Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

ellianka
25. jún 2008

krásny slnečný deň budúce tehuľky a tehuľky 😉
ja tiež len na skok, aby som zhmotnila myšlienky do písmeniek 😵 a mohla vás všetky pozdraviť
v nedeľu som videla pokope na jednej lúke 32 bocianov len škoda, že sme nemali s manželom po ruke foťák...ale to viete, že som nezabudla a okrem svojej adresy, zakričala aj vaše mená 🙂 libi, janis, lenočka, mirip, moni, petka, pink, scar, lenand...tak dúfam, že trafia 😉
ten okamžik ma úplne dostal 😔 neubránila som sa slzám...
opatrujte sa babenky 😵 🙂

moniiiiiiiiiiiiiiik dúfam, že je všetko v najlepšom poriadku 🙂 🙂 🙂

libeth
25. jún 2008

eli, boze to musela byt nadhera. A dakujem aj za moje meno 😉 😵 😵 😵 boze by som revala ako mala toto vidiet, ach 😵

musim ist makat, za kolegu 😠 mi uz dlhsie pije krv 😖 cucak jeden......

scarlette
25. jún 2008

eli jej dakujem ze si nezabudla a ten obraz musel byt nezabudnutelny 😉
inak dufam ze trafi lebo sa teraz stahujeme 🙂
ako sa mas?

libi takeho ti moc nezavidim, ja mam jedneho tiez takeho vedla seba co mi strasne pije krv ale nastastie je PN a o chvilu ho presadia do ineho kancliku tak sa tesim 😅

pink_lady
25. jún 2008

ahojte zienky 😎
ja som bola dnes u lekara a mam prisernu depku 😢 😢 😢 Uz je to par hodin a stale mi je do plakania 😢 😢 To bol prakticky, dnes ma tak znechutil ze uz ho asi bez vahania vymenim. Potom som este chcela ist volat svojmu dokimu - gynekologovi - taaak konecne som sa odhodlala, ze mi zaludok zvieralo az az, dva krat som sa po 😀 (ale to nem uplne z toho, uz 2. tyzden mam hnacku 😔 🤐 😀 ) no a ked som sa kooonecne odhodlala tak ze volanaa stanica je docasne nedostupnaaaa 😖 ☹

tak zienky ja si iem nieco asi dat do nosa 😀

jej eelli teraz som si spatne precitala o tych bocianoch a hned sa mi zlepsila nalada 😵 😵 😵 dakujem

scarlette
25. jún 2008

pink a co ti povedali???

janis24
25. jún 2008

pink hlavu hore, jeden clovek ta nemoze takto zdeptat, sem s tym co ti povedal, nech mu to vyvratime!! 😀 😀

pink_lady
25. jún 2008

nooo ked to sa mi budete smiat 😀 ☹ 😖 to ja som si sla potvrdit papiere do roboty co som bola na tom konkurze a nejako mu to vadilo, furt cosi tocil ze mi to nepotvrdi lebo sama kravina - na papieri nie je logo firmy, on nema s ni mi zmluvny vztah, on to on hento, on mi to nemoze podpisat a bla bla bla. No a ked na straaasne drahoty mi tam daku peciatku dal za ktoru si vypytal 550 skk 😖 tak som sa ho este pytala ze co s tou mojou sr... lebo uz to trva dva tyzdne, bolo chvilu lepsie ale zas je to aj 15-20 krat za den, aj ked nemam teplotu, ani mi neni zle len mam hrozne krce ☹ 😠 A on ma len odbil, ze hnačky prejdu same 😖 ze na to neexistuje recept. A to furt jem endiarony, smectu a podobne brečky 😒 tak som si pripadala jak taky blbec ze naco som mu to vobec hovorila ☹ 😢 😀 😀

scarlette
25. jún 2008

a na akom konkurze si bola?
inak teraz je nejak viac crevnej chripky a niekde som citala ze na to pomaha caj so solou ale neviem ci je to pravda

