Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
29. júl 2008

ahojteeeeeeee 😅

v noci sme sa vratili juuuuuuuuuuuj a aka dobra spravicka ma tu caka 😵 petka moc moc gratulujem a velmi velmi drzim palceky 😅 ale musim ti povedat, ze sa ani nedivim 😉 😀 vcera sme boli totiz v Prešove - tak som na teba myslela, ze sa ti to iste coskoro podari, lebo ved tam na vychode som videla bocianov na kazdom kroku 😵 😅 😀 😀 😀 😀 furt som ze zastaaav idem si fotit bocianov 😀 😀 😀

mirip - ked si budes dopredu hovorit ze to nebdue tak to nebude, drzim palce nech to konecne vyjde 😉

lenand - neboj nabuduce to vyjde, ved tam maate veela bocianov 😉 😀 😀

janis a aku antiku ti doki predpisal? inak dnes som si dala poslednu tabletku nori - som zvedava ci to pomoze aj na endo ako to tam pisu 😎

mirip
29. júl 2008

Ahojte dievčatá 😉 tak ja hlásim že špinenie bolo len v nedelu včera ešte dozvuky a som len tak z nudy dnes zmerala zas teplotu, včera 36,9 dnes 37, asi tu špinenie zapríčinil nejaký poblúdený hormón 😀 ked som sa doteraz musela od 15DC džgať duphastonom

janis24
29. júl 2008

pink dal mi tu co som uzivala aj predtym - Mercilon, povedal, ze zostaneme radsej pri odskusanej istote a nebudeme riskovat...
A este vravel ze ten noreth. mam vyuzivat cely, neviem sice naco, ked mam aj antik., ale sak dobre... Inak som rada tym tabletkam, aspon si to mozem odregulovat tak, aby mi nevysla mrcha na svadbu, lebo na just mi tak vychadzala 😠

pink_lady
29. júl 2008

vidis aspon na daco to bude dobre 😉 ale pevne verim ze to pomoze 😉 aj ked sa mi to zda zvlastne brat nori aj anti naraz - sice nori nie je antika ale ...ale sak hadam doki vie co robi 😎 😉

ellianka
29. júl 2008

petka, áno musíme ísť do toho znovu od začiatku. snehuliačikov sme už minuli.
pink, mirip 🙂

petkapo
29. júl 2008

Pink ahoj! Tak ake ste mali pocasie v Presove? Pochodili ste nieco? 🙂

Eli, to ma mrzi ☹ Mam kamosku, ktora je po neuspesnom ET a ide na KET v auguste. Takze mam zhruba predstavu cim musis prejst. Budem na teba mysliet!!!!

janis24
29. júl 2008

pink nie, asi som to blbo napisala nejdem to brat naraz, najskor mam dobrat ten noreth(len neviem naco cely, ked som ho potrebovala len na oddialenie...) a az potom zacat s antik., ale az od piateho dna cyklu, mam pocit, ze sa zacina hned prvym dnom, takze toto tiez nechapem 😅 Ale je mi to v podstate jedno 😉

pink_lady
29. júl 2008

janis - hlavne nech to pomoze 😉 mozno od 5.dna preto aby to nebolo tak ze jedno skoncis a zacnes druhe 😉 a cele to mas vybrat asi kvoli tomu ze to lieci aj endo 😎

petka - na sirave nam lialo dva dni a blyskalo sa az som sa bala 😕 😕 😀, a vcera poobede ked sme dorazili do PO tak tam bola taka horucava ze sa ani dychat nedalo 😎 😀 😀 😀
elli 🙂

lenocka3
29. júl 2008

ahojte kocky 🙂
ako sa mate? petka - krasne spravicky 😵 😵 😵 len tak dalej 🙂
Baby, ja som 50DC fnuk. Cakam este do piatku na mrchu po Agolutine, ale akosi sa jej nechce... 😅 😅 ale kolegyna mi uz dnes hovorila, ze som biela ako krieda - to je tak pred mrchou, tak hadam sa na nu spolahnem 😉
monika tu dlho nebola... ako sa ma nevieme? Dufam, ze dobre 🙂

