Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
15. máj 2008

ze by sme po tych kvapkach vsetky tri vyzerali inak? 😕 😕 😕 😕

libeth
15. máj 2008

moni, to by bolo krasne.... 😵

vcera som chcela pred spanim, ze sa uvolnim a budem pozitivne mysliet a tak... no a zaspala som 😀 ani som to nestihla 😀 ale umysel bol 😎 dnes hadam nezaspim 😅

a urcite ti odpisu, mne zatial vzdy a este aj v ten den, ja mam z nich dobry pocit 😉 inak minule som videla v jednom zenskom casopise, nejake nove kvapky pre zeny, ale nemali web, tak neviem uz ani ako sa volaju, ale vraj bylinky zo Slovenska 😉

monika3
autor
15. máj 2008

Jasne ze nas vsetky tri caka zmena..a tesime na nu ,uz aby bola aj naozaj 🙂 🙂 🙂

potom dam vediet co mi odpisali 😉

pink_lady
15. máj 2008

ani som si nevsimla ze je tu uz nova strana - este spim 😀

monika3
autor
15. máj 2008

Pinky ahojky, nech ti ta sluzobka rychle ubehne 😉

lenocka3
15. máj 2008

jasne moni - toto bola predzvest zmeny 😀

pink_lady
15. máj 2008

moni ja uz som po sluzobke 😅 😎

monika3
autor
15. máj 2008

no vidis Pink ako ja nepozorne citam 😉

Leni je to predzvest zmeny....a baby ozaj mam schvalenu zmluvu ... 😉 😉 😉 tak mi drzte palce aby som to mohla este vobec skusit a jasne ze s uspesnym koncom 😉

lenocka3
15. máj 2008

moni - jasne, ze s uspesnym koncom 😵 ci co? vsak sme dohodnute!!!! r. 2008 sme vsetky tehulky!!!

libeth
15. máj 2008

jej moni, uz ti ju konecne schvalili? Parada 😵 a preco by si to nemala skusit? Ako pise lenocka, len s uspesnym koncom 😉

monika3
autor
15. máj 2008

Jasne Leni sme dohodnuteeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

janis24
15. máj 2008

fuha ale ste sa rozpisali... 😀 Jej vy mate ale pekne prihody... 😉
Tak dufam, ze aj mna to tehulkovanie postretne...
Inak co sa tyka tej firmy "slnieckova", ten majitel je fakt maximalne seriozny. Uz som vam spominala, ze mi raz omylom nieco poslali a on sam osobne mi asi tri razy napisal ospravedlnujuci mail, aj mi poslal peniaze na ucet. A potom sme si este spontanne zo dva krat napisali, lebo som mu dakovala za jeho pristup, ze to sa len tak nevidi a on mi napisal, ze ak tu robotu robite s laskou, pristup ide ruka v ruke s tym...

monika3
autor
15. máj 2008

Janis 😉 hej som zvedava co odpisu... aj teba taka pekna prihoda postrehne ale pravdiva 😉

Libi ja uz som len taka opatrna, verim ze som Ok a aj to skonci OK 😉 Pamatam si ako to bolo posledne a chcem aby to prebehlo teraz tak optimistickejsie 🙂

ellianka
15. máj 2008

babuľky krásne ste to tu pozitívne naladili, radosť čítať 😉
leni, jasné, že sme dohodnuté 2008 je naším rokom o tom niet pochýb 🙂 už len potom usporiadať krásne kočíkové stretko 😉
moni 😵 gratulujem k schváleniu žiadosti, kedy sa do toho pustíte?
tie vaše príbehy sú krásne predzveti 🙂 a preto prídam aj svoj: môj manžel je zanietený akvarista a raz po príchode k jeho rodičom, na otázku ako sa máme? a čo je nové? odpovedal, že čakáme prírastok...no len čo stihol dodať, že do akvária...svokruška ma už tuhu stískala, že jej sa to zdalo už pred mesiacom ale nechcela sa vypytovať 😀 😀

