Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

mirip
25. aug 2008

Ahoj elli, no na UZV som aj ja zvedavá, až potom budem kludná, ako neveriaci Tomáš, kým neuvidím neuverím 😕

ellianka
25. aug 2008

dúfam, že potom hodíš foto, aby sme sa mohli pokochať 🙂 😵 ale tie dve čiaročky máš na poslednom teste poriadne kľudne by to mohli byť aj dvojky 😀

mirip
25. aug 2008

ved, hej, ja sa budem tešiť aj jednému........aj keby som hned nemoha mať druhé, aspon aby bolo toto a zdravé a je mi už teraz úplne jedno čo, nech je to čo chce, či chlop či baba, hlavne nech zdravé 😵

ellianka
25. aug 2008

miri, silnoooooooooooooooooooooooooooo držím palce a verím, že bábenko bude krásne zdravé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirip
25. aug 2008

ja sa tomu snažím veriť tieš, a dúfam že budúci rok si všetky čo tu sme dáme kočíkovú tour.....

ellianka
25. aug 2008

určite, však sem sa na tom dohodli 🙂 😵

lenocka3
25. aug 2008

ahooj Eliii 🙂 no, aj ja dufam, ze v Heliku bude dobre. A mne ta pani na recepcii nepovedala, ze ci pojdem k tomu Krajkovicovi alebo ku Gatovej. a je tam napisany aj Jamriska ako grant - ten ma operoval v MT naposledy... aaaaach jaj.
nely- na to spinenie mi nepomaha nic 😠 😠 ani listovka, ani alchemilka, ani pupalka, ani feminan - ani sproste lieky, co mi dal doki - sice - hovoril, ze skor nemopozu ako pomozu.... ked pozeral, tak sam nevedel, odkial spinim - lebo ze z maternice nie, spoza maternice tiez nie - a KRUTIL HLAVOU 😠 😠 😠 Nemam rada, ked nado mnou krutia hlavou - vsak hadam nie som mimozemstan, aby nikto nevedel, preco spinim a odkial to ide 😠 tak na to hadam pridu v CAR-ku a dufam, ze po porode sa upravi 😉 😉 😉

ellianka
25. aug 2008

leni, po pôrode sa určite všetko upraví 🙂 😵 musím ťa pochváliť za krásne pozitívne myslenie.
pri návšteve si potom môžeš vybrať ku komu pôjdeš...ja som išla hneď ku krajkovi ale sem tam sa mi stalo, že ma neskôr vybavila aj gatová (je strašne zlatá). teraz sa ma už pýtajú ku komu chcem objednať.
uvidíš všetko bude ok, potom napíš dojmy 🙂
ja idem koncom týždňa k tomu novému, som zvedavá či aj on bude patriť medzi "krútičov" hlavou ale tajne dúfam, aby to tak nebolo 😅

mirip
25. aug 2008

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

ellianka
25. aug 2008

jeeeeej konečne som tu takto čerstvo, rýchlo si ich aspoň pár do zásoby uchmatnem 🙂
miri 😵

nelly3
25. aug 2008

my sme boli teraz na dovce a mala som dostat menzes, tak som uzivala norethisteron na oddialenie a vtedy som vobec nespinila, ale potom ked som ho vysadila a dostala menzes tak som mala skoro cely tyzden krce a bola som na nurofene ☹ ja sa chystam tiez k dokymu nech uz robia nieco so mnou. uz je na case mat baby no nie? ale ja verim, ze to bude coskoro.
mirip: diky za virusiky 😵

ellianka
25. aug 2008

ahoj nelly 🙂

nelly3
25. aug 2008

ahojjj ellianka 😎

nelly3
25. aug 2008

lenocka3, brala si aj duphaston?

mirip
25. aug 2008

caf, nelly, ja ho beriem teraz 😉

nelly3
25. aug 2008

ja viem 😉 , len som myslela kvoli spineniu ci nezabera nam snazilkam, ty uz nie si 😎

ellianka
25. aug 2008

hmm ja som brala duphaston pri stimulke...

mirip
25. aug 2008

no ako som čítala je aj na endometriozu, aj na špinenie mimo cyklu a ja ho mám na podržanie tehu 😉

nelly3
25. aug 2008

co planujete na predlzeny vikend? 🙂

mirip
25. aug 2008

ja nič máme u nás v sobotu oslavu a večer zábavu pod holým nebom a v nedelu je dakovná omša za úrodu, piatok upratať aby sme mohli ísť v sobotu na oslavy a v pondelok budeme vegetiť

nelly3
25. aug 2008

my ideme s manzelom na stredne slovensko, na taku akoby chatu, budeme chodit na tury, hrat tenis, bicyklovat, vyskusam si jazdu na konikovi a tak. uz sa tesim, este viac nez pri more co sme boli pred mesiacom 🙂

nelly3
25. aug 2008

baby a janis sa tuto sobotu nahodou nevydavala?

mirip
25. aug 2008

ja neviem nelly, ja som bola do včera mimo SR a od odchodu som nestihla čítať všetko

ellianka
25. aug 2008

nelly, veru sa mi zdá, že to malo byť niekedy koncom septembra 😨
ale tiež akosi nestíham čítať zameškané...

ellianka
25. aug 2008

opravuje sa...takže janis to bude mať až 11.októbra

ellianka
25. aug 2008

veru, taký krásny predĺžený víkend nás čaká 🙂 tiež sa chystáme na chatovačku.
dúfam, že počasie vyjde lebo posledné víkendy sú tu u nás horšie ako pracovné dni.
nelly pozerám, že máš novú fotečku od mora 😉

mirip
25. aug 2008

myslím že janis len nemala čas dnes sem prísť ☹ 😉

nelly3
25. aug 2008

ano mam 😎 aj aj dufam, ze poco bude pekne 😵

mirip
25. aug 2008

ja tiež, hlavne v sobotu, na tú zábavu chceme s mužom ísť, hrá živá hudba, tancuje všetko od 15r. hore, lebo hrá hudba čo hráva na svadbách tak sú to dobré pesničky striedajú ludovky s modernými 😎

miminap
25. aug 2008

ahojte babule. mirip strasne ti drzim palce. tak som sa na teba upla, zer ked sa ti podarilo, nam sa vsetkym tiez 😉 lenocka3, tak citam, ze sa chystas k nam do aquacity paraaaaaaaaaaaaaaada.odporucam. moj manzel tam pracuje, ja som bola minuly vkend, paradne si tam oddychnes. co sa tyka toho spinenia, ja som pre laparkou mala tiez staaaaaaaaaale. na par dni pauza a potom zasa. ale po laparke uz nemam, teda zatial nie, a to som mala zatial dve MS. dnes citim, ze mam ovulaciu. skoda, ze sa nemozme uz s mantzelom snazit 😒 lebo do streedy by sm nezistila, ci som tehotna a od stredy uz beriem proveru a to sa nesmie brat, ak je podozrenie na tehotenstvo. takze baby, v stredu zaciiiiiiiiinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😎 supis. najhorsie zatial vidim, ako si sama pichcem prvy decapeptyl, to zatial netusim 😲 joooooj..