Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

nelly3
18. jan 2009

baby no co to tu citam, dalsia tehulka, supeeerr 🙂 len tak dalej, nejako sa to tu rozbehlo. mna nastastie ta bolest na lavej strane kde mam cystu prestala, myslim si, ze z tych antikon. tabletiek ma to bolelo.

mirip
18. jan 2009

neboj nelly ostali sme tu ešte my ja, libeth, scar,csilka a blelka a to je asi tak všetko.......

nelly3
18. jan 2009

lenocka myslim si, ze z toho spinenia si nemohla otehotniet a terza ako si pisala, ze uz nespinis tak sa to podarilo, apson mne tak lekar hovoril, ze pokial bude spinenie tak otehotnenie nie je mozne.

mirip
18. jan 2009

a ešte som zabudla tittika a elli

bleelka
18. jan 2009

gratulujeeeeeem, tak ocakavame tehu baciliky my vsetky cakatelky 🙂

miminap
18. jan 2009

mirip.. a mna si zabudla. ja som tu tiez. lenoc, padam na zadik. blahozelam 😅 stastnice ste vy babule. nestiham sa cudovat, kolko zazrakov sa zrazu deje na svete. hadam nejaky zazrak pomoze aj nam, o sme tu ostali.. ja teraz uz neviem ani len mysliet na to, zeby to malo vyjst. beriem stale lucrin a uz mesiac mam spinenie. take hnede. som z toho na prasky. a tie navaly.. uch..

nelly3
18. jan 2009

mirip ja sa nebojim, ja stale verim, ze sa to podari 🙂 len este nie je ten spravny cas 😉
takze zazraky sa deju 😎

janis24
19. jan 2009

babule tak toto snad neni pravda!!!! Tu zizam na obrazovku jak zmyslov zbavena! Lenocka fakt ja ani neviem ako to nazvat, tu sa deju take veci z cista jasna, najskor pink a teraz ty, to su fakt zazraky! Velmi velmi velmi zo srdiecka blahozelam 😵 😵 😵 😵 😵 Musi to byt uzasny pocit 😵

katrin21
19. jan 2009

jeeeej, baby tak nech sa nam to len rozbieha.. ja uz sa neviem dockat, kedy mi nabehne po injekciach cyklus.. posledna bol ana Silvestra... baby, kedy mi prestanu tie navaly?? dufam, ze uz koncom januara, ked prestane ucinkovat injekcia... alebo najneskor v polke februara.. uz ma to nebavi.. v noci nad ranom sa stale budem, nemozem spat, cela som mokra, raz mi je zima, inokedy teplo.... a bolia ma ruky od laktov dole.. akoby mi tŕpli.... brrrr.
Gratulujem tehulke... ja si ani nepripustam, ze by sa to napodarilo aj ostatným.. po liecbe , operaciii a pod... ja verim, ze do pol roka som tehu 😉 vazne 😉

lenocka3
19. jan 2009

janiiii 🙂 dakujem 😵 😵 😵
idem prave od dokiho, babulko ma 2mm, ledva ho nasla doki v maternici 😀 no ale este mi zavolaju poobede kvoli vysledkom z krvi. Potom pojdem bud tyzdne zase na sono, ze ci rastie ako ma aj babo aj hcg, a za dva tyzdne potom na dalsie sono, ci mame akciu srdiecka a sup ku svojmu dokimu.
Cumeli tam na nas obe aj so sestrickou..., nevedela pochopit, ze nemam mrchu a pozitivne testy 😀 Mi hovori, ze hned prestante pichat decapeptyl 😀 sa divam, ze ved nic nepicham 😀 taka bola asi vo vacsom soku nez my s muzom a dali mi duphaston 🙂 tak to hadam nejako dobojujem 🙂

pink_lady
19. jan 2009

jezis leni moc moc gratulujem 😵 ty to uz mas za sebou mna to dnes este len caka, nemozem sa vobec sustredit na robotu cela som nervozna, bojim sa ci bude vsetko v poriadku lebo som rano hodinu sedela vo vlaku kde sa nekurilo tak mi bola strasne zima a bojim ci som neprechladla a nepotratila 😢 a dnes ma ani prsia moc nebolia tak sa bojim ci uz nahodou aj nezomrelo 😢 dufam ze budem moct ostat od zajtra doma

