Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
26. jún 2008

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeee 😅

yasmi - tak tusim si aj ja kupim ten Femigard 😎 kde sa to da kupit? Lebo ja ked beriem tie jednozlozkove hormony tak vyzera mi plet ak okeby som mala 15 😀 😀 😀 Teda ani v 15 som nemala tolko pupakov 😀 😀 😀

inak no, janis, mozem ti poslat mrsulu - mne prisla aj ked nemala 😖 😀 asi si zmylila adresu 😀 😀 😀

petkapo - uz mam aj vybrateho ineho doktora 😎

ellianka
26. jún 2008

ahoj pink 🙂
ja som ho objednávala z ohm, kuk sem http://www.ohm.sk/femigard.htm

pink_lady
26. jún 2008

jej elli dakujem 😉

ellianka
26. jún 2008

pink, teraz som si prečítala o tvojich črevných problémoch...hmmm veru dosť nepríjemné a hlavne nezodpovedné od lekára, že ťa nechal tak bez vyšetrenia...tá zmena dokiho je dobrý nápad.

yasminx
26. jún 2008

pink - veď vyskúšaj a uvidíš 😉 Naozaj mám tváričku ako bábatko 😀 a to som bola vždy pred menzesom vyhádzaná ako keby som bola v puberte 😀
Som milo prekvapená 😵
A inak tiež som si ho objednala odtiaľ ako píše ellianka 🙂

pink_lady
26. jún 2008

uz si ho aj ja objednavam 😉 😀

elli - ale ma to jednu vyhodu - schudla som 😀 😀 presne toto podobne sa mi stalo ked som bola druhacka na VS a vtedy som za dva tyzdne schudla 10 kg 😀 bolo to cez skuskove a ked ma videli skusajuci tak mi davali znamky aj bez skusania 😀 😀 😀 tak, ale vtedy to bolo vo vacsej intenzite ako teraz...

ellianka
26. jún 2008

pink - tak potom pošli 😀 🙂 pár kíl po tých hormónoch dať dole by bodlo aj mne 😀 😀

pink_lady
26. jún 2008

elli, mas to tam 😀 😀 😀 Ale priprav sa na behačku 😀

ellianka
26. jún 2008

pink 😀 😀 😀

ellianka
26. jún 2008

pink, dúfam, že to nebude nič vážne a čoskoro ťa to opustí.
viem, že takéto stavy dosť telo odvodňujú...treba veľa piť 😉

pink_lady
26. jún 2008

elli no ved ja dnes bola uz len dva krat lebo uz som nemala vodu v sebe, i kde denne vypijem aj 4 litre 😀 a strasne ma z toho rozbolela hlava tak som potom vypila 2 litre a uz to ideeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

ellianka
26. jún 2008

potvora jedna, takto sa tam drží 😠 😠 😠 a život znepríjemňuje
chcelo by to fakt dobre vyšetriť, aby to nebola nejaká pliaga salmonela

petkapo
26. jún 2008

Eli, yasminx - mne krv na CA 125 moja gynekologicka nikdy nebrala a vlastne az po operacii pri ktorej mi zistili, ze mam endo mi robili tento test a teraz znova - uz po liecbe. A injekcie nastastie zabrali 😉

Pink - drzim ti palce, nech sa z toho rychlo dostanes. Taka dlhotrvajuca hnacka, to nie je nic moc 😒

yasminx
26. jún 2008

petkapo - to je super, že injekcie zabrali 😵

pink_lady
26. jún 2008

petkapo tak to je fakt super ze sa tie potvory onkomarkery umudrili 😀 inak dakujem a - salmoska to nie je tu som mala uz dva krat 😀

pink_lady
26. jún 2008

prvykrat som ju dostala v nemocnici, ked som tam robila 🤐 vsetci zamestnanci potom serkali z obeda 😀

petkapo
26. jún 2008

Dvakrat salmonelu????????? No ty si ale nenasytna....raz nestacilo, hej? 😉

ellianka
26. jún 2008

pekta, takže tú krv ti na CA 125 brali v nemocke? no skúsim to vybaliť na svojho dokiho, čo na to povie.
fakt super, že liečba zabrala 😵 🙂

pink 😨 už 2x??? uf uf, takže skúseností máš kopec

petkapo
26. jún 2008

Nie, Eli, brali mi ju az v gyn. ambulancii, ale bola som u toho doktora, ktory ma operoval, nie u svojej doktorky. On ma potom aj liecil a predpisoval mi injekcie.

pink_lady
26. jún 2008

no ... 😀 je nenasytna potvora :D druhykrat to bolo na moje promocie...resp. dva dni pred nimi ...takze som ani nebola na promociach 😖 😀

petkapo
26. jún 2008

Tak to si mala doslova a dopismena posr.ate promocie 😀

pink_lady
26. jún 2008

petka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ellianka
26. jún 2008

dík petka, už rozumiem 😉
😀 😀 😀 😀 😀 😀 peťka to bolo dobré

petkapo
26. jún 2008

😀 😀 😀 Strasne mi sibe z tepla. V kancelarii mame asi 100 stupnov 😒

pink_lady
26. jún 2008

petka - chapes, sauna zadarmo, co si stazujes 😀 😀 😀

petkapo
26. jún 2008

Vidiiiiiiiis! To mi nenapadlo 🙂 Zbavujem sa toxinov. Bezplatne 🙂

libeth
26. jún 2008

Caute babulky 😵

ale to tu fici 😀 aj so salmonelou 😀

mne je strasne teplo, mam pocit, ze mam prehriaty oerganizmus, som stale unavena, nemotorna, no proste hroznaaa. Dnes som 39 dc ale myslim, ze uz pride, asi zajtra. Bolesti ziadne, ja beriem ten Valoflur, len vcera som si musela lahnut, ale to by som pripisala tomu teplu a nakoniec kedze som nervozna ako pes, skrz meskajucu hnusnu mrchu! som si musela dat stamprlik 😀 a potom prisla burka o pol noci a ja som bola cula ako rybicka.

petkapo
26. jún 2008

Ahoj Libeth 🙂 Ten stamprlik predsa nie je az taky hrozny 🙂 Ja pijem kazdy vecer dve deci vinka...a to mi ani mrcha nemusi meskat 😀

libeth
26. jún 2008

no ono mne sa tato mrcha spustala tak okolo 20dc, no a zmizli aj priznaky... a tak dufam, ze milostiva dorazi, lebo zacina byt zomna nebezpecne umrncana a zaspata furia 😀

petkapo
26. jún 2008

Tak si daj vecer cervene vinko - mozno sa mrska ulakomi a pride 😉

Dievcata, ja som uz na dnes uuuplne uvarena, takze odchadzam. Pekny zvysok dna vsetkym a papa zajtra 🙂

A nezabudajte snazilkovat 😉