Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
19. mar 2008

ahojte kocky 🙂
konecne som tu 🙂 uz mam aj kavicku na stole 🙂 moje lepidielko s tromi lyzickami cukru 🙂
ako sa mate? dufam, ze dobre 🙂 mrska uz konciiii, podla vsetkeho to vyzera tak, ze este zajtra rana a potom to vyzera nadejne - nic nepripomina, ze by bolo spinenie az do polky cyklu 😵 som rada 🙂 Asi na to od zajtra prip. pozajtra ideme 😵 😵 😵 😵 tesim sa 🙂 uz mam aj chut 😵 dufam, ze telo nesklame a ovulka bude 🙂

libeth
19. mar 2008

lenocka tak sa teda pekne pousmievaj 😵 na muzika 😀 😉
ja yas dufam, ze ma mrsina neprekvapi rovno na chate, pripadne na svahu 😅

lenocka3
19. mar 2008

no libi, spolahni na Feminan 🙂 urcite pomoze 🙂 a mrsinu vypusti z hlavy, ziadna neexistuje cez tento vikend 😵
monicka - a pokracujes aj dalej s detskou izbickou? 🙂

lenocka3
19. mar 2008

a vlastne dnes tu nie je monicka 🙂 kdeze sa nam stratila 😎

monika3
autor
19. mar 2008

Lenocka ty si ma uplne pritiahla akurat som si otvorila MK.... 😎
To nie je nahoda... 😀

ahojte vsetky... 🙂
Libi neboj feminam ti pekne zabera....

Lenocka s izbickou uz nic nerobime....az potom ked tam ozaj bude niake to babo...

A ozaj Libi pékny vikend prajem ak tu zajtra nebudes.... 🙂 🙂 🙂

lenocka3
19. mar 2008

je monicka - vidis, to preto, ze tak vsetky na seba pekne myslime 🙂 a mas pravdu s tou izbickou 🙂 ja by som ju prerabala styrikrat ako sa poznam - len to radsej urob potom, potom uz nebude casu na prerabanie stvornasobne, kedze bude babo doma 🙂
babeny moje, som hladna. Idem si dat nieco do zaludka mojho. Aj vam je tazko od zaludka, ked je prazdny? Mne to zacalo pri zoladexe teraz. Akonahle som mala prazdny zaludok, tak mi bolo na vracanie. A potom, ze z coho som to len tak pribrala, ked som sa musela stale niecim napchavat 🙂 Ked tak uvazujem, tak tieto posledne tri dni sa to zlepsilo, uz mi len v nom hraju cigani, ale nie je mi uz tak tazko 😉

monika3
autor
19. mar 2008

Leni aj pojdem papat... 😉

Inak my mame v izbe pre babo este paracovnu- teda manzel tam ma...Tak som proste vymyslela ze uz je nacase aby sa charakter izby zmenil... preto ju zaciname menit tak postupne 🙂

janis24
19. mar 2008

baby pomoooc, nevravte o jedle, lebo si zase pojdem kupit do bufetu cokoladovu tycinku, a to vobec nepotrebujem... 😅 😨 😀 😀 😀

Libi uprimne ti zavidim, tak by som si sla este zalyzovat... ☹ Ale az budem velka a bohata, tak sa nebudem spoliehat len na slovensky sneh a potom kedykolvek vypadneme za hranice... 😉 😀 😀

libeth
19. mar 2008

😵 no uz aby som sedela v auticku a viezla sa, este ma cakaju nakupy a balenie 😅
vcera som si aj lyze skusila. sme sa s muzikom dohodli, ze najprv skusime len tak trosku, lebo uz su to 4 roky co som nelyzovala 😀

a na ten feminan som zase radsej znizila dakovanie, nebudem to riskovat 😀

janis, a svalovicu mas 😀 zeby ta odhovorila od tej tycinky 😀

lenocka3
19. mar 2008

uz som tu 🙂
napapana🙂
moni - ved presne tak, treba postupne 🙂 a manzel nech len tolko nepracuje 🙂 mal by ine povinnosti plnit 😵 😵
aj u vas je tak aprilovo? u nas hrozne..., teraz svieti slnko, pred chvilou bola taka chumelica, ze bolo az bielo 🙂 nech uz je taka ozajstna vonana jar 😵

janis24
19. mar 2008

😀 😀 ved hej libi, ked som sa snazila postavit zo stolicky, troska sa mi to pripomenulo, no a tak som radsej siahla po jablcku 😉 😀 😀

lenocka aj u nas je tak, ale vcera bolo este horsie, teraz aspon neni chumelica 🙂

