Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

janis24
22. okt 2008

ono asi tie pera su aj drahsie... Ja som za vsetky injekcie doplacala 2900 korun, uplna pohodicka, v Iscare mi to vychadzalo okolo 18 tisic, tomu hovorim rozdiel... 😅 Ja by som sa ale asi sama neodvazila ani na to pero, stale by som mala pochybnosti, ze ci som to spravila dobre a ci som to nahodou nepokazila a tak... 😅
Takze vsetky ktore to zvladaju (alebo ich manzelia) maju moj obdiv 😉

csilla76
22. okt 2008

eli mas pravdu je to na ludoch,ja som sa jej normalne divila ze to je co za pristup sa takto spravat ku mne....
som aj volala dokimu ze co su to za sposoby a on mi doporucil podat na nu zalobu ze aky som mala z toho pocit..atd...ale ja si z nej nejdem robit problemy,hlavne je ze tam uz viackrat nemusim

janis u nas v KE v Gyncare to maju zauzivane tak ze si to vybavujes sama,potom z poistovni poslu dokimu ziadost,mi sa telefonicky opytame ci uz ziadost ma,ak ano tak nas objedna a moze sa zacat stimulka.

inac tiez si mozme vybrat ze ktorymi inj.chceme stimulovat.ja som mala mat menopur,doki sa pomylil a napisal to do ziadosti,ale som si to dala prepisat na gonal.tu u nas je to aplikovanie tazsie ked sa to namiesava,neviem ako kto by mi to pichal najblizsia nemocka je 30km takze radsej tie pera,to mi muzik s radostou pichne uz sa zaucil.

ellianka
22. okt 2008

áno, tie perá vyšli drahšie ale zase to bolo pre mňa príjemnejšie. človek do toho vhupne ani nevie ako...bože kočky ja mám ale pamať...však ja som stimulovala puregonom a decapeptylom 😅 pripadne mi, že to už bolo veľmi dáááááávno a to som mala MA v máji ☹
ja som tiež jani, mala zo začiatku poriadne pochybnosti ale koordinárka v carku - strašne milá žienka, to tak super názorne ukázala, že sa nedalo nič pokaziť 🙂

csilli, to teda máte s tým schvalovaním žiadostí dosť komplikované, ja som prvýkrát musela ísť k revíznej lekárne podpísať len recepty, aby nadobudli platnosť a to bolo všetko. teraz mi to aj s receptami prišlo rovno domov.

nelly3
22. okt 2008

ahojte herecky 🙂
no lenocka ty budes tehu, urob si testik, janis super a drzim palce, uz sa to tu musi rozbehnut a tebe to davam prikazom na starost 😀

janis24
22. okt 2008

rozkaz sefe! 😉 😀

nelly3
22. okt 2008

😎 a kedy ti budu vkladat babatka? 🙂

janis24
22. okt 2008

Jeeezis nelly tak to sa ma moc pytas... To je este daleko, teda ani nie tak daleko, ale este dlha cesta k tomu. Zalezi od toho, ako budem reagovat na stimulku, kolko bude folikov, ake budu silne, podla toho sa rozhodnu, ci bude normalna alebo predlzena kultivacia a tak...
Viac ti poviem v pondelok, snad budem mudrejsia 😉

mirip
23. okt 2008

ahojte, no fuuuuuuuuj to je hamba dnes sem nikto ani len nenakukol a ja som dnes prišla domov skôr z roboty že idem si skecnúť a nemám s kým 😠 🤐

scarlette
23. okt 2008

ja som nakukla ale kedze tu nik nebol...
ahoj miri

mirip
23. okt 2008

ahoj scar, čo máš nového?

scarlette
23. okt 2008

miri voooobec nic,
alebo vlastne nieco ano, od nedele som slamenna vdova,,, drahy ide do londyna na sluzobku
a ty?

mirip
23. okt 2008

no my sme mali jeden deň tichú domácnosť akurát a prevádzame doma akurát inka websex 😀 ja v posteli a notebook na kolenách a muž v posteli a notebook druhý tiež na kolenách, dobrý sex no nie? 😀

scarlette
23. okt 2008

hmm to mi presne nieco pripomina... my sme mali tichu domacnost od soboty vecera do nedele obeda a co sa tyka ntbk tak je to u nas presne tak isto...
vsak ked nemozeme my nech aj oni trpia 😅 😀 😀

mirip
23. okt 2008

no ved hej, som tiež myslela tak, ja veru ručne nič robiť nebudem aj ked pri mne stojí sviečka často.............ale po čase to bude zaujímavé 😀 tebe kolko povedali že nemáš sexovať

scarlette
23. okt 2008

nastastie len do dalsej mrchy, takze polka novembra...neviem ci bz som vydrzala dlhsia.. uz teraz mam co robit 😅

mirip
23. okt 2008

ja tiež, my sme sa rozhodli čakať do výsledkov z krvi a to bude niekedy koncom novembra, teda ak budú vporiadku aku nie tak možem ísť na návštevu k hematologovi, Pane Bože, dúfam že budú vporiadku......

