Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

monika3
autor
26. máj 2008

Libi ja si myslim ze mne ten feminam niako nepomohol - viem ze ho neberiem ani mesiac ale lepsie to nie je urcite, skor o nieco horsie...ale nevadi skusila som.
A uz nemam potom ani kedy brat.

A ozis chces aby som ti poslala tu moju nacatu flasku? Asi do polky ju mam este naplnenu 🙂

ja tiez pracujem dnes ako vcela 😉

libeth
26. máj 2008

lenocka, az teraz som si vsimla, ze si si kupila ovu mikroskop. Je to skvela hracka, ze ? 😀 My to s muzikom pozorujeme stale. Sice nie vzdy to bolo presne, ale bavi ma to. Som ho dakde zalozila, musim znovu vytiahnut a pohrat sa 😀

eli, uz ? 😵 😵 😵 palceky drzim silnooooooooooooooooooooooooo 😵

lenocka3
26. máj 2008

ahoj libi - no, kupila, a ako dlho to ma vlastne ukazovat OVU? 5dni? alebo?... nech viem 🙂 a tebe neukazovalo presne?.... 😖 hm, preco...

lenocka3
26. máj 2008

a Libi - aj manzel pije Paka? 😵

libeth
26. máj 2008

leni, ale ja som cela divna, tak asi preto. Ale ukazovalo mi to ovu aj ked nemalo. Zalezi aj od jedla co si mala predtym... ale ked som si bola ista ze ovu je, tych par krat, tak aj na mikroskope bola 😵 a tie papradia sa stupnuju a husteju, a potom zasa ubudaju...

manzel ho nepije, bo moj manzel je plodny az az 😀 klop, klop, klop 😅

petkapo
26. máj 2008

Ahojte!

Mala som posledne dni strasne fofry v praci, ale po ocku som vas sledovala 😉

V sobotu som rano zazila strasny sok - len tak zo srandy som si v DM drogerke kupila teho testy - take lacne, volaju sa Modra sprava. Pred dvoma tyzdnami sa manzelikovi trosku posmyklo 😀 tak som v sobotu testla a skoro ma vystrelo.....dve ciarky.... Tak som utekala do lekarne, kupila som si dalsie styri (rozne znacky), ale vsetky styri potom boli negativne - aj z ranneho mocu ☹
Takze dalej cakam na svoju prvu mrsku od poslednej inj. Uz je to 9 tyzdnov 😢

Aj ja mam ten ovu mikroskop - a vdaka nemu som vedela o ovulke na hodinu presne a podarilo sa mi oteho na prvykrat 😀 Ale teraz to sklicko lizem a lizem a podla neho mam uz tri tyzdne vkuse ovulu 😲 😲 Je to vobec mozne??? 😕

Eli - strasne ti drzim palce!!!!!!!!!!!

libeth
26. máj 2008

petka, to je skoda, boze sa to ale zahrava s nami, este aj tie testy nas klamu, ale aj tak este stale nieje nic stratene, a fakt ju nedostanes 😎

kedze mne ten ovu mik. Ukazuje ako sa mu zachce, tak pre mna je to uz len taka hracka 😀

petkapo
26. máj 2008

Libi - az take strasne to nie je. Som aj celkom rada, ze nie som tehu, lebo by som mala od operacie aspon pol roka cakat. A pol roka bude az v juli.....

Mne ten mikroskop ukazoval vcelku presne, len teraz blbne. Ale to moze byt aj preto, ze sa mi este nenastartoval cyklus.... Boze, baby... Ako dlho ste vlastne cakali na tu prvu mrchu po liecbe? Mna to uz nebavi 😒

ellianka
26. máj 2008

žienočky, tie vaše palčeky a myšlienky zabrali 😀 😀 😀 je to pozitííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííívne
teším sa jak blázen 🙂

lenocka3
26. máj 2008

eliliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵

janis24
26. máj 2008

ahoj petka, a preco by si mala pol roka cakat?
no ja este tiez cakam a zatial ma to nejak netankuje, ja sa bez mrchy citim dobre 😉 ja mam od poslednej inj. zatial len nieco vyse 5 tyzdnov, takze to neni kriticke...

