Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
6. mar 2008

keby len oci cervene... uz mam aj teplotu trosicku zvysenu ☹ ale zatial mi len horia lica a celo, tak to este nie je akutne. A dnes som si vybavila kratky den v praci, tak uz idemdomkov 🙂 Tak sa zatial majkajte pekne babulky, budem tu zajtra 😎 papapapa

libeth
6. mar 2008

babulky urcite sa to podari, budeme nato kolektivne mysliet. 😀 😵

ja mam bolesti ako na mrchu, a to som 7dc, a doteraz som bolesti nemala, tak neviem co prisli ked neboli pritomne hned na zaciatku? Nechapem, vajecniky su to, ale aj maternicu som citila. Je to cudne.

Lenad, tak to je skvele, ze ti to takto pekne hned vyslo, babule berte si z nej priklad 😵

monika3
autor
6. mar 2008

Tak Lenocka treba ist do postielky a pritulit sa k drahemu a hned budes zdrava ako rybicka... 😉

A to mas Libi uz po MS? A nemozes mat uz ovulku? niekto ma hned po MS. 😠

libeth
6. mar 2008

lenocka, mala by si ist k doktorke 😉

monika, nie celkom, este taku slabu mam. Vies, len moje posledne mrchy trvali tak cca 4 dni a stacila mi aj intimky. Teraz som si to uzila, ale bolesti mam az dnes, to mi je cudne 😒

monika3
autor
6. mar 2008

4 dni mat Ms take teda nepoznam, ja ju mam aj 6-7 dni...ale nastastie to nemavam az tak silne ako predtym, len teraz po tych cajoch to bolo take....

Cize teraz ked mas bolesti tak si zacala silnejsie krvacat...?

teda mi si tu piseme ako u doktora keby sme boli.... 😀 😀 😀

libeth
6. mar 2008

Prepac, bola som si dat ATB, skoro som nane zabudla a zakecala som sa. 😔

nie, mam slabu, len bolesti sa zintenzivnela. Ale ibalgin to vyriesi 😀 chvilu pockam, nech to nemam hned po sebe a idem nanho 😎

monika3
autor
6. mar 2008

jasne treba si dat Ibalgin, neie je dobre sa bolestou tyrat...

a ja mam dnes tusim 15 den a zase to iste.... 😠 uvidim ako budem na tom zajtra, verim ze uz dobre inac to ani nechcem aby bolo 😲 😕 mozno mam niake ovulacne priznaky...

libeth
6. mar 2008

len dobre monika 😵 15 dc, tak to je okolo ovu, mala by si sa trosku pousmievat na muzicka 😀

monika3
autor
6. mar 2008

joj budem sa budem...
akurat po mna prisiel
tak sa lucim papa papa a skoro sa vyliec 🙂

mirip
6. mar 2008

Ahojte dievčatá vyste toho ale dnes popísali, páni moji až tri strany 😅 ja mám dnes užasný deň 😖 mne dnes prišiel MSlibeth, takže zázrak sa nekonal a teraz ked som skončila s liečbou je taký pravidelný 29deň alebo 30ty a je tu ako na koni. Na jednej strane sa teším, lebo taký pravidelný menzes som nemala nikdy až teraz a bezkŕčový, len taký mierny a kŕč a dosť ale na druhej strane už by si mohol vziat aj na pár mesiacov dovolenku protiva jedna 😠 😠 😠 😠 /myslím menzes/. A ked som od doktora po tel. zajednávala recept lebo v pondelok už bude neskoro začať s liekmi a zajtra tam nebude tak sa ma do tel. pýtal a nie ste tehotná? ved ste mali na folikulom. tak krásne vajíčko aj pekne zhrubnutú sliznicu, a ked som mu povedala že asi nie ked mi došiel menzes 😢 aj dvakrát sa to pýtal že fakt vám prišiel menzes? A potom mi bol muž pre recept

karamelinka
6. mar 2008

len teraz som si vsimla novu temu, pridavam sa k teme...drzim vsetkym palce a posielam vytuzene virusky...aby ste kazda s endo pocitili tento skvely pocit ktory ja uz prezivam a zatial sa drzime...

