Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

mirip
18. jan 2009

ved hej elli len,aby to nebolo tak,že v januári to začalo a aj to skončilo

scarlette
18. jan 2009

lenoc gratulujem
z pregnylu to isto nie je, je to uz dlho od kedy ti ho pichli 🙂

mirip ja ti tu budem isto asistovat 😅 😀

libeth
18. jan 2009

lenocka, boze, to je skvele, gratulujem 😵 😀 😵 😀 😵
to je fakt neuveritelne, pri tvojej endo a vsetkom tom, je to naozaj zazrak, a som velmi rada, pretoze mi to aspon dodava odvahu verit, ze raz takyto zarak pride aj ku mne 😉 som nozaj velmi rada baby, ze sa vam takto tehu dari... treba tuto temu rozhybat 😉 uz sem prichadzaju nove baby, tak nech my "starinky" (to v dobrom) pomaly poodchadzame. Ved sa to uz patri!!!!!! Som velmi rada 😵

Mirip, nie si v tom sama, ozaj niesi.... PODARI sa to, uvidis. A na vek nepozeraj. Drzim ti moje paluchy, nech je to co najskor 😵

mirip
18. jan 2009

ved aj ja vám ale myslím že s tými mojimi zvačšenými uzlinami to nebude tak skoro ☹

mirip
18. jan 2009

..........a s každou novou tehulkou si spomeniem na to aké to bolo cez leto.......

ellianka
18. jan 2009

miri neboj, určite sa zadarí...však jar je ešte len pred nami 😉 a my ťa tu samu nenecháme 😵

lenocka3
18. jan 2009

dakujem, dakujem, dakujem 🙂
😵
zajtra uvidim, co povie doki, asi nic, len zoberie krv, ale aj tak sa budem citit najdolezitejsie na svete 😀 😀

libeth
18. jan 2009

ahoj Elli, ako sa mas? este beries injekcie na endo? Ja len obcas nakuknem, a necitam vsetko, ak si to nahodou pisala 🙂

mirip, veru, pozri kolko nas tu este je, co cakaju, ale hlavne ze sa to to rozbehlo 😉 😵

lenocka, mozno blba otazka, ale aky je to ten tehu hlien? 😅 😕 a drzim zajta u dokiho palce 😵

lenocka3
18. jan 2009

libi - ano - taky ten ako vajecny bielok... ale nie je ho vela, len som vzdy doteraz utekala na zachod, ze uz sa mrcha spustila a to len ten vytok.
a nechutili mi chipsy 😀 neznasam sladke, ale bez chipsov si neviem zivot predstavit. Minule chutili divno - rozbalila som svoje oblubene rodinne balenie, ze ho samozrejme zjem sama a nic. neboli dobre. Chutili umelo 😀 😀

libeth
18. jan 2009

leni, tak to som nevedela, ze taky je pri tehu... a prsia? Len vacsie, ci len bradavky su citlive? 😕
a citis aj vjecniky, ci len maternicu?

pinky, aj u teba je to tak? resp. bolo, ved ty mas asi 2 tt naskok, nie? 😕 😅

lenocka3
18. jan 2009

zevraj ano - je to take zlte, nic neboli, len to trosku tecie, ako keby si uz uz isla mrchu dostat. To zacalo prave vtedy, ked ma zacali pred cca 7-mimi? dnami boliet prsia. Najprv len tak normalne ako kazdy mesiac - cele aj s bradavkami. Ale teraz uz ked som tretiu noc riadne nespala, lebo nemozem lezat ani na boku, strasne ma v nich taha a steklia. Bradavky ani tak moc nie - len na dotyk take neprijemne bolave. Ale podprda mi ak vsetko pojde dobre bude uz buduci tyzden mala 😀. A citila som ako som pisala - klasicke endo-bolesti - krce tyzden pred ms. Vidis - teraz ma napadlo, ze neboli hned 4dpo ako byva zvykom... a bolo to take: obycajne mavam tieto "kontrakcie" pravidelne, normalne mozem odsledovat podla hodiniek. Teraz chodili ako chceli. som spominala, ze hlavne vecer, ale take krce, ze mi to prechadzalo az do stehien. Este v piatok to bolo dost zle aj v robote, lebo pri jednom som sa nemohla ani zo stolicky postavit. Vcera nic, len rano, a dnes tiez rano a pred polhodinou ma tu trosku myklo. Tie rano a dnes citim uz v maternici. Predtym to bolo komplet podbrusko ako pri mrche. Nic ako kovovu chut v ustach nemam, ani lahke pichanie vo vajecnikoch.
Este dnes o dvanastej by som bola kazdemu odprisahala, ze ja tehotna urcite nie som.
Dala som si do tehu kalkulacky datum, ze kedy by sa to malo narodit 😀 ze 11/9... tak to ma picne, lebo sa mi segra vydava 12/9 😀 bude to musiet nejako posunut 😀

