Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

veronika13
14. mar 2008

lenocka, páči sa ti Riško? to meno vybral muž, mne sa najskôr nepáčilo, ale už hej 😎 Som prekvapená, že si ma pamätáte, keď tu tak často nechodím 🙂 všetkým vám prajem, aby vás už zlostili tí malí drobci 😀

lenocka3
14. mar 2008

to vies 🙂 my sme ta aj spominali 🙂 si take svetielko nadeje pre nas pre vsetky 🙂

libeth
14. mar 2008

Ja som vzdy chcela Tamarku, a cakam na nu stale, tak velmi velmi velmi a este raz velmi 😵 Ale ak by to mal byt chlapec tak Martinko jednoznacne 😀 to je moje osudove meno 😉

veronika13
14. mar 2008

to ste zlaté 😵 😵 budem vám držať palce a ukážem sa častejšie, keď tu mám také kamošky 🙂 a najeké čaje bylinkové ste neskúšali? Som aj o nejakých vedela, tak to môžem pozrieť a potom vám napíšem. Ja pijem prasličkový, ale aj alchamilkový, tie sú dobre na ženské problémy. Kamoška čo trikrát potratila pila nejaký čaj z troch bylín a v maji rodí, tiež sa jej opýtam a napíšem vám. Možno takáto prírodnejšia cesta by bola schodnejšia ako chemická

lenocka3
14. mar 2008

jeee 🙂 vidim, ze nie som sama, co ma mena vybrate 🙂
inak, ja mam pre tie svoje trojicky / 😀 / vybrate: Risko, Patrik, Erik 🙂 Manzelicek s dvomi menami nesuhlasi 😀 Ale trojicky by bral 😵 😵 😵 A najradsej by bol Lenocke-plienocke 😀 To ma uz vybrate on 😉

lenocka3
14. mar 2008

veronicka - si zlata 🙂 budeme radi cajikom 🙂 vyskusame vsetky 🙂

libeth
14. mar 2008

veronika, cajikujeme sa stale, aj kvapkujeme s elixirmy, ale kludne daky pridaj, ved toho nikdy nieje dost. Lenocka chce spuspit tehotensky booom tak nech teda zacneme 😀

veronika13
14. mar 2008

hm, Tamarka je pekné, ja rozmýšľam už nad menom pre druhé 😀 ale ešte som na nič neprišla, asi preluskam tému, kde baby píšu len mená. No nepáčia sa mi zahraničné mená.
Fakt bylinky dokážu zázraky, len ich treba užívať dlhodobo, budem šťastná ako blcha ak by vám pomohli k bábätku 🙂

lenocka3
14. mar 2008

libi - zacneme vsetky naraz 🙂 len pockaj, ked pride na moje slova 🙂 sa budeme pretekat, ktora ma viac tt 😀

janis24
14. mar 2008

aj ja mam vybrate mena, mne sa paci Lukasko a Tomasko, kedze nam bolo predpovedane, ze to budu dvaja synovia 😉 Lenze drahemu sa to nepaci, tak som sa troska prisposobila, lebo viem ze by bol strasne hrdy keby sa syn volal po nom, tak to bude maly Jarko 🙂
Ale keby nahodou to bola mala princeznicka, urcite to bude Laurika, to je zasa moja srdcovka co sa tyka mena 😉 On by sice chcel tiez ju pomenovat po mne, lenze aj moja mamina je Jana, aj ja, tak to uz by asi bolo blbe, tri generacie rovnako 😅

veronika13
14. mar 2008

libeth, aké čaje piješ? zas možno obohatíš ty mňa 😉
Tomáško a Lukáško sa mi tiež páči 🙂

libeth
14. mar 2008

janis, to by ste boli ako Tri gracie 😀

veronika, tak pila som: alchemilka, mysi chvost, praslicka, ostropestrec. Ale teraz mam kvapky Feminan. Tak nepijem nic. Nech to nemiesam 😉

ellianka
14. mar 2008

😀 aj my máme vybraté mená, už asi dva roky
chlapček Matej a baba Alexandra alebo Ema 🙂

ellianka
14. mar 2008

neskúšala z vás niektorá piť Femigard?

lenocka3
14. mar 2008

janis 😀 aj moj chce Tomaska, a Ema sa mi tiez paci ellianka, no ale bude musiet byt Lenocka-plienocka - ako ho poznam, tak tu plienocku tomu nasmu chudiatku tiez bude chciet dat do rodneho listu 😀

libeth
14. mar 2008

elianka, ak si dobre pamatam, tak Monika a Korusa to pili 😉 popitaj sa ich

lenocka3
14. mar 2008

ja sa nan chystam elli - teraz niekedy

ellianka
14. mar 2008

lenočka však lenka je pekné meno...keby sme v rodine nemali tri, tak by som nad ním uvažovala 😉
libeth dík 🙂

janis24
14. mar 2008

ja mam zase prichystany ten Valoflur hned po liecbe, to uz tu niekto mal?

ellianka
14. mar 2008

leni aj ja sa chystám len som chcela vedieť, či to ovplyvňuje aj endo...to som sa bohužiaľ nikde nedočítala

libeth
14. mar 2008

mne sa este paci Lea 🙂

ellianka
14. mar 2008

jani, valoflur nepoznám 😨

ellianka
14. mar 2008

libeth už dávnejšie som ti chcela pochváliť, krásnu umeleckú fotku...waw je naozaj super 😉

libeth
14. mar 2008

janis, a ten Valoflur si si objednavala cez net?

janis24
14. mar 2008

hej libi, cez net...
ellianka... prave pri tom valoflure je pisane priamo, ze pomaha pri liecbe endo, pri ziadnych inych kvpakach som to zatial nevidela

janis24
14. mar 2008

a o tom femigarde je v snazilkach cela tema som si vsimla 😉

ellianka
14. mar 2008

jani idem to mrknúť na nete 🙂 tú tému o femigarde poznám, práve tam som sa navnadila lebo vraj veľmi pomáha pri stimulácii pred IVF aj KET

mirip
14. mar 2008

Ahojte dievčatá 🙂 ako sa dnes máte?

libeth
14. mar 2008

ahoj mirip, ja sa dnes nudiiiiim a tesim sa na muzika mojho 😵

ellianka
14. mar 2008

ahoj 🙂