Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

monika3
autor
25. aug 2008

ahojte kocky,
no Miri vitaj po dovolenke 🙂 a auz aj v praci ako citam.

ja som mala taky super vikend, take bolesti brucha som mala ale prisli sme na to ze to mam z liekov co beriem - tak som ich vysadila, uz som sa videla niekde na pohotovosti,...uz dnes je to lepsie nastastie 😉

Eli tak aj ty bez liecby rovno IVF? 🙂

lenocka3
25. aug 2008

ahojte kocky 🙂
cau miri 😵
cau moni - ake lieky to beries panabeka? 😠 😠 aspon, ze ti je bez nich lepsie.
baby, ja zase od piatku spinim... a normalne kramy nikde 😒 mna to uz nebaviiiiiiii..... posledne dva cykly mam uplne uzasne - na zastrelenie.... 😒 😒 😒 uz som pisala babam do temy Helios..., lebo ked v kuse spinim, ani neviem, kedy sa tam mam objednat 😔

monika3
autor
25. aug 2008

Lenocka caf, beriem kyselinu listovu, ale poviem Ti ze este sme boli mimo Ba a cesta nazad bola uz pre utrpenim, vracala som a bolesti brultalne- manzel makal vyse 130 aby sme boli co najskor domenko 😉

a ked mas mat MS, ze spinis

lenocka3
25. aug 2008

to ti kyselina listova tak "pomohla"? 😕 fuha
kramy mam dostat zajtra. ale spinim od piatku /alebo od stvrtku?/... uz to vyzeralo tak, ze sa rozbehne a ja pojdem stastna po mrsine do Tatier, ale nic... stale len tak... ma slak trafi. Pride mrcha, skonci mi niekedy v sobotu, a potom budem este dva tyzdne spinit. - ved to je uz fakt na drbnutie. ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢

monika3
autor
25. aug 2008

leni mozno zajtra dorazi...a Tatry si uzijes v plnej parade 😉

lenocka3
25. aug 2008

no mozno.. aj tak budem behat s intimkami ☹ 😔
ja uz fakt neviem, co s tym spinenim... nemozem mat endometriozu maternice?

monika3
autor
25. aug 2008

leni ja neviem a doki ti co na to povedal....viem si predstavit ako ti to ide na nervy....ja mam teraz po operacii pokoj...

lenocka3
25. aug 2008

🙂 doki?? Ten ma osobne na rukach donesie do Heliosu - taky bude rad. Jednoducho u neho mam endo a spinim a nic sa s tym neda urobit. Nasadit antikoncepciu. Ale kedze chceme mimi, tak nic. 😅
a ja uz pojdem do Heliku - tralalala 😵 Idem sa objednat 🙂
Dam vediet.

monika3
autor
25. aug 2008

tak zavoleeeeeeeeeeeeej... 😀 😀 😀
mam pocit ze tam Ti pomozu 😉

lenocka3
25. aug 2008

Uz som tu 🙂 😵 😵
16-teho septembra 🙂 😵 😵 dufam, ze prave nebudem spinit 😵 😵 snazila som sa to tak vyratat, aby to bolo "ciste obdobie"... 😀
inak - musia tam mat plno, lebo som chcela 11-teho, ale najblizsie mali volno az 16t-teho 😨 No normalne problem objednat manzu na SPG... ze uz ich tam tych chlapov na SPG maju pomaly na cely den... 😕

monika3
autor
25. aug 2008

16 sep. jupi...asi hned postupila v snazi 😉 😉 😉

ja budem mozno vtedy v Tatrach ale potom cakam podrobne info 🙂

lenocka3
25. aug 2008

Moni - to vies, ze ano 🙂 😉 uz teraz sa neviem dokcat 🙂 😵
Aj ja sa tak tesim teraz do tych Tatier, prave dnes sme s muzom kupovali nove bundicky.. lebo take tie stare skoncili uz v kosi ako vysluzile... 😉 len nech nam neprsi... ale ak bude prsat, pojdeme do Aquaparku 😵

monika3
autor
25. aug 2008

veru len nech neprsi, ale este ze mate nove budnicky 🙂

ja ked som bola doma na PN tak som si uvedomila ze stale chodim aj v tom istom...uz kapem baby na materskej ze im jedno co maju na sebe...tiez som si hovorila ze som doma co budem vymyslat.
kamosla bola na materskej tak sme sa na tom zabavali 😀

lenocka3
25. aug 2008

🙂 tiez chapem Moni 😀

lenocka3
25. aug 2008

..no len teraz potrebujem aj nove plavky, lebo do starych sa uz nenapcham..my sme toho roku este ani na kupalisku neboli 😅

monika3
autor
25. aug 2008

teraz tusim vela plaviek, niake zozenies 😉

lenocka3
25. aug 2008

ved jaskaa 🙂 a este jedny nove gate.. a este jedny nove topanky do roboty, lebo ich mam malo a este zopar tricociek a ked budem mat tie - tak dalsie topanky k nim a bundicku do roboty nemam ziadnu a novy kabat na zimu 😀 😀 a na kabelke sa mi zips pokazil 😀 a uz nic 😅

lenocka3
25. aug 2008

:-/ a zopar tisiciek, aby som ostala tehotna..

