Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

mirip
10. apr 2008

Neboj leni, bude to v pohode, a také cikacie maratóny som mala tiež pred MS 😀 😀 😀 ale tie cikacie maratóny môžu znamenať aj baby.........

lenocka3
10. apr 2008

😀 uvidime
caute kocky, idem uz aj ja 😀
paaaaaa

mirip
10. apr 2008

tak ahojte lenočka a monička pekný zvyšok dňa 😉 a som tu sama 😒 neva zajtra tu bude určite zase veselo 😵

janis24
11. apr 2008

ranecko 😉 Konecne piatoook!!!! 😀 😀
Zelam vsetkym nech vam dnik rychlo ubehne a urcite si kupte narcis, ja uz mam pripnuty... 😉 🙂

monika3
autor
11. apr 2008

A ja prajem pekne piatkove rano 😉 Dobra sprava, zajtra rano spime a nevstavame do prace 😀

Tak nech na to dnes este rychlo v praci ubehne a vikendujeme 🙂 🙂 🙂

yasminx
11. apr 2008

Ahojte, prajem všetkým dobré ráno. 🙂
Dnes si skúsim zavolať doktorovi o výsledky. Neviem či budú, lebo doktor povedal, že mám volať o týždeň a sestrička zase že o dva týždne... Mali by sa dohodnúť čo budú rozprávať pacientom 😀 Ale skúsim to 😎
Taká som nervózna, že mi je až na vracanie. 😅

libeth
11. apr 2008

Dobre ranko, je piatoooooooook. Konecne sa zajtra vyspim. Boze ako sa tesim 😀

dnes idem pozriet kamaratku tehulku, tak snad sa namna nieco nalepi 😎 uz konecne...

yasminx, to verim, ze ti je zle. Skus to predychat a volaj. Drzim paste nech je vsetko OK 😉

monika3
autor
11. apr 2008

Yasminx viem ze mas nervy ale drzime ti moc palce 🙂

Libi a nezabudni sa doknut bruska tehulky, vraj to prinasa stastie 🙂

libeth
11. apr 2008

monika, no asi ju teda ochytam celu. 😀
Ked ja mam taky divny pocit, ze ta ovu asi ani nebola.... ☹ ja mam odvtedy stale nejaky vodovy vytok, ci co, s troskou spinenia, a to hlavne vecer a rano, boze kedy to skonci??????????????

yasminx
11. apr 2008

inak medzi nami... je strašne príjemné pohladkať bruško tehotnej 😉 moja kamarátka keď bola tehotná, tak som ju stále po brušku vyhladkávala 😀
...ale inak som celkom normálna 😀 😀 😀

monika3
autor
11. apr 2008

Yasminx viem ze je to dobry pocit 😉

lenocka3
11. apr 2008

dobre ranko kocky 🙂
tak ohmatkavanie tehuliek tiez dobre poznam 🙂 mam zopar deti "vyhladkanych" v brusku 🙂 naozaj je to krasne.
Baby, skusala som dnes len tak merat teplotku. Stale drzi potvora 37. To je dobre alebo zle, ked predtym bola na 37,4? 😅 Ms este nikde

libeth
11. apr 2008

lenocka, ved to je stale dobra teplota, a ked menzes nikde, tak to vyzera super 😉 😀 tehu boooom uz asi klope na dvere?

lenocka3
11. apr 2008

hej? dobra?...neviem, asi idem pozriet nejake grafy, ako to inym kockam drzalo... 😒

libeth
11. apr 2008

ono zalezi od toho aka bola teplota pred ovu, ci nemas celkovo vyssiu teplotu, lebo tych 37.4 je dost vysoka. Tak to by si mala graf posunuty vyssie. Ale nemyslim si. Bude z teba tehulka 😎 😵

lenocka3
11. apr 2008

baby...teplota neteplota...zacala som spinit 😒

yasminx
11. apr 2008

výsledky ešte nikde 😅 nervozita sa stupňuje 😖

vysvetlite mi prosím Vás to meranie teploty. Ja som z toho paf. Už som o tom síce aj od doktora počula ale kedže to nerobievam, tak mi to nič nehovorí.

libeth
11. apr 2008

lenocka, to vazne? Ale to stale nic neznamena.....

