Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

zajacik...
28. feb 2009

Bleelka a ty si ktory DC? Ja som dnes 29 DC. Teraz vecer som trosililinku spinila, tak neviem ako to zajtra dopadne, velke nadeje si nerobim... 🤐

bleelka
28. feb 2009

zajacik, ja som dnes 28 DC, ale mavam 29 dnovy, cize mrcha 2.3. no ale tehotno sa necitim, takze nadeje si nerobim, len si nahovaram, ze sa mi kozy trolinko zvacsili 😀 drzim palce nech nam mrcha nedorazi 😒

zajacik...
28. feb 2009

Bleelka tak drzim palce, vsetkym snazilkujucim babulkam 😵

scarlette
28. feb 2009

mimi budem ti silno drzat palce aby to dopadlo dobre a nech cyklus rychlo nabehne 🙂
uz musim len pockat do pondelka kedy mam krvicku.
inak baby ja som dnes tiez 29DC

bleelka
28. feb 2009

to sme vsetky nejako naraz 😀 tak si vsetky drzime silno palceky 😵 😵 😵

zajacik...
1. mar 2009

Scarlette tak ako si dopadla s testikom?
Ja som mala len jednu /, ale je tam aj nieco ako malilinky duch druhej ciarky, skoro neviditelny, tak uvidime o par dni... drzim palce aj na zajtrajsiu krvicku! 😵

scarlette
1. mar 2009

zajacik uistim sa zajtrajsou krvickou ale boli tam 😵 😵 😵

zajacik...
1. mar 2009

Scarlette 😵 😵 😵 😵 Gratulovat budem po krvicke, verim ze to poisti 🙂 Nedas fotku testiku do albumu? 😉

scarlette
1. mar 2009

zajacik zajtra 😉

zajacik...
1. mar 2009

OK, tesim sa 🙂

bleelka
1. mar 2009

babulky, super 😵
zajacik, to je este moc skoro na testik, podla mna skus tak o 2-3 dni najskor, drzim palceky 😵
scarlette, juj super super, tak zajtra nech to mas potvrdene 😉
mne zacina "bublat" suska a trosku ma pobolievali krize, tak asi zajtra dorazi mrcha... 😖

janemari
1. mar 2009

Zdravim vas babulky a zelam peknu nedelu.Dosla som pozriet ako sa mavate a co nove.

miminap
1. mar 2009

ahojte babule. blahozelam vsetkym, ktore nasli dve // na testiku a samozrejme v kutiku duse zavidim. ja hlasim, ze ma prave zacalo tak predmrchovo pobolievat brusko.. tak hadam sa to rozbehne. aj ked ma to len par raz pichlo, ci zabolelo, ci ako to nazvem.. ale uz asi aj to svedci o tom, ze sa to tam vsetko zobudza. tak budem informovat.
scar, drzim palceky.. ale ako som vravela, ja uz ta povazujem davno za tehulu . 😉

janemari
1. mar 2009

miminap takze sa budete moct cochvila zacat snazit 😉

zajacik...
2. mar 2009

Scarlette zelam krasne HCG, dufam ze prides napisat 🙂

bleelka
2. mar 2009

zajacik, ako? dufam, ze mrcha nikde a ciarka len silnie 😉

zajacik...
2. mar 2009

Bleelka mrcha zatial nikde, a dalsi testik som nerobila, az v stredu... ale bojim, lebo druha mrch apo ivf vraj zvykne meskat, tak som zvedava, tak by som chcela, aby to vyslo... 😉

Scarlette no kde si???

scarlette
2. mar 2009

babulky az teraz som dosla domov a dostala sa k netu,
tehu z krvi potvrdene a o dva tyzdne utz, hcg je 1472

mirip
2. mar 2009

aj tu gratulujem scar 😵

tittika
2. mar 2009

gratulujem scarlettka 😵 😵 😵

scarlette
2. mar 2009

dakujem dakujem dakujeeeeeem

mirip
2. mar 2009

baby nme je strašne zle ☹ som zjedla dnes som mala chuť strašnú na masť kačaciu a cibulu a teraz mi je strašne zle 😔

tittika
2. mar 2009

😒 daj si nieco bublinkove???

mirip
2. mar 2009

tiitti nepomohlo, dala som si minerálku..........asi budem musiať vydržať do zajtra hádam to prejde.sa mi z toho aj pomaranč teraz zdvihol 🤐

scarlette
2. mar 2009

miri skus kofolu ak mas, trosku, sa aj vygrgas a aj by tomohlo uvolnit, mne tozabera

janemari
2. mar 2009

Ahojte holky,az teraz sme savratili s nakupov.

Scarr gratulujem ku krasnemu darceku. 🙂 🙂 🙂

scarlette
2. mar 2009

jane 🙂

pink_lady
2. mar 2009

mirip skus mineralku s citronom, na zaciatku to pomahalo /teraz uz nie 😎 😲 /, no, cibulu po podobnom zazitku asi zo 6-7 tt asi uz cely zivot nebudem jest 😀
mirip a kedy si das aj ty tt? uz len tebe chybaju 😉

mirip
2. mar 2009

pink možno 11teho ak bude všetko vpriadku

janemari
2. mar 2009

Baby je mozne,aby baba otehotnela ked berie decapeptyl?