Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

annnna
23. máj 2008

amalfi...už to vydrž! dávajte si pozor! Počkaj na operáciu a potom to skúšajte dalej s kludným svedomím. Určite by som toto neriskovala.

ellianka
24. máj 2008

ahoj amalfi, vôbec si nemusíte dávať pozor 🙂 endo počas tehotenstva vymizne a nepokračuje v raste...je to vlastne najlepšia liečba aká môže byť. ja mám endo skoro 10cm a som po KETku, takže to ide.
😵 nech sa vám teda zadarí a ak nie po tej operácii, určite 😉

annnna
24. máj 2008

Ale ked ste uz objednaní na operaciu...elli ma pravdu.Mam ju aj ja a na oper.nejdem,lebo tehotenstvo pomoze viac ako operacia-to sa aj tak vraj potom neskôr vracia. Ale ak ste uz vychystaní operovat,sústred sa na to. to je len moj obycajný nazor,ale aj tak ti drzim palce,nech dopadnes dobre!

mirip
24. máj 2008

ahojte, amalfi, no ja ti to schvalujem, treba sa snažiť aj pred operáciu, možno budete prekvapení a zadarí sa, ožné je všeličo a príroda a Pánbožko nás často prekvapia 😉 tak len snažilkuj držím pršteky

lenand
24. máj 2008

cavte kocky tak dnes mi doky oznamil ze mi spraví laparku da dokopi vsetky papiere a po mrche mi zavola a pojdeme nato mrchu mam dostat 31.5tak v juni asi pojdem este mi zavola lebo mam dvoveru a tam sa treba objednat ale to doky vybaví a potom mi da vediet kedy si mam spravit predoperecne 🙂

lenand
24. máj 2008

ellianka drzim prsteky nech ti to vpondelok vyjde 🙂 😉

mirip
24. máj 2008

no držím plce lenand nech sa to vydarí 😉

mirip
24. máj 2008

myslím palce

lenand
24. máj 2008

dakujem mirip

karamelinka
25. máj 2008

ahojte buduce tehulky 😵

prisla som vam zavirit temicku 😉

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

😵 😵 😵 😵 😵 peknu nedelu 😵 😵 😵

janis24
25. máj 2008

jeeej ahoj karamelinka, dakujem aj za vsetky ostatne! 😉
Vidim, ze uz viete pohlavie, takze sa tesite na male krasne chlapciatko, je to super, buduci ocko je urcite hrdy vsak? 😀 😀 Tak ti zelam, nech to vsetko prebieha co najhladsie 😉

mirip
25. máj 2008

čaf, janis ešte si tu?

lenand
26. máj 2008

ellianka drzim prsteky dnes testujes krvicku 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

janis24
26. máj 2008

krasne ranko 😉
elli 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ellianka
26. máj 2008

krásne pondelkové ránko
kočky ste zlaté, ďakujem za myšlienky 🙂
práve som sa vrátila z CAR, výsledky budú poobede ale sliznica vyzerala dobre 😵 tak uvidíme

monika3
autor
26. máj 2008

caute kocky 😉

dufam ze ste mali dobry vikend a oddychli si najlepsie ako sa len dalo 🙂

Eli prajem Ti aby si sa dnes dozvedela tu uzasnu spravu na ktoru uz dlho cakas 🙂

ja som dnes definitivne vysadila Feminam...myslim ze uz nema vyznam ho brat, ked som videla ako som zase cez vikend zacala krvacat tak uz to vsetko nechavame iba na dokiho...
a aj tak este stale verim ze sa to vsetko skonci dobre 😉

lenocka3
26. máj 2008

Dobre ranko kocky 🙂
ELI - moc, moc, hrozne, strasne silno drzim prsteky, nech je to ta najkrajsia spravicka na svete 🙂 😵
moni - no, veru, skoda, ze nam nepomohol ten Feminam - ako Libi 🙂
vcera som si kuuuupila kocky moje ovulacny mikroskop. Od piatku vecera to vyzeralo na ovulaciu, tak som bola zvedava, ze co mi to poukazuje. Az vcera vecer sme ho konecne zohnali, pretoze vsetky lekarne vikendovali 🙂 A slintala som nad tym mikroskopom 3-x a 3-x tam bolo TAKEEEEEETO OBROVSKEEEEE PAPRADIEEEE, vyzerallo to ako namraza vymalovana 😀 pre istotu som dala liznut aj manzelovi /ci nahodou aj on neovuluje 😀/, a bolo to tam take gulickove rozfrckane - take ake to v podstate malo byt.
Myslite, ze sa na to mozem spolahnut, ze ovulaciu funguje? je to presne vtedy, ked mala byt... tak hadam ano 😀 a stretli sme byvaleho kolegu na nakupoch a ten mi zacal hladkat brusko... /on ma nevidel po zoladexe :-X/... a ze jeeeee, no vidim, ze ste sa snazili... tak som mu vysvetlila, ze na obed boli dva rezne...

