Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

korusa
1. apr 2008

ahojte, konecne som sa tu dostala a konecne som sa najedla, uz sa mi tocila hlava od hladu, ale nemohla som ist skor, museli sme v robote nieco doriesit. 😒
lenocka, spravne uz bud dobre dievcatko a nestresuj, to, ze ta pobolieva raz v pravo raz vlavo je uplne v poho, asi si uz zabudla ake to je mat ovulaciu - po tolkych inj.
Aj ja citim ovulku po tych op viac ako predtym. A mimochodom, take bolesti mavala aj moja sestra a uz bola tehulka. 🙂
A uz tie priznaky vazne necitaj,radsej zostan dobre naladena, a nepripravuj sa za kazdu cenu na to, ze to nevyslo, ok?

lenocka3
1. apr 2008

jani - to sa tu tak hovori, ze daj mu 5 korun a posli ho... 😀 alebo daj mu 5 korun, nech neotravuje 🙂
moni, libi, korus - ja viem, ze mate pravdu 😕 veru som uz zabudla, ze ake to je, ked ma sem-tam nieco niekde pichne 😖 😵 a moni 20 DC 😀 😀 no sibnuta som, co ti poviem? 😀

scarlette
1. apr 2008

ahojte baby 🙂
naladte sa hlavne pozitivne ale viem ze ak nieco boli tak je to tazke len to treba skusit, vonku je tak nadherne
som dnes stavala o stvrt na sedem 🤐 bol to riadny zaberak, sme boli dohliadat na geodetku aby nam parcelu zamerala tak ako sme chceli a vyzera to good 🙂
teraz mam na navsteve moje dvojrocne krstniatko tak sa vytesujem a nestiham byt s vami, ale dufam ze ma ospravedlnite 🙂

lenocka3
1. apr 2008

slavnostne vyhlasujem, ze nejdem stresovat 🙂 /uz ma maju dost aj ostatne kamosky 😀 /. A dnes nam maju doviezt okna na chalupku 😵 sa tesiiiim a zajtra dvere 😵 😵. idem pana muza povzbudzovat, aby ich dobre namontovali 🙂, nech cez ne nefuci 🙂

d.a.d.a.02
1. apr 2008

Ahojte dievčatá. Ja už tomu naozaj nerozumiem. Minulý týždeň som bola na (4. deň MS) prvej injekcii, a včera som začala krvácať. Je to normálne? Veď som ešte ani nemala dostať MS.

lenocka3
1. apr 2008

caau dada 🙂 vitaj, si tu dlho nebola 🙂 to sa len cistis. Ziadnu paniku. Ja som po prvej injekcii krvacala 10 dni silno a potom este tyzden slabucko...

janis24
1. apr 2008

ahoj dada, fakt to nic neni, teraz si bohuzial budes muset zvyknut na kopec nevysvetlitelnych veci, ktore sa budu diat 😉 😀 Neprikladaj tomu extra vyznam, deje sa to co sa ma diat... 🙂 Ja som sice nekrvacala, ale asi 2 tyzdne v kuse som spinila,a dost silno, takze tak 😉

d.a.d.a.02
1. apr 2008

Ďakujem lenocka 🙂 . Hneď mi je lepšie. Ja som sa už začala báť, že čo sa zasa deje. Chodím sa sem pozrieť každý deň, že čo ste popísali, ale mám hrooozne veľa roboty, tak som sa ani neprihlasovala 😉 . Aj ja sa pripájam a držím ti moc moc palčeky, aby ti to vyšlo 🙂 .

lenocka3
1. apr 2008

dakujeeeeem dada 🙂 len sa nam neupracuj 🙂
baby, tam vonku je teda super vzduch.. 🙂 😵

monika3
autor
1. apr 2008

veru Lenocka vonku je nadherne 🙂

Vitaj Dada 🙂

Ozaj viete ze to toje asi prispevok 1000 co pisem 😉

janis24
1. apr 2008

jeeej monika gratulujem ku gulatine 😀 😀 😀
Tak ja mam 1001, tiez pekne nie? 😉

lenocka3
1. apr 2008

aky prispevok 1000? a mne to tak neukazuje...ci kde to pozriem? aj ja scem 😅

monika3
autor
1. apr 2008

Veru Janis stupame stale vyssie a vyssie.... 😉 Mozno za mesiac a pol mame 2000 😀

monika3
autor
1. apr 2008

Lenocka vidno to v hlavnej tabulke ak si otvoris Snazilky...

lenocka3
1. apr 2008

jeeeeeeeeeee, ja som trdlo 😀 😀

lenocka3
1. apr 2008

1006 😀 😀 😀

monika3
autor
1. apr 2008

dufam ze nam v dalsej tisicke uz nabehnu aj niake TT ... 😉

libeth
1. apr 2008

no veru dake TT virusiky by sa zisli, adeptky tu su, tak cakajme, uz sa to musi zlomit, aby po tisic prispevkov, nebola daka tehulka z nas co sme tu roky rokuce? 😀

lenocka3
1. apr 2008

ved to libi - ved to... roky rokuce 🙂 ... jedna tema ma v nazve, ze "stare vrazdy" ... 😀 aj ja mam pocit, ze sme tu uz stare vrazdy 😀 😀 😀 uz by sme sa mali presunut k tehulkam 😀 nebojte kocky, toho roku sme tam!!! 😵

monika3
autor
1. apr 2008

Tak kocky pocula som ze tento rok do cohokolvek sa pustime tak to musi byt aj doriesene.....

