Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

miminap
17. nov 2008

ja neviem, ci to dakedy prekoname. ja som tolko nadeji vkladal do IVF a nic.. neudrzali sa.. ja neviem, ci to niekedy bude mozne.

janis24
17. nov 2008

tieto pocity su asi teraz normalne, chvilu beznadej, ale potom pride nova sila bojovat a nova viera v uspech, uvidis 😉 A kolko ides brat ten lucrin? To ti dali na tu cystu?

lenocka3
18. nov 2008

dobre ranko kocky 🙂
dojedla som v nedelu poctivo duphaston a v pondelok sa zacala rozbiehat mrcha, dnes trochu viac. Od 25DC... no co vam poviem.. zase budem 5 dni spinit, potom dufam opat porodim, a zase spinenie a clostil a pregnyl a duphaston. Ma to taaaaaaaak nebavi. Uz som vcera nestastna a nervozna z PMS normalne rozmyslala o tom, ze pockam do januara na operaciu, a potom si dam nasadit HAK, nech cysty nerastu a dam si rok pauzu. Lebo mi z toho vsetkeho zacina pomaly prepinat 😅 😔 . a po roku uvidim ☹ . naozaj nad tym fakt realne uvazujem 😢

mirip
18. nov 2008

Ahojte dievčatá, takže som bola pre výsledky,to že babatko už nečakám je dosť pravdepodobné moja vina 😢

tittika
18. nov 2008

ahoj miri,co to ☹ preco tvoja vina

scarlette
18. nov 2008

miri?

lenand
18. nov 2008

miri prečo tvoja vina ☹

mirip
18. nov 2008

baby IP 😢

pink_lady
18. nov 2008

miri preco tvoja vina? 😕 ☹

pink_lady
18. nov 2008

inak ahojte zeny 🙂

lenand tebe tie tt pribudaju jedna radost 😵 😵 😵 😵

janis, v piatok drzim palce 😉

leni, mozno ked si das akoze pauzu, moze ti to prospiet, budes mysliet na ine a mozno ani nebdues vediet ako a budes v tom 😅

inak cez predlzeny vikend som stretla zas dalsie dve byvale spoluziacky - jedna uz s 3. kociarom, dalsia s sdruhym, a od jednej som si vypocula ze he, vies ja nie som kariersitka ako ty... 😠 ☹ ☹ ☹ az mi skoro zabehlo 😢

scarlette
18. nov 2008

pink ze sa ta tvoja spoluziaca nedrhla pri tych slovach 😠

janis24
19. nov 2008

Ahojte 😉
Lenoc to ma mrzi, ze sa to opakuje furt dokola, chapem, ze uz ti to lezie na nervy... A skusala si uz tu antiku? Myslis, ze po nej nebudes spinit? Ved este nerob unahlane zavery, uvidis, ako to dopadne a potom sa rozhodnes 😉 Ale dobre, ze nejaky plan vobec mas, ja som este stale v neistote 😅

pink dakujem. A taku zensku by som nakopala niekam, mala si jej povedat, ze predtym, nez take nieco vypusti z ust, mala by si lepsie premysliet suvislosti 😠

Scar a ty ako? Kedy bude KETko? 😵

nelly3
19. nov 2008

ahojte 😵
no mna to brucho nejako stale boli a to som si myslela, ze to bude z tej fazulovej polievky, ale asi nie je ☹ ani neviem ci vajecniky alebo creva alebo co ja viem co. mam take nejake krce a pomoze mi len ibuprofen, nie je to sice nejaka velka bolest, ale uz ma to nebavi 😠 vysadila som aj indonal keby to nahodou bolo z neho, ale myslim si, ze z indonalu asi nie ved to je prirodne.

pink_lady
19. nov 2008

ahojte 🙂

nelly 😉 tie krce su vraj pre endo typicke, hlavne ku koncu mrchy ... 😖 inak - IP ti pisem :D

inak mne pred operaciou uz ani ibac nezaberel na to...ale ked si pomyslim ze pred operaciou padli na kzady den mrchy aj cela platnicka tych ibacov 🤐 a teraz na poslednu mi stacili 2-3 tabletky tak to je super pokrok nie? 😅

janis, scar, mirip,.... 😉

scarlette
19. nov 2008

jani neviem, cakam na mrchu mala by prist zajtra ale dnes ma uz druhy den boli brucho takze mozno este dnes

lenand
21. nov 2008

čavte posuvam spadli sme na 3 str
mi sme v stredu malovali oliverkovú izbyčku ma ju teraz takú peknučku tak sa tešíl 🙂 je vrch zelený potom ma nalepenú borduru a spodok pod bordurou oranžový také veselé je to 🙂
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenand
21. nov 2008

orajem vam všetkým pekní výkend 🙂

lenand
21. nov 2008

chcela som napísat prajem

pink_lady
21. nov 2008

ahojte ako sa mate? 😅

nejako tu je mrtvo ☹ no nevadi aspon si zhrabnem vsetky TT 😵 lenand dakujeme 😅

libeth
21. nov 2008

ahoj pink, akurat som na konika nakukla, a pozeram ze tema Endo... 😀 tak snad tu este si 😅
Ja si teda tiez par uchmatnem, iked...

