Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

suzy23
23. aug 2008

scarlette, ak budem mat na vyber, tak ja by som si asi vybrala liecbu antikou, tych injekcii sa velmi bojim, nesmiem viac pribrat - uz teraz ma je dost, a bojim sa aj tych navalov a inych priznakov menopauzy. teraz mi vsak neostava nic ine, len cakat, ako dopadne operacia.

nelly3
23. aug 2008

suzy23, aj ja som brala pol roka injekcie a uplne v pohode. skoro ziadne priznaky som nemala a ani som moc nepribrala, obcas navaly, ale dalo sa to vydrzat a som si uplne oddychla od menzesu co som bola velmi rada, ziadne bolesti pol roka 😉

suzy23
23. aug 2008

ja som si pred chvilou tiez pozrela tie videa a bola som z toho zhrozena!

nelly3
23. aug 2008

vsak hrozne nieco. suzy23 aj sa snazite o baby?

suzy23
23. aug 2008

nie, zatial nie... ☹ nie ze by som nechcela, ale este mam pred sebou posledny rok na vs, tak musim pockat a potom sa uvidi. o tej mojej pravdepodobne cokoladovej cyste som sa dozvedela nahodne ked som zmenila gynekologa. ten ku ktoremu som predtym chodila by ma nikdy neposlal na sono, ani keby som mala nejake bolesti. ale nastastie som od neho odisla. inak by som sa o tej hnusnej endo dozvedela pravdepodobne az keby som mala neskor problemy s otehotnenim a to by mohlo byt uz prilis neskoro. teraz mam aspon vacsiu nadej, ze to moze dobre dopadnut.

mirip
24. aug 2008

Ahojte dievčatá, som domáááááááááááááááááááá super, zatial je všetko ok a dúfam že už aj ostane a bude všetko vporiadku a ja sa z domu už ani nepohnem. 😀 🙂 Ahojte nové dievčatá, sledujem že nás tu s endo stále pribúda 😒 ale hádam po čase sa všetky prestahujeme k tehulkám s endo a nie k budúcim 😉

scarlette
24. aug 2008

mirip ahoj, aka bola dovolenka? oddychnuta?

mirip
24. aug 2008

hej scar oddýchnutá, 😠 od náramku all inclusive sa mi na ruke vyhádzali pupáky a posledný deň pred odchodom na letisko ma uštipol do ruky ovad 😠 hajzel jeden nemohol uštipnúť iného 😠 tak musela sprievodkyna volat tam doktora a na letisko sme meškali......hned ako sme došli domov, teda po ceste domov sme sa zastavili na pohotovosti a doky už naša mi dala masť, že tú možu aj tehule aže takto vypadá opuch ozaj ked štipne ovad, ale do troch dní to odíde a tehu to neublíži kedže našťastie som nie alergická na uštipnutie....takže asi tak, bolo krásne, za iných okolností by som smútila že je po dovolenke ale za týchto okolností krajších s nášho baby som rada že som doma a ani ma netrápi že zajtra idem už do roboty, hlavne že som doma.........teda sme doma

scarlette
24. aug 2008

mirip 🙂 joj som taka rada aj za teba ze sa to podarilo 😀

mirip
24. aug 2008

Co scar myslíš? Baby alebo to uštipnutie? Ešte teraz som na toho ovada naštvaná, dosť ruka bolí, hlavne masť ked som dala........mi ten opuch začala sťahovať....tak asi preto to tak bolelo

scarlette
24. aug 2008

miri samozrejme ze baby 🙂
ustipnutie ovadom poznam, len som nevedela ze je na to nejaka mast a liecila som si to len ladovym obkladom, som hrcku mala dost dlho