ellianka
15. máj 2008

pink 🙂 už ho tu čakám, tak snáď cestu nájde a nezatúla sa nám kdesi

pink_lady
15. máj 2008

elli tie rybicky 😀 😀 😀 a inak vies ja som sa s tým bocianom rozpravala 😅 a povedala som mu kam ma prist...a povedal mi ze tento rok nas vsetky navstivy 😵 😵 😀 😀 😀 😀

ellianka
15. máj 2008

jeeeeeeeeeej pink 😀 tak to ti zo srdca ďakujem, keď príde pre istotu mu zopakujem kam ešte všade treba ísť 😵 😀 😵

monika3
autor
15. máj 2008

baby ste este tu....? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ellianka
15. máj 2008

ahoj monik 😉 práve som sem zas na chvíľu nakukla

monika3
autor
15. máj 2008

Eli-za chvilu mamina caaaaaaaau 🙂

ellianka
15. máj 2008

hmmm, dúfam, úfam 😉 😵
a čo ty? kedy na to idete?

monika3
autor
15. máj 2008

nemam tusenia, ako povie doki tak bude... 🙂

ale Tebe sa to zaso jeden den cakanie krati, myslis na to alebo si v pohode a nechas sa prekvapit 😉

lenocka3
15. máj 2008

babyyyy tu ste? 🙂
babenky, chcem sa opytat, ked sa nakopnem, ze idem prvykrat do Heliosu, tak ako dlho to asi trva od prvej navstevy do ET?

monika3
autor
15. máj 2008

Lenocka asi Ti urobia zakladne vysetrenia, ktore si mozes v podstate urobit aj u svojho gyn. a mozes ist uz s vysledkymi tam a asi Ti urobia aj hormonalny profil a uzg a ak si OK tak uzazvries zmluvu a ked Ti ju schvalia tak stimulujesss injekciami... 😉 niekdedy to ide celkom rychlo 😉

elianka chodi do Heliku 😉

ellianka
15. máj 2008

moni 🙂 veď to poznáš, snažím sa nemyslieť a pritom sa namotávam 😵 🙂 nechávam to všetko na osud ale musím priznať, že som oveľa pokojnejšia ako prvýkrát...verím a zároveň som pripravená na ďalší boj...poriadna dilema 🙂

lenocka3
15. máj 2008

monicka, ako to myslis, ze ak som ok, tak uzavriem zmluvu... keby som bola ok, tak tam nejdem, ci co? 😀 nerozumiem... a ked bude blby hormonalny profil, tak co? 😕 😕

ellianka
15. máj 2008

lenočka, to je super nápad, konečne si sa rozhodla 🙂
v Helíku ti všetky vyšetrenia urobia...stačí keď si zavoláš a dohodneš termín pohovoru, mňa objednali myslím, že do 2-3 týždňov. potom preberú tvoj stav z každej strany a po výsledkoch ti navrhnú možnosti ako postupovať. myslím, že najprv ide IUI ale s tým ja skúsenosti nemám lebo my sme prešli hneď na IVF

lenocka3
15. máj 2008

eli - dik, este som sa presne nerozhodla, ze kedy, ale ked inac nie, tak urcite tam 🙂
no ale myslim to, ze ked uz si zoberie tie moje vysledky z kazdej strany a ked nieco navrhne, ako dlho to trva? asi sa zle vyjadrujem... takto: ako dlho trva stimulacia pred ET?

ellianka
15. máj 2008

môj doktor mi dal jedine odporúčanie a kartu...uzg ani hormonálny profil mi môj doki nerobil lebo vraj všetko urobia v CAR a aj výsledky majú rýchlejšie ako on, takže s tým sa nestresuj. ono to všetko závisí od CAR, každé to má inak.

lenocka3
15. máj 2008

ale tri mesiace, dva mesiace, pol roka?