Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenand
8. aug 2008

majte sa zatial 🙂 😉 😉 😉 😉

pink_lady
8. aug 2008

ahojte

mirip tie ciarky su dost silne na 32 DC ozaj je mozne ze bude ich viac 😉 😵 😀 na ten kasel skus cibulovy caj s materinou duskou - viem co hovorim 😉 hlavne sa teraz setri, ziadne velke upratovania, namahania, atd 😉 a na lietadlo radsej zabudni - vies ze tehulky nemaju preve tri mesiace lietat 😎

lenand - bola som kadetade, mala som tulave topanky 😀

elli - vitam ta doma, veru pekne oddychuj, a neboj ked lenand povedala ta motyka vystreli 😀 😀

ja mam dne den na H... 😠 😠 😢 😢 😢 hned od rana ako som vstala - najskor som si poskodila poriadne okuliare, lebo som ich nechtiac zhodila a leteli dost dlhy kus 😠 tak potom som nad nimi asi hodinu revala a snazila sa ich dat dokopy co s mojimi ocami bolo na dve veci kedze mam bryle cca -6,5D 😢 😖 😠 potratila som vsetky mozne srobiky z nich, nepasoval mi ziadny srobovak, ...a no proste vsetko co som dnes chytila do ruky mi padlo..potom si hovorim musim sa ukludnit idem do obchodu a ze na ukludnenie kupim si dake cukriky 😀 ...a pred obchodom ze otvorim si ich a budem po ceste papat no lenze tak sa mi to podarilo ze vsetky tie cokoladove bonboniky sa mi rozsypali po ceste ☹ 😉 potom mi este kluce vypadli ...no ked sa dari tak sa dari ☹ ☹ ☹ ☹

lenand
8. aug 2008

pink tak den smola ešte že neni piatok 13teho ale neboj pridu aj slnečné dni 😀

pink_lady
8. aug 2008

lenand no rano vraveli v radiu ze 8.8.2008 - ze numerologovia predpovedali ze by nas malo potretnut nieco mile, no na mna to ma evidentne opacny dosah 😠 😠 😠 😀 😀 😀

lenand
8. aug 2008

no vydíš ani som si navšimla že su dnes 3 osmičky my dnes ideme vyplacat auto tak snad budeme mat štastie 🙂 😉 😵

pink_lady
8. aug 2008

jej a ake budete mat nove brm brm? 😉 drzim palce 😉

mirip
8. aug 2008

ja viem že dovolenka je problém ale čo máme robiť, storno už nejde a kedže doma prerábame a bývame na dedine tak je vždy robota a takto si v klude v tieni budem vegetiť...a ked ostanem doma tak ma čaká kopanie zemiakov, zaváranie a pranie kobercov našich to nezaujíma, že nemožeš, povedať sme im nič nepovedali ešte a ked nieč nepomožem tak som lenivá lemra ktorej sa nechce robiť........ 😒 muž ovorí že tam si viac odýchneme a má pravdu, myslím že ked sa má niečo stať tak sa stane aj keby som doma ležala v posteli
a prečo by nemali tehule prvé tri mesiace lietať, ? počujem to prvýkrát 😔

pink_lady
8. aug 2008

miri trosku som to asi poplietla len sa mi marilo ale nasla som dve stranky kde sa o tom pise 🙂

http://www.primar.sk/Page.aspx?ID=2686

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a inak moj nazor keby ma stretne take stastie tak nech by ma vsetci oznacili aj za lemravu bzdochu na entu bolo by mi to jedno 😀 hlavne aby sa ten drobcek udrzal 😵 😵 😵

lenand
8. aug 2008

pink citroen C4

mirip
8. aug 2008

ved hej ja teraz sedím a naši začali kopať zemiaky 😀 ale to ma dorazilo s tým lietaním a to muž dal nehorázne prachy za dovoleku 😔

mirip
8. aug 2008

a aj preto chcem ísť k dokymu, sa spýtať či možeme isť na dovoleku,a ak hej tak ako ho poznám tak mi určite dá bud untrogestan zo spodu alebo jesť duphaston na podržanie tehu

lenand
8. aug 2008

mirip duphaston som brala aj ja 🙂

pink_lady
8. aug 2008

lenand - juj to je paradicko ja bych tiez cela citroen 😀 donedavna to bol opel Zafira alebo peugeot 307 alebo 308 😀 😀 😀 ale v poslednom case by som dala prednost citroenu alebo mozno toyote 😀 😀 kedze na audinu asi mat nikdy nebudem) 😀 😀 😀

mirip - no kazdopadne posluchni dokyho aj keby to malo byt prepadnuta dovolenka i prachy 🤐 to miminko je vzacnejsie predsa nie? 😉 😅 ja osobne by som sa vyhla tej ceste lietadlom ak by tam bolo i minumalne riziko...teda ja lietadlom nelietam ani netehu lebo mne je tam zleeeee 😔 😀 a pilot ma nikdy nechce pustit dopredu aby som videla "na cestu" 😀 😀 😀

