Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

ellianka
7. máj 2008

želám krásne slnečné ránko a posúvam nás vyššie 😉

janis24
7. máj 2008

aj tebe elli pekne ranko 😉
zajtra volno supeeer!!! 😀

ellianka
7. máj 2008

ahoj janis 😉
aj ja sa strašne teším na zajtra 😀 chceme ísť na chalupu, preč z mesta 😉
vyzerá, že bude krajšie počasie ako minulý vík
a čo plánujete vy?

janis24
7. máj 2008

ja budem asi zajtra len tak lebedit 😉 Ale cez vikend tiez planujeme ist na chalupu opekat, uvidime ci to pocasie vyjde... 🙂

ellianka
7. máj 2008

aj to lebedenie znie veľmi dobre 🙂
a počasíčko musí vyjsť...však už sú klobásky v mrazáku 😀

petkapo
7. máj 2008

Dobre ranko 🙂

Lenand - to naozaj??? Jeeeho, to ma celkom potesilo 🙂 Ja som aj skusala olizovat ovulacny mikroskop a podla neho mi to vychadza, ze mam ovulaciu uz druhy tyzden ☹ Asi sa tomu teraz neda velmi verit..... Ale tiez som rozmyslala, ze by sme to zacali skusat uz teraz, akurat, ze ja som po mimomaternicovom a doktor mi neodporuca sa snazit o babatko, kym ma neprefukne ☹ Aby sa mi znova neuhniezdilo babatko mimo.... ☹

Eli, janis - u nas sa grilovacia sezona zacala uz 1.5. 😀

libeth
7. máj 2008

dobre ranko kocky 😎 dnes je krasne, dufam, ze bude aj zajtra. Vidim, ze mate skvele plany 😉 mozno aj my daco cez vikend opecieme...ale ja mam v umysle ist zajtra so psom na prechadzku a daco pekne popri vode pofotit 😀 a lebedit si budem do obeda 😎

libeth
7. máj 2008

ale babulky, nepracujte tak pilne 😀 😉

mne sa chce strasne moooooooc spat.

janis24
7. máj 2008

nooo libi, by som ti povedala, ako pracujem 😅 😀 Surfujem po nete a hladam svad. saty... Ale nikomu to nehovor... 😉 😀 😀 😀 Ale nie, to len sem tam odskocim, ale uz som si vytvorila predbezny albumik predstav, tak ak budete chciet, poslem vam do IPka adresu 🙂

libeth
7. máj 2008

tak uz som po obede, uff, travim 😉
janis, jasne posli, please 😵 a neboj nikomu to nepoviem 😀

lenocka3
7. máj 2008

je, caute kocky moje 🙂
pravda je krasne? 🙂
jani - posli aj mne, aj ja chcem vidiet 🙂 ja uz som albumiky dala prec 😒 ale ked budes chciet poradit - tak s radostou 🙂 este si vsetko pamatam 🙂

lenocka3
7. máj 2008

uz nemusis - uz som ta nasla jani 🙂 nooo, niekto tu ma pekny vkus 😵

janis24
7. máj 2008

ajoooj lenoc, ako si ma nasla? Ty si ale detektiv 😉 😀 😀

libeth
7. máj 2008

ahoj lenocka 🙂 si dala prec albumiky, asi to aj ja supnem prec...

no ja sa uz zobudzam, aj nacase, ze? Ja to mam dako naopak... do polnoci mozem fungovat o 106, asi by som mala robit nocne 😀
no, ale este hodinku a ficim domooooooooooov 😀

monika3
autor
9. máj 2008

Ahoojte kocky, tak uz sme spat z tatier bolo supeeeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂
aj bolo kopec snehu a lyze mi velmi chybali, tak hadam nabuduce,

ako sa mavate?
musim vas precitat co ste popisali 😀 😀 😀
Ak budem mat cas napisem moje skusenosti s Feminamom, odo dnes znizujem davku 😉

libeth
9. máj 2008

ahojte krasky, dnes je piatok 😵

vcera som bola na 2.5 hod. prechadzke s mojou fenkou, a videla som troch bocianov 😀 tak som im kyvala, aby si ma vsimli, ked teda namna zabudaju 😀

