Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
12. nov 2008

inak nechcem sa predcasne radovat, ale zas som sa zacala liat "samanskymi" cajikmi no a aj ked sa ako vzdy brusko ozvalo presne 7 dni pred ocakavnou mrchov tak je to asi stonasobne lepsie ako inokedy 😵

pink_lady
12. nov 2008

jej janiiiis ahooj 😀 nie lebo on dnes neordinuje 😅

janis24
12. nov 2008

blba vyhovorka 😝 😀 Tak zajtra!!!! Ale uz isto! Jasne? 😀

A co to mas za cajiky, ty samanka? 😉 Ja sa strasne bojim tej mojej mrchy, uz o tyzden ma to caka 😅 Snad to zvladnem... Dam si zase predpisat antik., aj tak musim mat tri mesiace prestavku, tak nech ta cysta zbytocne nerastie...

pink_lady
12. nov 2008

ok zajtra uz urcite 😀 😕

no ja mam jednu celu skrinku cajikov 😀 😀 😀 moja mama sa az za hlavu chyta ze ja nie som normalna, vraj by som si mohla otvorit lekaren 😀 😀
ale momentalne pijem zmes lubovnika, medovky, rebricka kopcoviteho, materinej dusky a alchemilky. Chuti super a tusim aj zabrea 😉 😵

janis24
12. nov 2008

Aha 😉 A to si normalne kupis vsetky tie bylinky a potom ich zmiesas v nejakom pomere?

pink_lady
12. nov 2008

ano mam kupene sypane /dusku a rebricek nazbierany 🤐) a to si miesam do dozy od kavy a potom si robim z toho cajik.

pink_lady
12. nov 2008

ale presne rovnake zlozenie ma zensky caj od herbexu vo vrecuskach, 😉 len ja mam radsej sypane 🙂

janis24
12. nov 2008

mnam, ja zboznujem bylinkove caje, len som leniva si to zarabat 😀 Ale ten od herbexu pijem, ten je dobrucky 😉

pink_lady
12. nov 2008

a nepomaha ti ani trosku? 😕

janis24
12. nov 2008

Ked ja ani neviem v com by mi mal pomahat... 😅 Od bolesti urcite nie, tam nepomaha nic...
A skor mam pocit, ze na mna vsetky tie zenske srandicky posobia opacne. Ale je to logicke, pretoze to obsahuje tie prirodne hormony a tym padom to moze len zhorsovat endo, kedze tie caje podporuju cinnost zenskych organov...Aj ked som zacala uzivat ten Valoflur, tak mi cysty rastli rychlejsie, preto som radsej rychlo prestala...

pink_lady
12. nov 2008

mozno pijes ten caj dlhsie ako 3 tyz? lebo viac nemozes jeden cajik pit potom straca ucinok, treba zmenit resp, dat pauzu 😉
inak ja som citala ze tie fytoestrogeny pomahju zmiernovat aj PMS lebo ze vlastne nahradzaju estrogen ktory poklesne v 3.tyzdni cyklu a jeho nedostatok sposobuje tazkosti ...Tak furt sa pcham aj lanovou a slnecnicovou fitbelou /vraj v lane a v slnecnici je toho najviac/ mozno aj to mi trosku pomohlo, ja mavam pred ms sialene bolesti chrbta a hlavy a vcul nic 😵 ale nechcem to zakryknut, klop klop klop 😕

ale to ma nenapadlo, ze to vlastne moze sposobit rast cyst tak som nad tym neuvazovala 😅

janis24
12. nov 2008

nie ja vobec caje tak dlho nepijem, ja to striedam dost casto, lebo ja lubim aj zihlavovy, zeleny, sipkovy, matovy je moja srdcovka, cize kazdu chvilku nieco ine... 😉
Ale super ze ti to pomohlo, ja si radsej davam pozor a spolahnem sa na tu antikoncepciu 😅

pink_lady
12. nov 2008

janis este nekricim hop pokial nepreskocim vikend 😅
inak zihlavovy aj matovy lubin aj ja ale sipkovy moc nemusim 😅 zo sipiek lubim lekvar 😝 😅

nelly3
12. nov 2008

ahojte zienky 🙂
inac ja mam mrchu od pondelka, bolelo ma brucho, ale dalo sa to prezit-nurofeniky 😀 a vecer sme boli na miroslavovi donutilovi, bol super 🙂
janis ano kvoli cyste a ked sa berie antikoncepcia tak sa asi nezvacsuje cysty vsak alebo mozu aj zmiznut? 😨
pink 😵

pink_lady
13. nov 2008

Dobre rano 🙂

nelly neboj mozno sa cysta sama vstrebe 😉

lenocka3
13. nov 2008

bre ranko kocky 🙂
no, aspon ste to tu rozprudili 🙂 ja mam ms az bud tyzden a teraz ideme relaxovat cez predlzeny vikend 🙂
dnes som zabudla rano uzit duphaston, to by nemalo az tak strasne vadit, ze? 😅
inak - tento mesiac je ovela ovela lepsi. Vyrazky mi zmizli a mam svoju normalnu suchu plet 🙂 predtym som ju mala aj taku strasne mastnu /a to teda normalnu mam extremne suchu/. brusko ma pobolieva uplne minimum - napr. vcera len vecer trosku tlaky, dnes este ziadne. Pritom pred par dnami som myslela, ze hadam dostanem aj o tyzden skorsie. Tak som rada, ze sa to umudrilo. Nech mi to vyzdrzi 😠. Vcera sme kupili s muzom stacionar-bike 😀 😀 dali sme si zavazok, ze do jari schudneme obaja 10 kil 😀 uz som schudla 0,5 kg 😀 😀 😀 😀