a ty ako? ja si tu sedim nad knihami, a dumam co sa zacnem ucit skor 😕

pink_lady
21. nov 2008

jej ahoj libi 😅 no to ucenie ti nezavidim 😎 ja som takaaa stasnaaa ze som v auguste po vyse 8 rokoch na VS zatvorila poslednu knihu 😀 to je uuuplne bozska ulava 😀 😀 😀 😀 😀 teda este som na VS ale uz vdakabohu nie ako student to uz nikdyyyy 😀 😀 😀 😀

pink_lady
21. nov 2008

ale to ta nechcem nastvat 😅 prajem ti pri tom pevne nervy 😉

libeth
21. nov 2008

jej pink, si tu 😵 neboj, nenastves, tak to ti verim, ja vlastne ani neviem preco som sa dala studovat, ved mam skrz to len nervy, stres a podstatne menej casu. 😀 Tak musim si to odovodnit! 😉

Zajtra idem na ples, a ked som pocula ake ma byt pocasie, tak asi zamrznem po ceste 😀 uz teraz fuka moc. Som kvoli plesu aj zacala cvicit ze rozhybem trosku telo... ale cakam kedy pride mrcha, mozno aj zajtra, tak uz som to aj nechala...

nelly3
21. nov 2008

ahojte 🙂
ja som bola u lekara lebo ma od pondelka tak divne stale boli brucho, dali mi nejake cipky, taky napoj jednorazovy na pitie a povedal mi, ze to bud mam: nejaky zapal mocovych ciest- podla mna nie lebo nemam ziadne rezanie a stipanie alebo spojitost s endometriozou a tou mojou cystou alebo so zrastami 😠 no neviem, robil mi aj sono, cysta tam je stale a v pondelok sa idem objednat na operaciu, uz som sa trosku s tym aj zmierila a snad potom uz konecne otehotniem 😉 ale si verim 🙂

nelly3
21. nov 2008

pinky ahoj 🙂
libeth a ty ako?

pink_lady
21. nov 2008

libi jej ze ples aj ja chceeeem 😵 😵 to na katarinsky? 😅 neboj sa nezmrznes ved manzelik aj zahreje nie? 😉 a ked nie tak si treba dat liek ci vitamin S - zaberie aj na bolesti 😀 aj zahreje 😉

nelly tak nech aspon cockoro tie napoje a cipky zaberu 😉 a v pondelok drzim palce, daj potom hned vediet 🙂

libeth
21. nov 2008

ahoj nelly, a to mas tu cystu ako velku ked ta musia operovat? 😕 To mi je luto, ze znova. A mas ju tam dlho?

Ja nove ani tak nic, iba to, a z toho sa tesim, ze v podstate mam ovulaciu kazdy mesiac, Spinenie, ako kedy, skor tak v strede cyklu pred ovu, ale inak ani bolesti nemam, ked tak len pred a pocas mrchy, ale tak da sa s ibikom. Moje tuzobne tehu nic, neviem preco, aj som verila ani neviem z akeho popudu, ze do konca roka sa stane zazrak, a ze aj teraz, ale tak zase nic. Ono si slovek zacne zvykat nato po case.... 😅

libeth
21. nov 2008

pink, ano katarinsky. Sa tesim, potrebujem vypadnut aj medzi ludi, a odtrhnut sa trochu. Len sa bojim, ze sa budu zas moc pytat, ze naco cakame... a mam take obtiahnute saty, a kedze som pred mrchou atak som aj taka gulata v pase 😀 tak to zas budu cumili cumiet 😉 😀

pink_lady
21. nov 2008

libi este by som si ho pred cumilmi este viac vypchala 😀 😀 😀 tak si to tam poriadne uzi a odreaguj sa a nacerpaj sil 😵 😀
a este nic nie je stratene, do konca roka bude este minimalne jedna ovu 😵 Mozno to bude ako pod stromcek 😵 😵

libeth
21. nov 2008

pink, vdaka 😵 ale ja so minule prisla na jednu vec, ked poviem muzovi, ze aha dnes urcite bude ovu, tak on 100 percentne vtedy nemoze 😀 no verila by si? Asi ma daky blok, chudacik si to vytvoril popri mojich depkach 😀 takze odteraz mlcim, ze ovu? A kde? Kedy? 😀