Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

ellianka
9. máj 2008

moni 😀 😀 😀

lenocka3
9. máj 2008

baby, pisala mi kamoska 🙂 je tehu 🙂 huraaaaaa 🙂 😵 😵

lenocka3
9. máj 2008

tiez sa chuda natrapila, ale hlavne, ze je vsetko v poriadku 🙂

ellianka
9. máj 2008

gratulujeme 😵 😵 😵

libeth
9. máj 2008

ahojte, som sa moc napapala..., no bolo mi to treba? 😀

eli, takze v pondelok budem na teba mysliet, nech sa bobacik krasne rozpusti a sup k mamine to teplucka 😵

lenocka, taketo spravicky potesia, ze sanca stale je. A ak sa ti bude zdat, ze feminan nezabral tak ako mal, tak si objednaj este jedno ako ja 😀 😀 😀 ale ku koncu prve flasky som zmenu citila. 😉 Tak ten stav udrzujem 😉

pink, drzim palce u dokiho 😅 aj mne by sa tam uz zislo ist...

mne volal predchvilou muzik, ze sa mu koleno nalialo, on ma uz obe operovane, tak sa bojim, aby nesiel znovu 😕

pink_lady
9. máj 2008

tak ja uz som doma od dokiho ...ale no nic moc ... 😖 😠 ☹

lenocka3
12. máj 2008

ahojte kocky ☹
dosla mrcha...., bohuzial sa zase objavilo krvacanie aj odtial, odkial nemalo 😖 😖 😖, takze endo je zase rozbehnuta v celej svojej krase. ☹

pink_lady
12. máj 2008

ahoj leni
☹ ☹ je to potvora ta endo, ved ja tiez - bola som v pia u dokiho a pojdem podla seckeho na dalsiu laparku ☹ 😠
musime nastartovat vsetky svoje mechanizmi a nakopat celu endo kdesi do ...😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
babulky ja odchadzam na sluzobku na 3 dni tak sa tu mavajte krasne 🙂

lenand
12. máj 2008

pink uzi si to na sluzobke 😉

pink_lady
12. máj 2008

ahoj lenand mne sa tam vooobec nechce 😠 😝 😀

ellianka
12. máj 2008

ahoj žienky 🙂
leni, je mi to ľúto 😔 endo je fakt riadna potvora a aj ja by som ju najradšej... 😠 😠 😠 nakopala
pink, príjemnú služobku 😉
nám dnes poobede rozmrazujú embroško a moja nervozita stúúúúúúúúúpa až strach, musím sa poriadne pustiť do robotky, aby som zamestnala naplno svoju myseľ 😅 jaj jaj

janis24
12. máj 2008

ajojteee, jej elli budem strasne drzat palceky a aj setko ostatne, aby sa embryjko prebudilo do krasy a sily!!!! 🙂
leni a mas aj bolesti? Ved to krvacanie nemusi znamenat, ze endo pokrocila... 😅 Ale aj tak si myslim ze by si mala spravit definitivne rozhodnutie a zajst do toho CARka, ved na co cakat... 😉
pink ach jaj, zase laparka? No vooobec ti nezavidim...Je mi to luto ☹
lenand cauko 😉

ellianka
12. máj 2008

ahoj janis 🙂 ďakujem za palčeky 😉

libeth
12. máj 2008

ahojte krasky 🙂
teda tie spravicky niesu bohvieake, hm, u mna to tiez nieje ruzove... uz sa mi aj o cyste snivalo, no fuj.

elianka, drzkam ti palceky, aby sa drobec krasne silny rozmrazil 😵
leni, 😔 tak to mi je luto...
pink, dalsia? Uff.

je to svinstvo, ktora nezazije nepochopi. Uz mam vsetkeho dost. To sme si stale tak malo vytrpeli, ze je to malo na zazrak? 😢

ellianka
12. máj 2008

ďakujem 🙂 😵 libi
ste strašne zlaté kočky 🙂 😵
však mi tej endo ukážeme, tak ľahké to s nami nebude 😠

libeth
12. máj 2008

babulkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,

ja som sa objednala k lekarke, boze, baby, ja som rada, ze konecne pojdem na vysetrenie, ale moc moc sa bojim.Ja nechcem ist na dalsiu operaciu, a bude tam aj prednosta, a ten mi naposledy chcel vsetko vziat. 😔 😕 Bojim, bojim, bojim...

janis24
12. máj 2008

libi supeeeer ze si to konecne vybavila!!!! A preco by ti mali vsetko brat? Preboha, ved si mlada, sak to len tak nemozu....To co je za prednosta? Neboj mozno lekarka bude citlivejsia... 😉

libeth
12. máj 2008

janis, ja som mala endo vsade okrem maternice, preto chceli 😖 Ale dohodla som sa s muzom, ze podla toho zo mi povie sa rozhodneme. Ak povedia ze operacia, tak volam do Ferticentra, a liecitelovi, ten mi zatial vzdy pomohol. Ved su baby co maju cysty a idu na IVF stimulovat, tak preco ja nie?

