Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
9. apr 2008

😅 viete co? segrina nastavajuca svagrina mala take problemy presne ako my /len sa so segrou o tom nikdy nerozpravali/, ze operacie a cysty a lekari povedali, ze deticky nebudu. Tak ona isla ku vestici a ta jej povedala, ze do roka otehotnie aj porodi 😵 aj sa stalo. A potom chceli druhe, tak po 6-tich rokoch sa im podarilo, maly uz je na svete.
nejdeme si tu zavolat nejaku vesticu? 😀 baby, ja teda na podobne moc nie som, ale topiaci sa fakt slamky chyta 😀 😀 mozno, keby mi niekto povedal, ze za rok bude, tak to ma dobry vplyv na psychiku... 😀

lenocka3
9. apr 2008

jani 😀 😀 si ma zrusila 😀 😀

lenocka3
9. apr 2008

kocky kde ste - ved si len robim srandu 😅

libeth
9. apr 2008

lenocka, no ja som bola 😀 a uz by som mala par deti. A nemam, vesticiam a kartarkam neverim. To je len vyklad blizkej buducnosti, ktora vychadza z momentalnej situacie a zelani. Ale vestit na rok dopredu? Ale zas, 100 ludi 100 nazorov, tak ak ju to ukludnilo po psychickej stranke tak preco nie?

baby, ja mam tolko prace, ze sa mi nic nechce 😀
a boli ma podbruskooooooooooooo 😖

janis, tak ta beriem za slovo, na zaklade odbornosti 😉 a idem pracovat, lebo zachvilu je obed a to zas nebudem 😎 😀

monika3
autor
9. apr 2008

no jasnacka ze sranda Lenocka 😉 treba sa aj trochu pobavit 😉
ja tiez neverim na take ak niekto povie do roka a do dna.... Niekomu to vsak sadne ale niekomu nie, dolezite je byt spokojny sam so sebou a prijat veci tak ako idu....a podom nie je treba ziadnu " vesticu babu jagu"

Cauky Janis 😉 to je fakt ze to co nas trapi sa ukazuje v nasich snoch

Libi inak aj mne tiez ak sa sniva niaky nie moc dobry sen co ma mata cely den tak sa pozriem do snaru 😉

janis24
9. apr 2008

no ja som nechcela povedat, ze neverim ani vesticiam, to pozooor 😀 😀 😀 Ide mi len o take blbosti ako su klasicke snare, lebo to su obycajne babske vymysly a moze to aj dost psychicky uskodit, ked tomu niekto veri. Zas na druhej strane su aj odbornici, ktory sa tomu vazne rozumeju a dokazu prist na to, co nam chcel sen povedat.
Co sa tyka tych vestic, zase ako ktore, ale uz som tu spominala osobnu skusenost pocas laparky, ked ta zena co lezala u mojej maminy a bez toho, aby jej mamina nieco povedala, len jej proste uprostred konverzacie oznamila ze "nebojte sa, vasa dcera bude mat deti"
Takze tejto fakt verim, bola by som sprosta kebyze nie 😉 😀 😀 😀 Ide o ten pocit, mamina vtedy zostala v soku a mne to tiez prislo uplne nepochopitelne, ze odkial to mohla vediet...Vraj to proste hned videla... 😨 😉

lenocka3
9. apr 2008

je jani - mojej mame sa stalo nieco podobne. Ked som uz lezala pred laparkou v nemocke, tak mamu na namesti zastavila ciganka, ktora jej povedala, ze nebojte sa pani, ta operacia vasej dcery dobre dopadne a vsetko bude v poriadku. Hm.... mama onemela a ja som nepochopila, ci myslela tym, ze dobre dopadne vsetky tie veci, co pri nej zistili a vobec dobre teda neboli. 😠 😠 😠

monika3
autor
9. apr 2008

tak na taketo nezvycajne veci o ktorych nemoze mat druhy ani chyru verim aj ja 🙂

janis24
9. apr 2008

Akoze nedopadla dobre lenoc? Si ziva a relativne aj zdrava a tym "vsetko bude v poriadku" myslela urcite, ze aj babenka sa dockas...
S tou nasou tam bolo este kopec inych veci, vsetkym doktorom aj sestrickam na oddeleni vtedy dopodrobna vymenovala cele ich zivoty. Moja mamina bola aj napriek tomu skepticka, tak sa nic nepytala, ale ona za nou sama prisla, ze vidi ze je nervozna a boji sa, tak ze sa nemusi... No a ked odchadzala este raz zaklopala mamine, ze dufa, ze sa nenahneva, ale ze budem mat "len" dvoch zdravych synov 😉 Pretoze vedela, ze moj drahy si zela dievcatko... 🙂
Takze ja sa na nu spolieham zatial 😉 😀

lenocka3
9. apr 2008

jani - sa mas 🙂 😵 aj ti teda prajem "len" tych dvoch zdravych synov 😵

boli ma brusko... to su krce, to vam poviem. Asi si dam veru aj ja na noc ibalgin - ruzovu kamosku 🙂 😵

monika3
autor
9. apr 2008

este ze existuju take "ruzove kamosky" 😀 Co by sme bez nich robili... 😲

Janis dvoch zdravych chalanov Ti prajem aj ja 😉 😉

lenocka3
9. apr 2008

no ved prave 🙂 boze, kolegyna odisla, nestiham ☹

monika3
autor
9. apr 2008

tak co pracantky... 😉 este som nakukla, ja to uz pre dnesok za chvilu balim...majte sa a pekny vecer 🙂

libeth
9. apr 2008

aj tebe monika 😉 😀 😵

ja uz tiez odmietam pracovat. 😀 necham to na zajtra... ved mi to neutecie. 😉

pink_lady
9. apr 2008

ahojte babulky

dostala som sa koncecne k tomu precitat si vas.
Libi - moc drzim pri tej ovulke 😅

co sa tyka mna - mne zrusili uz liecbu uplne - lebo som potom zamestnavala zachranky 😀 Takze ostava mi len verit ze sa to moc v brusku nerozrastie a babo pride bez liecby 🙂 A tak mi to vsetko posramotilo,ze mi zas zacina mrcha - a to je 6 DC, (minule to bolo 8.) 😝 Ale ja jednoducho verim ze sa to podari 😅

