Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

mirip
2. feb 2009

ahojte, calibrum lebo kyselinu listovú treba brať už pred otehotnením.........

libeth
2. feb 2009

ahojte kocky 🙂

scar, budem ti silno drzat palceky, nech tento krat su tam //, dostala si silnu davku T-teciek, to proste musi vyjst 😀

zajacik, ak myslis Valoflur tak pozri http://www.valosun.cz/sk/produkty/valoflur.html
ja som to brala, ale teda nic moc, a to som brala aj Gynex, aj Feminan

ale sak preco to neskusit? 😵

libeth
2. feb 2009

mirip, ja uz beriem listovku aj vit. E tolko, ze lekarne maju zomna veru pekny zarobok 😀 momentalne som si nasadila mysi chvost, uz som ho dlho nepila,tak treba podporit aj jeho, nie? 😀

mirip
2. feb 2009

ahoj libi, no ja som musela brať kyselinu listovú aj po kyrete 😵 že aj ked sa nesnažíme je to dobré na regeneráciu tam dnu po zákroku

nelly3
2. feb 2009

baby ja som brala: kys. listova, babyplane, gynex, feminan, cajiky vsetky mozne tie aj teraz este pijem, aloe vera nectar berry a pod. a zatial nic, ale co ma prist pride a uz coskoro 🙂

nelly3
2. feb 2009

a zabudla som uz vyse roka pouzivam na podbrusko biolampu 😉

bleelka
2. feb 2009

baby, moc to ale neprehanaje, moje kolegyne nic nebrali, zacali az ked otehulkovali a v pohode, takze asi to moc prehaname, treba to nechat tak, vykaslat sa na to a pride to...

zajacik...
2. feb 2009

Libeth presne ten Valoflur som myslela... idem si to pozriet, co je to zac...

nelly3
2. feb 2009

ale ved to nie naraz, raz to potom zase nieco ine 😉

zajacik...
2. feb 2009

Bleelka to kazdy vravi, ze sa na to treba vykaslat a potom to prie, ale nieje to pravda... ja som napr. prvy rok snazilkovania absolutne nic nerobila, nesledovala som sa, nerobila testy, nemerala BT, nenavstevovala ziadne internetove diskusie, proste absolutne som sa tym nezaoberala a nechavala som tomu volny priebeh, milovali sme sa kedy sme chceli, ziadne pocitanie plodnych dni... a napriek tomu sa nam to vyse roka nepodarilo, az potom som vyhladala lekarov... a aj po liecbe endometriozy som tomu nechavala volny priebeh, psychika uplne v pohode, a zase nic, takze podla mna v psychike to nieje... a poznam zeny ktore kazdy mesiac revali nad kramami, stale sa len testovali a robili vsetko mozne a otehotneli, takze je to indi-vindi... asi je to ozaj vsetko napisane v nebicku, ze kedy a ci vobec budemem maminami... no ale ja verim ze ked uz sa tak dlho trapime, tak ze sa panbozko nad nami zlutuje a vsetky sa tu dockame babiky 😵

bleelka
2. feb 2009

aj ja si myslim, ze az natolko to v psychike byt nemoze, ja tiez nestresujem este a vidis, ze tiez nic... a babik sa vstetky dockame a prirodzenou cestou, takze hor sa do milovania (nie snazenia) 😀

scarlette
2. feb 2009

zajacik idem na 2 IVF
blelka prirodzenou cestou asi niektore ani nie,,,
libi, mirip nely caweste 😀

zajacik...
3. feb 2009

Scarlette tak silno drzim palce, aby to tentokrat vyslo 🙂

katrin21
3. feb 2009

baby.. vcera som sa bavila so spoluziackou s gympla.. kazdym dnom ma porodit..a spominala som jej moju endo.. a ona , ze mala kamosku, co presne bola na operacii, brala injekcie a potom hned otehotnela, ze vlastne ani nedostala kramy... takze ide to 🙂 teraz je tehotna a tiez ma kazdu chvilu rodit 🙂)

nelly3
3. feb 2009

haloo 🙂

scarlette
3. feb 2009

haloooo pekny vecer 🙂
zajaciik dikes 🙂

lenand
3. feb 2009

katrin ono to ide ja som presne tak isto už po injekciach nedostala vobec kramy a potom sa mi narodil oliverko moj zlatučky 🙂

lenand
3. feb 2009

scarlette ako pokračuješ kedy ideš na kontrolu ako zaberaju injekcie

scarlette
3. feb 2009

leni dnes som pichla tretiu davku, kontolu mam az vo stvrtok tak uvidim

lenand
3. feb 2009

tak dufam že to tam pekne porastie a bude pekna urodička a prejdeš k nam tehulkam do témy 😵

lenand
3. feb 2009

ja som sa dnes dozvedela že k 28.2 mame všetci vypoved lebo firmu davaju do krachu mne už to až tak nevadi lebo ja už aj tak idem na matersku ale prepustia 360ludi tak to je strašne a zamestnat sa tu neni až take jednoduche

scarlette
3. feb 2009

to potesi do kelu... a kedze ide do krachu odstupne ziadne...

lenand
3. feb 2009

že vraj z garančneho fondu ale či to dostaneme uvidime vraveli že by sme mali dostat tak sa asi necham prekvapit

scarlette
3. feb 2009

pozri bud vas prekvapiaalebo nic...

janemari
3. feb 2009

🙂 ahojte.konecne som natrfila na stranku kde sa vedie pokec o mojom probleme.vase prispevky su povzbudzujuce.my sme sa snazili o dieta skoro 2 roky,kym zacali lekari patrat po pricine.momentalne som necele 2 mesiace po laparoskopii a beriem injekcie.po precitani vasi prispevkov,ze po liecbe to vyslo ste mi dali novu nadej,ze to vyjde. 😵

scarlette
3. feb 2009

janemari vitaj 🙂
a co beries?

mirip
3. feb 2009

ahoj janemari aj nám sa podailo po liečbe v júli ale v septembri som potratila teraz som mala trojmesačnú pauzu po potrate a od januára začíname znova a veríme že sa podarí skôr ako po troch rokoch ako prvýkrát aj scar verí že sa zadarí skoro však 😉

tittika
3. feb 2009

ahojte 😉

tittika
3. feb 2009

miri ako? dc 31?

mirip
3. feb 2009

hej titti 31DC ale posledný menzes som mala 33dnový cyklus