Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

janis24
20. mar 2008

ahojky, aj ja som tu 😉 Dneska je nuda v robote, ked tu nie su deturence, neni to ono... A do tych papierov sa mi taaak nechce 😅

mirip
20. mar 2008

no ak chceš vymením ťa ja upratujem dom a tak sa mi nechce 🙄

janis24
20. mar 2008

fuha ty sa mas 😀 😀 Ale nie, ja som to nakazala segre, ta ma prazdniny, tak nech aspon okna umyje, snad vydrzi pocasie, aby to malo zmysel 😉

mirip
20. mar 2008

ja na okná kašlem som ich umývala koncom novembra a vždy ked som ich umývala pred veľkou nocou som potom ostala chorá ako pes, lebo si v okne vnútri teplo vonku zima a hned som bola nachcípaná a nakoniec k nám aj tak príde málo ludí len z mojej rodiny a z mužovej len svokor aj to prídu max. pol hodina a už letia späť

janis24
20. mar 2008

k nam uz ani nikto nechodi, lebo tak 5 rokov dozadu uz ked sestra bola velka a aj ju to prestalo bavit, tak sme tieto sviatky jednoducho zbojkotovali, lebo ja tie tradicie z duse neznasam...My si sice navarime aj vajecny konacik urobime 😉 , ale travime to len v takej komornej atmoske a je nam dobre...
Ale taky zakladny poriadok chcem aj tak spravit, vydrhnut kupelku, prezliect periny a tak. Aj som chcela vymienat vsetko oblecenie zimne za jarne, ze bundy a topanky (je toho strasne vela, kym sa to ulozi), ale este to nevyzera, ze by chcelo prist teplo... 😅

ellianka
20. mar 2008

krásny dníček 🙂 už som tu aj ja. u nás sa upratovalo v sobotu a teraz už nasledujú také príjemné práce ako pečenie koláčov 😉

janis24
20. mar 2008

nooo elianka, s takymi prijemnymi myslienkami ako budes mat ty teraz by sa aj mne prijemne upratovalo a pieklo 😉 😀 😀

ellianka
20. mar 2008

včera som si dala záväzok, že do stredy na to nebudem myslieť 😀 ale určite tušíte, ako sa mi to darí plniť 😀

janis24
20. mar 2008

jasneee, chapem, v poho, tak uz to tu nebudeme spominat, len ti budeme potichuuucky drzat palceky 😉 🙂

mirip
20. mar 2008

no ani mne sa nedarí plniť záväzky ako je nemyslieť na......... 😒

ellianka
20. mar 2008

janis 🙂 to je ok. veď na to sa nedá nemyslieť, každá po tom túžime a keď sa vyskytne čo len náznak úspechu...hneď sa na to namotáme 🙂
ja sa len snažím držať pri zemi aby som potom náhodou poriadne na ňu nenarazila 😀 ak by to bolo negat

ellianka
20. mar 2008

mirip, úplne ťa chápem 😵
som v tej poslednej vete netrafila na správneho smejka...mal tam byť 😢

mirip
20. mar 2008

eli a už máš aj dvovod, meská?

monika3
autor
20. mar 2008

ahojte dievcata...

Elianka moc moc drzim palceky.... 😉

ellianka
20. mar 2008

mešká vyše týždňa a včera mi z krvi vyšli hraničné výsledky, budúci týždeň mám ísť na prekontrolovanie

ellianka
20. mar 2008

ahoj monička 🙂 ďakujem
ja keď tomu doteraz vôbec nerozumiem

ellianka
20. mar 2008

a ako pokračuje Ty moni?

janis24
20. mar 2008

ja viem eli, ale o tom je zivot, a netreba sa tym pocitom nejak extra branit, ved je to krasne aspon chvilu zit v tej uzasnej predstave, ze co ak... Len musis byt zaroven pripravena aj na tu horsiu moznost, ale ani ta predsa nie je konecna... 😉

mirip
20. mar 2008

ani mne sa nedá na to nemyslieč navyše ked som dostala 13DC vavolávačku ovulácie a po inj. by sa mala dostaviť do maxim. hodím a ked sme snažili 10,11 DC 12pauza a 13 , 15DC a ani moc nešlo von tak sme sa trafili do ovulky lebo tá zrejme prebiehala včera večer až dnes ráno lebo včera mi išlo bok odtrhnúť a dnes je to miernejšie aj ked sme sa zrejme trafili pochybujem, že sa stane zázrak a niečo z toho aj bude 😒 a mysleť na niečo iné sa mi dá maxim hodinu, dve a potom to začne znova 😒

mirip
20. mar 2008

píšem ako megramotná 😀 😀 vyvolávačka mala vavolať ovul. maxim do 36hodín

ellianka
20. mar 2008

😵 janis krásne si to napísala, dojalo ma to

mirip
20. mar 2008

😀 😀 😀 😀 no asi mám značné medzery v pravopise a preklepy mi idú jedna radosť 😀

ellianka
20. mar 2008

mirip ja dnes robím tiež poriadne preklepy...ale nám sa snáď toleruje všetko, nie? 😀
a na zázraky treba veriť, veď sa tu poriadne rozbieha jarná tehu vlna 😉

mirip
20. mar 2008

to hej aj u nás sa to rozbieha ale všade naokolo po okolitých domoch 😒 a začína to byť už vidieť že bociany sa na slovesko vrátili aj k nám ale nás obišli hlavne teraz ked sa začínajú zhadzovať jarné vetrovky 😒

ellianka
20. mar 2008

mirip, v IVF a KETáčkach sú od včera tri nové tehulky a všetky sa snažili dosť dlho...odštartovali krásnu tehu vlnu, je to úžasné. všetky nás povzbudili na našej dlhej ceste, že zázraky sa dejú. neboj aj na Teba to príde 😉

monika3
autor
20. mar 2008

Elianka pre nas si uz tehu a hotovo..... 😉

ja sa mam ok, mam MS tak som unavena ako "kon" 😀

zazraky sa vzdy deju 🙂

mirip
20. mar 2008

no my už sme z mužom v takej fáze že sa zmierujeme s tým /aj ked pravda snažilkujeme/ že zostaneme sami

janis24
20. mar 2008

ahoj monik, hlavu hore, ved je vonku takeee krasneee pocasie 😉 😀 😀 😀 😀 😀 (u nas riadna chumelica, je mi na zaspatie)

ellianka
20. mar 2008

moni, hovoríš presne ako môj manžel 😉

janis24
20. mar 2008

mirip to co ma znamenat???? 😠 😀 Sak ste este len na zaciatku a ty uz hadzes flintu do zita, nejsi ty nejaka netrpezliva??? 😉 😀 😀 😀