pink_lady
19. jan 2009

leni a fotku ti nedali? 😅 ja bez fotky odidem 😠 😀

janis24
19. jan 2009

super leni, a ostavas teraz doma alebo ides normalne do roboty? Mala by si co najviac oddychovat... 😉

katrin neviem ti povedat kedy to prestane, lebo je to individualne, ja mne navaly prestali uz po tretej injekcii, resp. boli len velmi zriedkave, ine problemy som vobec nemala...

korusa
19. jan 2009

wau wau wau - leni - skoro som spadla zo stolicky- zo srdca Ti gratulujem-super super -uz si sa mi v piatok nezdala s tymi krcmi a bolestami 🙂 Tusim som sem mala nakuknut v nedelu, lebo v sobotu kukam kukam a nic 🙂 Tak este raz gratulujem a tesim sa s Tebou a potom samoska ocakavam tehu virusiky 🙂
Pink neboj vsetko bude ok, ty si tiez uz jasna tehulka 😉

No baby zabudli ste aj na mna aj ja som stala cakatelka a zatial nic.... Takze cakam na dalsi zazrak - a mam tusaka,ze to bude nasa libethka 🙂
pa pa baby idem ja makat.

lenocka3
19. jan 2009

😀 este som si nepytala fotecku 🙂 to bol len taky fliacicek malucky 😀 sme si povedali, ze pockame do buduceho tyzdna 🙂
pinky - akurat som sa ta chcela spytat - dnes ma bolia prsia o polovicu menej ako doteraz - tiez som sa zlakla...
jani - makam - len sa mi ani moc nechce. Trosku ma dnes boli brusko, co sme behali...
korus - dakujeeeem 🙂
Aj T-cka poslem - hned ako mi dnes zavolaju z Heliku, ze gratulujeme, ste na 1000000% tehotna 😀

pink_lady
19. jan 2009

leni kamaratka co ma 3 deturence ma utesovala ze "ukludni sa, cecuse ta nemusia furt boliet"...ale ja sa aj tak bojim

korus dakujem 🙂

ono ak mi to potvrdi doki a aj Lenocke tak my to tu zaplavime téčkami, že leni? A potom sa opovazte ostatne nenakazit 😠 😀

katrin21
19. jan 2009

baby... prestante sa bat!!!! neviem, preco by ste nemalin tie babatka normalne donosit! podla mna v nesustalom strachu to akurat privolavate, myslite pozitivne. Tehotenstvo nie je choroba, ja som sa v tehot. chovala uplne normalne... jasne , ze sa netreba nejak namahat, ale ani opacný extrem nie je dobra.. teda byt z toho ako pototot.... a bat sa aj behat.. jasne? 😉 vsetko dobre dopadne,

janis24
19. jan 2009

koruska ahoj, neboj ja som takisto cakatelka a netrufam si odhadnut, ci sa zazrak stane aj u nas... 😅
pinky joj keby to bolo take jednoduche, ze nakazit sa... Ale pri mojej tohtorocnej nachylnosti nakazit sa kazdym virusom ktory sa okolo mna mihne, snaaad 😉
Ja mam stale taku divnu mrchu, vobec sa to nespustilo, vseho vsudy 5 vloziek minutych, ale HP som si vybavila v sobotu u maminy, krv sa tam odlozila a dnes sa to posle na rozbor, neocakavam povzbudive vysledky, ale nezaoberam sa tym, bud. tyzden mam dovcu a ideme lyzovat, tak vsetko hodim za hlavu a budem relaxovat 🙂

monika3
autor
19. jan 2009

Ahojte kocky 🙂

lenocka blahozelam k 2mm 🙂 🙂 🙂 tesim sa s Tebou a velmi 🙂

ja mam poradnu za sebou, babo ma 56 mm a hybalo sa o sto sest...ale ziadne povyrazenia mi nehrozia, musim stale len loddychovat a lezat,nic tazke nedvihat atd.- este stale nie som v poriadku ale babenku to zrejme nevadi 🙂

