Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenand
17. okt 2008

prajem vam pekny výkend 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janis24
17. okt 2008

jeeej lenand dakujemeee!!!! 😀 😀 😀

ja som tiez pocula o tom pripoisteni na matersku, len neviem, ci si sama mozem rozhodnut, kolko budem platit,ak by som chcela plnu sumu, alebo mi to musia vyratat zo sucasnej vysky platu...
Kazdopadne je to dobra vec...

janis24
17. okt 2008

No, uz som sa dovzdelavala na stranke soc. poist., da to pracu preluskat sa tymi odb. vyrazmi, ale da sa to pochopit... 😉

scarlette
17. okt 2008

janis si sikulka 🙂

nelly3
17. okt 2008

ahojte 🙂 ´
scarlette ty uz si doma? aka rychlovka, super, prajem rychle uzdravenie 😉
konci mi menzes a celkom som to prezila, bolesti uz nie take, vlastne v poslednej dobe ich mavam mensie a aj krce tomu som velmi rada, myslim si, ze mi pomaha aj ta biolampa, ktoru pouzivam od vianoc 😉

nelly3
17. okt 2008

haloo kde ste vsetky 🙂 ja mam manzelika choruckeho, chudatko moje, ale ja ho vyliecim 😵

rikuska21
17. okt 2008

Tak ahojt bambula,, kym som precitala resty za 2 dni, az ma hlava boli,, 😀 😀 😀

Lenocka, aj som som mala taky krasny sen .Mne sa snivalo ze som rodila a bol to chlapcek, dokonca sme mu dali aj meno, a take meno som ani nepoznala,,., 😨 😨 😉 😉 , ale krasny sen

Dnes som bola v gynfive a tiez som po pn..

prave som zabudla co som chcela odpisat, tak sa musim vratita este citat

rikuska21
17. okt 2008

Pink lady nebud smutna s diagnozami, ze ich mas vela. Mozno ta potesim, ale dnes mi povedala dr v carku, ze mam sand vsetky diagnozy, ktore su kontraindikacia k otehotneniu-ja vam ich aj vymenujem(stitna zlaza, deficit imunitneho systemu, endo, tombofilia-homozygot, ...)dufam, ze som nic nezabudla 😝 😝 😝 😝 😝

A predsa to nevzdavam, ani po 5 tich rokoch.
A okrem toho som tehotna bola ale pred 13 rokmi

co sa tyka bolesti pri MS som nikdy nemala, az pred pol rokom som zacala krcovat a totho-endo, a odvtedy ficim na ibikoch 😝 😝 😝 , ale aj to sa da

krasny vecer

csilla76
17. okt 2008

Ahojte pekn vecer vam prajem 🙂 idem si vas precitkat 😉

janis24
17. okt 2008

Ahojte, aj ja som este na chvilku nakukla, ze co nove, ale uz sa idem venovat drahemu, este sme ani svadobnu noc nestihli 😝 😀 😀 😀

rikuska, teda klobuk dolu, mas toho pozehnane, ale verim tomu, ze to zvladnes, srsi z teba energia a pohoda a to je to najlepsie co moze byt... 😉

csilla76
17. okt 2008

janis krasne fotecky pokukala som 🙂 uzivajte si jeden druheho, 🙂 😵 leni dikes za virusiky 🙂
rikuska ty chodis do GF?mi sa este nepozname

janis24
17. okt 2008

csillka velmi pekne dakujem 🙂
kedy zacinas stimulku?

csilla76
17. okt 2008

do konca oktobra musim ist do CARka si po recept na gonal bo suhlas na lieky mam platny len do konca tohto mesiaca 😉 a stimulku asi v strede novembra planujem 😉

csilla76
17. okt 2008

janis dost sa bojim ze co ak to nevyjde ale zaroven to uz velmi cakam,mam take smiesane pocity...

rikuska21
17. okt 2008

Diki ,Janis, jasom musela byt asi v minulom zivote velmi zla, ked teraz toho je tolko, ale fakt nejak stale slapem dalej, ale dik za povzbudenie 😅 😅 😅 😅 a chod sa pekne venovat drahemu, moj je na nocne 😝

