Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

ellianka
17. júl 2008

mňam na koláčiky sa dám vždy uhovoriť 😀
hmm...škoda, že to nie je bližšie, chcelo by to rýchlu dopravu.

amalfi
17. júl 2008

Zdravim holky,
ako som slubila podavam hlasenie o laparke z piatka. Resekcia oboch ovarií bola zrejme nutna, kedze som mala dost rozsiahli nalez - aj na moc.mechure 😠 ,samozrejme to Dr.poslal na histologiu - vraj rutina a vobec nevadi ked som mala okace zvysene pred zakrokom. V sobotu vo mne ostala len 1 neprijemna trubicka, kt. mi vzali v nedelu rano.V pondelok ma vypustili z toho ozdravneho zariadenia 😀 . Nasledujuca liecba klasika, bud babatko do 2 mes., o com pochybujem, kedze niesme na gumicku, resp. injekcie do bruska kazdy mes. po dobu 4-5 mes. Potom kontrola: znova len a zas LAPARO ☹ , co ma dost prekvapilo!! Takze teraz sa budeme tieto 2 mesice lubit ako nikdy!!

Podstatnu info som sa ale Dr.zabudla opytat: od kedy mozeme mat styk?? 😝
Majte sa krasne a ak viete odpoved na moju otazku....Pekny den

lenand
17. júl 2008

amajfi ja som mala laparku v utorok a hned v pitak som dostala mrchu a mala som ju sice trošku dlhšie ako obvikle 9dni ale potom už asi tak na 15den po laperke bolo tutu mutu tak sa nemusíš bat ak nemaš neake važnejšie problémi tak to možeš skusit 😉
a ta liečba tiež som mala ale 6 mesiacou a potom mala byt tiež kontrolna laparka ☹
tak sa len pekne ti 2mesiace lubkajte nech sa zadarí a nemusí byt laparka tehu je najlepšia liečba na endo 🙂

janis24
17. júl 2008

ahoj amalfi, v podstate je to indivindi, ze kedy sa mozete snazilkovat, zalezi len od teba, ako sa citis, ja som bola uz tusim tyzden po laparke v tomto ohlade fit 😉 😀 A co sa tyka tej kontrolnej laparky, nemusis na nu ist, je to na tebe a tvojom rozhodnuti, nakolko je to potrebne... Ale bodaj by si nad tym ani nemusela premyslat, ked by sa zadarilo 😵
Taaaakze drzim palceky, oddychuj, regeneruj a hop na draheho!! 😀 😀

elli, pink 😨 😨 😨 😨 😨 prec so skaredymi myslienkami!!!! Ja viem tiez prefackat, sebe to sem tam robim 😉

sue13
17. júl 2008

Ahojte 😵 Prisla som Vas pozriet 😵 Pink, Elli aj ja mozem prefackat 😀 Co su to za myšlienky 😠
Janis, Lenand vy ako sa mavate? Co nove? 🙂 Uz ste dovolenkovali? 😎
My sme boli vcera na poradni a mame uz 3cm. Vsetko je na stastie v poriadku a pomaly gulatieme 😵
pekny dnik zelaaaam 😉

lenand
17. júl 2008

sue trošku nam tu poprskaj vyrusiky 😉
inač sa mam fajn 🙂 dovolenka ešte nebola až ked koncom augusta 😉

sue13
17. júl 2008

velmi rada Lenand, posielam aj tebe aj ostatnym.......
TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT
TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT
TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT
TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT

ellianka
17. júl 2008

amalfi, želám krásne dva mesiace lubkania 🙂 😵 a potom už len želaný výsledok, držím palec 😉

kočky ja prefackať nepotrebujem 😅 ale ste zlaté 🙂 🙂

sue 😵 😵 😵 som si nachytala malé vyškerence, dík...pozerám, že sa krásne zagulatievate (dúfam, že je to správne po slovensky 😀 ), pohladkaj malého drobca aj za mňa 😵

mirip
17. júl 2008

ani ja nepotrebujem, ni prefackať ani nič iné......... 😀 😀 😀 😀 čaf elli

ellianka
17. júl 2008

ahoj miri 🙂

mirip
17. júl 2008

jééj si tu, super, som myslela že si len nakukla a ušla 😀 😀 vačšinou tu trávim čas sama

ellianka
17. júl 2008

neušla 😀 dnes mám trochu času a tak čítam čo som zameškala
ako sa máš? domček je už vyupratovaný?

vejinka
17. júl 2008

kocky aj ja vam dam par virusikov: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mirip
17. júl 2008

mám sa výborne som na dovolenke 😀 😀 😀 hej už mám upratané, dnes aj navarené a uprataná kuchyňa, už len vyberiem práčku ked doperie a s........ na robotu už, na dnes mám toho dosť a čo ty?