ellianka
26. máj 2008

moni, lenočka 😉
škoda, že ten fem na vás nezaberá ☹ ale určite sa najde niečo účinnejšie, možno ten "pako" 😉
moni, určite všetko dobre skončí, však sme sa dohodli 😵 🙂
lenočka, to muselo byť suprové s tým mikroskopom 😀 ja som zatiaľ na mikroskop počula samé chvály, takže ovulka bola 🙂 gratulujem a ten kolega je možno senzitívnejší a už niečo tuší 😵

lenocka3
26. máj 2008

😀 asi zacitil, ze mam ovulku 😀 😀 ... ako spravny samec 😀 😀 😀 no veru - aj manzel hned zistil 😀 😀

ellianka
26. máj 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenocka3
26. máj 2008

...baby, ja som bola na seba taka pysna, ze mam ovulaciu... 😵

ellianka
26. máj 2008

leni, ako sa má sýkorka?

lenocka3
26. máj 2008

Risko sa ma dobre 🙂 kolegyne nakazali este uvarit vajicko, tak som mu dala 🙂 pisti v presnych intervaloch - ako malo babo 😀 za chvilu uz pojde do prirody, ratam koniec tyzdna 😀, lebo uz je nejaky moc zivy 😀

ellianka
26. máj 2008

ani sa nečudujem, že sa mu tak darí pri takej super opatere 😉 takže prvé mláďa úspešne vypravíte do sveta
možno sa k vám bude potom vracať na návštevu 🙂

lenocka3
26. máj 2008

no 😀 mohlo by 😀 Elii, a o kolkej poobede budes volat? ved ja ani nic neurobim dnes 😵

ellianka
26. máj 2008

okolo tretej by mali byť výsledky, určite sa potom ozvem 😉
aj ja sa už poberiem do roboty 🙂 zatiaľ pa

janis24
26. máj 2008

leni jeeezis to je super, gratulujem k ovulke!!!! 😀 😀 😀 😀 Je to sranda, z akych veci sa dokazeme vytesovat vsak? 😀 😀 😀 Druhi by to asi len tazko pochopili...

elli vyzera to tak ze dnes sa nepohnem z roboty, kym nedojdu spravicky od teba, lebo inak by som bola do vecera nervozna 😅 😀 😀 Boze keby si vedela, ako straaaasne ti to zelam 😵 😵 😵 😵

lenocka3
26. máj 2008

vsetky ti to zelame Eli z celeho srdiecka 😵
jani - no veru - aj kolegyni som sa chvalila 😀

monika3
autor
26. máj 2008

no baby akurat som si vsimla ako nam Karamelinka zavarila temu, t-ckami 😉 😉 😉 takze dakujeeeeeeeeeme
a Karamelinka 33- tyzden - no parada 🙂 Uz sa Ti to ozaj priblibizuje...tak sa opatrujte v zdravi 🙂 🙂

libeth
26. máj 2008

ahojte kocky, ja mam prace az az, ale musela som sa ozvat 😉

eli, moc moc ti drzim palceky 😵 a myslim na teba 😵 😵 😵

lenocka, gratulujem k ovulke, to je skvele, ja tento mesiac meriam, a k doki idem vo stvtok na utz. a onkomakery, tak sa tesim, a bojim, ze ci ovu vobec bude... dufam, ze ste pilno snazili 😀
a Risko sa ma u teba skvele, mohla by si aj nejaku fotecku spravit, hm?

moni, takze si uplne skoncila s feminanon? 😕 ale radsej ako keby to malo ublizit.
Ja som mala mrchu len 3 dni, potom nic 2 dni, a vcera som zacala krvacat vecer a dnes zase nic, som z toho magor a nebavi ma to, som si vcera normalne poplakala 😔 ale sak idem dalej, ze? Ale ak mi doktorka povie vo stvrtok ze folikul ziaden na obzore, tak ma asi picne 😢 😲

inak tento tyzden finisujem s Feminanom, a viac neberiem. Ale popijam Paka 😀