Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

sue13
29. máj 2008

Ahojte 🙂 .
Scarr a Libeth velmi pekne Vam dakujem za svad. blahozelania 😉
Inak sa mate ako???? Ja stale doma a uz sa riadne nudim... 🙂

scarlette
29. máj 2008

no ja mam tento tyzden dovolenku a dnes mam prvy den taky volnejsi tak oddychujem,
ty si preco doma?

sue13
29. máj 2008

Som na PN. Som po ET a necitim sa najlepsie.
Tak ty dovolekkujes.... Tebe sa blíži svadba. Dobre si to pamätám??? 🙂

scarlette
29. máj 2008

sue tak drzim palce, kedy testujes?
nienie ja som vydata od minuleho roku 😉

sue13
29. máj 2008

Už v tom mám tuším chaoss 😀 😀 😀 😀
Ďakujem, testujem 6.6 v piatok. Neviem sa už dočkať. 🙂

janis24
29. máj 2008

ahojte scarr, sue 😉
sue super, dufam ze to vyjde a budes pokracovat v nasom rozbehnutom TT tazeni... 😀 😀 Len pekne lezkaj a oddychuj. Inak ako sa citis ako cerstvo vydata pani? Vy ste to mali nejak na kope, svadbu aj ET, to si musela stimulovat tesne pred svadbou, ako si to zvladala? Ja sa totizto neviem rozhodnut, ci sa mam na to dat este pred svadbou alebo mam pockat...

sue13
29. máj 2008

Janis ahoooj 😉 Dúfam aj ja že budem pokračovať v TT tazeni... 😎 😎 😎
Vydatá sa cítim úplne super, mám pocit ako by sme sa teraz ľúbili ešte viac 😀 😀 😀 😀
Ja som stimulovať začala 2 dni posvadbe, mi to na štastie tak dobre vyšlo. 🙂
Mrchu som mala dostat v den svadby 😝 , na šťastie prišla až v nedelu. 🙂
Janis a kedy sa vydávaš?????

janis24
29. máj 2008

dali sme to na 11.10., este mam cas 😉
Tak to si mala celkom rychly priebeh, ked uz si aj po ET...

sue13
29. máj 2008

Mala. Vo štvrtok 22.5 mi robili odbery a v sobotu 24.5 robili ET. 🙂
Budete mať svadu na Myjave??? Šaty už más zajednane? 🙂

janis24
29. máj 2008

Ano na MY, saty si davam sit, som moc narocna 😉 😀
Fuha tak to boli dost rychli, v akom si CARku?

sue13
29. máj 2008

Vo Ferticente v BA. Dávaš si šiť šaty???? To musíš mať super krajčírku potom. 🙂 A aké, biele???

janis24
29. máj 2008

pisala som do par modnych salonov, poslala som im obrazky a rozmyslam aj o jednom u vas v TN, vola sa donnamay, nemas skusenost? Inak saty mam v albume, najdes si ma podla mena...Ja som tvoje uz pozerala, krasa 😵

sue13
29. máj 2008

Idem kuknut..... Ten salon nepoznam. Ale vy mate na Myjave salon ktory vlastni a myslim ze v nom aj sije moja spoluziaka zo SŠ 😎

janis24
29. máj 2008

ano ale oni nesiju na zakazku, uz som sa bola pytat...

sue13
29. máj 2008

Už som kukla. To sú krásne šatičky, budeš ako princezna 😵 Ale nastavajúci ich dúfam nevidel ešte 😀
A v salónoch sa Ti žiadne nepáčili? Alebo si ani neskúšala??? 😉

mirip
29. máj 2008

Ahojte dievčatá, ste tu? Pravdaže zase som tu sama ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

ellianka
30. máj 2008

krásny predvíkendový deň babuľky 😉
nestíham vás čítať ale verím, že príjemné slnečné dni, vás nakazili dobrou náladou 😎
ja som len na skok aby som sa podelila o pocity...začala som tak silnejšie mrchovsky krvácať ☹ a tak poctivo v kľude ležím a hladkám si bruško a dúfam, že to ten náš malý bobáčik nevzdá 😔 ťažko sa mi píše...
želám vám príjemný víkendík a hlavne veľa pohody 🙂 😵

janis24
30. máj 2008

ahoj elli, nie urcite to nevzda!!!!! Telepaticky mu posielame tooolko energie, kolko len potrebuje na to aby bojoval a este stokrat viac! 😉 Drz sa elli...

lenocka3
30. máj 2008

ahojte kocky 🙂
elinka - pripajam sa k janiske! drzkatje sa obaja 😉
libi - ako to dopadlo u dokiho? co vysledky?
ja som mala vcera dovcu...sme stahovali zase do pol noci... a dnes musim pracovne na druhy koniec republiky a musim nechat muzika sameho 😔 a ovu-mikroskop ukazoval papradie aj vcera rano. Lenze sme boli cely tyzden taki zniceni, ze papradie-nepapradie, tak sme nesnazili 🙂 ale hadam v novom domceku to uz bude lepsie 😀

libeth
30. máj 2008

ahojte kocky 😉

elianka, jedine co ti mozem poradit je, aby si verila, ze to bude v poriadku, ver bobacikovi ze je silny a posielaj mi vsetku tu lasku a tuzbu, pripajam sa k janis a lenocke, drz sa a lezkaj pekne s nozickami hore 😉

