Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
3. apr 2008

no, mas pravdu 🙂 a ked nie tento mesiac, tak nabuduci. Uvidim, ci sa ta mrsina riadne rozbehne, hnusa hnusna. Ale podla toho, ako ma uz bolia prsia, tak hej 😒 😒

ellianka
3. apr 2008

myslím, že snažilky by mohli mať heslo "mrchy nech nás obchádzajú" 😀
leni porozmýšľaj nad tým CARom

lenocka3
3. apr 2008

😖 fnuk ja neviem, preco tam mam strach ist. Aby som sa nedozvedela, ze to bez nich fakt nepojde.... Tak som sa naviazala na ten moj jeden vajcovod s vajecnikom, ktore su v poriadku... zatial.., ze ani nemyslim, na ten druhy "pokazeny"

lenocka3
3. apr 2008

ale do prcic, ved som 22DC. Zeby si to mrcha teraz dobiehala, co zameskala po zoladexe? 😀 😀

monika3
autor
3. apr 2008

Ahoojte 🙂

V prvom rade Janis vsetko vsetko naj k narodkam 😉 Pekne to dnes oslavte ako sa patri 😉

Lenocka....pohodka 😉 Uz to ze si snazilka je uplne super 🙂 Ja mam teda tiez niekedy MS skor aj 24- 25 den ale vacsinou to je presne....

InaK ak by si isla do CAR, tak si viem predstavit ze by Ta asi najprv poslali na kontrolnu laparo .... co mozno asi nie je ani taky zly napad vediet na com si.....ale uvidis co Ti najprv povie Tvoj doki a mozno budes aj prekvapenaaaaaaa...co by som Ti zo vsetkeho uplne najviac priala 😉

Korus ty ako ? ja som na tom stale rovnako ... Asi fakt uz len ta laparo ma da niako dokopy 😒

Eli ahojceek? 😉

ellianka
3. apr 2008

ahoj monik 🙂
problémy? 😒

monika3
autor
3. apr 2008

Eli ja mam na tu laparo aj tak pred IVF ist.... ale nechce sa mi ☹ To by sa ani nikomu nechcelo 😠

Eli ja som zvedava co povedia Tebe ci budes moct stimulovat aj stou cystou co mas? A ty ju mas ako velku?

Ja som mala niake 4 cm....v jan.

ellianka
3. apr 2008

Chápem monik, ani mne by sa nechcelo ale ako to má byť ďalší schodík k // tak všetko vydržíme, no nie 🙂
Cysta má skoro 9cm...a vyzerá to tak, že sa do tej stimulky pustíme 🙂 a ak to vyjde tak zmizne sama a keď nie tak vraj to potom poriešime 🙂 dám na radu dokiho lebo momentálne som bezradná, poriadne ma to zaskočilo lebo za necelé dva mesiace narástla zhruba o polovicu ☹

monika3
autor
3. apr 2008

Eli a to mas endometricku cystu.....?

Jasne ze treba dat na rady dokiiho 🙂 ale neviem ist na stimulku s tak velkou cystou, lebo ona sa prave pocas stimulacie zvacsuje nie? Priznam ze teraz z toho uz jelen 😀
Mne hovorili ze do 4cm je to v pohode.

Alebo to mas niaku inu cystu aj to je mozne 😕

Inak to mas teraz dobre lebo ako si pamatam tak ty ides tusim na KET a tam nie je potrebna stimulacia vajecnikov, ale iba hormony na rast sliz. maternice....

