Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

scarlette
27. mar 2008

elianka ahoj 🙂

ellianka
27. mar 2008

pozerám, že dnes sa tu chudne ale ja som neodolala zvyšku veľkonočných koláčov 😀
ale dúfam, že len čo sa oteplí pôjdu kilá dolu 😉

libeth
27. mar 2008

scar, nad tou mrkvickou som uz rozmyslala, asi pojdem cez obed na nakup 😉

scarlette
27. mar 2008

elianka nastastie my sme boli s muzom na velku noc u mojej starkej a kolaciky by cestu lietadlom neprezili tak nemame ziadne 🙂

monika3
autor
27. mar 2008

dne je tu Eli "cvicme v rytme"

A ako si dopadla na krvicke?

ellianka
27. mar 2008

ahoj monik 🙂
včera som sa do Helíku nedostala...bola som až dnes a výsledky budú poobede.
no krvácam od pondelka tak poriadne mrchovo 😒 takže asi nič z toho nebude

ellianka
27. mar 2008

scarlett 😉 keby to tak išlo hneď Ti nejaké pošlem po sieti

monika3
autor
27. mar 2008

Eli ver ze nabuduce to vyjde, i ked fakt pozam v okoli pripady ze mali MS aj prve tri mesiace a boli tehu.... 😉

Clovek uz fakt nevie co moze cakat....Telo si s nami robi co chce 😔

ellianka
27. mar 2008

monik, verím...aj keď som si v pondelok už preventívne poplakala 😉
ale tých pár dní stálo za to 🙂

monika3
autor
27. mar 2008

To ti verim Eli ze to stalo za to? 🙂

Idem popracovat tak pridem neskor pa

ellianka
27. mar 2008

príjemnú prácičku 🙂

lenocka3
27. mar 2008

ahojte kocky 🙂 fiha, vy ste toho popisali 🙂
Hlasim sa do "cvicme v rytme" 🙂 ja som si posledne tri dni dala "do tela".. samozrejme doma pred telkou asi po 5 minut 😀 ale poviem vam.....citim nejake tie svaly na bruchu 🙂 aj take, co som o nich nevedela 😀 😀
Elli - presne ako hovori Monika - nabuduce vyjde a co sa tyka tej mrsiny, aj ja som vcera citala o takej, co mala tri mesiace mrsinu.... 😵 no, poobede nam daj vediet 🙂

ellianka
27. mar 2008

ahoj lenočka 🙂 ďakujem za povzbudenie...veď ako sa hovorí, nádej umiera posledná ale tých pár dní do mňa vlialo kopec energie do ďalšieho snažilkovania, takže to nebolo nadarmo 😉

ellianka
27. mar 2008

celkom dobré cvičenie je na CT1 alebo CT2 stihla som to tak dvakrát v TV a tiež som si potom cítila všetky svaly 🙂

lenocka3
27. mar 2008

tak tak ellianka - vynikajuci pristup 🙂 tak to ma byt 🙂
boze baby, ja by som asi odpadla, kebyze sme sa tento mesiac nesnazili nadarmo 😎 este sice mam s najvacsou pravdepodobnostou sice ovulku, ale ten pocit, ze z toho moze byt bejby 😵 😵
A uz mam meno pre dievcatko: Margaretka 🙂

scarlette
27. mar 2008

elianka dakujem ale radsej neposielaj ja som za posledne dva mesiace pribrala asi tak 5kil 😠

ellianka
27. mar 2008

lenočka 😵 pozitívne myslenie, tak to sa páči aj mne

ellianka
27. mar 2008

scar 🙂 kiežby sa aspoň tie kilá dali poslať niekomu kto by rád pribral a nemôže, hneď by som sa dala na business 😀 myslím, že by to celkom dobre vynášalo

scarlette
27. mar 2008

no to nie je zly napad len si neviem presne predstavit realizaciu 😀
zatial nam ostava to vypotit cvicenim

lenocka3
27. mar 2008

baby, mne sa zda, ze nasa Monicka by rada nabrala 🙂 ja som sa jej tiez snazila poposielat vsetkych tych 8 kil, co som pribrala, len akosi nepresli 😀, len dufam, ze sa neznasobia 😀

ellianka
27. mar 2008

pravdu povediac ja by som tiež rada v určitých partiách pribrala 😀 tak na 9 mesiacov by mi to stačilo 😉

lenocka3
27. mar 2008

😀 eli, tak to urcite myslime na tu jednu a istu partiu 😵 😵 tam chceme vsetky 🙂 len tie moje tukove vankusiky sa tam nechcu presunut 🙂
bola som v teme Endo..., je tam tehulka kocky 🙂 janis ju k nam pozvala, aby poslala tehu-virusiky 🙂 to je take pekne 🙂

baby, nechcem odbocovat, ale mam plodny hlien a je trosku ruzovy od krvi...., to je normalne? 😔 to sa mi este nestalo... 😔 dufam, ze to nebude ziadny problem...

monika3
autor
27. mar 2008

Lenocka ahojcek 😉

to moze byt ovu, Margeratka uz mozno niekde pracuje na tom aby prisla k tebe....

Nam sa paci meno Tamara a posledne aj Amalia 🙂

lenocka3
27. mar 2008

Ked ja chcem najpr toho Riska, aby sa staral o Margaretku 😵 😵 Valeriu mi drahy zatrhol 😀 A Tamara je pekne... vidis, dobry napad 🙂 A Amalka - to je kraaaaaaaaaaaasne 🙂
A Moni - nemavaju s tym baby problem, ze maju trocha krvi cez ovu?.... ja som sa tak trosku aj zlakla.... 😕 Ale ked povies, ze nie, tak budem kludna 😵

ellianka
27. mar 2008

my by sme radi Mateja a Emu 😉

lenocka3
27. mar 2008

Emu chce kamoska 🙂 a je v 12-tom TT, tak to jej nemozem urobit 🙂

scarlette
27. mar 2008

lenocka trochu krvi sa moze vyskytnut ak je silnejsia ovulka 😉

monika3
autor
27. mar 2008

Leni jasne ze trochu krvi cez ovulku nevadi, mne to hovorili aj v CAR....vsetko mas OK 😉

Eli tiez pekne mena..........

My sme teraz stotozneni najviac s Amaliou a chlapec David a Filip 🙂

ellianka
27. mar 2008

Amálka je naozaj krásne meno...vôbec som si ho v kalendári nevšimla, hneď by som si ho zakrúžkovala 😉
pozerám, že všetky ste si vybrali pekné mená. bábatká budú mať radosť 🙂

monika3
autor
27. mar 2008

jej takze tu bude mozno Amaloooooooooook.... 🙂 🙂 🙂