pink_lady
25. jún 2008

scar - v bratislave v jednej nemocke 😀 😀 😀
inak to som aj ja citala ten caj so solou, tuto to niekto pisal tento tyzden ale asi by som sa na to neodvazila 😀 😀 😀

scarlette
25. jún 2008

hej hej tu na MK to bolo, no ja by som radsej jedla len suchare s cajom ako hento 😖

pink_lady
25. jún 2008

scar - presne 😀

petkapo
26. jún 2008

Ahojte 🙂

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeej, Eli - dakujem 🙂 To musel byt naozaj krasny pohlad 😉 Kazdej sa nam ujde nie jeden, ale hadam aj dva bociany 🙂

Pink - nechcem ta strasit, ale dva tyzdne trvajuca hnacka nie je len tak nieco, co prejde samo. Aj ta najtazsia crevna chripka prejde za tyzden. Je leto, zuri salmoneloza ☹ A to, ze nemas teplotu neznamena, ze ta prehana len tak, lebo creva nemaju co robit..... Nemala si sa nechat odbit. Ak ti nezabera ani endiaron, ani smecta, tak treba asi urobit rozbor na bakterie... Zmen lekara!!!!!
Ozaj - a ten konkurz ti teda vysiel? Blahozelam! A co budes robit?

Ja som si myslela, ze tento cyklus bude anovulak a vcera vecer som na ovu mikroskope objavila take mini papradky, tak som od radosti skocila na muzika 😀 😝

A este nieco - vcera mi fakt sibalo a po ''keksiku'' som si len tak zo srandy skusila dat na mikroskop to co mi muzik nechal...viete kde.....a normalne tam bolo vidno spermijky ako take malilililinke pohybujuce sa bodecky 😀 😀 No mali sme zabavisko na cely vecer.........

Pekny den vsetkym snazilkam 😉

yasminx
26. jún 2008

Ahojte dievčence...
tak už som opäť tu 😀 počítačík mám už konečne funkčný 😵
Prajem Vám pekný a úspešný deň 😉

janis24
26. jún 2008

krasny den, i ked u nas trosku uprsany, ale uz bolo nacase v tej spare... 😀

petka no fiiiha vy si ale viete vymyslet pobavenicko! 😀 😀 Ale aj to musi byt, len keby este aj to tvoje "hupsnutie" malo pozadovany vysledny efekt, to by bola paradicka co? 😉 😀 😀

petkapo
26. jún 2008

Janis - no, ja myslim, ze sa este budeme musiet posnazit 🙂 A ty ako?

janis24
26. jún 2008

no ja ti neviem, som teraz nejaky 70. den po posl. inj, som riadne nafuknuta uz dva tyzdne aj mam take citlivejsie podbrusko, aj prsia ma sem tam pobolievaju, ale po ms ani chyru ani slychu, este si asi chvilu pockam...
ale sem tam si zmeriam BT ked sa mi chce rano 😅 a doteraz som mavala teploty od 35,8 do 36, 2 max a vcera mi vyskocila na 36,8 dneska 36,5 tak uvidim ci sa bude este drzat vyssie a tym padom uz by som sa mala prehupnut do druhej fazy cyklu a za take dva tyzdne by mohla ms dojst, tot len teoria, ako to bude naozaj uvidime 😉 😀

petkapo
26. jún 2008

Ja som to po poslednej injekcii nevydrzala a ked som bola tusim nejaky 79 den po poslednej bola som si dat pichnut vyvolavacku a potom do 5 dni prisla mrcha a mne sa neuveritelne ulavilo. Ale drzim ti palceky, aby ti mrska prisla sama od seba.....a potom sup sup do snazilkovania 😉 Ale vlastne to mozte aj teraz a mrcha nemusi prist uz vobec 😉

