Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenusska
26. aug 2008

janis24 - trosku som poplietla mena 🙂 ...to to som pisala tebe.Vobec neviem..pockam asi na MS a ked ta pojdem na LAPARKU..potom bude dilema ze kam..ci tam kde ma uz objednali alebo skusim novu nemocnicu..alebo to je jedno..netusim

mirip
26. aug 2008

Ahoj dievčatá, fú-ha, vy ste toho dnes popísali 😲 a teraz tu ešte niektorá je, alebo som tu sama?

pink_lady
26. aug 2008

caute babulky 😉
posledne dni som vas nemala ani cas citat - zajtra ma cakaaaa tazka dvojhodinovka - hrozne sa bojim 😕 😕 😕 😕 😕 tak prosim vas na mna myslite 😔 😔 😔

janis super ze ste tak dopadli, a ktore centrum je to takel lacne? 😀 😀 ze nech sa mozem prihlasit 😀 inak tie foliky pri antike - to pozname 😎 doki mi robil uzv ze hii tu mate folik ...ja ze a to ako ked beriem antiku 😀 😀 😀 tak potom zacal tocit cosi ... 😔

inak baby teraz mi prave dorazila mrsina (vedela som ze zajtra budem v plnej parade cervena 😀 😀 😀 - budem mat co robit dve hodiny sa udrzat na nohach pred komisiou a este im nadopovana ibacmi odpovedat na ich dake priblble otazky 😠 😠 😠

tak bruuu noc ...ak sa uz neozvem, tak som zajtrajsok neprezila ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😀

miminap
26. aug 2008

hej, ahpj pink. ja tu som teraz nakukla. fuha, tak drzim palce zajtra. ja s ibikom neviem fungovat normalne. mas moj obdiv, ze sa nastartujes. 😎
babule, zda sa ze sa stale miname, lebo sem chodim, ked tu nikoho niet, tak uz potom nemozem sa zapojit do debaty. no nic.. len som chcela, zajtra zacinam stimulovat.. drzte palceky. 😵
papa

nelly3
26. aug 2008

ahojte 🙂 prave som si vas docitala. idem aj ja kupit tie tabletky, dufam, ze pomozu. mne zabera tiez len nurofen 400 a denne padnu aj 4 😢 ale co narobime ked mame bolesti? sice poslednu dobu uz ani tak nie, asi aj tym, ze som pila donedavna vselijake cajiky, a skoro kazdy den si davam na brucho biostimul. ale poviem vam, ze po operacii teda po tych injekciach ked som dostala kramy tak som mavala ine stavy, hrozne, mozem povedat, ze este horsie nez pred operaciou a to som si myslela, ze operacia mi pomoze. a ten panadol femine mi pomoze presne tak ako lenocke 😠 no ako citam, onedlho tu budu same tehulky, len tak dalej 🙂

scarlette
27. aug 2008

bre ranko,
lenocka bola si si tie tabletky kupit? pomohli?

janis24
27. aug 2008

bre ranko 😉
pink, drzime palceky a silno na teba myslime, zvladnes to, neboj 🙂

lenocka3
27. aug 2008

dobre ranko kocky 🙂
scar - veru som nebola. Slahla som si v robote este ibalgin, ale aj tak mi bolo hnusne, ze som mala krce az v stehnach a ledva som dosoferovala domov 😒 😒 nevladala som ani z auta vystupit, toboz ist s grimasami medzi ludi do lekarne.. ☹ tak som radsej dosla dom, obliekla si najsirsie teplaky, co mam - aby mi netlacili na brucho a lahla. Potom dosiel manza a pekne sa o mna postaral. V noci som sa na bolest nezobudila ani raz. A dnes som si zatial ibac nedala - je mi dobre 😎 akurat si liecim zaludok po tych ibacoch vcerajsich 😕
hm - to mam taky jeden a pol den vzdy strasne bolestivy a potom nic. Ale ked pojdem najblizsie do lekarne, to si urcite kupim. Urcite budu este aspon zo dve mrsky, kym zacnem stimulovat, tak nech som na ne nachystaan 😉
mini - to je super, ze zacinas stimulovat 😵 drzim palceky 😵
pink - tak nech ti to dobre dopadne 😉
jani - caaau 🙂 uz len dva dni a ideme do TATEEEEER 😵 😵 😵 😵

janis24
27. aug 2008

jeeeej supeeeer, oddychnes si a hlavne tvoj zaludok, ale treba ho pred tym aj vydezinfikovat nejakou stamprlou 😉 😀
My tiez ideme este na slnecne jazera cez vikend, takze tiez take nacerpanie sil na poslednu chvilu pred zaciatkom sk. roka 🙂 Ale aj tak mam pocit, ze ten uz je posledne dva tyzdne v plnom prude 😅

lenocka3
27. aug 2008

tak som si bola kupit tabletky NO-SPA v lekarni, kedze ma tu trocha vykruca... Dala som si jednu pred 5-timi minutami 🙂 dam vediet ako zabera 😉
dufam, ze cochvila zacne 😖

