Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
20. mar 2008

ahoj ellianka 🙂
baby, asi mam dnes depku... vonku uz jar konecne a nie chumelica, aj tie bociany, co ste spominali a vsetky su tehulky, len ja nie. Idem si dat kavu 🙂 viem, ze pri endo by som viac nemala ako mala, ale robim si len take "kakavko" 🙂

monika3
autor
20. mar 2008

Lenocka nedepkuj, bocianik pride aj k teba a nam vsetkym ostatnym... 🙂

nerada spominam tu zase jedlo ale idem asi za chvilu jest.... 😀

ellianka
20. mar 2008

dobrú chuť monik 😀

ellianka
20. mar 2008

žienky tiež sa s vami rozlúčim, začala ma akosi bolieť hlava...tak smerujem do postele 🙂

janis24
20. mar 2008

babule ja dnes zase koncim skor v robote, takze sa pomaaly tiez balim a idem domkov nieco poupratovat. Takze vam zelam krasne a hlavne pohodove sviatky bez depiek, papapa 😉

monika3
autor
20. mar 2008

je babule vy uz asi dovolenkujte vsetky...alebo obedujete 😅 ????

tak a ja Vam prajem pekne sviatky a aj niakych tych kupacov, ja ich vsice nemusim.... 😔 v kazdom pripade si treba hlavne dobre oddychnut , nic nerobit a hlavne baby mysliet pozitivneeeeeeeeeee 😉

petkapo
22. mar 2008

Ahojte babule!

Asi vsetky sviatkujete ked tu nikto nie je, ale tak je to dobre... Treba si na chvilku aj oddychnut od pisania a hlavne stale nemysliet na choroby a na to, co sa nedari, aj keby sme vsetky velmi chceli.

My uz sme traja 😀 Vcera k nam pribudlo ''male'' chlpate 15-kilove babatko 😀 😀 😀 Kupili sme si do domu havka, takze teraz trenujeme ''babatkovsku'' starostlivost..... Je to sice este len 9-tyzdnove steniatko, ale je to uz riadny maco. Ako dospely by mal mat okolo 75 kil 😒 Juj, sa strasne vytesievam z toho ''drobceka''.

Tak ja len tolko...

Babulky, uzite si sviatky, oddychujte, trosku posnazilkujte a dufam, ze vysledky sa dostavia

PS: Elianka - veeeeeeeeeeeelmi drzim palceky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

lenand
22. mar 2008

peknu velku noc 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a vela vody 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janis24
25. mar 2008

bre ranko, uz niekto zarezava v robotke ako ja? Ako ste sviatkovali dievcence? 😉 🙂

ellianka
25. mar 2008

ahojte babuľky, dúfam, že ste všetky pekne vyoblievané a vyšibané 😉
som len na skok ale nemám moc dobré správy. včera som začala výdatne krvácať ☹
tak uvidíme zajtra na sone a hlavne čo povie krv, určite sa ozvem

petkapo ďakujem, snáď sa stane zázrak

pohodový deň a opatrujte sa 😉

d.a.d.a.02
25. mar 2008

Ahojte dievčatá. Prosím Vás, poraďte mi. Dnes som bola na prvej inekcii Lucrin, mala som prísť v prvý deň MS, ale dostala som ju v sobotu, tak mi ju pichli až dnes, t. j. na štvrtý deň. To by bolo v poriadku. Ale najprv sestrička s doktorkou maturovali nad ňou, že ako to majú pichnúť, že ešte takú nevideli, no a potom, keď som sa doktorky spýtala, že kedy mám prísť na druhú, tak ma poslala za sestričkou, že nech sa dohodnem s ňou. No a tá, že ona nevie, nech si prečítam návod, že asi za mesiac. Tak sa vás chcem opýtať, že kedy ísť vlastne na tú druhú inekciu. Ďakujem

mirip
25. mar 2008

ahojte som tretia 😀 no ja som svatkovala nič-moc ale dnes som ešte doma na nútenej dovolenke lebo deti majú prázdniny a aj sem som prišla len tak na pár minút, musím si dať od koníka na čas pokoj a nechodiť sem každý deň aj teraz som tu po pár dnoch, lebo je to super ked tu sme viaceré s problémami a pomáha to ale na druhej strane................... 😒 ked pribudne nejaká nová tehula, tak sa áno, teším ale niečo vo vnútri v kútiku doše plače a je nešťastné že prečo zase iná a nie ja, tak sem chodím už len striedmo aby som sa dozvedela ako sa máte a čo je nové a nie tak často aby som nemala v kuse depky 🙂

