Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

scarlette
31. mar 2008

libeth 🙂 parada mne sa obcas domanejaky objavy a neviem saich uuuplne zbavit... zjavne lezu stuapckou, ale tie maximalne tri mesiace vydrzim a stahujeme sa 🙂

inak kocky bola v piatok na tu injekciua som strasne stastna ze uz som vpolovici, a ja vobec ani nespinim tak si to uzivam tak trosku 🙂

libeth
31. mar 2008

scarlette, vyzera to, ze mravce su uz prec 😵 😉

scarlette
31. mar 2008

libi toti zavidim 😉

libeth
31. mar 2008

som pouzila Biolit plus, s takou nasuvacou trubickou. Treba im zahatat cesticky, Uff, ako mi odlahlo. 😅 Nevadi mi ziadna havat, ani hady, potkany, ale mravec je premna brrrrr 😲

scarlette
31. mar 2008

no to potom skusim aj ja, vcera to skoro manzel schytallebo nechal omrvinky na stole a potom sa tam tie potvory objavili... treba mikvoli tomu aj povysavat ale asi tonecham na muza,,, uz vidim ako krivkajuci po byte vysavam 😠

libeth
31. mar 2008

my sme skusali v praci hocico, lebo u nas je dost sladkeho, a nasu kancelariu si oblubili hned od zaciatku 😅 ale fakt je to dobre. Boze, este teraz ma striasa ked si predstavim toho mravca na mojej mysi 😕

scarlette
31. mar 2008

tak bud ten moj to dnes pojde kupit alebo sa rano odvezie do obchodu a kupi to 😉

scarlette
31. mar 2008

baby kolega aj sef na mna v praci zazeraju lebo chodim stale otvarat a zatvarat okno a popri tom si obliekam a vyzliekam mikinu 😅

scarlette
31. mar 2008

baby pocas injekcnej liecby ste mali chut na sex??? lebo ja nie a teraz sa mi aj vratila tak ci je to normalne 😅

janis24
1. apr 2008

bre ranko 😉
scar to otvaranie okien doverne poznam, ja som vacsinou v treskucej zime v kratkych rukavoch vybiehala na balkon a zostala som tam aj stvrt hodinu, sa na mna doma pozerali ci este zijem 😀 😀 😀 S tou chutou na sex nemam problemy, skor s vlhkostou, to sme museli vyriesit inak 😉
libi ty sa bojis mravcov? 😀 😀 Ja mam paniku z pavukov, ked moj drahy pocuje vreskot zo zachoda, vie co ma robit... 😀 😀 😀
Zelam pekny den

lenocka3
1. apr 2008

caute kocky 🙂 tak som tu 🙂
scar - ani mi o chuti nehovor.. moj drahy chudak drzal pol roka takmer celibat...., teraz sa to dostava do starych kolaji..., a museli sme si pomahat tiez ako janis pise. Kupili sme gelik, ale kedze na mna chut prisla raz za mesiac, tak sme ho teda neminuli skoro vobec 😀 😀. A vies aky je teraz chlap stastny, ked to ide bez vsetkeho? 😀 😀 takze je to urcite normalne, tak si nerob starosti 🙂
janis - pavuky aj mravce by som mohla aj chovat, tych sa nebojim... ale baby, ked vidim vcelu, osu, cmeliaka, tak dostavam zachvat uzkosti, celu ma trasie, mam zimomriavky a bojim sa nadychnut a klesne mi hrozne tlak. Myslim, ze vtedy mam original panicky strach a na toto by som asi potrebovala psychiatra. Tak si to viete predstavit, kolkokrat za jar, leto sa mi to stane. Raz mi vletela osa cez okno do auta....... skoro som sa zabila a navyse odvtedy nikdy nikdy neotvaram okno na aute, nech je aj 40 stupnov 😅 😅 tolko moje fobie 😅
kocky, dnes 6DPO a zacalo ma boliet brucho. Tak klasicky ako ma boli pred mrchou. Vobec to nie je u mna skoro, vzdy to takto zacina - mini krcikmi kratko po OVU, takze to viem, ze kramy dostanem a tento mesiac zase nic. Myslela som, ze po liecbe to pojde jednoducho a navyse je tento mesiac asi tak najviac nadejny, bohvie ako bude endo vyzerat na dalsi mesiac 😖 😖 🙄 😢

janis24
1. apr 2008

lenocka nebooooj, ono to nejde vzdy hned a zaraz, treba byt trpezliva a hlavne si nevsugerovavaj ze endo bude kazdy mesiac postupovat 😉 To nemusi byt vobec pravda 🙂