monika3
autor
19. mar 2008

som dalsia napapana 😉

teraz Janis dobre drazdime ....ked chudne 😀

libeth
19. mar 2008

no ja som sa vcera nechala manzelikovi namasirovat 😎 ja to od neho nemam moc rada, lebo ma to stekli 😀 , ale som bola taka unaena, ze som prodte vylozila nozky.... a potom aj chrbatik a nakoniec som mala celu masaz 😀 😀 😀
ale poviem, vam ze som sa trosku hambila, lebo som pribrala, ale na spekaciky som mu dala krem na zostihlenie. Asi mu z toho spravim kazdovecerny program 😀

monika3
autor
19. mar 2008

Libi este par masazi a speky su prec..... 😀 😀

janis24
19. mar 2008

uz papam plnene keksiky 😅 😀 😀 😀 😀

lenocka3
19. mar 2008

janiska - to neva, ze plnene keksiky, vecer da drahy masaz ako Libi a nikde sa to neobjavi 🙂
moni - sa mi zda, ze keby si zjedla aj traktor, tak nepriberies 😀 uz len sa teda spoliehat na to babo, ze sa nam potom trosku zagulatis 😵 hlavne co do bruska 🙂
libi - ano, take masaze pomahaju, ja sa tiez nechavam od manzu masirovat 🙂 kremami proti celulitide 😅 zatial mi to ale nepomaha 🙂 keby som tak radsej chcela skor cvicit nieco 🙂

monika3
autor
19. mar 2008

plnene keksiky by neboli zle...a potom ta masaz... 🙂 🙂 🙂 🙂

Lenocka asi ani dva traktory....by nezabbrali 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petkapo
19. mar 2008

Tak ja som uz naspat od lekara... Vysledky cyto boli dobre, aj ultrazvuk v pohode, ale zistili mi, ze mam ureaplazmu, takze 20 dni beriem antibiotika, manzel ''len'' desat dni ☹ ☹ Takze sa pocas liecby mozem pripravit na kvalitnu mykozu ☹

lenocka3
19. mar 2008

ahoj petka, no, neviem co su ureaplazmy? asi nic dobre co? to ma mrzi

monika3
autor
19. mar 2008

Petkapo ale po prelieceni uz by ste mali byt uplne OK...Je to v kazdom pripade dalsia starost

lenocka3
19. mar 2008

uz som nastudovana ☹ a to ti robili na vlastnu ziadost tie testy na ureaplazmu?

petkapo
19. mar 2008

Ani ja vlastne neviem co to je...no nejake bakterie asi. Nieco ako chlamydie. Clovek ani nevie, ze to ma....

Po prelieceni by som mala ist na test, ci to pomohlo . Ak sa to poriadne prelieci, tak sa to uz nevrati, aspon ze to. Uvidime co mi povie manzel na to, ze bude musiet brat ATB. Asi nem bude nadseny 😒 Ale co uz. Budeme aspon chvilku abstinovat. Aj alkoholovo, aj inak 😉

lenocka3
19. mar 2008

no, co uz, hlavne, ze ATB pomozu. Neboj, to je zachvilu za vami a potom babo 🙂

babi30
19. mar 2008

ahojte všetci,môžem k vám? Tiež mám endo, som po laparoskopii a po štvrtej injekcii dekapeptylu. Môžte mi poradiť? Po štvrtej injekcii som začala slabo krvácať, je to bežné? Máte s tým niektorá skúsenosť? Doky mi povedal že môžem špiniť ale s tým som nerátala. Nemôžem sa mu dovolať. Môžte mi poradiť?

petkapo
19. mar 2008

Ahoj babi!

Tiez beriem dekapeptyl, ale ani nespinim, ani nekrvacam. Ale pri tomto type injekcii sa vraj krvacanie moze sem tam objavit. Myslim si, ze by si sa nemala zbytocne stresovat. Ak to do rana neprejde, tak zajdi zajtra za doktorom, aby si bola kludnejsia.

babi30
19. mar 2008

🙂 ďakujem, petkapo, trošku som kľudnejšia 🙂

libeth
19. mar 2008

petka, to mi je luto, ze ti nasli ureaplazmy ☹ Treba to preliecit, co uz. Esteze vam to takto vcas zistili a ono to prejde rychlo a uz coskoro budes snazilkovat o 106 😲 😉

ahoj babi, no skusenosti s krvacanim tu baby maju casto pocas liecby. Ja som sice mala Decapeptyl tiez, ale namna to fungovalo tak, ze menzes museli vyvolavat. 😅

petkapo
19. mar 2008

Libeth- a brala si ho 6 mesiacov?

libeth
19. mar 2008

ano petka

petkapo
19. mar 2008

A potom ti museli mrchu vyvolavat? A kedy potom prisla?