Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
3. apr 2008

no presne eli - ja neviem, z niektorych gyndosov, lebo vsak uz ma pozrelo pol kraja, som mala pocit, ze sa vsetkeho chcu len rychlo zbavit a ja s mojou endo som prilis komplikovany problem. Oni by najradsej len take ukazkove pacientky, co nespinia, nemaju bolesti, nepotratia, ale otehotneju na prvykrat, po dvoch rokoch druhykrat a uz sa viac neukazu, lebo im nic nie je 😀 no holt a panbozsko im to prekazil a vymyslel endometriozu, aby sa aj gynekologovia nenudili 😀 😀

lenocka3
3. apr 2008

...zas moje nalady a la cierny humor 😀 😀 sorry

ellianka
3. apr 2008

leni vystihla si to perfektne 😎

lenocka3
3. apr 2008

😎

ellianka
3. apr 2008

a tiež mám niekedy pocit, že každý väčší problém chcú riešiť hneď radikálne, vyrezať všetko a ok 😠
už dávnejšie som čítala, že sme jedna z popredných krajín, kde ženám vyberajú hneď všetko a vôbec neliečia
skoro ako v Rusku, keď v dávneších časoch všetkým od určitého veku vybrali slepák skôr ako s ním problém mali

ellianka
3. apr 2008

píšem ako Talian 😀 prepáčte

lenocka3
3. apr 2008

neva eli - my rozumieme reci tvojho kmena 😀

ellianka
3. apr 2008

😉

monika3
autor
3. apr 2008

ja ked som bola posledne na operacii tak predtym som sa pytala mojho byvaleho gyndosa na cystu ci tam mam /co ja som vedela ze mam lebo som bola inde na uzg a cysta ako svet/...a on ze preco sa pytam, nie ...

tak som sa nastvala a isla do CAR 😨

a teraz posledny rok mam uz kartu definitivne od neho prec

ellianka
3. apr 2008

žienky zdrhám, idem k zubárovi 😖
krásny slnečný (u nás práve vykuklo) zvyšok dňa a samú samú pohodu 😉

yasminx
3. apr 2008

Ja Vám ešte raz veľmi pekne ďakujem za povzbudenie 😵 ste zlaté.
Zajtra mi držte palce. Hneď ako sa mi bude dať, tak sa ozvem.
Prajem Vám pekný deň. Ahojte 🙂

lenocka3
3. apr 2008

jee, caute kocky 🙂 pekny den, yasmi - ozvi sa zajrata a eli - uf, radsej 100-krat na gyndu ako raz k zubarovi 😀

lenocka3
3. apr 2008

moni - no, to bol tiez iny expert gyndos.. ako ta moja, vsetci videli loziska v pindulinde, len ona nie... navyse viditelne volnym okom, co si myslim, ze tiez mohla vidiet 😀
jaaaj, budme radi, ze teraz mame tych, co mame 🙂

monika3
autor
3. apr 2008

No lenocka mame aj takychto expertov 🤐 a potom ze chodte na preventivky... 😀

Eli toho zubara teda fakt nezavidim ani ja 😀

libeth
3. apr 2008

ahojte babulky 😵

ja mam dnes toho strasne vela, ale nakukla som na vas, a hlavne som zvedava na korusinu teplotku, som rada, ze sa drzi hore 😵
lenocka, to spinenie nemusi znamenat kramy, mozno sa prave nieco uhniezduje??????? 😉

janis, tebe moja prajem hlavne tu fazulku krasnu zdravu do bruska, a samozrejme vela vela zdravicka a stasticka 😵

monika3
autor
3. apr 2008

Ahoj Libi, to je pekne ze si nakukla 😉

Tusim zajtra mas tu skusku tak vela vela stasticka a drzim palce 🙂

lenocka3
3. apr 2008

jee ahoj libi 🙂
no bodaj by si mala pravdu 😵 😵
uz mi z toho fakt ze sibe, pozorujem sa ako male decko, som taka nervozna, ze som uz bola dnes 15x na wc-ku som to ratala 🙄 🙄 fakt mi z toho sibe
a ked vam poviem, ze mam zas vacsie prsia, tak uz mi asi neuverite - aj manzel si vsimol... naposledy vyhlasil: "to su kozy - moje". len aby neboli vacsie kvoli mrche - vtedy sa mi tak nalievaju.... 😒 😒
a aj ja ti drzim palce - spolu s monickou - to bude mat vacsi ucinok 😀