monika3
autor
25. aug 2008

neboj tie peniazky budu za to tehu stat 🙂

lenocka3
25. aug 2008

ja viem ze budu 🙂 ved to som tak zle napisala 🙂 myslela som na to, ze kaslat vsetky vydavky 😉 jedna baba uz v neviem-ktorej teme tak pekne napisala: "kaslem na peniaze, tie si do postielky nedam" 🙂 Ja viem takisto, ze si ich tam nedam.
Moni - a som objednana na ten datum a mam to 6 dni pred mrchou, spinit dufam zacnem najskor 4 dni pred mrchou - tak to hadam stihnem. A ked uz budu vysledky, lebo mi budu brat krv a tak, tak tam mozem ist na dalsiu konzultaciu, aj ked budem mat kramy, resp. spinit? sice - to sa opytam uz tam, ked tam budem, co? 😉 Tolko otazok ma napada, ze by sa tu museli zist vsetky baby, ktore uz na ivf boli, aby mi na ne odpovedali 🙂 A teraz ma vlastne napada, ze aj tak treba cakat na schvalenie od poistovne.. 😠
jaaaaj, nech uz to mam za sebou 😉

babulina
25. aug 2008

ahojky krasky, mozno si ma este niektora z vas pamata, tiez som patrila snazilkam endometrickam, a teraz uz mame drobceka ninulku, momentalne skoro 5mesacnu, sme strasne dobrucky hajkame papame hrame sa ostosest, celkom nam to ide aj bez velkeho kriku, vsetkym babulkam drzim palceky nech sa postasti taky poklad ako mame my 😉

mirip
25. aug 2008

Ahojte dievčatá, jasné babulinka že si ťa pamatáme, naša prvá tehula 😉

monika3
autor
25. aug 2008

jej babulina ahooj, mala uz 5 mesiacov, uf to ale leti 🙂 tak nech len pekne papa aby bola silna a zdrava

Miri tak sa miname

pa ja uz idem

a Lenocka vitaj na palube ...v CAR 😀 a trepezlivost , trpezlivost , trpezlivost......vysledok pride urcite 😉

mirip
25. aug 2008

nemíname, som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

lenocka3
25. aug 2008

no moni - trpezlivost 🙂 tak to je pre mna trest 😀 ale vydrziiiiiim 😀
cau miri - kedy ides opat k dokimu?

mirip
25. aug 2008

idem až 2ho ☹ teraz tento týždeň má dovolenku inak by som šla teraz

lenocka3
25. aug 2008

a ako sa citis mamina? 😵

nelly3
25. aug 2008

ahojte 🙂
babulina, pamatame si ta, ale to rychlo ide 🙂
lenocka3: aj ja mavam spinenie, ja si myslim, ze aj preto sa nam nedari, a ty vies z coho to je? ja som uz brala vselico aj kyselinu listovu atd. a staĺe nic 😢 ale raz to pride 🙂

mirip
25. aug 2008

nič mi nie je, nevolnosti nemám, prsia ma nebolia, len vela pijem bo som furt smadná a už ma ani tak často brucho nebolí, ten kedy tedy je citlivé..........inak nič, ešte som včera ked sme prišli z dovolenky robila 1 test či sme prišli všetci domov........a ešte sa jen test vlhčil a už ako prvá nabehla 2há čiarka a po nej kontrolná ked tam nabehol moč......tak asi sme traja, už len aby to naozaj doky potvrdila a budem kludná a spokojná

ellianka
25. aug 2008

ahojte žienky 🙂
mirip, dík za vírusky pozerám, že s vejinkou nás pravidelne zásobujete 😵 bobík už určite pekne rastie, som straaaaaaaaaašne zvedavá na fotečky 🙂
monik, no ja teda neviem ešte som sa nedostala do CAR na pohovor lebo krajko má vraj dovolenku a keďže som zmenila aj svojho dokiho návštevu nového mám koncom týždňa...tak sa zatiaľ snažím čo to naštudovať a popozerať, aby som sa z tej situácie ako tak vyznala. čakám ešte na kompletku z hemato. píšem ako maďar ale dnes na mňa dolahla MS a celkom ma zmohla 😔
lenočka 🙂 takže už si právoplatná CARkáčka 😀 dúfam, že sa ti bude páčiť a hlavne, že čoskoro bude vidieť výsledok na pekne rastúcom brušku 😵