Ajoj Csilla, my sa ste nepozname ale precitala som si ta

tak som rada ze ta poznavam,No dnes som bola 1 krat v GF ale bola som aj vo Ferticente, a traz sa nejako asi musim rozhodnut kde dalej

csilla76
17. okt 2008

aha rikuska tak planujes v niektorych z dvoch centier absolvovat ivf? 🙂 a ktore sa ti lepsie pozdava? 🙂
aj ja sa tesim ze ta spoznavam,teraz som si citala tiez ze ako si na tom,skoda ze sa spoznavame skrz tej pliage endo....no ale mu ju zdolame a nebude na, robit neprijemnosti,ze kocky?

csilla76
17. okt 2008

pisem jak tatar 😀 sorry

nelly3
17. okt 2008

rikuska21 a je medzi nimi nejaky rozdiel? cenovo atd?

rikuska21
17. okt 2008

Bambule, ano je tam velky cenovy rozdiel,

VyGyn five to stoji tie lieky pri IVF akolo 20 a v Ferticente.....teraz sa podrzte iba 3000 sk. To som sa docitaôla na fore tu na MK.

Ale zase doki sa mi pacila viac v GF. takze nieviem co si vyberiem, uvidim ako sa vyspim a rano bude mudrejsie,

Janiska Ja som z Tych fotiek uplne v r..., su nadherne a sorry za vyraz, ale fakt ste nadherny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ja mam jedno manzelstvo neuspesne za seboe ale teraz mam poklad us 6 rokov len si mam ete nezobral, betar jeden

Scilla tu ondo pliagu sice neporazije, ale vy.... s nou nenasla som ziaden lepsi vyraz, lebo je neliecitelna, ale nie je neporazitelna

csilla76
17. okt 2008

inac aj ja som sa tu o tom dozvedela ze vo FC je najlacnejsie ivf... 😉
nas to vyslo pri 1 ivf 18 000sk a 2 ivf skoro 30 000sk.
rozhodni sa spravne,tam kam si myslis ze ti bude lepsie 🙂

rikuska21
17. okt 2008

no ja sa fakt asi musim na to vyspat, ete sa dohodnem s mojou polovickou a uvidime

Nechcem vyzerat blbo, ale ty uz mas babo?

mirip
17. okt 2008

ahoooooooooooooooj ste tu alebo tu blúdim zase sama, pinky daj info o sebe a hodím to tam, to máš dobre že čakáš krámy budúci týždeň aj ja čakám ale kedy prídu to vie iba pánbožko a snaženie je aj tak v prdeli aj dnes som našla že ovulačný hlien no je mi to traz na prd 😠

rikuska21
17. okt 2008

Mirip, ja prave koncim S mS konecne, bolo to odusu na ibikoch, a snazenie ma uplne v prdeli , lebo mam taku pesen po antibiotikach ze sa z toho rozskrabem do krvi

takze na prd aj ja so snazenim 😔 😢 😢 😢 😢

mirip
17. okt 2008

ja som tabletky nikdy neoptrebovala lebo som nemávala bolesti ani pred liečbou endo a dúfam že bolesti ani teraz po kyrete nebudú ☹ ☹ ☹

rikuska21
17. okt 2008

Mirip, viem ze to mas teraz tazke, ale nie si v tom sama 😵 😵 😵 😵 😵 , a bud rada aspon ze nemas bolestii,dem asi oddychovat, lebo sa stavam zavislou

papa a bru nocku

csilla76
17. okt 2008

rikuska myslis ze ja ci mam babo?nie este nemam,chystame sa na 3 ivf uz dufam uspesne a posledne hradene z poistovne
mirip ani ja nemavam bolesti a myslim na teba neboj cochvilka sa ti to podari znova,aj ked je to tazke musis verit.
idem tiez pápá dobru nocku 😔 😔

tittika
18. okt 2008

haaaaaaaaaaloooooooooooooo je tu niktooooooooooo

tittika
18. okt 2008

*niekto 😀

tittika
18. okt 2008

nikto 😒 tak uz ani ja 😅

mirip
18. okt 2008

ja som tu ale asi už sama 😒