scarlette
27. aug 2008

tak som zvedeva

lenocka3
27. aug 2008

uz som si dala druhu.. pisali - dve-tri .. 😅 hadam sa neotravim

scarlette
27. aug 2008

hmm to ani neviem ze tak vela mozes,,, som si davala jednu a zaberalo, to som objavila pri poslednej mrche pred operaciou a po operacia pri prvej som si vystacila prvy den iba s troma ibacmi a viac som nepotrebovala, a to som mala v kabelke pripravene 100kusove balenie pre istotu a aj tuto nospu 😉

janis24
27. aug 2008

leni ty zavislacka... 😀
Ale snad to pomoze 😉

lenocka3
27. aug 2008

😖 nezabera
uf... rodiiiiim 😢

janis24
27. aug 2008

☹ Taaakze zase nic, a ja som dufala, ze konecne sme nasli nieco co zaberie viacerym, ale aj ja pomaly stracam nadej, no co, nabuduce sa vykaslem aj na setky lieky, naco si nicit zaludok a pecen, ked aj tak nezaberaju 😉

scarlette
27. aug 2008

to ma mrzi, mne to pomohlo,,,
posledna aleternativa je poldeci ale to si daj az ked budes doma a nesoferujes

janis24
27. aug 2008

scar a preco posledna? kludne aj prva, teda v pripade, ze si doma 😉 😀

scarlette
27. aug 2008

ano vtedy je to ta prva moznost, ja mam doma taky ekrazit na liecebne ucely ze 55 medovinu a este aj 75 😀
lenocka kludne si pridi dat a aj ty jani 😉

lenocka3
27. aug 2008

kocky, ja to nezvladam, idem domov....mam triasku od bolesti..... a toci sa mi hlava. Zajtra pa - to uz budem ok 😖

scarlette
27. aug 2008

lenoc ☹
oddychni si

mirip
27. aug 2008

T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂

ellianka
27. aug 2008

zase som nakukla v správny čas na správne miesto 😀
miri, ďakujem(e) 😵 😵 😵

ellianka
27. aug 2008

lenočka dúfam, že už je všetko v poriadku a predsa len nejaká tá tabletka zabrala. pekne oddychuj 😉 😵
zdravím vás žienky všetky a prajem krásny zajtrajší deň a celý nádherne dlhý víkend. my cestujeme zajtra na chatu a už ma mravce žerú teraz od nedočkavosti 😀

pink_lady
27. aug 2008

ahooojeee, dakujem seckym 😀 mirip i za IP -- tak som to zvladla s dvoma ibikmi 400, aj to som este mala co robit ale tak vzhladom na to, ze na mna ibikovia posobia jak 3 piva, tak som kecala a kecala, zbavilo ma to strachu 😀 😀 ale inak poviem vam tak intenzivne krvacanie to som este nezazila 😕 😕
vsetky co sa chystate oddychovat - nacerpajte novych siiil 😉

janis24
28. aug 2008

ahojte 😉
pink gratulujeeeem! Ako vazne klobuk dole pred tebou, asi ta to stalo vela sebazaprenia, obdivujem ta, ze si to takto zvladla 😉
lenoc ako? Zostala si domka, ci pilne pracujes? 😅

lenocka3
28. aug 2008

ahojte kocky 🙂
tak ja som si to vcera odrodila - asi som sibnuta, muz ma chcel brat na pohotovost, ale treti ibac zabral 😅 v tych bolestiach som si povedala, ze kaslem celu pecen a je mi jedno, ci sa uz otravim... 😝
Dnes mi je fanstasticky - brucho splaslo, takze sa citim o par kil chudsia 🙂 a samozrejme mi nic nie je 🙂 mrska konciii, takze uz len vydrzat do 16-teho aby som prave nespinila a potom ocakavam uz len original porodne bolesti 😵 😵

janis24
28. aug 2008

spavne ocakavania leni 😉 😀 Tie pocity, ze je ti vsetko jedno, len chces aby to konecne prestalo, dokonale poznam, ale tri ibace je este stale norma, teda aspon u nas...
Ale mas to super aspon v tom, ze na druhy den nic necitis, ja mam vzdy este nasledujuce dva dni take citlive brucho, ze chodim zohnuta jak stara babka, a prudke pohyby nehrozia... Dokonca od poslednej mrchy mam doteraz vzdy po prebudeni krce a viem ze je to endo, to uz dokazem rozlisit od beznych, cize upla fasa, a to uz som 13 DC a stale mi to brucho musi pripominat tie porody 😅 😠
Takze ano leni, odteraz aj ja beriem uz len skutocne porodne bolesti 😉

pink_lady
28. aug 2008

ahojte babenky
janis dakujem 🙂 lenoc s tymi ibacmi - no krmime sa tusim rovnako, takze na zdravie 😀 ☹ babuly ja tak strasne krvacam, ja si nestiham menit vlozky a to take hrube 😕 ...apropo, tie co reklamuju, take nove, ze nepretecu - ze stop 😀 😀 tak poviem vam, ze mi pretecu uplne ale uplne a to len chvilu sedim, vcera mi aj po nohach tieklo 😕 😕

lenocka3
28. aug 2008

jee pink - fuha.. dnes uz som mohla nasadit tampony...ako dobre 🙂
baby, uz len dve hodiny a domkoooooooooooooooov balit 😵