yasminx
26. jún 2008

Mne sa mršulka po injekciach tiež nechcela spustiť. Bola som z toho už neskôr aj nervózna 😖 A čo bolo zaujímavé...mňa ani podbruško nebolelo a ani prsia a celkovo som nemala žiadne predmenštruačné stavy 😕 Tak som nakoniec išla na vyvolávačku. Menzes som dostala asi na 90 deň od pichnutia poslednej injekcie.
A to bol veru ukážkový menzes, bezbolestný...skrátka taký aký má byť 😀 ibaže mršula sa nechcela spustiť ani na ďalší mesiac, tak som musela ísž opäť na vyvolávačku a až po tej druhej vyvolávačke mi začal chodiť menzes sám od seba 😀

petkapo
26. jún 2008

Yasminx - presne ako u mna - po poslednej injekcii a vyvolavacke mi mrcha prisla na 84 den a bola uplne najlepsia aku som kedy mala - 5 dni, ziadne bolesti, ziadne spinenie pred ani po, len krvacanie. Ale dufam, ze ta moja bude slusna a nebude o mesiac znova pytat vyvolavacku 😒

yasminx
26. jún 2008

petkapo - veď uvidíš ako sa mršulka zachová 😉 keby náhodou neprišla, tak jej ešte raz dopomôžeš 😉 a ona sa potom určite spamätá 😉

janis24
26. jún 2008

joooj babulky bodaj by to aj mna postretlo... 😅 To by som povazovala za zazrak, ja uz ani neviem co to je bezbolestna ms, posledne mesiace som vzdy koncila na infuzkach, tie bolesti ma neskutocne vysilovali... ☹ Strasne sa modlim, aby ta liecba aspon trosku zabrala... 🙂

petkapo
26. jún 2008

Janis a bola si uz na krv na CA 125?

janis24
26. jún 2008

ja neviem, na co vsetko mi brali krv pred laparkami, vtedy to bolo dost hekticke cely rok, vnimala som, ked tu o tom baby pisali, ale dost dobre som nepochopila, o co vlastne ide...

petkapo
26. jún 2008

CA 125 je tumormarker a v krvi sa zistuje kvoli endometrioze. Cim vyssie cislo - tym vyssi stupen endometriozy. Ale jeho zvysenie maju na ''svedomi'' aj ine choroby - cysty, rakovina... ☹ Normal je hodnota do 35. Ja mam po liecbe 22, tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

yasminx
26. jún 2008

fiiiiiha ... 😕 o takom čomsi počujem prvý krát 😕 mne nikdy nič také nebrali. A to sa normálne bežne robí keď je podozrenie na endo.?

janis24
26. jún 2008

a nerobi sa to aj pri normalnej preventivke? Lebo mam pocit, ze mne robili vsetko mozne, ale vysledky boli vzdy v pohode, keby som nemala viditelne cysty, tak na to asi ani nepridu...

yasminx
26. jún 2008

takže keď budem mať podozrenie, že sa mi endo. vracia, tak môžem povedať u lekára, že chcem aby mi spravil CA 125 a podľa toho mi zistia výsledok? 😕

yasminx
26. jún 2008

a ozaj babulky,
ten Femigard je skutočne zázrak 😎 Užívam ho už druhý týždeň a mňa nič nebolí 😵 dokonca sa mi aj pleť zlepšila, presne tak ako to tam napísali. Ja mám dostať teraz menzes a ja nemám žiadne predmenštruačné stavy a dokoca ani podbruško nemám nafúknuté ako inokedy 😀 ja som z toho paf 😀

janis24
26. jún 2008

to je super yasminx, normalne si ma navnadila, ale uz mam doma ten Valoflur tak najskor skusim ten a potom az potom femigard...

ellianka
26. jún 2008

krásny dníček babule 😉

petka, dík za infošku, o tom CA 125 som vôbec nevedela. rozmýšľam, že si ho dám spraviť. nech viem na čom som ešte pred laparkou.
yasminx, to som veľmi rada, že ten femigard takto super zaberá 🙂 😉 ja ho až tak dobre neznášam ale konečne som dostala MS po MA a je bezbolestná.... 😀
janis 🙂