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵

janis24
6. mar 2008

ahoooj karamelinka, akurat som na teba dnes myslela ze ako sa mas, ked sme kecali o tom, ze par bab tu otehotnelo hned po liecbe alebo po laparke... 😉 Tak co, vsetko ok? 🙂 Asi hej, ked si poslala tolko virusikov 😉

mirip to je mi luto ze prisla hnusna mrcha, ale neva, ved mate kopec casu...A zase na druhej strane, ja poznam tusim viac pripadov, ze baby mali MS aj po otehotneni, ako tych, co nemali... 😉

karamelinka
6. mar 2008

janis mam sa fajn sem tam mam krizu kvoli tomu ze mi tvrdne brusko ale zatial to ide...uz zajtra zaciname 21tt leti to 😀

karamelinka
6. mar 2008

este mam hematom a cystu ktoru som mala tiez sa rozpustila tak som doma na pn teda uz asi na rizikovom

mirip
6. mar 2008

no ja smo sa MS nezbavila ani počas liečby ale doky ma uistil že endo je preč na teraz a ono sa môže vrátiť ale ani už vobec nemusí, a to že som mala menzes cez liečbu mi vysvetlil, že na laparo všetko viditeľné všetky ližiská odstránili a kedže po laparo som počkala 1 MS a hned šla na zoladex, ktorý všeto ostatné odstránil, nebol čas na to aby sa ložiská tvorili, kedže liečba začala hneď, ale doky dol dnes dobrý, normálne bol prekvapený že menzes mám

monika3
autor
7. mar 2008

Dobre rano.... 😉

Karamelinka som rada, ze si nas prisla pozriet a pekne pokrstila nasu temu tehu virusikmi....teraz uz teda nic nebrani aby sme sa nakazili 😀 21 tyzden-to deta leti-gratuljem 🙂

Miri neboj si na dobrej ceste aj tak byt buducou tehulkou, mas dobreho doktorka a to je polovica uspechu 😉

janis24
7. mar 2008

aaaa dneska si ma predbehla monika, bre ranko zelam... 😉 este som pisala do inej temy, kde baby uz maju svoj vek, ale z materialnych dovodov este cakaju so snazilkovanim, tak som prispela so svojou skusenostou, ze ja som mala intuition este na konci vysky, ze treba zacat, ale drahy sa zdrahal... 🙂 Ze ste nemame nic vlastne a tak...Typicky muzsky pristup, ale to im netreba zazlievat 🙂 Tak sme dohodli kompromis, no a o rok som dopadla takto... 😒

lenocka3
7. mar 2008

caute kocky 🙂
boliii ma bruskooooooooo, mam krce kazde 2 minuty ☹ ☹ ☹ je mi na vracanie a toci sa mi hlava ☹ ☹ a kaslem ako stary tuberak.... ale uz mi kvapky do ocka zabrali a nevyzeram ako dracula..., uz len ten ekzeeem 😖.
Ale kupila som si cajik, je v nom medovka, alchemilka, hluchavka, mysi chvost, pamajoran... hm, nejaka kvalita za 30 korun 😒 uvidim.
karamelinka - to uz 21-vy tyzden?... paneboze to letiiii 🙂 je tu super, velmi ti to prajeme 🙂
A ja dostanem uz o chvilu na stopro kramy, presne ako mirip....

janis24
7. mar 2008

cau lenocka, to co je za cajik prosim ta??? Vsetko v jednom? 😀 😀

lenocka3
7. mar 2008

no 😀 nech nemusim miesat, to mi dali v lekarni, ked som nechcela Gynastan 😀 😀 😀

monika3
autor
7. mar 2008

Dnes bola teda sikovna ked som Ta Janis predbehla....Ja som ale aktivna a v piatok rano 😉

Lenocka z cajikov si aj ja robim niekedy taku zmiesaninu, aj to nie je zle 😉

lenocka3
7. mar 2008

moni - dufam, ze to nie je zle... ale ked tak pozorujem, tak skor posobi ako diuretikum 😀 😀

monika3
autor
7. mar 2008

diuretikum je pre kazdy cajik... 😀 😀 😀

lenocka3
7. mar 2008

...ale toto je extra diuretikum 😀 😀 😀

lenocka3
7. mar 2008

..som zvedava, kolko ma budu trapit krce, kym dostanem... dufam, ze nie dlho 😔

monika3
autor
7. mar 2008

Viem ze mas s tym trapenie...a chcela by si aby uz vsetko bolo tak ako ma byt...

a teply kupel si si robila...? ci to nahodou nemoze vyvolat tiez MS, ale predpokladam ze asi si to uz skusila 😕

lenocka3
7. mar 2008

ano moni, uz som skusila vsetko ☹ ale podla toho bruska to uz dlho trvat nebude 😅 hadam 🙂
ale zatial to nie je na tabletku 🙂 aspon, ze to 🙂

monika3
autor
7. mar 2008

Lenocka prajem TI nech sa Ti to da vsetko do poriadku áj bez tabletky 🙂

lenocka3
7. mar 2008

🙂 dakujem 🙂
a ty monicka ako? 15dc citam, uz ti je dobre?

monika3
autor
7. mar 2008

ja uz ani neviem stale je to take jalove....ja som pozitivne naladena dost ale neviem dokedy toto bude vsetko trvat.... mam v plane sa dat dokopy a vyhnut sa tej laparke 🙂