lenocka, nemam moc naladu, tak len tak v skratke. Dala mi dve moznosti, bud znovu liecbu hormonalnu, alebo operacia. Samozrejme som to odmietla a dohodli sme sa ze pojdem do centra. Ale ja sa zatial nato naozaj necitim, tak to necham tak.
a mimochodom, som nasla ovu mikroskop a hrajkam sa s nim uz zase... ja totiz mikroskopy milujem 😀 az tak, ze potom nevnimam okolie 😅 😀

lenocka3
30. máj 2008

ahoj libi 🙂 uplne ta chapem, co sa tyka vysledkov... citim to tak ako aj ty momentalne. Len tam este pojdem bud tyzden na ten ster a nech mi da nieco na upravu toho cyklu.
co sa tyka mikroskopu - som taka ista 😀 😀 😀 pozorujem, ci tam nahodou nenajdem aj nejaky skryty odkaz od mimozemstanov 😀 😀 aj trikrat denne ..ale co mikroskop, ja milujem hrabanie sa v kamienkoch. hocijakych - pri vode, v mori atd. Ked som bola mala, mama sa len smiala, vzdy som prisla s plnym sackom kamienkov 😀 udajne by som z nich mohla postavit komplet chalupu... 😀 najhorsie, ze ma to drzi doteraz 😀 😀 snivam o takom riadnom 20-kilovom sutraku, ktory by som si mohla dat do obyvacky 😀 inak som normalna 😀 😀 😀

libeth
30. máj 2008

jej leni, to je super nahodicka, kamienky ja mozem tiez 😉 tie liecive ma aj cosi stali, ale take tie riecne, tak v tych si pestujem bambusky.
A neboj si normalna 😀 ja som dostala prvy mikroskop ked som mala asi 10. A kedze som ho nasla pred vianocami, tak som sa s nim cele dni hrala, a ked mali prist domov rodicia tak som ho pekne schovala 😀 mala som vsetko preskumane, ale akoze som sa tesila ked som si ho rozbalila pod stromcekom 😀 😎

... u rodicov taky sutrak mame, pieskovec z dunaja, ked sa stavalo Gabcikovo 😎

janis24
30. máj 2008

co babule este obedujete? Alebo sa tak tesite na vikend, ze sa vam ani nechce pisat? 😉 😀
Ja sa teda tesim, lebo ideme k svokrovcom na chalupu, tak si trocha oddychnem, sice pri robote, ale pre mna je manualna praca relax 😉
libi to sa asi dalo cakat, ze ti to doki navrhne, ved oni v podstate ani nemaju co ine robit, ked chcu s endo bojovat, takze to neber tragicky. Ziadny doki ti nepovie, ze sak si v pohode zi dalej a dufaj, ze sa podari, to by siel sam proti sebe, lebo oni boli vycviceni na to aby liecili nie? A inu moznost liecby zatial nepoznam (okrem TT 😉 )
ake aj tak, nerozmyslala si, ze by si vzala aspon tie tri mesiace injekcii? Sak to neni az take hrozne...

lenoc vies co? kedze vy uz domcek mate, pre teba budu sutriky zbytocne, ale mozes nejake nazbierat a dojdi postavit domcek pre nas, vobec sa nenahnevam...
😀 😀

sue13
30. máj 2008

Elli aj ja sa pripájam k babám. Držím veľmi palčeky. Pekne oddychuj s vyloženými nohami 😵

alka23
30. máj 2008

ahojte baby o akom mikroskope to pisete?ja so uz nieco pocula ze sa da pomocou nejakeho mikroskopu zistit ovo.,tak neviem ci je to ono .mozete napisat ci sa da kupit len tak v lekarni?

petkapo
1. jún 2008

Ahojte 🙂

Ja si dnes od rana haluzim v robote 😒 Vo stvrtok som na naliehanie mojho manzelika bola u doktorky - a dohodli sme sa, ze v pondelok mi vezme krv na hcg. Takze o jedenastej uz budem vediet vysledok. Priznaky tehu vsak nemam. Len ma trosicku boli brucho ako pred mrskou, sem tam ma v nom pichne (taka zvlastna, paliva bolest). Prsia nic, zle mi nie je 😒 Takze to bude na 99% negativne. Testy su stale tak slabulilililinko pozitivne, ako za dusicky.... ☹

Pekny den, babule 🙂

lenand
2. jún 2008

petkapo poslala som ti ip az dnes vcera sme neboli doma

ellianka
2. jún 2008

ahojte babuľky,
ďakujem za myšlienky a energiu
v piatok večer som začala silne krvácať a nášho malého bobáčika sme stratili 😔 😢 v sobotu ráno som bola v CAR na sone ale už to vyzeralo biedne. hmm, osud sa s nami zahráva...
chcela som vám to napísať skôr ale akosi som nemala síl...no život ide ďalej a ja verím, že raz sa nám to podarí. však za posledných už vyše 5 rokov, je to ohromný pokrok...konečne som mala na testíku silné // a v brušku bobáčika a ten pocit za tých pár dní bol neopísateľný 😔 😔 😔

petkapo, silno držím palce 😵 😵 😵 a dúfam, že to bude pozitívna správička

libeth
2. jún 2008

ahojte babulky,

elianka, je mi to velmi, velmi luto 😔

petkapo
2. jún 2008

Ahojte!

ELI - to mi je strasne luto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Uz vies ako dalej?

Lenand - dakujem 🙂 Ozvem sa.

So mnou je to biedne. Brucho ma stale boli ako na mrchu. Zobrali mi krv, v stredu sono, ale nevyzera to na pozitivne spravy. O druhej budem volat pre vysledky z krvi. Sama som zvedava......

Pekny den vsetkym!