mirip
17. júl 2008

veji, no neviem čím to je ale som tu zase ked dávaš vírusy ako vždy 😀 😀 😀 😀 😀

janis24
17. júl 2008

aj ja som tuuuu!!! Snad ste si este vsetky nerozchytali a nieco mi zostalo, staci mi aj jeden malilinkaty virusik 😅 Dakujeme babulky!!! A prijemne tehulkovanie 😉

ellianka
17. júl 2008

veji 😵 😵 😵
to je super zásielka, hneď odkladám do šuflíka 🙂

miri 😀 tak to máš teda peknú pracovnú dovolenku...mňa ešte len varenie čaká a hora prádla na žehlenie k tomu

mirip
17. júl 2008

nechávam, janis aj vám, ja len vždy ked tu veji nakukne a rozhádže vírusy som v správnu dobu na správnom mieste 😀 😀 😀 😀 😀

ellianka
17. júl 2008

janis 🙂 určite zostalo pre všetky, ja som si uchmatla len pár

ellianka
17. júl 2008

miri, tomu sa hovorí krásna náhoda...tak nech sa tie vírusky na teba pekne nalepia a nepustia 🙂 😵

mirip
17. júl 2008

mám elli ale pojdeme určite aj k moru, vlani sme nešli lebo som bola po laparo a doky povedal že možem do vody, len dávať pozor a velmi nerozmočiť, že je to len malá ale predsa svojím sposobom predsa len operácia a ani velmi za čas namáhať nie, a tak sme šli do Tatier a muž ma "šetrne" povláčil po všetkých plesách a kopcoch a ja s jazykom po paty som sa vliekla za ním 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ellianka
17. júl 2008

no my budeme mať podobnú dovolenku tento rok 😀 chystáme sa na hory a more si nechávame na vianoce alebo na budúci rok. a to "šetrné" vláčenie poznám 😀 😀

mirip
17. júl 2008

no on vyberal program, na každý deň a že neboj sa nebudem ťa unavovať a jeden deň sme boli na skalnatom, popradskom a aj štrbskom plese a som myslela že črevá vyplujem 😀 😀 😀

ellianka
17. júl 2008

ja som zvedavá ako rýchlo sa spamatám z laparky a či to naozaj ostane len pri laparke 😅

mirip
17. júl 2008

no my odeme tento rok k moru po vlanajšej odmlke a ja sa teším jak malý medvedík, 😎 😎 😎 😎 😎 😎 lebo mať dovolenku ak bývaš na dedine nie je žiadna dovolenka 😖

ellianka
17. júl 2008

to je teda pravda, vždy sa nejaká robota okolo domu nájde
a kam máte namierené?

mirip
17. júl 2008

už som to tuším niekde písala, ak pride menzes a inj. nebudú lebo doky ide tiež na dovolenku tak ideme okolo 9.-11-8. a ak bude s inj. pokračovať tak ideme vtedy ked doky 16.8. chceme zobrať ak na ten prvý dátum tak 11dnovku a ak na ten druhý len 8dnovku ale all inclusive, boli sne aj na takej že ranajky, aj polpenzii aj plnej penzii ale all inclusive je najlepší ak chceme ísť tam kde sa rozhodujeme, ked si to totiž člivek prepočíta že má si ešte aj nejaké jedlo denne kupovať tak all inclusive vyjde lacnejšie, chcele ísť bud do Turecka na Tureckú rivieru &lebo na Grécky nejaký ostrov - rodos, lesbos, zakyntos, krétu, korfu , kos.....ešte nevieme ale pri oboch dovolenkách keby sme mali platiť ešte jedlo a hlavne vodu ktorá je tam drahá by sme prerobili a vyšlo by to ovela drahšie, mám vyhliadnutý holet na tureckej aj na kurfu, rodose,a kréte, tak uvidíme aká termín nám vydá a kde nakoniec skončíme ale doma s nohami v lavóre s vodou určite nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ellianka
17. júl 2008

tak budem držať palec aby vám vyšla super dovča a prišli ste obaja oddýchnutí 🙂
už som to tuším tiež písala, ale my sme boli na zakyntosy a bolo supeeeeeeeeeer 😀 jedna z naších najlepších dovoleniek, síce bez stravy ale vôbec nám to nechýbalo, požičali sme si skúter a prejazdili celý ostrov 😵

mirip
17. júl 2008

nooooo dobré, mna viac láka turecko muža grécke ostrovy, tak uvidíme kto napokon vyhrá 😀

ellianka
17. júl 2008

miri, bežím domov...pozerám, že práve sa tu u nás rozpršalo 🙄 a to sme sa chystali večer na opekačku
v takomto počasí je naozaj najlepšie niekde pri mori 😎
paaaaaaaa