Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

monika3
autor
2. jún 2008

ahojte 🙂

Elianka som velmi smutna ze sa Ti taketo nieco prihodilo. 😔 Bola si pre mna svetielko ked Vam to vyslo.

je dobre ze veris a ides dalej, prajem Ti vela sil do dalsieho boja. A ten pocit i ked na kratko urcite stal zato 😉

A povedali Ti preco si zacala krvacat?

libeth
2. jún 2008

petka, tak drzim silno palceky na pozitivnu spravicku 😉

janis24
2. jún 2008

ahojte, uf takto smutne zacat tyzden... 😢
elli super pristup, urcite to je pokrok, teraz len zistit kde sa stala chyba, napravit ju a pustit sa do dalsieho boja, lebo to ze sa to podarilo, aj ked len na chvilku, ti urcite dalo velku nadej a mozno aj istotu, ze raz to urcite vyjde...Myslim na teba, drz sa.

petkapo, drzim palceky 😵

monik, libi 😉 Aky ste mali vikend?

ellianka
2. jún 2008

libi, monik, petka 🙂
ešte neviem čo bude ďalej...v štvrtok idem na sono a krv, či je všetko ok...potom mi doki doporučil dať si mesiac pauzu, aby sa telo zregenerovalo a potom sa vraj dohodneme ako ďalej...
moni, takého včasné prípady potratu sa vraj stávajú veľmi často...dôvodov je veľa, imunita, krv, genetika atď. treba to všetko vyšetriť

sue13
2. jún 2008

Ahojte 🙂 , je to zvláštne. Kolko prekvapení nás ešte čaká???? 😔
Eli veľmi ma to mrzí ☹ Ja idem na krv v piatok a mám veľký strach z toho lebo mám krče v podbrušku ☹
Petka držím palce nech máme dôvod tešiť sa 🙂 😉

ellianka
2. jún 2008

janiska 🙂 vystihla si moje pocity na 1*
sue, nebojkaj sa, treba veriť...uvidíš všetko bude dobré, tie kŕče sú len prejavom, že sa drobček zahniezďuje, držím silno palce 😵 😵 😵

monika3
autor
2. jún 2008

Eli viem ze treba ratat aj stakymito vecami, ale je to blbe, viem ze sme tu vsetky silne zenusky tak nam neostava nic ine iba bojovat dalej 😉

Janis vikend bol v pohodicke, boli sme na jahodkach v zahrade, tak som objedena ale prijemne 😀

Sue, Petka vela stasticka 🙂

Libi ahojcek 🙂

yasminx
2. jún 2008

Ahojte kočky,

ellianka - ani neviem čo napísať, je mi to veľmi ľúto 😔 ale verím, že sa Vám to čoskoro podarí...prajem Vám to z celého srdiečka

petkapo - držím palce 😵

ellianka
2. jún 2008

monik 😵

sue13
2. jún 2008

Ďakujem Vám 😵 Tie bolesti pri zahniezdovaní sú podobné ako pred mrchou???? 😕

ellianka
2. jún 2008

ahoj yasminx, aj ja dúfam, že raz to musí vyjsť

sue, áno tie bolesti sú veľmi podobné a niekedy trvajú aj niekoľko týždňov 🙂

sue13
2. jún 2008

Ok, tak sa necham prekvapit co mi v piatok povedia 😵 . Dakujem 😎

janis24
2. jún 2008

sue duuufam, ze nas potesiiis 😉 🙂 budeme netrpezlivo cakat 😉

libeth
2. jún 2008

sue, moja kamaratka mala take pocas celeho tehu 😉

eli, daj cas telicku nech sa zregeneruje a dovod preco bobacik odisiel sa isto vyriesi. Bobacik sa ti vrati coskoro 😉 😵 tomu verim a velmi ti to prajem 😵

janis, od piatka som robila novy zahon. Takze som sa vysantila v zahradke pri kvetinkach. A kedze som bola u rodicov, tak som nabrala mnozstvo energie, ktoru u svokry nemam 😖
a tiez som jedla jahodyyyyyyyy, a moc 😀

ellianka
2. jún 2008

libi, leto a slnko je úžasné na akúkoľvek regeneráciu...manžel už naplánoval dovolenku 😎