korusa
1. apr 2008

ahojte,

scar - navaly su uplne normalne, ja som mala v robote aj vejar a stale som sa ovievala.
lenocka co to citam, aj ja mam bolesti v podbrusku a aj spinenie sa rozbehlo, ale nevzdavam sa, tak prosim ta ani Ty sa nevzdavaj, ok? Musime sa podrzat tento cyklus, ja stale verim, ze to vyjde, a 6DPO je skoro, aby si hadzala flintu do zita, takze ma nehnevaj 😉

lenocka3
1. apr 2008

....ja nespinim, ani nic, len tie krciky, raz v jednom vajecniku, raz v druhom potiahne, kazdy jeden mesiac to tak tam ☹ ide ma porazit. Vcera som mala poobede hrozne krce v zaludku, som myslela, ze sa povraciam.... to bolo take prijemne 😵 😵 a ked som dnes zacitila tie mini bolesti..., och joj ☹
Korus - a nemoze to byt spinenie, ked sa vajko uhniezduje? 😵 😵

lenocka3
1. apr 2008

no dobre, tak ja uz teda idem byt dobra 🙂 Korus, strasne drzim pasticky, aby to vyslo 😵 a ty si kolky DC?
a kocky ostatne asi spia 🙂 alebo sa im nechcelo ist do roboty, ked je tak pekne 🙂

monika3
autor
1. apr 2008

ahojte zdravim Vas dnesnym uzasnym dnom 1.aprilllllllll 😀

Lenocka si pasovana za snazilku tak nesklamat...... 🙂 Sem tam niake bolesti nevadia...to asi bez toho u nas nepojde...

tak dufam ze to tu Skorus rozbehnete.... 🙂 🙂

libeth
1. apr 2008

ahojte krasky 😵

korus, vejarik som mala aj ja 😀

lenocka3
1. apr 2008

aj ja som mala vejarik 🙂 este mam 🙂 na pamiatku 🙂
cau libi a moni 🙂
som rada, ze ste tu, mi je smutno ☹ z toho bruska. Uz som draheho pripravila, nech sa netesi zbytocne ☹ pre istotu...
co mate nove?

monika3
autor
1. apr 2008

lenulik nebud smutna.. 😒

este ste len na zaciatku a uvidis ako to dopadne... este nic nie je stratene 😉

libeth
1. apr 2008

lenocka,
zazraky pridu ked ich necakame a moja si LEN 6dpo, a to by este len putovalo... takze hlavu hore 😵

baby, ja som sa dnes dost slabo obliekla, snad z toho nebude choroba 😅 a tak som si bola kupit ovocie, a kupila som si aj Rafaelo, lebo to nieje cokolada a je to sladke a to dnes potrebujem 😀

janis24
1. apr 2008

mnaaam rafaelo, take mozem 😉 😀 😀 Ja som tu len na bananoch a pomarancoch 😅 A ani na tie pomaly nemam cas 😉 Este sa tyzden len zacal a ja uz nevladzem...Som zvedava, ako to skonci 😕

libeth
1. apr 2008

veru Janis, ja tiez som daka unavena, rano ledva vstavam, vecer som uz po deviatej polomrtva...zeby jarna unava?

lenocka3
1. apr 2008

dakujem babenky moje, ja neviem, co by som bez vas robila 😵 😵 😵
no Libi - len si daj sladke 🙂 ja moc sladka nie som /teda, konecne po liecbe znova nemam chut/, ale vsetky chipsiky a korbaciky - to je moje 🙂 aj dve-tri tony 😀 😀 a bez ovocia! 😅

lenocka3
1. apr 2008

zeby tehotenska unava? 😵 😵

janis24
1. apr 2008

no, ja by som tak kopec roboty nenazyvala, ale aj na jarnu unavu sa to da zvalit, preco nie 😉 😀 😀 😀

monika3
autor
1. apr 2008

Mne sa teda rano tiez moc nechce vstavat, ako sa posunul cas tak rano ta tma...nic moc 😒

Ale teraz som napapana a je mi lepsie, este si dam to ovocie co tu spominate a budeme mi uplne super 😀

lenocka3
1. apr 2008

aj ja som napapana 😵 tak som sa tesila a vobec mi nechutilo ☹
baby, a ked som citala temu priznaky..., tak tam niektore pisali ze uz 5dpo vedeli nieco... aspon tusili...
boze, mne uz z toho sibe 😀😀, baby, dajte mi 5 korun 😀

janis24
1. apr 2008

preco 5 korun??? 😨 Nechapem 😅

libeth
1. apr 2008

lenocka, prosim ta uz tie priznaky tolko necitaj 😀
a to museli byt dake sensibilky ci co, ked citili oplodnenie? Inak napr. moja mama, ked pocali 😉 mna, tak mi vravela, ze "tak y tohoto budem tehotna...." nebola som totiz este v plane 😀

monika3
autor
1. apr 2008

A lenocka kolkaty den cyklu si?