lenocka3
25. mar 2008

breee ranko babule 🙂
vysibane? ja aj ano 🙂, klasika 🙂
dada02 - to je fanstasticky pristup.. fakt profesionali aj sestricka aj lekarka... taku presne som mala ja, nastastie som ju vymenila. Za 28 dni chod na dalsiu injekciu. TAk by to malo byt. Vsetky tieto injekcie sa pichaju na 28-my den. A vymen gynekologa.... 🙂 /a tie 2-3 dni hore dole zevraj nevadi/.
ellianka - to ma mrzi..., to krvacanie ☹ keby bolo nieco nove, ozvi sa, drzim palceky 🙂
mirip - neblazni 🙂 si si mala vcera dobre vypit namiesto manzela - ako by ti bolo veselo 🙂 /cierny humor 😉 /
baby, ja som to zakrikla...., vsetko vyzeralo v pohode, ze po MS uz nebude nic, a ja stale chodim s intimkou, lebo je to presne take ako pred zoladexom... stale pokrvacavam a zajtra/pozajtra bude ovu, tak to konecne troska prestava. Ide ma porazit, ja sa toho asi nezbavim 😔 😔

d.a.d.a.02
25. mar 2008

Ďakujem ti lenocka veľmi pekne, poradila si mi. Tak ja teda pojdem na ten 28. deň. Ja tiež rozmýšlam, že ju vymením. Ešte raz díky.

lenocka3
25. mar 2008

za malicko 🙂 a keb si nahodou aj po nich zacala krvacat, tak sa tiez nelakaj 🙂 aj s tym tu mame skusenosti, ze to je v niektorych pripadoch normalne. 🙂

kockyyy, kde ste vsetky?

janis24
25. mar 2008

ahojky dada, tiez som na Lucrine... Na tvojom mieste by som tym dvom poriadne vynadala, a kto to ma vediet, ked nie oni?
Mne primar povedal, ze presne na 30. den od poslednej injekcie, tak si mozes vybrat 😉 🙂 Ale ja som mavala pomerne dlhy cyklus, takze mne to staci. To nevadi, ze ti to teraz pichli az na stvrty den, to sa stava, ale keby ti ta dalsia injekcia vychadzala cez vikend, tak to radsej neriskuj, aby si nedostala ms, chod si pre recept skor a potom zajdi si to dat pichnut na gynek. oddelenie. Ja uz som tak bola...

lenocka ajooj, a neskusis nejake tie kvapky alebo co proti spineniu? 😉

mirip
25. mar 2008

fúúúúúúúúúúúúúúú, vy ste sa ale rozpísali 😀 lenocka to bolo milé, keby som mohla pit tak pijem ale mám 4tanl. ráno a 3tabl. večer a nechcem "dráždiť" s tým koníkom som to nemyslela zle tak ste sa dúfam neurazili ale ja mám takú tendenciu ísť sem ale aj zo zvedavisti nakúkam aj do iných tém a tam ked sa objavia nové tehule tak ma chytajú depky 😒 a potom mi je mizerne ale dnes sa cítim akosi divne včera mi bolo zle a od vcera mám citlivé aj prsia, hlavne bradavky ale čo už 😀 nedávam tomu nejaký význam včera som sa asi obžrala šunky a reznov a zákuskov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a tá citlivosť je určite z liekov čo beriem 😀 😀 každopádne u nás veľkon. sviatky vyzerajú asi takto, ideme do kostola od štvrtku do pondelku každý deň to je v pohode a potom pečenie, varenie, chystanie pre návštevu ktorá sa u nás strieda ako na bežiacom páse a potom umývanie riadov ked odíde a tak sa to opakuje dookola takže takmer celé sviatky som v kuchyni ale aspon je so mnou muž ktorý mi pomáha 😀 aspon utierať riady a sme spolu 🙂 😵 😵

janis24
25. mar 2008

no mirip a prave preto ja tieto sviatky uplne bojkotujem... 😉 A ako nam bolo s drahym dobre samym... 😀
No tusim ti nic ine neostava len krotit svoju zvedavost a nenakukat nikde inde, ked ti to nerobi dobre, co ty na to? 😉 😀 😀

mirip
25. mar 2008

a vám baby aj tebe janis sa to darí??????????????????????? myslím že aj vy ste niekedy zvedavé, nie? 😀 no to máš dobre, že môžeš bojkotovať to my nemôžeme preč ísť nechcema lebo chodíme do kostola kedže sme veriaci / veriaci no normálny nie zanietený fanatici ktorý sú až privelmi horivý až sú z toho na mozog/ jednoducho normálni katolíci a čo sa týka návštev no, neviem ako by sa zatvárili snokrovci keby k nám prišli a u nás nie je nikto doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janis24
25. mar 2008