scarlette
23. okt 2008

neboj isto budu, ja si idem o buduci stvrtok po vzsledky z histologie... tak som zvedava co mi dokina povie

mirip
23. okt 2008

no u mna to bolo jednoznačné, doky povedal no ako som čakal tak sú negatívne na histologii málokedy niečo zistia

scarlette
23. okt 2008

ja uvidim, podla vysledkov sa odvinie dalsi postup, tak musim len cakat a cakat...
miri idem trochu upratat, ney pride muz z prace,
zatial sa maj,
pa

janis24
24. okt 2008

Dobre ranko prajem, konecne piatok! 😀
Vcera som mala blazinec tak som si vas ani nestihla kuknut, tusim tu bolo aj troska mrtvo 😉 Ale nakoniec to scar a mirip zachranili 😉
Tak nam zelam, aby dnesok rychlo ubehol a nech uz je vikend (o hodinu dlhsi 😀 )...
Ja som si dnes okrem injekcie vybavila aj predoperacne, takze som ready 😉

lenocka3
24. okt 2008

dobre ranko kocky 🙂
potrebujem sa poradit 🙂
od toho pondelka, ked som myslela, ze uz sa mrsina rozbehla a potom sa zastavila, tak som mala resp. mam len taky vytok... nie je to klasicke spinenie..., je to len sem-tam akoby taka "vlasocnica" krvava - ale cerstva krv, vsetko tak max na 1 intimku denne... uz 5 dni, pol dna nic, potom dve-tri hodinky dve kvapky, potom zase nic. Brucho ma neboli, nic mi nie je.
Tak neviem, ci mam cakat na klasicku mrchu, alebo mam radsej hned volat do CAR-ka, ze co povie dokina... bojim sa, ze mi k tomu dopomohol ten duphaston....

janis24
24. okt 2008

ahoj leni, no je to na tebe asi, nakolko si z toho nervozna alebo tak, ja by som asi volala... 😅
A neskusis testnut? 😉

lenocka3
24. okt 2008

ja neviem jani... ked som uz aj nad tym rozmyslala... ale keby to bolo tehu, tak hadam by to taketo netrvalo uz piaty den...

janis24
24. okt 2008

to sa dozvies len ked testnes, aspon budes mat istotu...

lenocka3
24. okt 2008

ja viem Jani 😀
tak som sa rozhodla, vecer testnem, v pondelok volam dokine, ze mam cudnu mrchu a co mam robit 🙂
🙂 my sme mali vcera firemnu zurku a tak sa mi chce spat az by som plakala 😀

janis24
24. okt 2008

No vidis, take veci treba robit v piatok...
ja mam dneska stretko zo skoly, akurat ze som si povedala, ze ziadny alkohol radsej, ked stimulujem, takze nic... 😅 😀

scarlette
24. okt 2008

lenocka janis ma pravdu, na tvojom mieste by som tiez testovala a v pondelok podla toho volala doktorke, dobre si sa rozhodla, a vies ze verim na 2/ 😀

tak dievcence u mna ked vsetko dobre dopadne tak to vyzera na nadherne vianoce... som 10dni po kyrete a mrcha mala prist az o mesiac ale povedala si ze pride v povodnom termine - dnes... teraz cakam na vysledky este tyzden a ked to bude dobre tak dalsi cyklus zjavne opat CARko co bude prelom november/december... tak sa trosilinku zacinam tesit ale nie moc lebo pri mojom stasti sa zase nieco pokasle 😅

janis24
24. okt 2008

jeeeej scar super, ty mas ale inteligentnu mrchu, teeeda, aj ja by som taku chcela 😀 😀 😀
to by bola naozaj krasa, keby sme sa vsetky tesili z takeho vianocneho darceka... 😵 😵 😵

scarlette
24. okt 2008

mi hovor ale uvidime buduci tyzden, trosku sa aj bojim vysledkov ale verim ze budu ok

mirip
24. okt 2008

leni môžeš byť teho´tná aj ked máš taký divný menzes, ja som mala napr. dva dni nor´málne krvavé špinenie, na vložke nič ale na toaletáku hojne..

inak čafte, zase tu ja som a asi sama 😒