Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

janis24
17. mar 2008

tak to je fajn ze ti to takto pomohlo, tesim sa s tebou, neboj urcite uz vymizne aj to spinenie 😉

mirip
17. mar 2008

ahojte už som tu aj ja, som akurát prišla od dokyho 😒

lenocka3
17. mar 2008

ahoj mirip 🙂
a co hovoril doki?

janis24
17. mar 2008

cauky mirip, no ako?

lenocka3
17. mar 2008

🙂 babenky, kde ste moje? aj u vas tak strasne prsi? u nas ano ☹ a ma sa ochladit, asi vytiahnem este zimnu bundu ☹

mirip
17. mar 2008

aj u nás už prší, a moje nové baťovky, fuj sú celé od blata 😒 dnes mám celý deň volno a ani to nepocitujem, bola som pozrieť aj v OD Dituria čo u nás pred týždňom horel ved bolo to aj v telke a že sú tam výpredaje toho tovaru čo nasiakol tým dymom. A na poschodí čo bolo najviac zasiahnuté boli aj sú najdrahšie butiky v meste. 20%-30% zľavy na napáchnuté smrdlavé veci a ludia sa tam hrnú ako blbí, že vraj zľavy, no ja by som to nekupovala, vad napr. 1000Sk vec je teraz za 800sk a ešte si ju treba aj minim. 2X oprať, lebo ten smrad z dreva, lepenky, lepidiel, z čoho bola strecha je neskutočný a tak ľahko to ani tam nevyvetrajú 🙄

mirip
17. mar 2008

lenocka, janis IP

lenand
17. mar 2008

mirip kde si ako sa mas ako u dokyho

ellianka
17. mar 2008

ahojte žienky, dnes som taká busy, že až teraz sa mi sem podarilo mrknúť 😉
tak len prajem príjemný začiatok týždňa 🙂

petkapo
18. mar 2008

Dobre ranko!

PRVA STOP 😀

libeth
18. mar 2008

Dobre rano krasky 😵
Druhaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

mirip
18. mar 2008

Dobréééééééééééééé ráááááááááááááno tretiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😎

monika3
autor
18. mar 2008

a ja som tretia.... 🙂 ahojteeeeeeeeee 🙂

Libi o chvilu uz budem mat po tyzdennej prestavke tak idem znovu na ten moj Mysi chvost 😀

monika3
autor
18. mar 2008

Tak ja som stvrtaaaaaaaaaaaaa 😀

mirip
18. mar 2008

moni to bolo dobréééééééééééééééé 😎

petkapo
18. mar 2008

Baby...ja som taka stastna. Rano som vstala a nic ma nebolelo. Ani hlava, ani brucho. Snad to vyzdrzi cely den. A buduci tyzden mam poslednu injekciu, potom HSG a potom.....joj! Tesiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀

monika3
autor
18. mar 2008

Miri predbehla si ma ma....o minutu 🙂 Bolo to tesneeeeeeeeeeeee 🙂

Petkapo to je super, nech ti to dlho vydrrzi bez bolosti... 😉

libeth
18. mar 2008

hej baby, nahanacka co? 😀

Monika, to je super. Tak mozes zas.
Akurat som pisala do temy Endometrioza, nechapem preco ju nezamkli, takto je tu z toho chaos.

a ozaj ten Feminan, po znizeni davok sa to upravilo a popkracujem dalej. Vyzera to zatial slubne 😵

Korusa? Ako menzes? Prisiel, neprisiel? 😕

mirip
18. mar 2008

No to ja som dnes ráno dosltala vyvolávačku ovulácie, včera som ale bola taká ubolená akoby som sexovala dva dni v kuse, je to smiešne pririvnanie aj muž sa na tom smeje, ale ked to nevyjde u mna s tabletkami za 3mesiace a normolnym snažením prídu na rad injekcie a tie sú dosť drahé a doky už pre istotu podal žiadosť lebo aj poisťovňa čosi preplatí ked tam dá výsledky vyšetrení čo treba tak mi včera robil výtery a ako hovoril aj sa tam dostať bolo dosť ťažšie a potom som šla na sono zo spodu a ked som prišla domov neskutočne ma bolelo brucho a zo spodu a na toal. bolo troch au krvavé ale to vraj byva ked to tam zo spodu podráždia, dnes som už v pohode nič ma nebolí len zadok od injekcie a pekne štiplavej 😀 😀 😀 ok tal ja padám do roboty večer ešte nakuknem ale to už tu bodem asi sama tak vám prajem pekný deň 😀 😀 😉

lenocka3
18. mar 2008

caute kocky 🙂 piata 😵 😵 😵
to viete, kym sa ja zobudim a rozlucim s tym mojim manzelom cerstvym 😵 Baby, mrcha mi konci, nic ma neboli, vsetko absolutne v poriadku 😵 😵 Hadajte, ktoze sa tu ide snazilkovat? 😀 😀 cajiky nachystane, pre Femigard idem dnes 😀 ku dokimu na kontrolu pojdem az tyzden pred dalsou MS 🙂 Este ho nechcem vidiet, este si to uzijem 😀

lenocka3
18. mar 2008

Libi - dufam, drzim pasticky, nech ti ten Feminan pomoze 😵
a Korusa akosi nic... zeby? 😵

monika3
autor
18. mar 2008

Libeth to je fajn ze sa ti polepsilo, to je uplne super.... 🙂

Lenocka ahojky, pasujem Ta za pravu snazilku - cajiky + femigard z toho teda nieco musi byt 🙂

kOrus dufam teda ziadna MS neprisla... 😉

lenocka3
18. mar 2008

ahoj Moni - oooo, dakujem za oficialny ceremonial 😀 😎 , dufam, ze z toho nieco bude 🙂 minimalne tie trojicky 😵 😵

monika3
autor
18. mar 2008

No jasne ze z toho nieco bude - prajem Ti od jedna az po tie trojicky 🙂 🙂 🙂

lenocka3
18. mar 2008

Dakujem moja 🙂 podobne 🙂
ja som taka zvedava ci to pomoze 😖 baby, myslite, ze bude velky problem babo donosit, ked mam tu moju maternicu "prichytenu" zrastami vzadu o creva?... je troska menej pohybliva.... doki vtedy hovoril. Rozmyslam, ze ked bude babo rast, to bude musiet tahat to crevo ako sa bude maternica natahovat... co? do prcic, ked tak uvazujem, mna ta operacia neminie...... ze? ☹ idem nieco pozriet na webe o tom..... mne toto uplne vyfucalo z hlavy.. 😕

libeth
18. mar 2008

lenocka, taku moznost, ze to bude problem ani nevrav. Prec s takymi myslienkami 😲 Vseto bude v poriadku, ved vidis sama, mala si super menzes 😀 uz si pasovana aj za oficialnu snazilku 😀

monika3
autor
18. mar 2008

Leni a si si ista ze mas maternicu este prichytenu o to crevo? teda nemhlo sa to tou liecbou tiez upravit? To ja len ako totalny laik konstatujem.... 😖

monika3
autor
18. mar 2008

Libi a ty si ten Feminam kupila v lekarni a co asi tak stoji? 😉

libeth
18. mar 2008

monika, ja som si ho objednala cez internet
http://slnieckova.sk/elixiry/feminan-elixir
aj s postovnym cca 250 sk

libeth
18. mar 2008

a este som zabudla, je cerstvo vyrobeny, teda aspon ten moj bol na konci januara, a donaska 3 tyzdne 😉 v obchodoch som nanho nenatrafila 🙂