lenocka3
29. júl 2008

Eli 🙂 IP

mirip
29. júl 2008

Ahooooooooj leni 😉

zuzana.dry
29. júl 2008

Ahojte dievcata, do tejto temy prispievan 1. krat, hoci mam diagnozu endometriozu potvrdenu laparkou. Som po 1. IVF, 4 den po ET a cakam na vysledok...tak drzte prsteky... 🙂

miminap
29. júl 2008

ahojte kocky. paaaaaaaaanabeka, petka, ani nevies aku nadej si nam vsetkym vliala do zil. to je nadhera. drzim Ti prsteky, nech je vsetko ok, nech rastiete do krasy a nech si roziarena mamina. 😵
baby, ja som crazy 😝 dnes som si pozerala na nete kociare. myslim, ze mi sibe. manzel isiel do blavy na sluzobky, tak dnes safarim sama, tak sa nevpracem do koze .. nemozeme ani snazilkovat a mne to nerdalo pokoja, lebo co ak by sme mali.. tak som dnes kupila - neviem naco - test ovulacie - mikroskopik maly ako ruz. nejak mi to cele lezie na mozog. kazdu chvilu chodim do chladnicky a vyberam tie lieky, raz jeden raz druhy.. a citam pribalove letaky.. boze, nech uz je december a mne rastie brusko!!! vlastne, nam vsetkym, vsak? babule, drzim prsteky.

cmuk!

mirip
29. júl 2008

mini, ja mám tem mikroskop a mne neukazuje nič a som zan dala 450sk a je nafigu 😉

sonikah
30. júl 2008

Ahoj mirip, dlho som o tebe nič nepočula, teda dlho som tu nebola 😀. Len tak som narýchlo nahliadla a hups rovno na teba som natrafila. Čo sa týka toho mikroskopu, neviem ja mám Lady Q a ukazuje mi to. Teraz ho síce nepoužívam, lebo sa nemôžeme snažiť, ale ináč funguje. Najprv ukazuje také guličky, či čo to je a potom stromčeky, teda ja som to tak nazvala, ale ono sú to skôr také čiarky či čo. Takže neviem, možno je to u každého iné. Želám veľa šťastia a držím palčeky. cmuk 🙂

lenand
30. júl 2008

čavte kočky teraz som vás dočitala boli sme včera na opekačku aj mužik na hribiky tak dnes spravím omačku hribikovu 🙂
pink nám tu stale lietajú bociany nedaleko majú hniezdo pri oliverkovej školke a maju tam aj mladatko tak snad zabludia aj k nám 🙂
mirip ta teplota je dobra snád to teraz víjde držím pršteky 😵 😵 😵 😵

janis24
30. júl 2008

ahojte 😉 lenand ja hriby rada zbieram, ale nejem 😉

lenoc ahojcek, fuha 50. den cyklu je dost, uz musis byt aj nafuknuta asi ci? No ale snad uz mrcha dojde 😅

zuzanka.dry, velmi drzim prsteky, aby si aj ty pridala k stastne tehulkovskym endometriotickam 😉 Fuha ale som to prespekulovala 😀

mirip
30. júl 2008

ahojte dievčatá prajem pekný deň 😉
lenand no dne sto bolo zase 36,9 a myslím že postupne pojde dolu 😒

lenocka3
30. júl 2008

ahojte kocky 🙂
jani - ani nehovor, uz vyzeram ako patraci balooon 😠 😠 a vyzera, ze lady sa konecne uraci... uz sa pomaly spusta... a huby tiez zbieram, ale nejem 😀
miri - inac, aj moj mikroskop funguje. Skus dat viac slin - tak aby to schlo aj 10 minut. Kolegyna to tu tiez len tak olizla a nic tam. A ked som jej ukazala svoj a kolko tam toho davam, tak uz jej to tiez funguje.
zuzankadry - daj vediet, ako to dopadlo a jasne, ze drzime palceky 🙂 😵

