Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenand
9. júl 2008

pink to bolo jasne že ty to zvladneš a to stahovanie ti nezavidím ale ty to zvladneš 😉

mirip
10. júl 2008

Dobré ránko budúce tehulky, ahojte 😉 Prajem vám pekné júlové ránko a tie čo ste v práci nech vám to rýchlo ubehne. Tu u nás je zima ako v októbri, brrrrrr, dúfam že to nebude do konca prázdnin takto 😒

yasminx
10. júl 2008

Dobré ránko snažilky 🙂
prajem Vám pekný a ničím nerušený deň.
mirip 😉
U nás nie je až tak strašne zima ale teplo vyzerá inak 😀 dúfam, že už sa to čoskoro umúdri 😉

scarlette
10. júl 2008

dobre ranko,
mirip dufam aj ja ze v praci mi t dnes rychlo ubehne ale hadam nebude take kvantum roboty ako vcera,,, som ledva domov trafila

yasminx ahoj 🙂

yasminx
10. júl 2008

scarlet ahoj 😉

ej dievčence chcelo by to dovolenku 😎 ja sa akosi v poslednom čase nemôžem dospať...stále by som len spala...

libeth
10. júl 2008

ahojte babulky, prajem vam krasny den, iked asi uprsany, ale hlasia teplo az 30 od zajtra takze vyhliadky na teplo su 😀

babulky, ja neviem co mam uz robit, vyzera, ze ovu nebola ☹ ............. mna to fakt nebavi 😔
este dnes v praci a po praci idem ta ta ta do Terchovej. Aspon nato sa tesim, co je ale divne boli ma busko ako keby som mala mat mrchu.

janis24
10. júl 2008

ahojte, fiha vy ste ale ranne vtacata! 😉 Ja sice tiez vstavam o siestej, ale prebudzam sa este v robote... 😀
No nebojte, od zajtra zase hlasia tropicke horucavy, aby nam to este nebolo luto 😅 😀
Libi ale tebe pocasie praje, takze sa mozes na chate aj poopalovat, preto si nekaz vikend myslienkami na nejaku sprostu ovu 😅 Ja viem ze ta to stve, ale stale si myslim, ze taketo sledovanie nie je spolahlive, tak si skus buduci cyklus dohodnut folikulometriu a budes si na istom 😉
scar, yasminx, mirip 😉 podte si dat so mnou kaficko, to je dobre na zahriatie aj na prebudenie 😉

lenand
10. júl 2008

čavte aj ja sa hlasim na kavičku akurat ju popijam 😉

janis24
10. júl 2008

caf lenand, ja som si akurat spravila, tak na zdravie 😉

pink_lady
10. júl 2008

ahojte 😎

ja som od dnes doma a uz o piatej som vstavala, nemohla som spat, ze treba upratovaaat 😀 😀 ale mam z toho taky fajn pocit ked to pekne postupne ukladam 😅 ze wow aky poriadok 😅

inak sa chystam k dokimu poobede, ale bojim bojim, neviem ci si to este nerozmyslim 😕 😕 😀 lebo idu zo mna take obrovske kusiska ze to uz nemoze byt normalne...ale nem to krv to je nieco zvlastne...chapem, ze pri mrche ide von sliznica, ale ze by mala hrubku minimaln 1x1 cm a dlzku aj 7 cm? 😕 a este ked mi mrcha trva uz dva tyzdne? 😕 😕 😕

ale zatial sa pripajam ku kavickarkam - na zdravie 😀

libi, a nepobolieva ta brusko z ovulky? A inak, to je aj podla mna dobry napad ta folikulometria 😉 Zatial si ale hlavne oddychni na tej tercovej 😉

libeth
10. júl 2008

😀 ja uz som vypila, ale popijam detoxikacny cajik, chystam sa skor vsak spravit si ranajky, sojovy chlebik, cerstve masielko a jahodovy dzemik 😉 domaci 😵

lenand
10. júl 2008

pink len pekne chod k dokymu a neodkladaj to
libert urobila si mi chutky idem si dat aj ja ten jahodovy dzemik tiež mam domaci 🙂

ellianka
10. júl 2008

ahojte žienky 🙂

moniiiiiiiiiiiiiiiik 😵 🙂 písmenká od teba potešili

pink, to sťahovanie ti teda nezávidím. my sme to podstúpili 3x a priznám sa, že doteraz ešte máme niektoré krabice nevybalené 😀 a to bývame už dva roky. tá mršina je fakt nejaká divná...držím palec, aby návšteva u dokiho dopadla dobre 😵

libi 😎 príjemný predĺžený víkend a hlavne pekné počasíčko, hoci v sobotu hlásili búrky ale verím, že tie do terchovej nedorazia. tá folikulometria je fakt super nápad...aspoň si budeš na istom.