yasminx, ide o to, ze pred ovu je teplota nizsia, pripadne pred ovu este poklesne a hned nato musi stupnut. To vlastne zacina lutealna faza a teploty su vysie. Ak sa drzia hore cca 37C viac ako 18 dni, tak tehu je pravdepodobne... to tak v skratke, ale grafy su individualne.

yasminx
11. apr 2008

libeth - žena si tú teplotu musí merať každý deň, áno? a na to sú nejaké zvláštne teplomery? alebo postačí obyčajný?

libeth
11. apr 2008

yasminx, ano kazdy den v rovnaku hodinu a v posteli bez toho, ze by si si isla po ten teplomer. A da sa kupit teplomer na bazalnu teplotu, je taky ohybnejsi. Ale postacuje aj digitalny. Na ortutovy musis dlho cakat, to je nevyhoda.

yasminx
11. apr 2008

ok 🙂

monika3
autor
11. apr 2008

Ahoj lenocka 😉
A moc spinis? Hadam nie...

jej teplotku som nemerala ani nepamatam a ty si merias Libi?
🙂

lenocka3
11. apr 2008

len trosicku spinim. Ale uz tam bolo aj pol kvapky cerstvej krvi ☹ 😢 Skareda teplotka, takto ma oklamala 😕

monika3
autor
11. apr 2008

Teraz teda uz len cakat Leni co z toho vzide, ale jedno je fakt ze este stale to nic neznamena... 😉

libeth
11. apr 2008

monika, ano merala som. Ale po tych dlhych cykloch a vzapeti mini cykloch som prestala. Na jednej strane som vedela ci je ovu alebo nieje, a mala som zaznamenane vsetko, ale zase ten stres rano ked teplota nesedela a blblo to, ovu nikde... tak som prestala. 😖

monika3
autor
11. apr 2008

tak to si viem Libi predstavit, ja by som musela asi aj skorej vstat ako sa poznam 😀

ellianka
11. apr 2008

krásny piatkový deň 🙂
jeej libi aj ja sa strašne teším na víkend a hlavne na dlhé rána v posteli 🙂
k tomu raňajky manželom donesené až do postele a v zuboch by mohol mať ružu...skúsim mu to
nebadane naznačiť 😀

leni, pošli tú mrchu ku mne, ja ju vretlo uvítam 🙂

janis24
11. apr 2008

babulky ja som tomu meraniu BT este stale akosi neprisla na chut, takze ani neplanujem... 😉 Jednak som tusila aj bez toho, ked bola ovu a jednak je mi nejak proti srsti take to "snazilkovanie na povel" 🙂 Tak som si povedala, ze si tym nebudem zbytocne zatazovat mysel, tak ako libi 😉
Ale kedze buduci tyzden idem na posl. injekciu (huraaaa!!! 😀 ), zacala som trocha premyslat, ze co dalej a tak ma napadlo, ci to chvilku nevyskusame aj prirodzene.... 😅 Predsa len, bohvie za ako dlho pride mrcha, potom budu vybavovacky so svadbou a nebude sa nam chciet aj kazdu chvilu lietat do CARka popri tych stresoch. Len neviem, ako to je s mojimi zrastami, ci to ma vobec zmysel... Ale ked vidim, ze vy sa tu vsetky snazilkujete a tiez ste niektore po viacerych laparkach, tak mi please poradte, ci vam nasli zrasty pri laparkach a ci teraz mate istotu, ci mate priechodne vajcovody a tak...

ellianka
11. apr 2008

ahoj jani, my tiež stále snažilkujeme a vidíš, keď sme to najmenej čakali, tak to prišlo...síce krátko ale aspoň vieme, že to ide 😉 teplotu som si nikdy nemerala lebo som spachtoš a každá minúta spánku na vyše je pre mňa dôležitá
ale je pravda, že mám priechodné vajcovody a zatiaľ žiadne zrasty ale poslednú laparku mi robili 2-3 roky do zadu
pri odbere vajíčok, však okrem endocýst lekár nič nevidel, tak snáď to je v pohode

libeth
11. apr 2008

elianka, to je dobreeee 😉 😀

janis, ved to si bola prave ty 😀 co mi povedala, nech sa tym nestresujem 😎
a tvoja otazka: tak mam zrasty, a nemam istotu ci vobec mam priechodny vajcovod, proste skor tie negativa. Ale este to mienim skusat prirodzene. Na dalsie IVF pojdem nerada ale ked to inak nepojde tak to skusim znovu 😅
Iked uz sa mi to nechce absolvovat. 😠