Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
21. nov 2008

libi neuveris ale viem o com hovoris 😀 😀 to su asi vsetkci chlapi 😀 ked sa zameraju na to ze teraz by to bolo idealne tak zrovna to nefunguje 😀 😀 😀

pink_lady
21. nov 2008

inak baby ja som dnes myslela ze ma dr... 😎 denne cestujem doroboty 78 km no samozrejme tymi nasimi super vlakmi 😎 a dnes meskali vlaky ze 100 min no ... 😠 😠 😠

nelly3
21. nov 2008

no cysta ma 4cm, mam ju na vajecniku a lepsie je ju vybrat laparotomiou ako laparkou, aby to mohli vsetko asi zle odstranit a doky mi povedal, ze ma chce vidiet s bruchom tak co by som pre neho neurobila 🙂 sice sa bojim ale co narobim 😉 pink a ty denne cestujes 78 km do prace a 78 km z prace? 😨

pink_lady
21. nov 2008

nelly ano 😔 dochadzam z TN 🙂
a neboj sa jednu laparotomiu este vydrzis a potom uz bude brusko 😵 ono je mozno lepsie urobit rez a poriadne to prezriet cele brusko, ked idu laparoskopiou nie je to az take priehladne 😉

babulky idem ja spinkat mam toho po celom tyzdni akurat tak dost 😎 tak prajem pekne sniicky 😅

nelly3
21. nov 2008

budem musiet 🙂 bru nocku 🙂

libeth
21. nov 2008

babulky, nesiel mi net ☹

nelly, no pri laparotomii vidia vicej predsa len, tiez som mala, Treba verit, ze vsetko dopadne Ok, a jasne, ze potesis potom dokiho s bruskom 😵 😀

pink, teda, to je dost, takto cestovat. Namahave na cas... ja som dnes dlho cakala na zastavke, sice iba na malu vzdialenost, ale ked som ho uvidela ze prisiel, bola som rada, lebo som uz bola riadne zmrznuta 😀

Majte sa krasne, pekny vikendik vam prajem 😵 ale teraz dobru noc 😉 😵

PaPa 😵

nelly3
21. nov 2008

ja uz mam jednu za sebou tak preto sa toho bojim lebo viem co ma zase caka ☹ aj tebe pekny vikend 😵

scarlette
22. nov 2008

krasne usnezene ranko prajem 🙂

libi prijemnu zabavu na plese 😉
nelly drzim palce na co najskorsi termin zakroku 😅
pink 🙂

a miri, leni, jani... 😀

baby vcera mi dosla riadna mrcha ale som rada lebo uz papkam tabletky na sliznicu 😀

libeth
22. nov 2008

ahojte, veru krasne pofukuje sniezik, iked predstava ako budu moje vlasy vyzerat, no neviem neviem 😅

scarlette, to je skvele, uz coskoro bude z teba krasna tehulka 😵 takze nech len krasne sliznica rastie 😉 🤐

lenand
22. nov 2008

čavte tu sa riadne rosnežilo teraz večer

libi už si to na to plese a popriadne sa zabau a kašli na ludí 😉

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a dúfam že už konečné zaberú 🙂 😵

scarlette
22. nov 2008

leni tak par riadkov si uchmatnem jaaaaa mnam mnam 😀 😝

mirip
22. nov 2008

ahoj scar

scarlette
22. nov 2008

ahoj miri, som zehlila tak som sem ani nekukla ☹ ale ty tu uz asi nie si

pink_lady
23. nov 2008

ahojte 🙂
libi ako bolo na plese? 😵

ako inak mate zenky? 😅

csilla76
23. nov 2008

Ahojte 🙂

tak sa hlasim po dlhsom case 😉 v piatok som zacala pripravu na 3ivf takze sa mi to uz rozbieha 🙂

mam pichnutu injekciu dhiperelin a teraz cakam na menzes a ked dojde tak volam dokimu a pravdepodobne zacnem so stimulkou 🙂

vy sa mate ako?nestiham vsetko precitat.

pink_lady
23. nov 2008

jej csilka akurat som na teba myslela 😵

pink_lady
23. nov 2008

drzim ti moc moc palceky, tento krat to jednoducho musi vyst 😵

nelly3
23. nov 2008

ahojte kocky 🙂 a mame po vikende, ja mam zajtra dovolenku 🙂 sice idem k lekarovi do ba, ale to neva 😵
co noveho? ja som si v piatok vecer dala taky prasok co sa zaraba s vodou a vypije a odvtedy ma uz brucho neboli 🙂 boli to nejake jednorazove antibiotika v tom prasku a urcene na mocove cesty, takze mozno som mala nieco s tym, ale hlavne, ze mi je uz lepsie 😉

