sa.........chodím zase na injekcie a doky robí každý druhý deň sono aby meral folíky, inak nič nové nemám.....chystáme sa na dovolenku 😎 a potom po prázdninách zase do roboty 😒 😖

pink_lady
15. júl 2008

miri ved prazdniny este len zacaliiii 😉 uziiivaj si ich 😅

miminap
15. júl 2008

ahojte babule, tak ja som zasa po case tu, aby som vas pozdravila a zreferovala, ako to ide so mnou dalej. takze rany po laparke sa pekne hoja, problem vsak mam s tym, ze stale nemam menzes. mala som podla beznehO cyklu dosta 7.jula a stale nic. akurat vcera zacalo take svetlocervene spinenie, tak neviem, ci to bude tak pokracovat alebo je nejaky problem. lekarka tvrdi, ze to moze meskat, ale ja sa bojim, aby nieco nebolo v neporiadku. och joj.. robili mi aj ster á nasli nejaku bakteriu. vraj je bezna v tele, len sa premnozila asi oslabenim imunity a prostredia v maternici.. no nedali mi ziadne lieky, vraj hodnota nebola taka, aby sa to liecilo zbytocne nejakou chemiou.. tak mi odporucili BIOCLIN. mate s nim niekora skusenosti? stale cosi.. uz som z toho hotova. teraz pijem aj nejake cajiky, rano a vecer striedam dva. namiesala ich lekarka, co studovala medicinu vo varsave a potom pat rokov cinsku medicinu v pekingu. namiesala ich z nejakych rastliniek, ktore zhana po svete, malo by to pomoct posilnit organizmus a hojenie buniek, ako aj rotizapalovo, protitoxicky..dufam, ze aj to prispeje k zaniku lozisk endo.
inak stale cakam, kedy mi lekar zavola, ze prisli papiere z poistovne a tesim sa, ze zacneme pracovat na priprave na IVF. och, uz aby to bolo.
na dovolenku teda sa chystam so sborom do belgicka (niekto sa pytal ci tancujem - tak teda spievam 😉 ) a potom sa uvdi, ako bude pokracovat moj stav, ci budem chciet a moct ist este niekam k moru alebo nie.
takze tak, babenky.
drzte sa mi vsetky a posielam Vam kusisko optmizmu.
pa.
mirka

mirip
16. júl 2008

Dobré ránko budúce tehulky 😉 nie je možné som tu prvá 😀 bud všetky makáte ako usilovné včeličky alebo ešte spíte 😀 😀 😀 prajem pekný deň 😎 😎 😎

lenand
16. júl 2008

ahoj mirip ja akurát papkam dobru mamu tvarohovu už by som mala ist do prace lebo ked som doma lem vkuse niečo hladam po chladničke 😉

mirip
16. júl 2008

že by už príznaky tehu? 😉

lenand
16. júl 2008

to neviem ale už snažilkujem druhy týžden ale to by bolo asi skoro uvidime mužik sa zomna smial že som si zobrala dokyho slova velmi važne ved on povedal čo najskor a doktorou treba počuvat 🙂

pink_lady
16. júl 2008

dobre ranko - teda pre mna, ostatnym asi uz pekne dopoludnie 😀

hurraaaa ja uz nekrvacam dokonca ani nespinim 😀 😀 😀 😀

v noci som isla rodit svoje tretie diete, niekde na dovolenke ma chytili kontrakcie 😀 paaani ale taky zivy sen to bol, ze mi bolo luto normalne ze som sa zobudila ☹ 😢 A vsetkym lekarom som naokolo hovorila ze moje prve dva porody boli uplne v pohode, ze bezpolestne ze aj tento bude urcite 😀 😀

lenand to by bolo super keby vam to vyjde teraz na prvy krat a Olinko by mal surodenca 😵

mimi - drz sa a cim prv sa zotav 😉

mirip 🙂

janis24
16. júl 2008

ahojte, no ja usilovne akurat tak brazdim po nete, ale uz idem pracovat, vazne 😅 😀
My inak tiez snazilkujeme akosi dost intenzivne, ale to len preto, ze je chut, v podstate nic od toho neocakavam, lebo ani neni co... 😒
lenand, ano mas pravdu, slova doktora su svate, najma pokial ide o odporucania takehoto typu... 😀 😀 😀 😀

mirip
16. júl 2008

jééééééj tu to ožíva 😀 ahojte

lenand
16. júl 2008

a konečne aj slniečko zasvietilo ahoj všetky 😀
janis ono ta to prekvapi neboj a nebudeš vediet ani kedy len pekne snažilkuj
pink super spravička

pink_lady
16. júl 2008

janis len aby si nebola prekvapena 😉 😀 😀 😀

lenand
16. júl 2008

presne tak 😵 😵 😵 😵

janis24
16. júl 2008

pink super ze tabletky zabrali, dufam ze to bolo taketo prvy a posledny raz... 😉 Mala si krasny sen, viem si to zivo predstavit, lebo uz aj mne sa to stalo zopar krat, snazim sa udrzat si to v pamati co najdlhsie, ale postupne sa to vzdy vytrati... ☹
Joj babule bodaj by som bola prekvapena, ale tazko sa da verit, ze motyka vystreli, ked mam pravdepodobne uuuplne zrastene vajcovody... 😅 Ale v poho, ja si pockam na to IVFko... 😉

pink_lady
16. júl 2008

janis - raz sa take sny stanu skutocnostou - musime verit 😅 aj ked je to niekedy velmi tazke 😢 dakedy si taky sen premietam a premietam, ze juj ake by to bolo krasne keby to je uz naozaj ... 😔
nooooo a, ked "len" pravdepodobne zrastene - mozno tam predsa len nejaka cesticka je 😉 😉 😵

pink_lady
16. júl 2008

inak sa citim ako znovuzrodena ked som prestala mrchovat, aj ked este take slabucke spinenie je 😖 ale uz si pripadam plna energieeee 😀 😀

mirip
16. júl 2008

tak to je fajn pink že ti je lepšie a máš aj dobrú nladu 😉 tá je základ všetkého

lenand
16. júl 2008

ahoj pink super že sa tak citiš a inač super fotka sekne ti to tam 🙂 😵

mirip
16. júl 2008

čau lenand, aj ty si tu? som myslela že tu z nás brázdim na koníku len ja

lenand
16. júl 2008

pišem si cez skipe s kamoškou v amerike tak som nakukla čo noveho

mirip
16. júl 2008

a čo nového?????

lenand
16. júl 2008

nič mužik už zalomil a ja ešte trošku početujem a idem do hajan ty ako teraz si bola na posledne injekcii a ako dlho ich budeš brat je mi to jasne že kim sa ti nepodarí ostat tehu ale ako dlho sa možu brat