libeth
18. jan 2009

no veru, tak bud sa poponahla, alebo pocka aspon 3 mesiace po porode 😀

a je priesvitny, normalne ako bielok, len taky zltsy? lebo uz som cosi citala tu na konikovi... tak neviem. 😅 To uz je posledna otazka, uz nebudem viacej otravovat 😀 aj tak by som mala pisat pracu, sa tu ulievam a muzik si mysli, ze nieco tvorim 😀

lenocka3
18. jan 2009

😀 v pohodkee libethka 🙂
taky zltsy mam doobeda, a poobede taky trosku bledsi a viac vodovy..
🙂

libeth
18. jan 2009

ok, vdaka 😵

no nic, musim sa do toho pustit, terminy sa blizia 😀

papa, a oddychuj 😵

monika3
autor
18. jan 2009

jej lenocka skoro ma tu vykotilo zo stolicky, ale od radosti 😉 ....to si jasna tehula 🙂 🙂 🙂 🙂 fakt tento rok je baby plodny... vsetky budeme 🙂 🙂
tak Libi verim ze takuto spravicku meme najblizsie od Teba 😉 a ostatnych tiez 😉 😉

libeth
18. jan 2009

ale moniiiiik, ved vies ako som na tom, to ja len stale zbieram infosky, ze cokeby nahodou 😀

a ty ako?

boze baby, ja sa ku tej praci nedostanemmmmmmm!!!!! 😀

lenocka3
18. jan 2009

moniiiiiiiiik 😀 sila, ze? sama tomu neverim 😀 😀 😀
dakujem 🙂 bola si mojim velkym vzorom tak som ta nasledovala 😀

pink_lady
18. jan 2009

libi kasli na pracu 😀
hej aj u mna to bolo podobne ako o Leni, vsak som jej hned pisala ze to co opisuje mi n ieco pripomina len si nedala povedat a nechcela sa testnnut 😀
tak rozmyslam - ked idem na prvy uzv tak to vychadza akurat na vyrocie co ma operovali 😀
inak verim ze tento rok budeme vsetky maminami 😵

monika3
autor
18. jan 2009

Libeth to nahodou raz bude, verim tomu... my vsetly sme tu take komplikovane pripady a je to fakt zazrak ze sa takto dari, 🙂 🙂
Libi a kocikove turne bez Teba sa mi nerata ani nahodou 🙂 🙂 🙂 🙂

pink_lady
18. jan 2009

baby ja sa tak tesim ze by som aj sampanske otvorila 😀 aale to teraz ked len decke 😉

monika3
autor
18. jan 2009

Lenocka ja tomu este teraz niekedy neverim ze sa zadarilo...ale ked si predstavim ako som pocula bit srdiecko a posledne videla na uzg uz takeho maleho cloviecika s rucickami a nozickami tak sa pokazde musim prebrat ze sa mi nesniva 😉
a zjatra mam poradnu baby tak drzte paôce nech drobec pekne podrastol a je v poriadku 🙂

Pinky aj ty mas zajtra velky den, tak drzim palce aby si videla to svoje bambino 🙂 🙂

Leni a kedy pojdes asi k dokimu...?

libeth
18. jan 2009

moniiiik posledne 2 cykly mi ovu haprovala, a myslim, ze tento posledny ani nebola, takze...

a ked tak nato pozeram, tak na to sampanske som tu len JAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀
a dala by som si, hm. 😅

lenocka3
18. jan 2009

moni - chcem ist zajtra, aspon zoberie krv a da mi duphaston - preventivne.... Takze to mi budu aj poobede volat, ze ako to vyzera z krvi.🙂

monika3
autor
18. jan 2009

Ja sa Libi tesim na sampano ked tu vsetky porodime ---- 🙂 a to si potom treba poriadne naliat 🙂

monika3
autor
18. jan 2009

jasne tak zajtra ideme vsetky tehule asi k lekarovi tak nech nam to dopadne dobre 🙂 🙂 🙂

pink_lady
18. jan 2009

monika - dakujeeem 😉 sa na zajtra velmi tesim ale aj velmi bojim 🙂 neviem ako prezijem zajtrajsi den lebo on moj ordinuje az od 16 😖

aj tebe drzim zajtra palce a aj lenocka tebe 🙂

no ale to sampus po porode - to zas bude prechadzat do mliecka, nie? 😅

monika3
autor
18. jan 2009

a inak idem uz do postielky tak sa majte pa zajtra 😉

a Elianka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

libeth
18. jan 2009

monik, hej, a opijes hned male, ked ho nakojis, co? 😀
zajtra budem na teba silno mysliet na poradni, tak potom napis co noveho. Vseto bude v poriadku uvidis. 😉 Ja to viem 😵

pink_lady
18. jan 2009

monik paaa drz sa zajtra

monika3
autor
18. jan 2009

No Libi a Pinky veru chudato male by som opila 🙂 🙂 🙂 😀

A pinky neboj, bude to dobre 🙂

a dakujem Libi a ty v skole tiez dobre vybav ak mas nahodou skusku 😉

tak pa