Prajem dobru nocku 😔 😔 😔

libeth
10. apr 2008

dobre ranko babulky 😵

pink, ahoj uz si sa tu veru dlho neukazala 😉 viem si predstavit ake to je ked jedna mrcha skonci a hned aj zacne, a je to na nervy, hm. A lekari co mienia dalej robit? Co ti odporucaju, ved zachvilu vykrvacas 😕 Ci uz ich asi mas aj pokrk, ked v podstate podla toho co som citala, tak od operacie si si tusim ani neoddychla 😔
Treba verit v zazraky, potom to ide lahsie, ale aj tak by ti to mali dat do poriadku. A antikoncepciu ti nenavrhli?
A co sa tyka mojej ovu 😀 tak ktovie ci vobec bola, ale dufam, ze hej. Teraz sa budem snazit verit ja 😵

monika3
autor
10. apr 2008

Dobre ranko baby, teda asi uz je den 🙂

ja dnes moc toho nestiham a zdravim aj pink, fakt si tu dlho nebola... 😉

prajem ti aby sa ti darilo aj lespie a MS sa ti upravila 😒

lenocka3
10. apr 2008

Kocky ahojte 🙂
pink 😔 drzkaj sa
libi - asi som nespominala, ale dala som si objednat Feminan. Povodne som chcela ten Femigard, ale nakoniec som si nezobrala. Neviem preco 😅 . Teraz cakama na Feminan a dufam, ze mi aspon trosku pomoze 🙂
kocky mam 28DC, bolesti ustupili - to je to ticho pred burkou, co som minule spominala. MS zatial nikde. Keby to tak vydrzalo aspon do pondelka, lebo v nedelu ma byt pekne a rada by som s drahym niekam vypadla 😵

janis24
10. apr 2008

ahojte babulky, zdravim vsetky 😉
Tiez nemam moc casu, ale zelam krasny dnik
Lenocka dufam, ze ten Feminan pomoze, mne pomohol... A bodaj by tie kramy nedosli... 😉

lenocka3
10. apr 2008

jee, dakujem jani 🙂 bodaj by si mala pravdu 😀 ale ako hovorim, podla tych krcov, ktore naozaj poznam ako svoje topanky, tak tazko 😵

libeth
10. apr 2008

lenocka, no veru, mozno ani nepridu 😀 a potom si od teba ten Feminan odkupim, dobre? Drzim prstiky, nech mrsina nechodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉

monika3
autor
10. apr 2008

Joj Lenocka nech ani nechodiaaaaaaaaaaa...

lenocka3
10. apr 2008

babenky moje - vy ste take zlate 🙂
a ako na potvoru sa mi este asi pod okom robi take to zrno, ci ovos, ci ako sa to vola..... bojim bojim, nemam co robit, este aj po ocnom behat 🙂 To je priznak, ze ide jar - kazdy rok mam v prvy slnecny den zapalene oci. Uz som raz skoncila aj na PN na dva tyzdne 🙂

monika3
autor
10. apr 2008

Lenocka a nema niaku alergiu na nieco? 😵

libeth
10. apr 2008

jacmen, lenocka, jacmen 😀

baby, som pisala na ten Feminan, a ten panko mi odporucil aby som si ho este raz objednala, ze je lepsie to opakovat v 2-3 cykloch. Hlavne ked ide asi o take pripady ako ja? 😀

monika3
autor
10. apr 2008

Libi to sa mi paci sa liecis feminamom, ja sa neviem k tomu niak prinutit...
asi pojdem v maji na kontrolu a uvidim co sa bude diat dalej 😉

lenocka3
10. apr 2008

libi 😀 ja som vedela, ze nejaka taka "zelenina" 😀 😀
moni - jaska, mam alergiu na slnko a pel a travy a vcely a osy... vsetci to vedia a aj tak sa ma kazdy cez leto pyta, ze co si taka bleda? 😀 😀
libi - myslis tak, ze 1x3 mesiace a potom znova? bez prestavky?

libeth
10. apr 2008

no dnes to vecer preberiem s muzikom, a vecer si ho asi objednam. Kym mi to pride, tak to mam akurat jednocyklovu prestavku. To sa zase bude svokra divit, co mi prislo. Pretoze co sa da to si objednavam cez net, a vzdy mi to vybera muzicek. No a teraz jej to asi naposledy nedalo a tak mi to vybrala ona. A to dokonca aj bez doruceneho papiera. Ale akosi som mala tusaka, ze to spravi.... a pritom mne ide iba o to, aby nemohla povedat, ze musi kvoli mne chodit na postu 😲

lenocka3
10. apr 2008

fiha - to ti hovori svokrusa, ze kvoli tebe musi chodit na postu? Byvate u svokrusi?

libeth
10. apr 2008

lenocka, ja prave to nechcem, aby hovorila. Nechem ju nanic zneuzivat. A ano sla som za nevestu 😀 a je to zaujimave. Radsej by som bola osve, ale tak co uz... bude aj to.