mirip
30. júl 2008

no momentálne ho nepotrebujem leni 25DC 😀 😀 😀 ale vyskúšam, inak ahoj 😉

lenand
30. júl 2008

tak ja som sa pustila do pratania a okien tak som nakukla vonku je tak teplučko poslala som olinka s našimi na chalupu tak aspon on si užíva tepličko určite sa člupka v bazeníku 🙂

libeth
30. júl 2008

ahojte kocky 😵

to je krasna spravicka, petkapo, gratulujeeeeeeeem a prajem aby bolo vsetko v poriadku a krasne si si mohla tehulkovo uzivat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

monika uz ukoncila PN, a vravela, ze v piatok pride aj na Konika 😉 😵

mirip, drzkam palceky 🙂

pink_lady
30. júl 2008

ahojte babulky 😉

super sprava ze monika uz je po PN a ze uz pride medzi nas 😅 😵

lenand posli potom nejakych aj k nam na zapad 😉

babulky mam jednu otazocku - kedy po vybrani northisteronu / ci sko sa to pise/ 😀 mam dostat mrchu? 😎

mirip
30. júl 2008

neviem pinky ja som ho brala ešte na strednej, mi akurát do plaveckého prišiel menzes 😒 a vtedy mi prišiel po 4dnoch ale to bolo dávno a každá to máme iný organizmus 😉

lenand
30. júl 2008

pink pošlem ale neni ich vela mužik rad chodí na hribi ale radšej ma jesenné tak potom bude viac aspon dúfam

janis24
30. júl 2008

libi, pink ahojte 😉
aj ja sa tesim na moniku! 🙂
pink mala by dojst myslim ze do 2 az 4 dni, ja si pamatam, ze ked som to predtym brala, tak mi dosla na treti den. Ale myslim, ze casto sa stava, ze proste chvilu meska, hlavne ked mas citlivy organizmus, a musi sa spamatat z toho... 😉

mirip
31. júl 2008

Dobré ránko budúce tehulky s endo 😉 som tu len na chvílu a tá naša téma na druhej strane tak šup s nou na prvú............. 😎

pink_lady
31. júl 2008

ahojte 😅
dakujem za info s tym nori - uz dorazila - na 3. den 😀 😀 😀 takze zapadam do priemeru hoci kamoske povedala doktorka ze je cudna ze az na 3. den dostala 😀 😀 😀 A bolesti su asi len tak polovicn ako inokedy 😀 ale kazde zlepsenie je pozitivum nie? aj ked neviem dokedy 😀 😀 😀

janis24
31. júl 2008

zdravim vas babulky 😉
pink super ze uz dorazila, nechapem preco by mala byt cudna, treti den je presne akuratny priemer toho co sa pise... 😉 Ja som akurat dnes rano dala prvu tabletku, radsej skor, ako neskor, aby ma mrcha nahodou neprekvapila, lebo by som mala po dovolenke 😖 Takze pokracujem tam kde ty si skoncila 😀 😀 Ja uz ani nedufam, ze by snad mrcha mohla byt menej bolestiva 😅 Ale super, ze u teba je 😉
no ja uz pomaaalicky spisujem potrebne vecicky na dovcu, aj ked balit a kupovat pojdem asi az na poslednu chvilu, lebo v kuse niekde lietam 🙂

pink_lady
31. júl 2008

janis - mozno po nori bude aspon jedna mrcha o trosku menej 😉 Inak nie je to uplne bez bolesti 😀 len ze hybat sa mozem - inokedy prelezim aj cele hodiny a nemozem prejst ani par metrov 😖 dnes je aspon toto OK aj ked to sa moze kazdu chvilu zmenit takze moc sa radsej netesim 😀 😀 😀

a kedy odchazdate na dovolenku? 😉 vy idete k tej liptovskej mare, ze? 😉