lenocka3
26. máj 2008

eliiiiiiiiiiiiiiiiii, ja sa tesim jak blazen s tebou 😵 😵 😵 😵 to je supeeeeer, ja ti to tak prajeeeeeem 🙂 rychlo zmen pas na tehulku!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janis24
26. máj 2008

elliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, mna porazi, booooooooooooooooooze ja som taka stastnaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petkapo
26. máj 2008

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

B L A H O Z E L A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A prajem krasne a prijemne tehulkovanie 😀

janis24
26. máj 2008

jezis elli ja pridem dnes domov tak otvorim obrovske sampaaaano na teba a vsetky si pripijeme ok????? 😀 😀 😀

lenocka3
26. máj 2008

aj jaaaaaa, aj jaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵

monika3
autor
26. máj 2008

tesim tesim a velmi prajem, dala si nam velku nadej Eli drzte sa 😉

ellianka
26. máj 2008

snažím sa zvládnuť záplavu sĺz ale ešte sa nechcem moc vytešovať lebo tehulka som až keď budem počuť prvýkrát srdiečko, takže ešte stále musíme pobojovať 🙂
baby neuveríte ale moja cysta sa zmenšila o 2cm 😀 😀 😀 to je úžasné

janis24
26. máj 2008

boze ja normalne placem... 😅 😵 😵 😵 😵 😵

petkapo
26. máj 2008

Janis - musim pol roka cakat, lebo ja som v januari bola na operacii - mimomaternicove - a museli mi rezat brucho.

monika3
autor
26. máj 2008

eli tak to je dvojita radost, nadhera 🙂 🙂 🙂

ellianka
26. máj 2008

janistek 🙂 🙂 🙂 určite si pripijeme...ale ja radšej detským

lenocka3
26. máj 2008

ty jasne, ze destkym 🙂 my zatial mozme aj inym 🙂 muzik je s tebou moja? 😵
a kocky, ved mne sa tu tiez tisnu slzy do oci, nerobte, ved budem ludom fnukat do telefonu 😀 😀 a nech 😵 zlatko nase a to teraz si v ktorom tyzdni? a ako sa to rata?
a srdienko bude pocut v 6-tom tyzdni, ze? 😵

libeth
26. máj 2008

elianka, boze, to je skvela spraaaaaaaaaaaaavicka, juj, ako sa tesiiiiiiiiiim s tebou. Gratulujem z celeho srdiecka, uzasneeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

libeth
26. máj 2008

pripajam sa k dnesnemu pripitku janis, vecer si dam cervene 😉

opatruj sa eli, to je skveleeeeeeeeeeeee, boze, konecne. 😵 😵 😵 😵 muzikovi som vravela, ze mas dnes test, a je velmi zvedavi. Juj 😀 som taka rada 😵

ellianka
26. máj 2008

mužík je v práci ale už som mu volala...uplne ma zaskočil lebo jeho reakcia na správu bola, že on to už dávno vedel 😀 😀
leni myslím že je to 3tt ale to je len môj odhad, presnejšie to budem vedieť zo sona budúci týždeň
😵

janis24
26. máj 2008

to je sranda libi, aj moj drahy sa uz na to pytal, ze ako elli dopadla... Ani tu s nami nejsu, ale ako su do toho zapojeni vsak? 😉 😀

ellianka
26. máj 2008

libi 🙂 pozdravuj svoju polovičku
kočky musím si ísť ľahnúť a trochu to rozdýchať 😵
len čo sa to na betón potvrdí a špinenie zaženie, super dávka tehu vírusov bude expresne pre vás všetky 😵
a ešte raz ďakujem za všetky vaše povzbudivé slová a palčeky (aj oni sa k tomu v značnej miere pričinili)

ellianka
26. máj 2008

takže opravujem sa "pozdravujte svoje polovičky" 😀
janis 🙂 🙂

lenocka3
26. máj 2008

🙂 bezkaj Eli, bezkaj 🙂 nech si neublizis 🙂 😵 😵 😵 😵