Stare vrazdy - to ma pobavilo 😀 😀 😀

ellianka
1. apr 2008

ahojte žienky 🙂
konečne som sa sem dnes dostala...busy deň a vonku tak krásne svieti slniečko 🙂
ja som ráno bola v Helíku a cysta poriadne podrástla (tenisová loptička), doki mi povedala, že sa vôbec nečuduje mojim bolestiam...vyzerá to tak, že ten pravý vaječník už má svoje najlepšie roky za sebou 😠
taká chvíľková zlosť ma pochytila...ešte šťastie, že som ju mohla po ceste do práce rozdýchať 😀

lenočka 🙂 neboj všetko bude ok, možno sa zadarilo a možno na budúci mesiac...určite to príde 😉 a potom tu bude toľko tehu víruskov, že babenky...ani ich nebudeme stíhať chytať 😉

libeth
1. apr 2008

joj, elianka, to mi je luto, a co ti lekar povedal, pojdes na laparku?

ellianka
1. apr 2008

libeth 😵 už je to v pohode
doki vravel, že najlepšie by bolo čo najrýchlejšie otehotnieť, tak začneme KET...máme ešte jednu jednotkovú zmrzlinku 😉 a potom sa vraj uvidí 😖
akosi mi to však začalo rýchlejšie rásť 😠 škoda, že sa s tým nemôžem popasovať ručne stručne

lenocka3
1. apr 2008

eli - ty si nas vzor! tak treba! ja sa tu idem zblaznit, ze mna boli brusko 6DPO... ja som taka rura, ze?
Prajem ti, aby jednotkova zmrzlinka ukotvila v brusku, pekne sa zahniezdila a uz len rastla 😵 😵 a kedy zacnete KET?

ellianka
1. apr 2008

lenočka 🙂 pekný aprílový žartík sa Ti podaril, ja a vzor...moja polovička by Ti o tom vedela rozprávať
vôbec si nič nevyčítaj, ja sa tiež pozorujem (určite viac ako pred pár rokmi) a za každou odchylkou z bežného a bolesťou hľadám 1000 dôvodov na vysvetlenie...mozog pracuje na plné obrátky a niekedy sa viem poriadne zhaluziť 😀 ale niekedy sa viem aj celkom navnadiť...a tie chvíle sú krásne 😵
stimulovať začneme len čo príde mrška 😉

ellianka
2. apr 2008

krásne ránko 🙂 prajem všetkým
to nie je možné som tu prváááááááááááááááá 😀

lenocka3
2. apr 2008

ahoj elli 🙂
druhaaaaaaaaaaaaaaa - no nie je mozne - obycajne som vzdy posledna 🙂
Ako sa mame? Kedy cakame mrsku? 😵 dufam, ze v tomto pripade pride nacas 🙂 a nebude robit drahoty 😵
kocky asi zase spia - aj u vas prsi? u nas ano ☹ konecne to vyzeralo na chvilku dobre a teraz dazd 😠

ellianka
2. apr 2008

lenočka 🙂
u nás je zamračené a tiež vyzerá, že bude pršať...ráno sa mi tak nechcelo vstať z teplej postele 😝
ani sa žienkam nečudujem, že sa im nechce 😉
mrška by mala prísť o tri týždne a dúfam, že nás nebude naťahovať 😠
a ako sa darí tebe? bolesti pokračujú?

korusa
2. apr 2008

ahojte, tretia 🙂
Nespim, nespim, len sa este rozkukavam, co a ako.
Ellianka, drzim palce, nech sa snehuliacik uchyti a tenisova lopticka nech sa pekne zmensi na zrnko prachu a potom uplne zmizne.
Ako lenocka, co brusko, uz to preslo?
Ja vsetko po starom, akurat mi teplotka stupla, nalievam sa cajmi, vsak som mala tyzden prestavku a uz som si naordinovala aj ascorutin, pretoze, mi nejak praskaju zilky, minule sa mi tiez z nicoho nic spustila krv z nosa, dnes zase, tak mozno aj to spinenie je kvoli tomu. Vsak uvidime, dufam, ze to pomoze, jej zasvietilo slniecko, tak predsa bude pekne 🙂 Jaj a vcera prisla bocianova druzka, tak by uz mohli nieco aj priniest z teplych krajin a zhodit nam uzlicek do dvora 🙂

libeth
2. apr 2008

ahojte kocky 😵

spala by som ale neda sa, tak by mi bolo v postielke dobre 😲

ellianka, lopticka zmizne a namiesto nej pride mimi, zmrzlinka mala sa uz isto tesi 😵

korusa, ale to je super, ze ti stupla teplotka, len nech sa pekne drzi hore, dlhooooo, dlhoooooooooo 😀 😵

lenocka, brusko este picha, boli?