Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

csilla76
21. dec 2008

blelka mna ivf vyjde vyse 30 000sk v CAR-ku v KE.ako pisu babenky zalezi pre ktore centrum sa rozhodnes a aku mas diagnozu,niektore zeny potrebuju menej horm.injekcii niektore viacej-zalezi od reakcie

scarlette
21. dec 2008

csilka drzim palce a neboj zvladnu to 🙂
a nepockam na krv, tu mam az 29teho, len 25teho by som mala mat normalny termin na krv tak si spravime s muzikom jeden testik 😀

csilla76
21. dec 2008

dakujem verim scar ze to bude ako ma byt,ze ma nesklamu 🙂

tebe zelám aby ste 25eho nasli 2 ciarky na testiku,krasny darek pod stromcek 😵

scarlette
21. dec 2008

dakujem 😉

sue13
21. dec 2008

Ahojte. 🙂
Babulky ja Vam obom silno drzim palceky. 😵 Je predsa cas vianoc, cas zazrakov 😵 😵 😵
Scarr a kolko si po ET???
Csillka a ako Juditka???? Si na mna asi zabudla s IP 😉

csilla76
21. dec 2008

sue avooj,nie nezabudla,ona este nema vysledky,az zajtra budu tak ked mi da vediet tak aj ja ti napisem,ok 😵

dakujeeeeeeeemeeee 🙂

sue13
21. dec 2008

Csillka ok. 🙂 Dufam ze mi napises iba dobre spravicky 🙂

csilla76
21. dec 2008

tak to aj ja dufam,keby ze nam to vyjde naraz tak mame skoro rovnaky termin 😉 len ona po KET ja po IVF 🙂

scarlette
21. dec 2008

ahoj sue, som 10den po KETku 😉

sue13
21. dec 2008

Csillka tak to by bolo super 😉 By ste spolu pekne kocikovali spolu 😵
Scarlette tak super. A ako sa citis? Nejake prve priznaky???? Naozaj Vam to strasne zelam.
Je to uzastny pocit aj ked ja uz by som to najradsej mala za sebou 🙂 Uz mi brusko dost zavadza 😅
Ale som stastna ze sa to podarilo 😵

scarlette
21. dec 2008

sue akurat mam citlive prsia, z niektorych potravin mam zrazu kyselinu ale inak v poho...

no vam sa to uz blizi, asi ani nevies ako rychlo to ubehlo... 😀

janis24
22. dec 2008

ajojte kocky, aky bol vikend?
sue ahoooj, pozeram, ze uz to mas len za par 😵 Tak sa opatruj 😉
scar ja by som to tusim az tak dlho nevydrzala... 😅
csillka dnes drzim palceky, rychlo sa potom ozvi 😉
lenoc ako? Dufam, ze to preslo... 😔

lenocka3
22. dec 2008

dobre ranko kocky 🙂
jani - nic mi nie je 😀 uz od vecera je to vsetko v pohode... takze tak 🙂 mrsina skoncila, nic ma neboli /len krize/, nespinim 🙂 papam clostil - budu uzasne vianoce 🙂
scaaaaaaar - teda, ty mas vydrz... ja by som uz testovala asi od 5 dni od ET 😀

janis24
22. dec 2008

super leniii! Tesim sa z toho 😉 Asi to boli klasicke endo bolesti... Ale ten myom ti tusim stale vrta v hlave, tak si uzi vianoce podla predstav, ale potom zajdi k dokimu, nech ta ukludni 😉

ellianka
22. dec 2008

ahojte žienky 🙂
chcem vám len zapriať zo srdca čarovné dni vianočné, kopec pohody a hlavne dobrej nálady 😵
pekne sa to tu začína tehuľkovať, tak všetkým mamičkám želám zdravíčko a príjemné chvíľky 😵 😵 😵
verím, že my budúce mamičky sa k nim v novom roku zaručene pridáme 🙂
paaaaaaaaaaa 😵

katrin21
22. dec 2008

ahojte. som v internet kafé a konecne som pootravovala jedneho kamoska, a zmensil mi fotky a tu ich vkladam.. takze konecne budete vidiet aj nieco " moje".... moju Kiku, ktorá hadam koncom bud. roka bude mat na ceste nejakého surodenca.... ahojte !!! ( csilka tak ju konecne uvidis .-)) )

csilla76
22. dec 2008

ahojte tak sa hlasim ,mam 2 bobacikov v brusku,tak snad sa im bude u mna pacit a min.9 mesiacov ostanu 🙂

dala som si aj lepidielko,doki povedal ze su silne viacbunkove embryjka,tak verim ze budu bojovat 🙂

len tak narychlo tukám,bo muzik mi nariadil prisny oddychovaci rezim 😉 taak musim posluchat 😉

skor sa idem najest bo som hladna,urcite sa ukazem 😉 katrin ok kuknem fotecky 😵

nelly3
22. dec 2008

ahojte 🙂
hlasim sa z jasnej, je tu uplne super, som vylyzovana 😎
csilla drzim palceky
scarlette ty si urcite tehulka 🙂 som zvedava na testik

tittika
22. dec 2008

csilluskaaaa ,drzim moooc palce 😵 😵 😵

scarlette
22. dec 2008

csilka tak gratulujem a pekne oddychuj aby drobci ostali kde maju 😉

a kocky s mojou vydrzou je to tak ze keby nie manzela uz asi testnem ale mame taku malu dohodu ze netestujeme skor... vsak som dnes bola kupovat testik a museli sme s muzom nieco na svokru vymysliet lebo bola stale s nami, ale nastastie v jednom obchode bolo vela ludi tak ona stala v rade s moji drahym a ja som vybehla do lekarne... vsak jej to nebudem vesiat na nos...

bleelka
22. dec 2008

ahojte babulky, prosim vas ste tu nejake co ste otehotneli pri endometrioze prirodzenou cestou najlepsie este pred hormonalnou liecbou, cize tie co ste ju vobec ani nepodstupili? PROSIIIM, dajte mi vediet, dakujem 😉

mirip
22. dec 2008

ahoj ja som otehotnela až po liečbe a prirodzene

scarlette
22. dec 2008

bleelka mali sme tu jednu kocku tak cakala na mrchu aby mohla zacat liecbu ale ked mrcha meskala zistila ze je tehu bez cohokolvek...

bleelka
22. dec 2008

mirip, gratulujem a liecbu ti navrhli? lebo mne nie, vraj mam namiesto toho hned otehotniet, no neviem ci to pojde... a po aked dobe po liecbe sa podarilo?

mirip
22. dec 2008

tá kočka sa vola karamelinka scar

mirip
22. dec 2008

bleelka k čomu gratuluješ, nechápem?

mirip
22. dec 2008

ja som začala liečbu hned po laparoskopii a po nej sa mi presne po pol roku zadarilo, je to individuálne, nekto začne s liečbou nie hneď, sa dva tri mesiace snažia a ked nič tak začnú liečbu

bleelka
22. dec 2008

no pisala si, ze si otehotnela po liecbe 😉

katrin21
22. dec 2008

bleeka aký supen endo mas??

mirip
22. dec 2008

no bleelka asi si túto tému nečítala celú však? no niet k čomu gratulovať, nie som tehulka a do januára ani snažilka, som potratila, presne na moje narodky mi na UZV doky oznámil že je to missed, takže začíname odznova..................a ešte čakáme len na začiatok snaženia sa, aj ked obaja vieme že aj ked ako doktor povedal že aspon vieme že sú vajíčka oplodnenia schopné a že to ide aj tak vieme obaja s mužom že to už nebude také ako predtým