Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

libeth
18. apr 2008

dobre ranko krasky 😵 je tu piatooooooook 😀

tak min. tyzden v piatok som si objednala Feminan a v stredu mi prisiel. To je ALE rychlost 😎 Ale zacnem az po mrche. Uz sa tesim. Mam pred mrchou a ja vobec nespinim.... 😅

ellianka
18. apr 2008

krásny slnečný dníček kočky 🙂
ja sa tak tešíííííííííím na víkend, dúfam, že počasie bude slnečné 😎 a teplé

libi ahoj 😉 žeby sa telíčko umúdrilo a nabehlo na normál 🙂 zo srdca Ti to prajem...možno mrška nepríde 😵

lenocka3
18. apr 2008

bre raaanko piatkove kocky 🙂
libi - to je uplne super 😵 😵 Inak - ja si nechcem nic nahovorat, lebo som na Feminane len kratulilinko 🙂 Ale dnes mrsina skonci 😵 takze od utorka do piatku 😵 to som mala naposledy v18-tich 😀 ja duuuufam velmi, ze po MS nebude uz spinenie ziadne 🙂 Ozaj - kolko ti vydrzi balenie Feminanu? Ja sa obavam, ze tazko tri mesiace 🙂

libeth
18. apr 2008

eli, no to by bol fakt zazrak 😀

lenocka, vydrzalo mi presne 5 tyzdnov. Tak aj cca malo. 5-6 tyzdnov 😵 Preco by to malo byt na 3 mesiace?

ellianka
18. apr 2008

libi 🙂 nádherný zázrak, no nie?

monika3
autor
18. apr 2008

Ahojte dievcence 😉

Tak Libi inspirovala si ma dostatocne a Feminam som si prave objednala 😉
Takze jedna flaska je na 5 tyzdnov ze?

A ten zazrak velmi prajem aj ja 😉

lenocka ty uz si ho tiez zacala brat?

ellianka
18. apr 2008

hmmm ja mám femigard ale ako to tu čítam, tak len čo ho doužívam naskočím aj ja na Feminam 😉
ahoj moni 😉

monika3
autor
18. apr 2008

Eli ahojcek,
ano naskoc aj ty na feminam, porovname aspon ako na nas ucinkuje 😀

Mne bolo z femigardu blbo a to ma odradilo uz nieco aj skusat, ale Libine vysledky ma velmi povzbudzuju 😉

yasminx
18. apr 2008

ahojte kočky, pekný slniečkový deň Vám prajem 🙂
...si predstavte, bola som u lekára pre tie výsledky, nervózna jak šlak, až ma brucho bolí a sestrička mi povedala, že typizácia chodí v piatok okolo pol druhej...no nekleplo by Vás 😖 ...tak som odišla a že prídem až o pol druhej...
baby mňa už ide od nervozity roztrhnúť... 😅

A zaskočila ma tým slovíčkom typizácia...nepamätám si, že by mi doktor povedal, že ster je určený na zameranie aký je to druh vírusu. Vravel len to, že výsledok nám ešte len potvrdí alebo vylúči prítomnosť vírusu. Tak som z toho paf 😒 Veď z toho všetkého si môžem vydedukovať že ten vírus mám, len ho potrebujú zaradiť 😕
Ach joj...už ani doktor asi nevie čo vraví...

ellianka
18. apr 2008

moni 😉 ja dúfam, že výsledky po užívaní feminu sa prejavia u každej // a potom to bude radosť porovnávať 😀

ahoj yasminx 😉 no mňa by s mojou nervozitou kleplo určite 😝

libeth
18. apr 2008

vdaka babulky 😵 😵 😵 napodobne 😵

yasminx, drzim palceky nech je to v poriadku. Mozno ani on nevedel co vravi a ani sestricka... ved oni toho tiez narozpravaju... je to ako s diagnozami. Kym u mna prisli k endo. odznelo vselico.

moni, mna pekvapilo pocas tohto cyklu len to spinenie v strede cyklu, ale hned ponom nasledoval bielk. hl. tak mozno to bolo ovu spinenie. Ale od mrsky skusam dalej 😀 😵

monika3
autor
18. apr 2008

ano aj ja chcem aby sme si porovnavali uz // na testikoch

pa pekny vikend Vam vsetkym 😉

Tak Libi uvidime ako bude u mna ten feminam ucinkovat

monika3
autor
18. apr 2008

Ozaj Yasminx drzim palce 😉

yasminx
19. apr 2008

ahojte,
takže výledok je vysoko rizikový HPV 😔 ☹ 😢
neviem čo na to povedať a ani napísať 😢 som v šoku ... nechápem to 😢

😢

libeth
19. apr 2008

yasminx, 😔 to mi je velmi luto. Neviem si to ani pedstavit... a co ti po vedal doki, aky bude postup dalej? Liecba? Chudatko, ako keby nestacila endo, este aj toto... 😨 fakt mi je to luto. Som na teba myslela, a ked som si to v skole precitala, boze, drz sa. Urcite sa to musi dat nejak preliecit.

