Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

zajacik...
28. jan 2009

Babulky tak nam to IVF nevyslo... asi tomu treba nechat volny priebeh, ked sa teraz tak dari otehotniet prirodzene... drzme si palce 😵

scarlette
28. jan 2009

zajacik ☹

mirip
28. jan 2009

ahojte, inak písala mi jedna baba že bola 3X na IVF a ze bolo neúspešné, tak šla na natív a že otehotnela na prvý šup, aj ked potratila v 12tt teraz ide na natív zase, že je to ovela lacnejšie a doktori jej povedali že IVFko je niekedy zbytočné vyhodenie peňazí...............neviem či sa natív robí aj u nás, ona je totiž češka alebo lepšie povedané slovenka vydatá a žije v čechách, inak v čechách je aj vela liekov úplne hradných poisťovňou na ktoré sa u nás velmi dopláca

scarlette
28. jan 2009

mirip nativ sa robi aj u nas, len sa to vola soft... robia tolen v iscare o inom centre neviem... a stoji to 15tis sk - zakrok a este ktomu lieky, za tie dnes moj muzikzaplatil 120€

zajacik...
28. jan 2009

Babulky a co je to ten nativ??? A ako pozeram, co pisala scarlette, tak to vyjde tiez dost draho, nas IVF vyslo dokopy asi 21 tisic, z toho 12,500 lieky a 8000 ICSI.

nelly3
28. jan 2009

ahojte 🙂
zajacik 😠 ale hlavu hore, urcite sa podari a prirodzene, teraz to fici, ze bez UO vsetky otehotnieme 😎
ja si stale verim, ze ano 🙂 ja idem na buduci tyzden k novemu gyn. tak sa aj tesim aj bojim. dam si urobit vsetky mozne aj nemozne vysetrenia.
miminap: aj ja mam cystu, som zvedava aka bude velka, a ten lucrin no neviem tolko krat ti ho davat 😠 on ma vela vedlajsich ucinkov, mne ho teraz gyn. nechcel dat, ale ved vsetko ma svoje za a proti 😉
scarlette a co je to soft? ja sa v UO vobec nevyznam 😉

zajacik...
28. jan 2009

Nelly ved to mi dodava nadej, ze ked teraz tolko endometriacok otehulkovalo a dokonca prirodzene, tak preco by sa to nemohlo podarit prave nam, nie?

nelly3
28. jan 2009

jasne, ze sa podari. toto bolo tvoje prve IVF?

zajacik...
28. jan 2009

Hej prve a verim ze aj posledne 😀

zajacik...
28. jan 2009

Jaj toto forum a pisani esi z babulkami, ktore si tym presli, toje pre mna velkym povzbudenim... aspon sa tak netrapim, ved co uz narobim, ajtak nic nezmenim. Este si vecer v postielke trochu pofnukam a ide sa dalej, nebudem sa obzerat dozadu 😉

scarlette
28. jan 2009

kocky soft je o jemnejsej stimulacii, ziskava sa pri nom jedno dve vajka...je to setrnejsie a kedze pri klasickom ivf je vajok sice viac takniektore putuju do mrazaku a pri KETkach je sanca na tehu aj mensia...

nelly3
28. jan 2009

scarlette 🙂 a kedy ides nato?

zajacik...
28. jan 2009

No tak ja som pri klasickom IVF reagovala ako na soft... mala som len tri vajka, a oplodnili sa len dve 😒 Ale ani tak to nevyslo 😒 A ten soft sa odlisuje od IVF iba v stimulacii? Odber vajicok a oplodnenie mimo tela je rovnake ako pri IVF?

scarlette
28. jan 2009

zajacik ano, iba v stimulke...
nelly ak pride mrcha tak zajtra picham prve 😉

nelly3
28. jan 2009

supis 🙂 a pockajte aj na mna, ja chcem byt v druhej tehu vlne 😀

mirip
28. jan 2009

ja dávam za injekcie 159Eur každý mesiac

nelly3
28. jan 2009

ahoj mirip 🙂 co by sme nespravili pre bejby 😉 som zvedava co mne nasadi, aku liecbu 😨

mirip
28. jan 2009

inak baby neviem čo mi je, nafúknuté brucho ako macko pu a akoby som mala svalovicu či čo 😒

nelly3
28. jan 2009

no mirip, to mozu byt aj priznaky tehu 🙂

scarlette
28. jan 2009

miri muz mi dnes kupil lieky za 120 a som si ista ze nebudu stacit... to mam na 5dni a to je len do kontroly...

bleelka
28. jan 2009

babulky ked mate anovulacny cyklus, kolko vam meska mrcha? mne dnes mala dojst a nic... ani priznaky ze by mala prist a ani tehu priznaky... takze sa asi opozdi... i ked mne nemeskava, no len vraj ked je anovulacny tak zvykne meskat, stava sa vam to? ci vlastne ani neviete kedy mate anovulacny?

scarlette
28. jan 2009

bleelka ale moze ti meskat aj kvoli stresu, chorobe, nachladnutiu....vacsej fyz.namahe...

tittika
28. jan 2009

ahojte

bleelka-mne sa zdalo ze predosli cyklus bol anovulacny vobec som necitila ovu,nic,a ten cyklus som mala kratsi 😖 je to mozno individi 😒

mirip
28. jan 2009

no to pochyboujem nelly dosť nepravdepodobné aj ked sme sa od 10dna do 16dna snažili každý druhý deň ale ešte 17den som mala teplotu nízku aj ked nemeriam celý cyklus a krčok som pozerala od 15dna do 17dna, takže podla teploty čo je nepresné kedže nemeriam celý cyklus ale len 3dni /16,17,18/ ešte vtedy ovulka neboma podla krčka tvrdého od 15 do 17dna bol tvrdý ešte nebola a podla hlienu čo sa až valil bola už okolo 10-11dna, ale pochybujem , toto mi robilo aj minulý mesiac som merala a podla hleinu bola ovulka okolo 12-15DC a podla teploty až 18DC ale to bolo už všetko aj sex nasucho.......a tento cyklus som si myslím tehot.nevybojovala akurát kvasinky ktoré nastúpili 18DC ale už je to preč takže tento mesiac namiesto daby kvasiny asi tak to by bol naozaj zázrak a velký keby to bolo tehotenstvo čo si nemyslím

nelly3
28. jan 2009

zazraky sa deju 😵

mirip
28. jan 2009

ja viem ale nie tu u mna........

viem to z vlastnej skúsenosti už niekolko rokov, ako sa ostatný pekne po cestičke lahko dogúlajú k cielu nanajvýš majú pár klukatých zákrut v živote, tak ja mám hotové serpentíny a dosť vela jednosmeriek......

mirip
28. jan 2009

ahoj titti

tittika
28. jan 2009

ajoj 😵

mirip
28. jan 2009

čo nového titti, manžel znásilnený ked už je po ovulke asi hej nie? 😉