lenocka3
19. jan 2009

caf Moni 🙂
no super 🙂 aj ja uz chcem 56MM, hrozne sa bojim, kym to malicke dorastie. Akurat som sa pochvalila babam z roboty 🙂 tiez mi skoro neverili😀

monika3
autor
19. jan 2009

Leni ani nasa rodina tomu nechcela moc verit....museli to spracovavat dlhsie 😀

A neboj na dalsom sone uz budes mat aj ty viac MM 😉 😉 😉

lenocka3
19. jan 2009

ja sa tak bojim ☹ radsej ani moc na to nemyslim, ze som tehotna 🙂 len trosku 🙂 😵 😵 😵

monika3
autor
19. jan 2009

A leni kolkrat denne mas brat duphaston? 🙂 ja zase 3 krat...uz som myslela ze mi to vysadi no ale co sa da robit...ked treba tak treba 😉

slnieckova
19. jan 2009

ahojte dievcata, predpokladam, ze vacsina z vas v tejto teme ma endometriozu, takze s nou mate skusenost 😖 preto sa vas chcem opytat, ake su jej prejavy...
ja mavam totiz velmi bolestivu MS, pocas uzivania HAK to bolo miernejsie, no po jej vysadeni sa to opat vratilo. Prve dva dni nedokazem existovat bez panadolu femina, pri bolestiach sa mi az tazko chodi, mam pocit, ze ma zospodu roztrhne 😅 , hnackujem a napina ma na vracanie (nevracala som este nikdy), mam priserne bolesti v krizoch, najma v noci. Trva to len prve dva dni... potom sa bolesti este trosku ozvu vzdy predposledny alebo posledny den MS, ale to uz len take ako keby roztahovanie vo vnutri (ako keby mi bolo tesno v brusku 😀) a nic viac.... mohlo by to nieco znamenat alebo sa nemusim obavat?

lenocka3
19. jan 2009

moni ja 2x mam brat - to len tak preventivne 🙂
...no slnieckova....az na ten panadol femina 🙂 ten mi nikdy nezabral - mne len ibalgin 400 🙂 a tiez presne tak ako pises... niektore aj horsie o dost
najlepsie povedat dokimu, nech riadne pozrie a ked nic nenajde a chces mat teraz niekedy babatko, tak asi skor laparku keby navrhol... moze to byt endo a vobec nemusi 🙂 drzim palce, aby radsej vobec nebola

monika3
autor
19. jan 2009

Slnieckova ahoj...mozne to nieco znamenat ale aj nemusi....je pravda ze pri endometrioze byva bolestiva MS ale lekar ti poradi presnejsie a ked by ta to nepreslo tak mozu navrhnut laparoskopiu kde zistia pricinu ak niaka je 🙂

Korus takze dalsia adeptka nasa Libinka 🙂 🙂 🙂

Janis Pinky 🙂 🙂 🙂 ahojte...citam tak spatne a poritom ranajkujem 🙂

no idem sa zase poberat do svojho kludoveho rezimu 🙂 🙂 🙂 ako doki povedal este nas caka dlha cesta a treba si davat pozor 🙂 🙂

pink_lady
19. jan 2009

slnieckova - ako pise lenocka - ten panadol femina ... 😅 mne nezabrali ani 4 naraz....tiez iba ibac a aspon 2*400 😔
skus hlavne dokimu povedat o tych bolestiach 😉

lenocka3
19. jan 2009

baby - ja som ranajkovala zemiakovy salat 😀 😀 ja som taku chut nan mala 😀 😀

lenocka3
19. jan 2009

tak som si povedala, ze ked uz najblizsie mesiace neschudnem, tak sa aspon dobre najem 😀

pink_lady
19. jan 2009

leni neopakuj 😀 mne od rana nan sliny tiekli a ze si idem kupit do bufetu ale nemali 😠