monika3
autor
3. apr 2008

Jej Lenocka tak vacsie "kozy" no to je tiez zacinajuci signal niecoho 😉

Ja som si myslela ze tu uz nikto na MK nie je, len tak som teraz nakukla a tu lenocka 😉

lenocka3
3. apr 2008

😀 dik moni - ja sa skor bojim, ci zase len nepriberam 😀 Ale zoladex uz nemoze ucinkovat 😀 ja neviem, skusim pomerat teplotky aj nasl dni a uvidim - budem informovat 😉

mirip
3. apr 2008

ahojte dievčatá, pekný deň vám ak ste ešte tu, ja som teraz prišla z roboty, jani aj ja sa pripájam všetko najlepšie k dnešným meninám, nech ťa v živote stretáva len šťastiekorusa hlásim že MS ešte nedorazil, ale už mu veľa nechába, taplota zase z 36,8 klesla na 36,7 takže určite dojde 😒 a to že neprišiel po 28dnovom cykle som predpokladala, mi aj doky povedal že ked aj tento mesiac MS príde nemusím sa báť že mi to naruší presný cyklus lebo to že bude meškať majú nasvedomi tabletky , takže čakám prvé dve // od vás tento mesiac dievčatá, ja to nebdem 😉

monika3
autor
3. apr 2008

a nechces skusit test? Teraz uz by mohlo byt nieco vidno ak to vyslo.... 😉 To by bola parada 😉

monika3
autor
3. apr 2008

Ahojcek Miri 😉 A ty si si nerobila test?

Ja tu budem teraz kazdeho nahovarat na testovanie 😀

mirip
3. apr 2008

moni v utorok som robila a prd, ani náznak a už nebudem už som tak napaprčená že najbližšie budem testovať až ked mi bude poriadne dlho meškať a dúfam že sa niekedy aj //dočkám 😉

mirip
3. apr 2008

leni to s tými citlivými prsiami a zväčšenými som mala aj ja a teraz čakám menzes, už mi to tak pripadá že sa príliš pozorujem a snažím sa nahovoriť si nejaké príznaky ale ja som ako neveriaci tomáš a verím tomu že ak raz by som aj // našla neuverím pokial mi to doktor nepotvrdí a nebudem to mať pred sebou čierne na bielom 🙂

lenocka3
3. apr 2008

moni - nieee, test este nieeee 😀 to je skoro a este sa chcem v euforii pozorovat par dni 😀 a potom ...
ach jaj no a potom som uz inac zmierena s /... co ja viem, stale si to neviem predstavit, ze raz najdem // ...
miri - prestan, teplota sa meria rano!!! zajtra rano zmerias a uvidis - slubujes???

monika3
autor
3. apr 2008

No raz sa dockach // MIri urcite 😉 Viem si predstavit ako ti je, ked nieco ocakavas a nevyjde, i ked u Teba to este nie je podla mna na 100 % iste ze nevyslo

Mne raz povedala davno niaka liecitelka, ze nech nic necakam a netesim sa na nic predom /ohladom bejby/ az potom ked bude. Pozitivne mozem mysliet ale proste netrapit sa tym ze kedy ....

A to ti poviem ze je narocne 😠 co asi pozname vsetky

Ale myslim ze to uz ciastocne zvladla a nechavam veci volne plynut a uvidim co mi pride do cesty....

mirip
3. apr 2008

ale lenocka, ved ja meriam vždy ráno o 5.00 vtedy vstáva muž doroboty a hned as len načiahnem za teplomerom a meriam, a už mám predmenzesové stavy - vyžieram sladkosti 😒 a o chvílu budem mať prdel z toho ako plátno a budú môcť premietať na nej filmy a možno aj dva naraz ach jaj mala by som sa modliť za božskú sýtosť prestať žrať a začať jesť a aj trochu cvičiť 😀

monika3
autor
3. apr 2008

Babulky tak to by som asi tiez verila tomu ze som....asi az ked uvidim ten zazrak na uzg, 😉

mirip
3. apr 2008

už sme dve moni 😀

lenocka3
3. apr 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀
modlit sa za bozsku sytost 😀 😀 😀 😀 ja z teba umreeeeem 😀 😀 😀 😀
miri - ty si pripad 😀
ale co...teraz sa ozvali prave zase krce moc moc v bruskus 😖 😖 take kramove. No ved mozno dostanem prvykrat na 22DC.... uvidime 🙂
baby idem dnes skorsie dom, tak sa majte a hlavy hore - miri - zajtra rano sem supni teplotku 🙂
Moni - papapa a ja ti prajem, aby ti prislo do cesty nieco male, umrcane, pocikane - hadaj co? 😵 😵