mirip jasnacka ze som aj ja zvedava, ale zaroven sa pripravim na to, co si tam pripadne mozem precitat... A ked mam zrovna nejaku depku a viem, ze to nezvladnem, tak tam jednoducho nejdem, lebo nemam dovod... 😉 Ale to sa mi nastastie casto nestava 🙂

d.a.d.a.02
25. mar 2008

ďakujem aj tebe janis. Asi pojdem na ten 28. deň, veď 28. - 30. nie je to až taký veľký rozdiel. A chcem sa ťa opýtať, máš nejaké veľké vedľajšie účinky? A keď áno, od kedy ti začali? Hneď od prvej injekcie? Ďakujem.

janis24
25. mar 2008

No ten prvy mesiac som nic extra nepostrehla, az od druhej injekcie. Mam akurat navaly, tie sa daju v poho vydrzat, trocha isli kilecka hore, s tym asi nic nespravime 😅 A potom uz len take mierne, co je zbytocne si vsimat, ako vypadavanie vlasov, vyrazky na tvari, niekedy ma chyti migrena a tak...
Baby sa dost stazuju na prudke vykyvy nalad a libida, ale mna to nastastie nepostretlo, som v pohode a tesim sa, ze nemam ms bolesti... 😉 🙂
Ono ked sa to napise takto naraz, mozno to znie hrozivo, ale vobec to tak nie je, lebo to prichadza postupne a ty si na to aj postupne zvykas, ja uz som to po tretej injekcii ani nevnimala 😉

d.a.d.a.02
25. mar 2008

Díky 🙂 .Tak dúfam, že u mňa to bude prebiehať tiež celkom pohodovo. Len tie kilecka by ma mohli obísť, lebo po týchto sviatkoch je to s mojou váhou hrozné 😠.

monika3
autor
25. mar 2008

Ahojte kocky... 🙂

Dufam ze ste poplievane az az.....ja mam vody dost tak akurat mi stacilo... 😀

Byba tie vedlajsie ucinky liecby teda si nic moc ale potom uz bude fajn.

Lenocka moja /citam ze sa kamaratis s intimkami vloziek../ .neboj to si asi mala taku dlhu MS ked to teraz prechadza.. 😉

janis24
25. mar 2008

ajoj monik, no pocuvaj neber to v zlom ale ked si tak citam tie tvoje riadky, v kuse mi to nejak nedava zmysel, ten slovosled a vsetko (kto je byba? 😨 ), nemas este nejake promile v krvi po tej oblievacke? 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monika3
autor
25. mar 2008

jej janis, mas perfektny postrech...fakt je to napisane ako s niakym promile alkoholu v krvi 😀 😀 😀

"Byba"- to malo byt " baby" 😀

cestne prehlasujem ze som triezva.... 😎 😎 😎

janis24
25. mar 2008

😀 😀 😀 sak to je v poho monika, ja som len trocha srandovala, aj to musi byt nie? 😉

lenocka3
25. mar 2008

cau moni 🙂 no veru, su to teraz moje kamosky.... inak, som sa vcera postavila na vahu 🙄 uz nemam 57 kil 🙄 uz mam 58 🙄 🙄 a kolegyna sa ma pytala, ci som bola cez vikend na plastike /to kvoli tomu mojmu hrudnemu kosu vyvinutemu/ 😕 😅 tak som sa uz ofucala 😀 ja uz chcem byt chudaaaa ☹ ☹ ☹ slak ma trafi 😒 a co mas nove? my dnes/zajtra snazilkujeme 😵 ide mi pravy bok roztrhnut, takze to je ovu na priaznivej strane 🙂

monika3
autor
25. mar 2008

janis jasnacka ze som tiez za kazdu srandu 😉 to veru musi byt 😀

Lenocka ty si mala o kilo viac a ja o kilo menej 😀 😀 😀 Ale to je este v pohode ... 😉
a dnes prajem pekny vecer Leni.... 😵

Mne sa uz tiez nastastie konci MS, krvacala som dost tak uz by to veru hadam malo koncit 😀

monika3
autor
25. mar 2008

Elianka prave som si vsimla co si pisala.....ja dufam ze to krvacie je hadam ineho charakteru....drzim na zajtra silno palce