monika, ahoooooooooooj 😀 😎

janis24
9. máj 2008

ajojteee 😉 Tak ja od rana makam, ten piatok sa to vzdycky nejak nakopi... 😖
Libi teba sa tie bociany nejak drzia, dufam ze sa to coskoro aj prakticky prejavi... 😉 😀 😀
Monik to je super ze si si oddychla a dobre ste sa citili 🙂 Aj ja by som potrebovala...Snad coskoro. 😉

libeth
9. máj 2008

janis, tak v to dufam aj ja 😀

pink_lady
9. máj 2008

ahojteeee
baby vy dnes v robote? ja dnes valam sunky doma 😀 poobede idem k dokimu, a ako na potvoru ma dnes boli cela prava strana uuuplne uuplne od spodu az kdesi po rebra 😠 😠 😠 😠

libi na bocianov nie len kyvat 😀 😀 to ich treba za nohy tahat 😀 😀 😀

monika - super ze si si oddychla 😉

janis24
9. máj 2008

cauky pink, tak nech ti to u dokiho dobre dopadne... A tu bolest s nim urcite prediskutuj, nech ti to vysvetli 😉

pink_lady
9. máj 2008

janis dakujem 🙂

ufff tak sa bojim... 😕

ellianka
9. máj 2008

ahojte žienky 🙂
monik, vitaj 😉 oddýchnutá, opálená, plná energie? verím, že muselo byť super 😎
libi 😀 to by chcelo transparent s adresou, aby bociany vedeli kam majú doletieť...tri bociany-tri malé batôžky, to by bolo radosti 😵
pink, nech tá popoludňajšia návšteva u dokiho dopadne dobre 😵 🙂 držím silno paste
janis 😉 aj ja som si ťa už našla, hmm a podľa výberu súdim, že šaty budú nádhernééééééééééé

janis24
9. máj 2008

ajoj elli 😉 Nooo len aby mi ich niekto vobec dokazal usit... 😀 😀

monika3
autor
9. máj 2008

joj babenky cafte oddychnuta som veru, moc vas ale nestiham citat....
ale pink drz sa u dokiho a aj vy ostatne...

A Lenocka ty ides na laparku teda?

A ty Eli co KET?

Joj Janis a ty cakas asi uz na MS? dufam ze len na jednu po liecbe a potom uz nic 😉

ellianka
9. máj 2008

janis 🙂 určite sa nejaká šikovná krajčírka nájde a ty budeš kráááááááááásna nevestička, ako z rozprávky 😵
moni, v pondelok poobede rozmrazujú bobáčika a v utorok by sme už mali byť spolu 😀

lenocka3
9. máj 2008

caute kockyyyy.
Ja dnes zastupujem kolegynu 🙄 tak sa mi nechce 🙂
Moni - nejdem na laparku, povedala som dokimu, ze nechcem, ze chcem radsej skusit mimi, povedal, ze v poriadku a oci sa mu rozziarili - ze jasne, vyskusajte. Potom povedal, ze ked budem vidiet, ze to same nepojde, mam ist rovno do Heliosu a netrapit sa atd 🙂 Takze tak.
uvidime..., prave cakam mrsinu. brusko ma pichalo tri dni, vcera trosku spinenia a dnes nic. Boze, dufam, ze po tom Feminane sa to spinenie troska ukludni. Ak nie, tak neviem, co urobim... a uz chcem, aby sa aj spustila normalne, lebo ma hrozne bolia prsia, tak nech uz "vyfuknu" 😀 😀 😀

pink_lady
9. máj 2008

janis aj ja som si ta uz nasla 😉 a urcite ich nejaka usije 😉
elli - je pekne teplucko takze bobacik sa rýýýchlo rozpusti a o tyzden uz budeš tehu 😅

monika3
autor
9. máj 2008

Eli drzim moc palce 🙂 🙂 🙂

lenocka jasne treba sa najprv normalne pokusit, vselijake veci sa deju medzi nebom a zemou 🙂
ja mam MS teraz, aj ruzovu tab. som si musela dat 😖

ellianka
9. máj 2008

Ďakujem dievčence 🙂
lenočka, to by bolo krásne, keby vám to vyšlo prirodzene, ja verím, že zázraky sa dejú 🙂 a ak nie tak vám k tomu zázraku trochu dopomôžu v Helíku 😉
moni 😵 nech ružová rýchlo zaberie, kiežby to bola posledná MS 😉

monika3
autor
9. máj 2008

Eli uz zabrala 😀