Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

ellianka
15. okt 2008

janis, z tých fotiek to úplne až sála 🙂

janis24
15. okt 2008

no a to ste este nevideli tie cenzurovane elli 😀 😀 😀 😀

pink_lady
15. okt 2008

caute kocky
janis - krasne fotky 😉 zelam vela stastia lasky a spokojnosti 🙂

ja som bola dnes na vysetreniach a nevyzera to moc dobre, ale istotu budem mat az zajtra co a ako 😲 😕

lenocka3
15. okt 2008

ahoj pinky - co nevyzera dobre? 😨

janis24
15. okt 2008

pink ahoj, dakujem 😉
Na akych vysetreniach si bola?

lenand
15. okt 2008

čavte kočky fotky su užastné janis

pink čo sa deje na ake vyšetrenie si bola

aj všetky ostatne zdravím

ja som dnes bola s oliverkm u doktorky štipol ho v noci komár a dost blizko očka a mu to opuchlo tak som pre istotu išla dostal čipok do zadočku a kvapky do očka a ešte ho aj preočkovali proti žltačke tak to bol plač tak musime ist do mesta a niečo si kupit ako odškodné za to očkovanie 🙂

lenocka3
15. okt 2008

😀 cau Leni 🙂
No kde mame Teeeeeeeeecka???
Mega davku poprosim 🙂
Teraz.

lenocka3
15. okt 2008

Leni - ty si bola na prefukoch, ze?
/mne ich robili daavno pri operacii... ☹ tak ani neviem ako sa to robi/. Ako ti to robili? za ziva, ci za uspania?

janis24
15. okt 2008

lenocka pokial to neni sucastou laparky, tak to zvycajne robia za ziva 😉 Ale vraj sa to da prezit 😀

lenocka3
15. okt 2008

aaaaaaaaaa

nelly3
15. okt 2008

ahojte 🙂
musim sa ja ja opytat doktora, ze ked ma operovali ci mi robili aj tie prefuky a tak. aj ja som pocula o tom, a ze to boli, ale niektore baby pisali ze sa to dalo vydrzat.
uz ste vsetky v tabulke?

lenocka3
15. okt 2008

neda.. dokina hovorila, ze ona urobila uz neviem kolko tychto hsg sa to oznacuje? 😔 a ze teda, zeny, co nemaju ani jeden zrast, ze to je v pohode. Ale zeny, co maju zrasty - ze dovi dopo /aj dopi.. asi 😖 /... ze to je sialene bolestive v tom pripade a ja mam velke zrasty 😔
a prisaham, ze ak ma ma nieco boliet ako kolonoskopia, kde akurat zistili rozsiahle zrasty na crevach a nemohli sa dalej ani pohnut a ja som tam vrieskala na celu miestnost a bolo ma pocut az vonku, tak ja uz nejdem na nic take... a som presvedcena o tom, ze HSG by bolo v mojom pripade to iste 😅
🙂 ja len ci Leni bola za ziva a ze ci to bolelo a ze ci ma zrasty ak ju to bolelo.. 😅

nelly3
15. okt 2008

no ja asi mam zase zrasty, takze lenocka3 ani ja by som nesla, asi radsej na laparku

lenocka3
15. okt 2008

cau nelly, neviem ci som v tabulke... pozriem, nesla Miri do prace?

lenocka3
15. okt 2008

no - asi tak 🙂 jaaaa sa asi aj pred porodom necham omracit kladivkom 😀 😀 😀

nelly3
15. okt 2008

ano isla, ale vecer ju aj zvacsi, tak jej posli IP s udajmi a vecer ta doplni 😉

lenand
15. okt 2008

lenočka mne to robili pod narkozou a vobec to nebolo sučat neakej operacie len čisto prefuk normalne ako laparoskopia mam 3 dierky

nelly3
15. okt 2008

ozaj lenocka a co ti povedali nato spinenie? lebo mne doky vtedy ze to urcite neotehotniem ked to mam 😔

lenocka3
15. okt 2008

uz som posielala 🙂 🙂 ved pockame, nebudeme miri nahanat 😀 nech si aj oddychne.
Jani - a ozaj, kedy doplnis do albumceku foto vyzdoby? 😵 ja taka zvedava 😵

lenand
15. okt 2008

a ešte ta mega davka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenand
15. okt 2008

a mne endo upchava vaječniky jeden je uplne a druhy bol čiastočne a ten čiastočne pod vyším tlakom sa dal prefuknut a ten druhy ostal nefunkčny ale stači aj jeden funkčny 🙂

janis24
15. okt 2008

babule ja by som na to hsg nesla, pri mnozstve mojich lozisk by som to podstupovala uplne zbytocne, jedno IUI a pokial by sa nevydarilo tak kazdy cyklus sa vytvaraju dalsie a dalsie zrasty, tak naco sa dobrovolne trapit? Pre mna je IVF najistejsia cesta 😉
Mne robili tiez prefuky pri prvej laparke, vraj som to mala krasne priechodne a aj tak som neotehotnela...

Lenoc fotky zo saly robil uz niekto iny, tak si musime pockat, kym to spravi a posle nam to 😉 Neboj, dockas sa 😀

nelly3
15. okt 2008

diky za virusiky 🙂

janis24
15. okt 2008

no lenand nazorne si nam to ukazala, ze ten jeden staci... 😀 😀 😀 😀
Vdaka za virusy, uz papam 😉 A co Oliverko, tesi sa na surodenca?

lenand
15. okt 2008

oliverko sa velmi teší a každemu hovotí že budeme mat doma babetko a každe rano sa píta či aj babetko spinkalo v noci tak ako on je zlatučky idem s nim teraz do mesta lebo som mu slubila za to očkovanie 🙂

lenocka3
15. okt 2008

diki Leni za T-cka - a ten nepriechodny ti nechali? nechceli ho vybrat?
Jani.... no, ved ja mam rovnaky nazor ako ty. Ked mi dokina hovorila, ze skusime to a to a to, tak som na nu pozerala, akoby spadla z jahody.... no ale ked je pevne presvedcena, ze mi pomoze za 3 cykly aj bez IVF, tak podla mna jej moje telo akurat tak dokaze opak 🙂 no ale co uz...

janis24
15. okt 2008

lenand to je krasne 😵

lenoc ved skus jej verit, ked vravis ze je presvedcena, ok, aspon mas istotu, ze v tvojom CARku nechcu len tahat z ludi peniaze za ivf, ale snazia sa aj inymi metodami 😉 Takze tri cykly hovoris, hmmm, tesim sa 😀

lenocka3
15. okt 2008

no jaska, ze tesim 😀 mam ledva 7 dni duphaston a uz som zozrala aj dvere z chladnicky 😀 a ked sa treba snazit, tak nevladzem, lebo som najedena 😀 😀 😀

monika3
autor
15. okt 2008

ahojte snazilky,
prisla som Vas len pozdravit...teraz Mk vobec nestiham....mam dost roboty 🙄

a asi sa zase pripajam posledna - Janis fotky su perfektne a nevesta nadherana.... 🙂 🙂 🙂 🙂 tak vitaj v klube manzelstva a ako sa hovori do roka aj s kociarikom 😉 😉 😉 Drzim palce 😉

rikuska21
15. okt 2008

Ahojte Kocky
Janis, kde si mozem pozriet fotky, aj ja sa chcem potesit, mna to snad tiez cochvila caka

Lenocka, ja lked som papala Duphaston, som priberala ako kon,
😠 😠 , ale potom som sa to snazila zhodit

vcera som dostala mrchu a este satle krcujem, hnusna endo
😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