Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

mirip
26. mar 2008

Idem už preč od pc už začínam byť závislá od kona, ked budem mať niečo nové ozvem sa pá a poctivo snažilkujte 😵 😉

lenocka3
26. mar 2008

caaau a aj ty riadne snaz 😀 😵 😵 😵 😵

monika3
autor
26. mar 2008

lenocka mi sa teda dnes miname... 😉

snazte sa obe aby ste ma uz potom riadne nakazili TTT 😀

janis24
27. mar 2008

ranecko 😉
libi pytala si sa ze ako dlho mi to vydrzalo, ja uz si fakt nepamatam, ale okolo dvoch mesiacov tusim a este tam mam nejake mililitre naspodu, lebo som to prestala uzivat, ked mi zase narastli tie cysty a mala som ist na laparku, lebo by to bolo zbytocne douzivat... 🙂

scarlette
27. mar 2008

Dobre ranko kocky,
po dlhej dobe sa hlasim 🙂
ako sa mate co nove?

monika3
autor
27. mar 2008

dobre ranko tiez prajem 😉

scarlet vitaaaaaj 😉 ja sa mam povedzme OKa a Ty sa uz predpokladam liecis injekcijkami 🙂 ???

libeth
27. mar 2008

cafte kocky, ja mam dnes zaspane rano, ale pracou precitnem 😝

ahoj scarlette, si sa nam tu dlho neukazala. A ty sa nam pochval 😉

scarlette
27. mar 2008

monika ano uz si na ne aj zvykam, sice ma vzdy po injekcii tyzden boli zadok ale da sa to prezit, zajtra uz idem na 3.tiu v poradi 🙂

libeth
27. mar 2008

scarlette, na tretiu, vau to ale uteka.... 😉

monika3
autor
27. mar 2008

Scar ani sa nenazdas a bude aj posledna, ved aj Janis uz caka tusim len jedna a konci 😉

Libi ahoooj 😉 Kvapky chutia tak je dobre 🙂 ja som zase zacala Kyselinu listovu brat po prestavke ...tak zas mi nieco pribudlo 😀

libeth
27. mar 2008

monika, ja budem rada ked mi tie kvpaky vydzia 4 tyzdne, lebo mi to mooooooc ubuda 😀

scarlette
27. mar 2008

libeth ahoj 🙂
hej baby s tymi injekciami to uteka celkom rychlo a hlavne ked je cas sa zamestnavat niecim inym,,, teraz zvyknem hladat novu kuchynu a jedalen 😀
inak nechodila som kvoli tomu, ze mi uz riadne hrabalo z babatiek a tak

monika3
autor
27. mar 2008

libi ak ti robia dobre tak si dokup este jednu flasku a ako dlho sa to moze brat? aj pol roka?

scarlette
27. mar 2008

libi a ake kvapky si davas?

ja sa teraz snazim schudnut som uz pribrala 5 kil 😠

monika3
autor
27. mar 2008

Scar z babatiek tu obcas hrabe asi kazdemu 😀 😀 😀 zname to 😀

libeth
27. mar 2008

no veru, staci pohlad na babo a za chvilu uz mi hrabe 😉 obcasne pauzy spravia dobre, skusili sme si asi kazda 😀
a beriem kvapky Feminan, to mam na odporucanie Janis, a vyzera to tak, ze pomahaju

monika, neviem kolko, je tam pisane ze kura je 5-6 tyzdnov, ale mne to tolko nevydrzi, 😀 asi ich moc cuckam.

scarlette
27. mar 2008

inak musim sa vam pochvalit, odkedy som zacala s injekciami tak som nemala ziadne spinenie,,, krasne sa vsetko zastavilo a aj prva menstruacia po operacii bola bezbolestna 🙂

libi len sa nam prosim nepredavkuj 😉

janis24
27. mar 2008

ahoj scar, to fakt uz ides na tretiu? Strasne to leti!!!! A co vlastne beries?
Baby mne z tych babatiek ani nesibe, ja sa z nich tesim a dokonca si niektore take najzlatsie ukladam a vzdy si menim pozadie na PC, mna ten pohlad na tie slniecka neskutocne rozveseluje 🙂 Neviem preco to tak je... 😅

scarlette
27. mar 2008

janis mne naordinovali dipherelline,

janis24
27. mar 2008

fiha to som este nepocula 😨

libeth
27. mar 2008

janis dobreeee 😉 ja si pamatam, ze ked som mala injekcie, tak som sa babencami nezatazovala, ono to prislo az potom...

babulky vcera som si dokonca aj trosku zacvicila na brusko, takym pomalym tempom sa snazim telo pripravit na to, ze musi ten tuk prec. 😀

scarlette
27. mar 2008

libeh ja som zacala uz v utorok, som si kupila jeden stroj a je hlavne na nozky a zadok ale tak trochu aj brusko pri tom zapajas

monika3
autor
27. mar 2008

Tak my mame doma aj stepper, aj cinky, aj posilovac na ruky a ramena len sa treba prinutit a zacat 😀

Obcas ma chyti taky cviciaci osial, potom je dlha dlhocizna prestavka a tak dokola 😉

scarlette
27. mar 2008

ja som si slubila ze do leta schudnem, tak uuuplne naplno to zacnem riesit od buduceho tyzdna lebo teraz idem na vikend z prace na chatu a tam by sa to nedalo, ale po troske uz cvicim a potom si len stravu upravim

strava je dost dolezity aspekt ak chcete chutnut

libeth
27. mar 2008

my mame tiez taku malu posilnovnu v dome, ale chodi do nej len muzik, ja tam max. pozametam 😔

monika3
autor
27. mar 2008

Libi aj take upratovacie zametanie je pohyb..... 😀

scarlette
27. mar 2008

tak u nas cvicim doma len ja, moj drahy chodi raz za tyzden na fotbal a tam sa vybeha tak to neriesi, ale uz mam plan, ze ked sa prestahujeme tak si v jednej izbe robim susiaren,zehliaren a telocvicnu v jednom 😀

libeth
27. mar 2008

scarlette, no v tej izbe sa veru narobis 😉 tam bude pohybu az az 😀

musim si nakupit nejake tie polystyrenove chleby, suchare ci co, lebo ja byvam vecer vzdy hladna, a co mi pride pod ruku to berem 😅

scarlette
27. mar 2008

libi ja mam na to ovocie, hlavne jablcka, jedno vecer staci a potom az rano 🙂
ja by som bola radsej keby ten pohyb bol v spalni ale ked ja vobec teraz nemam chut 😅

libi este vrelo odporucam taku mrkvicku nakrajanu na chrumanie alebo milujem zavarane uhorky

ellianka
27. mar 2008

ahojte 🙂
dnes mám konečne voľnejšie a tak nasadám na koníka