pink_lady
13. nov 2008

leni vitaj 😅
inak ja tiez chudnem 😀 aaa schudla som uz kilo 😀
no a ocuj pride vobec mrsina? 😵 minuly tyzden to mohlo byt uhniezdovanie a teraz uz to pomalicky sa zacina roztahovat 😵
mna rano trosku pobolievalo brusko - teda trosku dost 😀 ale uz sa lejem prirodnymi hormonmi tak uz mam pocit takeho uvolnenia 😀

pink_lady
13. nov 2008

inak my sa chystame tiez relaxovat - chceme ist do turcianskych teplic mne tam ta voda velmi pomaha 😉

janis24
13. nov 2008

ahojte 😉
lenoc gratulujem k rozhodnutiu chudnut 😀 My mame stacionar uz asi 8 rokov a zodpovedne plni svoju funkciu odkladacieho priestoru v obyvacke... 😀 Boli casy, ked som bicyklovala kazdy den hodinu, ale to uz ma preslo... 😅

pink veru, taky relax ti zavidim, ja sa neviem dockat zimy, teraz sme sa rozhodli, ze si spravime az dve dovce na lyzovacku, jedna bude taka posvadobna cesta 😵 Tesiiiim!

nelly no ohladom toho vstrebania cyst som skepticka, antikou urcite nie, ked tak inj. liecbou. Viem ze niektore baby spominali, ze sa im cysty zmensili pocas liecby, ale kazdy doki ti povie, ze endo cysty same nemiznu, jedine ze by praskli a to uz je riziko...

lenocka3
13. nov 2008

diky jani 🙂 vcera som presla 5 km a myslela som ze umriem 😀 tep mi ukazovlo 120 😀
inak, ja som zvedava na tu moju cystu na uzv. Pojdem po ms zase na 11DC, som zvedava... ozaj - rozmyslam fakt nad tym, ze ci mi moze clostil+pregnyl+duphaston pomoct k tehu aj ked mam zase cystu /za predpokladu ze je vajcovod priechodny/, ci to nie je uplne zbytocne.
a este ma napada, ze ked som mala teraz ovu len na pravej strane, tak ci buduci mesiac sa mi nevytvoria na lavej strane foliky a to sa budem bat snazit, ked viem, ze ten vajcovod je zrasteny, mimomaternicove riskovat nechcem 😔

pink_lady
13. nov 2008

babyyy 😕

pink_lady
13. nov 2008

ja tam asi nikdy nezavolam 😅 😔 ☹ 😀

janis24
13. nov 2008

pink a uz aj!!!! Mas to prikazom! 😀
Ved sa tolko neboj, to sa radsej budes zozierat? Trena nabrat guraz a dvihnut telefon a mas pokoj 😉

pink_lady
13. nov 2008

..dr asi teraz obeduje no nebudem ho predsa rusit 😀 ale nie vazne dnes mu uz musim zavolat aj ked 😕 😅

janis24
13. nov 2008

piiink! 😠 😝 😀

lenocka3
13. nov 2008

pinky uz?
😎

pink_lady
13. nov 2008

ahojte 😔 tak som volala tak okolo 16 😖 😖 😖 hpv mam v poriadku 😵 ale tie markery mi nepovedal 😖 daky bol prispaty 😀

lenocka3
14. nov 2008

ahojte baby 🙂
pinky no vidis 🙂 ako dobre to dopadlo a tak si sa bala 😵
zajtra je vikend 😵 😵 tesiiiiiiiiiim sa 🙂
dufam, ze bude pekne a budeme moct turistikovat 😖 zatial to tak nevyzera, ale hadam sa vycasi 🙄
brusko ma uz zvesela opat boli 🙂 vzdy cakam, ze mozno by to malo boliet v strede ak by nahodou, a nie tie moje vajecniky ☹ priznak iny nemam ziadny, takze cakam mrchu. Jedine ak by bol priznak extremna nechut na pracu 😀 😀 😀

lenand
14. nov 2008

čavte kočky dlho som sa neozvala ale stalo som vas chodila čitat a som smutna že sa vam tak nedarí ža ani umale vam nevychadza ja by som vam všetkym priala aby ste zaživali to čo ja teraz a aby ste sa tešili z babetka ako vám rastie v brušku ja som dnes bola na poradni a všetko je v poriadku tak sa tešim dnes mi brali krvičku na genetiku tak dufam ža bude v poriadku už aby ste sa pridali ku mne všetky čo sem chodíte 🙂
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janis24
14. nov 2008

cavik 😉
lenand dakujeme 😵 Tie prve mi moc nepomohli ale tieto snad prinesu urodu... 😉

pinky parada, tesim sa s tebou, asi si si vydychla co? Na onkomarkery kasli, aj tak si myslim, ze nie su smerodatne. Teda aj keby boli, nic s nimi nespravis, tak naco ich poznat? 😉

lenoc uzite si vikend, ved na turistiku nemusi byt uplne krasne... A mozno aj zasnezi 😀

Tak babule ja som dnes dostala taku kvazi mrchu, o tyzden skor... Ma to sokovalo, lebo som nebola pripravena, ziadne tabletky po ruke, nic... Brucho ma sice trochu boli, ale je to divne, lebo rano som chvilu krvacala na vecku a teraz cely den nic, tak neviem co si mam mysliet... 😅