Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

nelly3
22. jan 2009

bleelka o tom zistovani priechodnosti som aj ja pocula, myslim ze na konovi je aj taka tema a viacere spominali, ze ich to dost bolelo, ale je to urcite individualne, boli to asi ked su tam zrasty atd. a vtedy to asi ani neodporucaju len laparoskopicky.

lenocka3
22. jan 2009

nelly ahoj 🙂
ako pre teba 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵
neboj - novy gyndos bude urcite super 😉

katrin21
22. jan 2009

bleeka: no neviem.. zajacik tvrdi nieco ine, ale mne zas doky povedal, ze bez laparky a odstranenia lozisk je 10% sanca otehotniet... a to sam ma zenu, s kt. vyse 10r., nemohli mat dieta.. az teraz... takze asi vie co hovori... apsolupracuje tu v PD aj s Heliosom v MT, ma taku kliniku Genferea alebo tak nejak... ten ma aj operoval a povedal, ze sa tam nema nic nechavat, radsej vsetko hned prec....

nelly3
22. jan 2009

baby kde ste? 🙂

scarlette
22. jan 2009

tady....

lenand
23. jan 2009

dobre ranko 🙂 teraz prave vyšlo slniečko tak snad už aspon cez vykend skonči upršané počasie

zajacik...
23. jan 2009

Nelly este neviem ako som dopadla, vcera som sice testovala (ale bol to len 8.den po ET a testovala som az z 3.mocu), takze bola iba jedna /, ale dasli testik bude v nedelu alebo v pondelok. A na krvicku idem v stredu.

pink_lady
23. jan 2009

zajacik tak drzim vsetko co sa da, a aby boli najblizsie 2 čiarky tak posielam: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

zajacik...
23. jan 2009

Pink lady dakujem, to su uplne cerstve tehuvirusiky, tie by mohli zabrat 🙂

lenocka3
23. jan 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Zajacik - aj odo mna 🙂

lenand
23. jan 2009

zajacik tak do tretice TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

zajacik...
23. jan 2009

Babulky vy ste zlate, Lenocka dakujem 😵

bleelka
23. jan 2009

katrin a to je malo ci vela 10%? Takze je zle, ze mi tie loziska tam nechali??? 😢

zajacik...
23. jan 2009

Jeej Lenand ja som si ani nevsimla ze mam virusiky aj od teba - no tak tolko virusikov, to uz musim byt tehulka 😵 Dakujem vam, ste zlate 🙂

mirip
25. jan 2009

Ahojte dievčatá 😉 netehulky ste tu? scar, libi, janis, tittika, nely atd.??????

tittika
25. jan 2009

ahoj miri 😉 ako?ja nic noveho 😀 15DC drahy "uz" na sluzobke 😔

tittika
25. jan 2009

jeeej nove tehulky co som tu nebola 😵 gratulujem 😵

lenand
26. jan 2009

prajem vam dobre ranko 🙂

katrin21
26. jan 2009

....ahojte baby..... ja sa uz neviem doskat, kedy mi skoncia tie navaly... dneska je den od poslednej injekcie.... neviem, asi si pojedm kupit tie kvapky Valovic, co vraj stimuluju cinnost vajecnikov , nech sa co najskor preberu.,.. a nech otehotniem.... a nech uz viem, ci je teplo alebo zima 😀

bleeka: ty sa ma vazne pytas, ci je 10% vela, alebo malo, ci si robis prču.... jasne ze malo !!!! vraj po liecbe to percento stupna niekolkonásoibne....

scarlette
26. jan 2009

ahojte kocky,
miri vcera somnemala cas sem kuknut, sme boli cele poobedie na navsteve a dosli sme dost neskoro...

mirip
26. jan 2009

no ostalo nás tu málo, nikde nikoho, ale nevadí aspon sme na jednej lodi a spolu sa hádam dočkáme aj my čo sme tu ostali // 😉

bleelka
26. jan 2009

katrin, no tiez si myslim, ze je to malo, ale sanca je... stale lepsie 10% ako ziadna sanca, teda len umele...
a preco mi teda nenasadili liecbu ked po nej je ovela vyssia sanca otehotniet? ved vedeli, ze chcem babo... nerozumiem... kazdy hovori nieco ine, kto sa ma v tom vyznat?

libeth
26. jan 2009

bleelka, ja sem uz moc nechodim, bo som tu uz prilis dlho, tak sa moc nezapajam, ale myslim si, ze aj 10% sanca je sanca a otehulkovali tu uz naozaj velmi tazke pripady a to aj prirodzene, tak sa netrap, ci je to 10, 20, 90 % Pozri, mne liecbu dali a vajecnik sa viac nerozbehol, az min. rok, nerozhybalo ho ani IVF, tak ak ti lekar sancu dava, tak jej ver a nezatazuj sa vecami, ze preco ti nedal liebu, vseobecne som citala toho dost, a viem, ze ju lekari casto neodporucaju, v mojom pripade mi pri stimulovani na IVF v CAR povedali, ze to nielenze bola strata casu, a zatazenie organizmu, ale dokonca po prvom menzese po 9 mesiacoch sa mi vytvorila cysta znovu, a mam ju tam stale (ale to je moje rozhodnutie). A vy skusate prirodzene?

bleelka
26. jan 2009

my sme zatial rozhodnuti skusat a skusat a skusat prirodzene... umele beriem ako uplne poslednu moznost a to asi zacnem uvazovat az buduci rok, tento rok to necham na prirodzene... myslim, ze ked kazdy cyklus je 20% sanca u zdravej zeny, tak uz zeny s endo je 10% celkom dost, ale to iba v tomto porovnani, lebo aj 20% u zdarvej zeny je dost malo...ja proste citim, ze nam to vyjde prirodzene tento rok 😉 doverujem Bohu a verim, ze nam toto zelanie splni a pozehna nam zdrave dietatko prirodzenou cestou 😉

mirip
26. jan 2009

veru tak blelka netreba myslieť na to že prečo nebola liečba atd. ale skúšať, ved pozri predsa len si na tom lepšie ako ja ja ešte ani skúšať nemám povolené...........................a už ma to ddddddddddooooooooosťťťťť serie 😠

bleelka
26. jan 2009

mirip preco nemozes skusat? mna to nahlodava stale, ze co ak sa predsa len prirodzene nepodari, ale nechcem si to pripustat...ja uz som z toho zufala, ze preco prave ja, kedy nemam absolutne nikoho z okolia a znamych co maju problem otehotniet... nik nema endometriozu, pripada mi to ako strasne nefer, neverim, ze je to take rozsirene ako sa hovori, ked mam kopec kolegyn a vsetky su fit...

mirip
26. jan 2009

ešte stále neviem výsledky z preventívky ak budú ok tak môžeme od februára, do teraz sme mali nútenú pauzu ale už ma z nej ide poraziť 😒

bleelka
26. jan 2009

tak drzim palceky nech sa to co najskor podari aby ste si vykompenzovali tu pauzu ;) ako dlho ste sa pred pauzou snazili?

mirip
26. jan 2009

2roky a 11mesiacov potom som otehotnela............a potom máme od septembra pauzu a mali by sme začať ked budú posledné výsledky a sono ok

bleelka
26. jan 2009

tak to dost, obdivujem tvoju trpezlivost...a podarilo sa prirodzene? mrzi ma, ze po takej dobre nastalo dalsie sklamanie...neboj, ono to vyjde, budem si brat z teba priklad...chcela by som taku trpezlivost... drz sa!