lenand, janis, scar, yasminx, mirip 🙂

libeth
10. júl 2008

ahoj eli 😵 dakujem 😉 snad nezmokneme

pink, no sup-sup k lekarovi 🤐 tej stielky a zrazenin je moc.

lenand
10. júl 2008

libeth uži si volno a počasie snad tiež vyjde ak nie tak si budete uživat s manželikom 😵

libeth
10. júl 2008

vdaka lenand, ja verim, ze bude pekne, a dostanem sa konecne ku Sutovskemu vodopadu, uz som tam mala par krat namierene a vzdy sme skoncili niekde inde, ale tento krat idem ci budu hromy, blesky 😀

lenand
10. júl 2008

libeth hlavne si to uži a odychni od tých stresou a pofot vodopady a daj do albumiku nech sa aj mi trošku pokochame ich krasou 🙂

lenand
11. júl 2008

dobre ranko kočky dufam že dnes už nebude burka a bude svietit slniečko 🙂

alka23
11. júl 2008

ahojte baby,chodim sem len tak raz za cas.no ale chcem vam povedat ze na minuli rok vo februari operovali na endometriozu.S priatelom sme sa pol roka snazili a v pondelok si robim test a co nevidim dve ciarky. 🙂 tak to je aj pre vas dalsia nadej ,ze sa to podari drzim palce vsetkym.Dufam ze aj ja budem ok je to 1 mesiac. 🙂

lenand
11. júl 2008

ahoj alka to je super tie dve čiarky a prajem ti pekne tehulkovani a potom pošli aj zopar vírusikou 🙂 😉

lenand
11. júl 2008

kočky kde ste podte na kavičku 🙂

janis24
11. júl 2008

dobre ranko vsetkym 😉
No sice sa nezacalo pre mna uplne najlepsie, ale taketo spravicky to hned napravia alka 😉 🙂 Super velmi ti gratuluje a tesim sa s tebou! Zelam ti, aby si si to tehulkovanie uzila v co najvacsej pohode a nestretla sa so ziadnymi komplikaciami 🙂 Daj o sebe vediet priebezne 🙂

lenand uz si idem robit, pockaj ma 😉

lenand
11. júl 2008

ja som v uplnom šoku moj oliverko ešte spinka 🙂 idem si ešte doliat ja pijem prekvapkavanu tak si ešte dolejem 🙂

scarlette
11. júl 2008

bre ranko kocky... vam zavidim tu kavicku ja ju zial nestiham... mam zase kopu roboty a uz som z toho pomaly zufala ☹

alka gratulujem 😉

lenand
11. júl 2008

ahoj scarlette 🙂

janis24
11. júl 2008

scar len sa nam prosim ta neprepracuj, dufam ze mas aspon nejaky zachytny bod a motivaciu a na konci tej driny ta caka nejaka pekna dovolenka a relax 😉

mirip
11. júl 2008

ahojte dievčatá, prišla som vás len pozdraviť, nejako nestíham, upratujem celý dom 😉

yasminx
11. júl 2008

Ahojte snažilky 🙂
Prajem Vám pekný deň.
Idem sa Vám viacmenej pochváliť. Bola som konzultovať moje HPV a biopsiu s iným lekárom. Tak si predstavte, že môj krčok maternice je úplne v pohode. Videla som ho aj na monitore. Tak nechápem odkiaľ mi chce ten môj lekár štikať vzorku 😠 Nový lekár mi všetko dopodrobna vysvetlil, spravil na novo testy a ukludnil ma. Aj keď testy vyšli zle, krčok maternice je v poriadku 😀 a netreba robiť žiadny zákrok. A ani z dieťatkom by nemal byť problém 😀 Ešte v ten deň som sa rozhodla a prestúpila k inému lekárovi.
Tak som nakoniec rada, že na naliehanie mojich najbližších som išla konzultovať môj stav s inými lekármi.

Majte sa krásne babulky. Prajem Vám krásny víkend 😵

lenand
11. júl 2008

yasminx to su vyborne spravičky niekedy je fakt lepšie prekonzultovat to aj s inymi lekarmi držim ti pršteky aby to s tím babetkom vyšlo čo najskor 😵 😵 😵 😵 😵 tešim sa stebou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenand
11. júl 2008

prajem vam pekny víkend 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