lenocka3
3. apr 2008

babenky moje, keby sa nam dalo tak lahko pomoct... mne je luto, ked pocujem, ze 4 cm, 9 cm.... ale inak, sme slubovali, ze toho roku baby-boom..., ja sa toho pevne drzim 😵

monika3
autor
3. apr 2008

Lenocka no to je jasne ze tohoto roku je baby -boom, o tom nepochybujeme 🙂 🙂 🙂 🙂

Len cesty k nemu este nevieme ake budu viest ale v kazdom pripade...urobime co treba 🙂

lenocka3
3. apr 2008

...este nikdy som nedostala 22DC, ked, tak skor 35 DC, ale pred 28 este nikdy... co ked hniezdime 😕 ? je to mozne? 😕

monika3
autor
3. apr 2008

no aj to lenocka moze byt... uz sa tam mozno niaka bambulka usidluje 🙂
Inak ja si myslim ze teraz sa Ti to upravilo aj po tej operacii a po tych injekciach a uz budes mat len normalny cyklus co je super......Lebo tych 35 dni akurat signalizovalo ze nieco nie je OK

ellianka
3. apr 2008

endometrickú ☹
moni mne sa počas stimulky na IVF nezväčšovala, potom ju pri odbore vajíčok trochu doki zmenšil ale teraz vravel, že sa bude musieť v budúcnosti pravdepodobne vyrezať aj s vaječníkom 😒
ja som tiež z mnohých vecí jeleň...vlastne laň 😀

monika3
autor
3. apr 2008

tak ta "Laň" som aj ja 😀

ellianka
3. apr 2008

lenočka 😉 takže vyzerá, že sa to zlepšuje...budem držať palec, aby to bola pravda

lenocka3
3. apr 2008

😀 nase Lanky 😀 no, ved podla toho cyklu, ked som mala namiesto 28 zrazu kazdy druhy mesiac 35, tak som vedela, ze je zle. Vzdy je mrcha ako hodinky. Aj teraz, ked zrazu meskala tak dlho, tak prisla na treti termin, ked som to ratala na 28-dnovy cyklus - tak presne na 3x28. No ved uvidim, nejdem sa tesit predcasne 🙂 😅

ellianka
3. apr 2008

moni a Ty máš tiež cystu endo?

monika3
autor
3. apr 2008

Lenulik ja ked nebudem u Teba vidiet naskakvat tie TT tak tuto temu neopustim 🙂 🙂
Uz sa neviem dockat kedy to tu u vsetkych prepukne 🙂

Eli endometricku urciteeee 😠

lenocka3
3. apr 2008

ani ja vas neopustim 😀 ved co by som bez vas asi tak robila? 😀 ked budeme vsetky tt, tak celu temu presunieme do tehuliek 😵 😵 ja nikoho ineho nechcem 😵

lenocka3
3. apr 2008

😒 ale pod podmienkou, ze vsetky endo-cysty a loziska nechavame tu!!! 😎

yasminx
3. apr 2008

Ahojte kočky, prajem Vám pekný deň. Tak som sa sem konečne naťukla. Ale tu máte príspevkov 🙂 veľmi Vám prajem aby ste boli všetky čoskoro tehu 😵

monika3
autor
3. apr 2008

Uz teraz sa na to tesim... 🙂 🙂 Myslim ze uz mame urcenu aj predbeznu diagnozu s nazvom
"zavislacky na MK" 😀 😀

ellianka
3. apr 2008

lenočka úplne s Tebou súhlasím, keď by bolo treba aj sama si tú cystu vyrežem 😀 a potom túto tému zamkneme

ellianka
3. apr 2008

ahoj yasminx, myslím, že môžem povedať za všetky, že ďakujeme 🙂 a snažíme sa

monika3
autor
3. apr 2008

Veru snazime, a cakame medzitym na pozitivne vysledky 😎

ellianka
3. apr 2008

dnes by mali byť zase nejaké pozitívne výsledky v raKETkách 😉 tak som veru veru zvedavá už od rána

yasminx
3. apr 2008

monika3 - určite tie pozitívne výsledky budú čoskoro 🙂 verím tomu 😵

ellianka
3. apr 2008

yasminx vitaj v klube optimistov 🙂

lenocka3
3. apr 2008

jeee yasminx - no ahoooooj 🙂 konecne si k nam prisla 🙂 no rozpravaj a prehanaj, co mas nove a ako sa ti dari? 😵