mirip
19. apr 2008

Ahojte diavčatá, yasminx, nebud smutá, dnesšná medicína je dosť vyspelá a určite sa nájde aj nejaké východisko v liečbe aj pre teba 😉 držím prsty

ellianka
21. apr 2008

pekný začiatok týždňa žienky 😉
naša téma bola zapadnutá prachom, tak ju tu oprašujem 😀
mrška ešte neprišla a nervozita stúúúpa a tak sa idem vrhnúť na robotu...aby čas rýchlejšie ubúdal a myšlienky sa zbytočne nevýrili 🙄

yasminx 😔 aj ja som ostalala v šoku...dúfam, že sa nájde nejaké rýchle riešenie 😵 držím palce, paste, všetko čo sa len dá držať 😵

libeth
21. apr 2008

Dobre ranko babulky 😵
tak ja som cez vikend bola pozriet kamararkinu malu. A boze, to bola parada. Malinka namne spinkala, no proste parada, som si to krasne vychutnala a poviem Vam, ze ten pocit mat babo musi byt v skutku nadherny. Tak ja uz len dufam, ze sa aj namna nieco nalepi 😀 Ja som bola tak neuveritelne uvolnena, trosku som sa bala ako to bude...

Verim, ze to raz pride, Feminan je uz nachystany 😀 , a mooooooc moooooc sa nato tesim. 😵

ellianka
21. apr 2008

ahoj libi 😉
určite to príde a ja Ti to mooooc mooooc prajem 😵 😵 😵

libeth
21. apr 2008

dakujem eli 😵 to my si tu vsetky navzajom.... ale rok 2008 je naaaaaaaaaaaaaaaaaas
Musela som sa s vami podelit, bolo to fakt super, to som este ani nezazila 😵

konik sa tusim aj rozcvalal 😀 mi to neslo.

monika3
autor
21. apr 2008

Ahojte babule 🙂 prajem Vam pekny tyzden 😉

Libi tak ten pekny pocit si drz... lebo cochvila sa stane realitou 🙂
S tym ze tento rok bude uspesny pocitam aj ja, proste to tak je...je nas 😉

Yasminx, to mi je luto - drz sa a ver ze sa to prelieci, a co ti navrhli?

libeth
21. apr 2008

ahoj monika, dnes tu akosi nikoho nieto 😅
v sobotu som muzikovi vravela, ze som uz zacala uvazovat nad Ferticentom. Bo oni ponukaju aj vajicka... ale neviem, stale niesom rozhodnuta. Chcem verit na zazrak 😵

monika3
autor
21. apr 2008

Libinka to je fakt dnes je tu niakosi ticho a ja tiez moc nenakukam na MK 😉
ale je mi lepsie lebo som sa dobre napapala

Ano na zazrak treba verit, ale za konzultaciu nic nedate, ja hovorim ze chod k dokimu a uvidite 🙂

libeth
21. apr 2008

monika, ved ano, pojdem k dokimu, hned po mrche. Nechcem sa tam zbytocne objednavat, a potom to prekladat. A kedze brusko ma uz boli tak to bude asi coskoro. Inak mam dokonaly PMS 😀

janis24
21. apr 2008

ahojte krasavice, ja sice nestiham moc pisat, ale citam poctivo 😉 😀
Dozvedela som sa, ze sa tu v poslednej dobe spustila akasi Feminanomania, to som rada, ani som netusila, ked som ho nasla na nete, ze by to mohlo pomoct tolkym babulkam 😵 Kedze ja som ho uz minula, pojdem skusit aj ten Valoflur a dam vam vediet...

libi ten pocit drzat ten maly krasny uzlicek je na nezaplatenie, pravidelne to zazivam s brachom, hoci uz bude mat skoro dva roky a 15 kil, lebo zje vsetko co vidi 😀 😀

monik 😉 zase si vo mne podporila skrkanie v bruchu 😎

elli 😉

ellianka
21. apr 2008

libi 😉 jasné, že tento rok je náš...ja v to pevne verím 😵
moni 😉
jani 😉

mirip
21. apr 2008

Ahojte diavčatá snažilky a budúce tehulky ako sa dnes máme?

pink_lady
21. apr 2008

ahojte snazilky, prisla som Vas pozdravit - nestiham Vas ale citat tolko stran dozadu, co mate nove? Ziadna nova tehulka?
Ja absolutne nic nestiham 😝 😝 😝 Vali sa to na mna zo vsetkych stran, o dva tyzdne mame konferenciu a ja okolo konecnej podoby prispevku ani nečucham 😖
Inak uz som asi tyzden a pol nemala mrchu,😀 😅 ale zas, mam neskutocne citlive podbrusko i prsia v posledne dni ☹ 😢 obavam sa ze zas nejaky zapal... ☹ ☹ Nie je to tak ako pred mrchou...😲

mirip
21. apr 2008

Ahoj no tehulka tu zatial žial nová nie je ale časom sa hádam zopár nájde

ellianka
21. apr 2008

mirip už som tuuuuuuuuuuuuuuu