No nic, musim ist pozitivne mysliet, lebo sa zblaznim 😢
lebo potom sne, o tej cyste mi je tazko 😔

lenand
12. máj 2008

ellianka drzim ti prsteky a zajtra budem na teba mysliet nech sa ti to podarí 🙂

lenocka3
12. máj 2008

kocky caute 🙂 tu je mrtvo 🙂
babenky, ja si myslim, ze za toto moze uzivanie feminanu: cely mesiac v kuse ma strasne bolia prsia, naozaj hrozne, rano sa nemozem postavit z postele, lebo mam pocit, ze mi odpadnu. Neviem, kedy a ci bola ovu - pretoze jeden den som mala plodny hlien, ked ustal, mala som ovu bolest, takze vobec netusim, kedy bola ovu. MS som dostala nacas, ale mam hrozne bolesti, take, ake som uz dlho nemala... dnes som na ibacoch cely den a hrozne ma boli lavy vajecnik, pravy vajecnik, rektovag-septum - kde bolo lozisko endo + maternica, alebo skor mechur, lebo stale mam pocit, ze sa uz pocikam. A nie som prechladnuta. Takze s Feminanom asi koncim 😅 skusala som cez mesiac aj znizene davky, ale nic nepomohlo. Skocim do lekarne pre ten mikroskop na zistenie ovu 😉 a asi skusim aj femigard.... 😅 uvidim, co bude lepsie 🙂

lenocka3
12. máj 2008

a potom asi skusim liecitelov a jasnovidcov 😀 a kozmicku energiu a az potom pojdem do CAR 😀 😀 😀

nelly3
12. máj 2008

ahojte 🙂 no ta endo je fakt riadna hnusoba 😠 lenocka3 ja som mala tiez teraz posledne tri dni take divne bolesti na lavej strane a tiez ako keby som mala nejaky zapal mechura alebo co ☹ , ale dnes mi je uz lepsie. ja tiez uz neviem ako dalej, babo sa nam stale nedari, tiez budem musiet ist na laparku 😢 ake je to nespravodlive ☹

lenand
13. máj 2008

ellianka drzim prsteky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ellianka
13. máj 2008

jeeeeeeeeeeeeeej lenand to je krása 🙂 ďakujem 😵
práve som sa dozvedela, že náš malý bojovník sa krásne prebral a KET bude o 10:00hod. 🙂 😵 🙂 😵
som tak strašne dojatá...lenand presne si vystihla moju náladu 🙂 🙂 🙂

janis24
13. máj 2008

krasne ranko 😉
elli aj ja ti straaaaasne zelam, nech to vsetko dopadne najlepsie ako len moze!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenoc je mi to luto, fakt. Ale ak mas pocit, ze je to z tych kvapiek, jasne ze bude najlepsie ak ich prestanes uzivat, lebo ak by to aj nebola pravda, uz je v tebe ta nedovera, a tym padom aj tak nebudu pomahat... 😅 Ale v com s tebou jednoznacne nesuhlasim, aby si prilis dlho cakala a skusala vsetko mozne ine, lebo zbytocne hazardujes so svojim zdravotnym stavom, ale to je len moj subj. postoj, je to hlavne na tvojom rozhodnuti...Drzim palec 😉

nelly vidim ze aj ty si na tom podobne, normalne sa zacinam rozculovat, ked vidim, ako sa tu coraz viac babuliek trapi... 😠 ☹ 😢 Aj tak dufam, ze sa tej laparke este vyhnes 😵 Mna tiez teraz posledne tri dni nejak pobolieva maternica, tak zapalovo a uz zacinam chytat depky, ze co ak liecba nepomohla... Ale asi sa prilis vela a prilis skoro zacinam sledovat, tak sa na to asi vykaslem a budem sa sustredit na nieco ine...

lenand ahoj 😉 Snad aspon ty si pozitivne naladena od rana 😉 😀

janis24
13. máj 2008

elli supeeeeeeeer, zacina to perfektne, parada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ellianka
13. máj 2008

ahojček janis 🙂 😵 🙂
veru začína to super, tak dúfam, že to tak bude aj pokračovať 😀 😀 😀
bežííííííím, želám všetkým babulám krásny deň 😎

monika3
autor
13. máj 2008

ahoojj baby 🙂

nezufajte, viem ze to pre nas vsetky nakoniec skonci so stastnym koncom 🙂

Nely ahoj teba som nevidela dlho 🙂

Eli ty mas dnes KET? ak ano tak drzim velmi palceky a Libi tebe u toho dokiho aby si dopadla dobre

Lenocka mne je z toho Feminamu tak trochu divne od zaludka...asi tiez len jednu kuru vyberiem uvidim ako to bude neskor....
Ozaj a myslite ze mozem uzivat stale 5-6 kvapiek kazde 2 hodiny? ja som sa vratila k tym 15 kvapiek -3krat za den

lenand
13. máj 2008

ja idem o tyzden k dokymu tak cakam co mi povie ako budeme dalej postupovat v

monika3
autor
13. máj 2008

Lenand tusim ze tento mesiac mame skoro vsetky vybavovacky u dokiho 😀
dufam ze nam bude do smiechu aj po vysetreniach 😀 😉