Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
16. dec 2008

scar asi si uz nepamatam nizsie verzie officu , sorrka 😎 😀

scarlette
16. dec 2008

pink v pohode, ja mam na ntbk office 2007 ale na stolovom - ten je podstatne starsi som si oficialnu verziu radsej neminala, aj tak ho coskoro dame svokre lebo ja aj muz mame svoje ntbk 🙂

pink_lady
16. dec 2008

ja mam doma 2007 a v robote nejaky nizsi ale je to aj tu...Len potom preskakovat z jedneho do druheho ma niekedy nebavi 😀

pink_lady
16. dec 2008

ja som stary nb dala otcovi (67r) a on ho po par pokusoch zavrell do lavice ze on to nevie pouzivat a ze sa to nikdz nenauci 😀 😀

scarlette
16. dec 2008

no moja svokrama myslim 63 a ta na pc fici o sto dvesto, ona robi bytove spravcovstvo v ich baraku tak hlavne excel a vzorce a word pouziva, ale naucila sa vsetko sama len jej ten stary pc uz moc nepostacuje, to totalne stara vykopavka ta masina co ma

matkamatko
16. dec 2008

ahojte kočky, dám vám otázku na zamyslenie 🙂 asi na nu fakt nikto nevie odpovedať, ale aspon váš názor - Dá sa vôbec s endo otehotnieť prirodzene?

Monicka gratulujem!!!!!!!!!

scarlette
16. dec 2008

matka ano da, karamelinka tak otehotnela 😉 len zalezi co vsetko a ako velmi je endo postihnute

lenand
16. dec 2008

monicka super blahoželam tak prva lastovička už je vonku tak teraz šup šup za nou a tebe prajem nech to dotiahnete pekne do konca a teraz vela odychuj a davaj na seba pozor 😵

scarlette
16. dec 2008

leni ahoj, zakasli na nas trosku virusov 🙂

pink_lady
16. dec 2008

scar ono to fakt zalezi od cloveka ci ho to bavi, moj oco ovlada fyziku, matiku a strojarinu uplne super ale on si vraj vystaci s kalkulackou a papierom s perom /kdezto ja ked mam daco pocitat tak to radsej nahadzem do nejakeho programu/ 😀 , moj byvaly veduci, vysokoskolksy profesor, 53 r, tak on a technika...ked chcel poslat sms tak prisiel za nami aby sme mu ju napisali a poslali 😀 ale su aj 80 rocny ludia co ficia uplne skvele 😉

matkamatko myslim ze aj babulina tak otehotnela, aj viacere, a moj doki tvrdi ze aj ja tak otehotniem, no never mu 😀 😀 😀

lenand, virusiky, pls

scarlette
16. dec 2008

mi pls nejake nechajte potom, musim uz ist do BA 😉

janis24
16. dec 2008

matkamatko urcite ze sa da, kopec zien ma endo a ani o tom nevie a k tomu kopec deti...Samozrejme ze zalezi aj na rozsahu, hoci viem aj o pripadoch 4. st., kedy sa to podarilo a nikto nevie vysvetlit ako... 😅 😉

lenocka3
16. dec 2008

😀 😀 do prcic, aj my chceme vsetky otehotniet len tak - nejako 😀 😀 😀 😀

lenand
16. dec 2008

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

matkamatko
16. dec 2008

no kočky čakala som negatívne odpovede, ale vidím, že ste dobre naladené a dali ste trochu toho optimizmu aj mne... 😉 a ešte ma zaujma čisto váš názor po koľkých mesiacoch resp.rokoch snaženia by sme zvolili cestu IVF?

matkamatko
16. dec 2008

teda - by ste zvolili cestu IVF? 😉

lenocka3
16. dec 2008

LENI - Diky - presne to sme potrebovali 😵 😵

matka... no - tazko povedat. Ja som bola straaaaaasne proti ivf, nepripadalo v uvahu. A ked som po liecbe do pol roka neotehotnela, tak uz som bola taka zufala, ze ma jedneho dna osvietilo a sli sme do CAR - som stastna, ze tam chodime 🙂

janis24
16. dec 2008

matka ja som nad tym vobec nepremyslala, proste som citila, ze u mna je to nutnost aj po zdravotnej stranke, ze ked nechcem, aby sa endo stale zhorsovala, musim na to IVF rychlo nabehnut, aby som nestracala zbytocne cas. Vedela som, ze mam kopec zrastov a prefuky pomozu len na kratku dobu a potom sa to zase upcha. Takze my sme do toho sli asi po pol roku prirodzeneho snazenia, tak sme sa dohodli s dokim hned po laparke 😉

katrin21
16. dec 2008

pink lady:... no ja mam sluzobny notebook a nemozem di don ani hocico stiahnut... je tu milion bezpecnostných obmedzení... robím v elektrárnach_enel....

pink_lady
16. dec 2008

katrin no tak to potom smola ☹

pink_lady
16. dec 2008

baby mne sa tak strasne nechce ze mi je z toho az do placu 😢

janis24
16. dec 2008

pink neplaaaac, tes sa, zachvilku su sviatky a budeme doma nebude sa nam muset nic chciet 😀

tittika
16. dec 2008

ahojte aj mne je do placu 😢 a zaspim nad ntbkom ZzzzZZzzzz zacala som spinit 😖 ale prsia ma este furt bolia...?

tittika
16. dec 2008

matka ja mam 1.stupen endo a predsa nic,bola som liecena antikoncepciou,a tiez by som pockala max 6 mesiacov,potom IVF bojim bojim 😔

scarlette
16. dec 2008

lenocka nechala si mi od lenand nejake virusiky??? 🙂
matko ako pisala janis zalezi od rozsahu co je zasiahnute... mne lekarka hned po operacii povedala o mojich moznostiach a to bolo IVF tak hned ako som skoncila liecbu sli sme s muzom do centra... ja mam endo IV.stupna a mam len jeden vajecnik aj vajcovod ale v kope zrastov...
titika spinenie este nemusi nic zle znamenat. 😉

pink_lady
16. dec 2008

no, baby...kolega tu chrape ako ... 😀 a ja chudatko sa snazim nezaspat a ze vraj chlapi viacej vydrzia 😠 😀

tittika
16. dec 2008

scarletka viem 😉 neako sa nerozbieha 😀 uvidim zajtra,ak by som predsa len bola tehu tak dalsi stres 🤐 24teho letim 12hodin a to ze vraj nie je dobre 😕 a ak nebudem tehu tak si aspon uzijeme dovolenku 😎

scarlette
16. dec 2008

titika a kam ides na dovcu?

janis24
16. dec 2008

tittika ano, treba si nechat nejake pozitivne vyhliadky aj v pripade neuspechu, ja som si vravela, ze aspon si mozem uzit poriadnu lyzovacku, ked nevyjde ivf, no a uz som aj zacala 😀

pink u tych chlapov zalezi od toho, pri com maju viac vydrzat... 😉 😀

tittika
16. dec 2008

miami beach a potom na lod okruzna plavba karibikom (14dni) 🙂 vratime sa az 18.1. 🙂