libeth
23. nov 2008

ahojte kocky 😵

takze na plese bolo super, som sa vytancovala do sytosti 😀 a nemam hlas - od spevu 😅
Rano tak strasne fukoalo a ja som mala len samodrzky pancusky, a taka som bola odspodu vyfukana, ze juj. Tak som ese musela utekat domov, este ze ma nikto nevidel. 😉

csillka, tak drzim palceky, proste to ento krat musi vyjst a hotovo ! 😵

Lenand, vdaka za virusiky, som si par uchmatla, mrchu este nemam, tak teda nech troska zapracuju 😅

nelly, tak nech ti to dobre dopadne 😉

pink, mirip 😵

csilla76
23. nov 2008

dakujem pink,aj tebe libi proste vsetkym ste zlate 😵

uz by sa patrilo aby to vyslo,vraj do tretice vsetko dobré tak uvidime ci bude dobra sprava na vianoce 😵

libi super ze si sa zabavila,vypla od kazdodenych povinnosti 🙂 aj u nas velmi fuka cely den,je zima.

libeth
23. nov 2008

no babulky asi som to poriekla, mrcha prave dorazila 😔 ☹
je mi z toho nanic...

scarlette
23. nov 2008

libi ☹ sucitim s tebou, ja svoju este stale mam a uz ma ide porazit z vloziek 😠 ja ich neznaaaaaasam

csilka to je super, ja som diphereline brala na endo 😉 tak vela stastia, a dufam ze na vianoce budeme spolu oslavovat //

nelly ides do CARka?

janis24
23. nov 2008

ahojte babulky, dlho som nebola, v piatok som bola v CARku, mam nove info konecne, napisem nabuduce...

libi ajoj, vy ste uz mali katarinsky? My az na buduci tyzden 😉 Zelam, nech je mrcha bezproblemova a tesim sa, ze mas pravidelnu ovulku 🙂

csillka drzim palceky do dalsieho boja, do tretice uz to naozaj musi vyjst, ked si si tolko vytrpela aj s tymi papierovackami 😵

nelly uzi si dovcu, super, ze ti pomohol ten prasok a vyriesilo sa to, potom napis co to bolo zac, keby to nahodou prislo aj na nas, nech vieme, co pomaha 😀 Na kedy planujes tu laparku? Uz to mas iste? Citala som, ze ta tvoja cysta ma 4 cm, ja neviem, ale podla mna je to na laparotomiu dost malo, mne vraveli, ze nad rezom sa rozmysla az od 6 cm, skus sa este popytat, aby ti nerobili zbytocne zakrok, po ktorom sa budes dlhsie rehabilitovat...

scarlette
23. nov 2008

janis asi zalezi aj od kompletneho stavu, ja som mala cystu iba 3,5cm a kvoli zraskom museli laparotomiu

elisa80
24. nov 2008

ahojte baby...som tu nova, ale tiez s end....v piatok mam ist na lapar tak bojimmmmmmmmmmmmmm ☹ ☹

janis24
24. nov 2008

ahoj elisa, no tak teda vitaj 😅 A mas tu endo istu, alebo sa zisti az laparkou?
Bat sa az tak moc nemusis, da sa to v pohode zniest, keby si mala akekolvek otazky ohladom toho, kludne sa pytaj, ono to dost pomaha, viem to podla seba, lebo nevediet do coho ides je strasne ubijajuce... 😉

elisa80
24. nov 2008

no nasli mi to pri beznej prehliadke na sone, nemala som ziadne bolesti ani nic, na listu som mala napisane endo..a doki to potvrdila tak na polovicu ale hned to chce dat prec...mam to ´27mm ☹

najhorsie je ze odpadavam uz pri beznej injekcii...mam z toho psychozu tak fakt neviem ako toto vykryjem, 😅

janis24
24. nov 2008

ja som tiez odpadavala vzdy ked mi co len brali krv, no a teraz som uz akasi obrnena, neboj, zvyknes si, minimalne na toto je to dobre 😉
Takze to mas asi cystu na vajecniku podla tej velkosti co pises... Ale neni az taka velka, to je dobre a pokial by pri laparke nasli aj nejake loziska a nebolo by ich vela, da sa to odstranit a budes mat pokoj. Aspon budes vediet na com si, lebo podla sona sa endo neda na sto percent potvrdit...

elisa80
24. nov 2008

no to mas pravdu pomaly si na to zvykam..... 😀
uvidim co to bude, desi ma aj liecba o ktorej tu citam, hormony a tak
ty si mala nejake problemy???ak sa smiem sptyta ci ako ti to zistili

janis24
24. nov 2008

ano ja som mala velke bolesti pocas mrchy a tiez aj cysty nakoniec, tie mi nasli na sone a kedze nemizli, bolo podozrenie na endo a laparkou sa to potvrdilo...
Liecbu ti vobec nemusia navrhnut, zavisi to od rozsahu endo, pravdepodobnejsie je, ze ti odporucia co najskor otehotniet a keby si nechcela, da sa to pozastavit aj antikoncepciou. 😉