Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

mirip
13. aug 2008

ja viem lenand, už to robí 😀 aj z roboty chodienal min. týždeň už skor a vlani ani dovolenku brať nemohol a teraz že dva týždne a od pondelka nedvíhal telefóny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenand
13. aug 2008

mirip mi ideme 21 tak neviem či sa stretneme tak pekne odychuj a davaj na babulko pozor ono je už pevne zahriznuté 😵

janis24
13. aug 2008

jeeej dneska nas tu ale je 😀 lenoc, lenand, elli, miri caaau 🙂
libi no vies, to aby si si moc nezvykla na hladky priebeh 😅
mirip uzite si to, verim ze muzik si vas postrazi najlepsie ako vie 😉 Budem na vas mysliet 🙂

ellianka
13. aug 2008

monik 🙂 🙂 🙂 už sa na to vrtenie bruškom tešíííííííííííííím 😵
skôr mám pocit, že z inej planéty sú niektorí lekári 😀 moni my sme určite v poriadku

lenand 🙂

lenocka3
13. aug 2008

😀 😀 aj ten moj doki ma tu istu diagnozu, co ten vas 😀 dg. krutiaca hlava 😀 😀 a vas castejsie toci zo strany na stranu? lebo ten moj uz ma pri mne skor taky tik na lavu stranu 😀 😀 😀 a v nemocke krutil hlavou komplet cely personal 😀 baby, mali by sme si dat inzerat, ze hladame dokiho, co nekruti hlavou 😀

lenand
13. aug 2008

to vieš nosiš jeho dietatko tak sa stará 😵 😀

mirip
13. aug 2008

dík jani, ja zase myslím na to , už aby sme boli doma 😀

ellianka
13. aug 2008

lenočka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

libeth
13. aug 2008

monik, eli, ja to nechapem, oni krutia hlavou, ze nechapu..., ale ved su to lekari, tak nech sa sakra snazia nieco robit, nie? Mali by kyvat hlavou hore dole, ze sak jasne, dame to a to a bude OK. A hotovo. 😀 Krutit hlavou vie kazdy...aj ja a niesom lekar 😀

lenand
13. aug 2008

tak sa pridavam moj len pokruti hlavou a tak zahadne sa usmeje ked mi robil teraz sono naposledy a nachal ma doma hoci vravel že len 6tyždnou a teraz som už 7tyžden a na kontrolu mam prist až na ten 8 tyžden 😉

lenocka3
13. aug 2008

eli 😀 😀 som si predstavila, ako nad nami vsetci krutia hlavami - tak, im ukazeme Petku, potom Miri - nech krutia dalej 😀 a po nich my vsetky - tymi bruskami, co Moni spominala 😀

libeth
13. aug 2008

ozaj babulky, asi som si pokazila zaludok, najskor zlcnik? neviete co je nato dobre? Je mi stale zle 😒

janis24
13. aug 2008

moja rec, namiesto toho aby nam vliali troska nadeji slovami: nebojte, to vyriesime (bez ohladu na to, nakolko to bude efektivne 😅 ), tak nas este viac zmatu, lebo netusime, co sa im prehana hlavou 😖

mirip
13. aug 2008

libi sucháre
ok dievčatá ja vás opúšťam, papa a držte sa 24ho som tu ako na koni 😉

lenocka3
13. aug 2008

libi - ani nehovor, ja som od piatej sedela na wc... a tiez neviem z coho to mam 😕 😕 nic take som nejedla... takze mam tu flasu mineralky 😀
jani - ved uz sme sa raz chystali s babami davnejsie, ze vsetkym lekarom urobime prednasku o ENDO, lebo sa zda, ze o nej vieme vsetky viac ako oni...

lenand
13. aug 2008

maj sa mirip mi sa minieme tak si to užite a žiadna divočina 😀 😀 😀 😀

ellianka
13. aug 2008

libi, presne si to vystihla...lekárom by proste mali zakázať krútenie hlavou 😠
a na pokazený žalúdok, u mňa vždy zaberie zemežlč, mám jej doma plný sáčok, hneď by som ti poslala 🙂

ellianka
13. aug 2008

miri 🙂 😵 opatruj sa

monika3
autor
13. aug 2008

jasnacka nech si krutia - dolezite aby sme neboli sklamane a vsetko nam to vyslo, tak ja som sa rozhodla ze pojdem do posledneho ivf s pocitom ze to vyjde ale ak sa to bude dat tak nechcem byt na to moc upnuta keby nahodou ze.......nic. my uz by sme dalej nesli ale ono to hadam vyjde a basta 😉

janis24
13. aug 2008

alebo zivocisne uhlie. A moze to byt aj tym, ze ti to este nestravilo vsetko, mne na to fakt dost pomaha ten espumisan, uzivala som ho tri dni a travenie maximalne upravene a dost bolo precpavania sa activiami, ktore su na h..., akurat mi uz z nich bolo zle. 😉

janis24
13. aug 2008

monik vyjde to urcite 😉

lenand
13. aug 2008

musi to vyjst ved ked to tu tehulky dobre zavíria tak sa to podarí všetkým 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ellianka
13. aug 2008

moni, vyjde to a basta 🙂 😵 cítim to v kostiach a po tom naštartovaní peťkou a mirip už len naskočíš na krásnu tehu vlnku 🙂 ako hovorieva doki v car-ku "pozitívne myslenie, polovica úspechu"

mirip
13. aug 2008

ešte som pred odchodom zabudla:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tfuj, tfuj, tfuj 😉 pa

lenand
13. aug 2008

ved preto dakujeme 😀 😀 😀 😀

monika3
autor
13. aug 2008

dolezite aby som mala vsetky vysledky ok a mohla hned ist stimulovat....a pri takejto tehu vlne to hadam ani inac nemoze byt... 😉
ved co by bolo s nasim kocikovym tour 😉 😉 😉 ????

libeth
13. aug 2008

monik, ale jasne, ze to vijde 😵

vdaka miri 😵

no ja to mam z toho, ze ja musim stale robit a v sobotu prsalo a nemala som do coho pichnut, a tak som jedla vsetko co bolo naokolo, a tie kombinacie, uff. Asi preto som mala aj tie horucky. Davam si aktiviu teraz, snad to zaberie, bo ked si predstavim ist na dovolenku s tym ze uz mi je zle a ja som citliva na inu vodu ako zo Slovenka, tak potom sa mam naco tesit 😀

lenand
13. aug 2008

monika ved pri takej tehu vlne ani nemožu byt vysledky zle budú už len dobré a hotovo 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

ellianka
13. aug 2008

tak sa mi to páči, moni 🙂 🙂 🙂
mirip, ďakujem rýchlo si uchmatnem 😀

ellianka
13. aug 2008

libi, kedy a kam vyrážate?