mirip
8. aug 2008

jasné to viem, že baby je prednejšie, ubidím čo povie doky ak povie že možeme tak hej ak povie že nie tak ostaneme doma 😔

lenand
8. aug 2008

mirip v pondelok už budeš mat jasné a doky ti povie či ano alebo radšej nie teraz sa tím netráp 😉

my sme povodne chceli kiu ceed ale citroen bol moj sen a teraz už zachvilku aj skutočnost 😵

pink_lady
8. aug 2008

ano teraz musis mysliet maximalne pozitivne 😵 😵 😵

mirip
8. aug 2008

máš pravdu lenand čo povie doky inak na tej druhej stránke čo si dala pink bolo aj že neodporúča sa aj že leteli......tak uvidíme ako povie že možeme tak mi určite dá tabl. a budeme si dávať sraaaaaaaaaaaaaaaaaašný pozor ani kúpať sa nebudem len v chládku hore mkolesami na lehátku

lenand
8. aug 2008

mirip ved aj tehulky chodia na dovolenku 😉

mirip
8. aug 2008

ja viem ale aj tak uvidíme čo povie doky zatial sa cítim výborne vela len pijem a ma len kedy tedy pobolieva brucho....ale to je vraj v norme, lebo sa rozťahuje maternica....inak nič ani nevraciam, a podla koníka som no skúsim na chvílu naťukať do pasu tt hádam to neprinesie smolu 😒

mirip
8. aug 2008

takže asi 5tt a v nedelu by mal začať 6tt podla menzesu

pink_lady
8. aug 2008

dobre babulky idem ja prec, mirip drzkaj sa, opatruj sa 😉 a lenand dobre kupte 😉

lenand
8. aug 2008

ja som tiež vobec nevracala ale tiež ma tak pobolievalo brucho a to bolo z toho že sa maternica roztahovala a ked pršalo tak ma boleli rany po laparke ale inač kludne tehotenstvo mala som akurát nizky tlak a z tím pasom by som počkala do pondelka ved dnes už je piatok a pondelok je tu coby dub 😉

mirip
8. aug 2008

ja viem, len som skúsila ktorý tt by mi vlastne ukázalo už tam nie je som to zrušila 😎 hádam tá chvíla neprinesie smolu 😔 ok už musím ísť aj ja strašne tu hrmí 😖 papa večer ked nebude pršať dofrčím zase

lenand
8. aug 2008

pa to vieš že neprinesie všetko bude o.k 😵

lenand
8. aug 2008

tak teraz mi svokor priniesol peniažky za našu staru dobru feldičke už je predaná 😢

ale nevadí do konca tyždna bude doma nová C4 citroenik 😵

lenand
8. aug 2008

teda do konca buduceho tyždna 😉 🙂 😵 😉

miminap
8. aug 2008

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanabeka.. ja nevlaaadzem.. cely dne v robote a vecer vystupenia.. zbita som jak pes, ale z poslednych sil som este zapla pc, ze sa pozrim, ako sa vam dari.. a jeziiiiiiiiz.. MIRIP BLAHOZELAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAm!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😵 😉 😵 panabeka, tak si asi chodis desat centikov nad zemov, lahka ako pierecko, vsak? Mirip, ja v pondelok budem zasa az vecer na nete, lebo cely den beham kvoli baleniu atd. ale budem na teba cely cas mysliet a drzat palceky. skvele spravy. prajem dobru nocku..

miminap
10. aug 2008

fiha, babeny, zda sa, ze cez vikend som tu iba ja 😢
nevadi, aspon vam zazelam vsetkym pekny pondelok a Mirip, drzim palce zajtra cely den.
dnes sme boli na vystupeni v takej dedine, co som ani nevedela, ze je na mape slovenska, panabeka. no nic babule, unavena som, do tretej rana som dokoncovala report do prace, aby som mohla mat volno a teraz ma hadam do polnoci caka zehlenie krojov na zajazd.. oze, neverim, ze tie zeny fakt nosili tolko spodniciek dakedy.. jaaaaaaajj. tak idem na to.. ked skoncim tak sa ozvem schvalne, ze kolko mi to trvalo :o/

papa dievky. este zajtra vas vecer pridem pozdravit, ano?

lenand
11. aug 2008

dobre ranko 🙂

miminap nebola si nahodou v Novej Sedlici tam bol včera festival boli sme tam nachvilku kuknut zo susedmi oni prišli na 3mesiace domou z australie tak sme ich zobrali na taky výlet a opekačku a potom sme išli pozriet aj okolité dedinky velmi sa im pačilo 🙂

mirip dnes čakame len dobre správičky od teba 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirip
11. aug 2008

Ahojte dievčatá,tak dnes mám prísť kedy chcem dopoludnia, super aspon budem vedieť skor na čom som, inak keby niečo mal nemohla by som ísť dobeda, lebo zvykne operovať alebo mať zákroky a podla harmonogramu ordinuje až od jednej pobede, tak pojdem asi okolo 9-9,30