mirip
24. aug 2008

aaaaaaaaaaaaaaale prd mi dala doky, doky tam mi dal tiež masť, s tou ked potriem tak ma to prestane bolieť kým sa nevsiakne do kože potom to bolí zase, sme išli aj tu k doky že čo na to povie a čo doporučí, tak len octanovú masť nahrubo natrieť ale aj tak hovorila že ešte také dva dni okrem tohot mám rátať s tým že to bude bolieť a opúchať....teraz to mám za čas od masti odpuchnuté ale to ma uštiplo zvonka ruky nad lakťom a som mala citlivý celý lakeť a hrčku tiež ale sa sčasti aj rozišla po ruke a mala som opuchnutý celý lakeť, tak že bol akoby o "číslo vačší" ako ten druhý

scarlette
24. aug 2008

tak este ze netreba zatial nosit veci s dlhym rukavom 😉

scarlette
24. aug 2008

inak miri, pls posli mi nejake vyrusy prosim prosim

mirip
24. aug 2008

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
stačí? zatial musí, ešte som len skončila dnes 7tt aj ked keby som to šupla , myslím údaje na kona tak by mi vyhodilo 8tt, ale sa bolím, ako dopadneme 2.septembra.......asi budem ozaj kludná a spokojná až ked mi doky povie že je všetko ok

scarlette
24. aug 2008

papkaaaam a vsetko 🙂
dakujem, uz by sa to na mna mohlo mat nejaky ucinok 😀

mirip
24. aug 2008

ved hej, aj ja som bola vždy prvá na výrusy ked ich sem alebo aj do iných tém šupla vejinka

scarlette
24. aug 2008

vsak je to len tyzden, to vydrzis 😉

mirip
24. aug 2008

no budem sa snažiť, aj ked som tak trochu naštvaná že to tak vyšlo že má tento týždeň doky dovolenku, lebo tento týždeň som v robote, teda sme vetky v robote dopoludnia a potom máme volno a 1. septembrový týždeň budem určite zase ja na pobede lebo mám kravu koleginu 😠 a doky ordinuje len pobede lebo doobeda zvykne operovať, tak sa mu tam niekde medzi operácie budem musieť vnútiť, či možem prísť........ 😒

scarlette
24. aug 2008

a jeden den by si kolegynu neukecala? ze si musis poobede nieco vybavit? alebo zajdi za sefkou ze musis ist k lekarovi donesies aj priepustku a ked nech to riesi sefka

mirip
24. aug 2008

nie musím dokyho ukecať aby som mohla prísť doobeda, on je zlatý ked nemá nič teda žiadne zdlhavé zákroky tak vezme, ok musím odísť, ideme k svokrovcim ale večer tu budem zatial pa 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

scarlette
24. aug 2008

tak si uzi navstevu a vdaka za dalsie, tie zjem tiez 😀

vejinka
24. aug 2008

kocky aj tu vam to zavirim
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mirip
24. aug 2008

Halooooooo, kde ste všetky? Víkendujete že? 😉

scarlette
24. aug 2008

tu som tu,
jeeej dakujem uz lizem displej 😀
inak po tej dnesnej davke virusov musim muza "znasilnit" 😀 😀 😀

mirip
24. aug 2008

nemusíš znásilniť, stačí ked 1 kamarát sa stretne s vajíčkom a si padnú do náručia 😉

scarlette
24. aug 2008

no moja len ked my sme taki unaveniiiiii, este stale sa najde nieco co treba robit, a buduci vikend to bude strasne, bude so svagrom robit podlahu v kupelni - sekat a davat novu, chcu spravit budu pre psov a este nam pridu robit okna, a prveho septembra nerobime nic a budeme sa venovat len sami sebe 😀

mirip
24. aug 2008

Ok ja už padám na nos, tak brú noc, zajtra som tu zase, ked prídem z roboty 😒 pa

scarlette
24. aug 2008

dobru ja idem asi zehlit ak nezaspim 😉

mirip
25. aug 2008

Dobré ránko dievatá, prajem pekný deň 😉 Pre mna už začína byť pracovný 😒 a popoludní tu už nebudete 😒 ach jo, zase tu budem bývať sama............