žienky, robíte mi chute s tými jahodami...mňam mňam
asi navštívim svokrinu záhradku, ona ich pestuje vo veľkom

sue13
2. jún 2008

Janis to dufam aj ja 🙂 Libeth 😵

janis24
2. jún 2008

libi tak ja to mam naopak 😉 Ja som zasa u svokrovcov nabrala energiu, ktora mi chyba doma...

petkapo
2. jún 2008

U mna je to negativne dievcata... ☹ ☹ ☹ A hoci som tomu davala len mizivu sancu, som dost sklamana ☹

janis24
2. jún 2008

petka ☹ Jasne to je tak vzdy, snazis sa presvedcit sama seba, ze to urcite nevyjde, aby si potom nebola sklamana, ale ci chces alebo nie, vzdy je tam ta mala iskricka nadeje a to svetielko, ktore vravi: Co ak predsa? 😨 A potom ked dostanes zlu spravu, tak tie emocie na teba pridu... 😔
Ale neboj, vy sa v pohodicke mozte snazilkovat dalej, nic hrozne sa neudialo, nevyslo teraz, vyjde nabuduce... 😉

cvirko
2. jún 2008

Ahojte dievčatá, chcem vás potešiť, písala som prednedávnom, že som bola na laparke a že mi zistili endometriózu, ale nie moc závažnú.Vajcovody a vaječníky som nemala zasiahnuté...a čuduj sa svete, prvý cyklus po laparke som si našla ne teste dve// 😉 a to aj s manželovým zhoršeným spermiogramom.Zajtra idem na kontrolu do centra tak dúfam, že to dopadne dobre..Držím vám všetkým palčeky 😵

janis24
2. jún 2008

ahoj cvirko, perfektna spravicka, gratulujeem! Zajtra napis ako to dopadlo, ale urcite dobre... 😉 🙂

lenand
3. jún 2008

cavte kocky elli je mi to luto ☹ vcera som dostala papiere od dokyho a zajtra sa idem objednat do nemocnice na prefuk

ellianka
3. jún 2008

petka 😔 😔 😔 je mi to ľúto, ale sme bojovnice a raz nám to určite vyjde 😉

cvirko 😵 držím palce, aby to dobre dopadlo a už teraz tak opatrne potichúčky...gratulujem 😉

babuľky krásne slnečné ránečko 🙂

janis24
3. jún 2008

elli aj tebe 😉
lenand potom daj vediet ako si zvladla ten prefuk, nech viem, lebo ja sa este stale rozhodujem ci ano ci nie... 😅

ellianka
3. jún 2008

ahoj janis 🙂
lenand, držím palec, aby ten prefuk pomohol 😵

lenand
3. jún 2008

zatil sa idem len objednat ale v 2003 som uz bola ale vtedy som mala aj cistu tak som zvedava ci aj teraz to bude tak isto alebo inac neviem

petkapo
3. jún 2008

Ahojte!

Eli - to si pis, ze sme bojovnice! A vyjst to proste MUSI! Ina moznost nie je 😀

Janis - ved to.....stale som si opakovala, ze to bude negativne a myslela som si, ze som na to pripravena, ale asi som nebola. Nezvladla som to a dokonca som si aj dala cigu ☹ Hanbim sa ☹

Cvirko - drzim palce 😉 Potom posli nejake T virusy 😉

Lenand - tak ten prefuk ma nakoniec neminie.... Uz len cakam na mrsisko mrchate a potom hajde na kozu 😀 Ked to budes mat za sebou daj vediet, ci je to az take hrozne ako sa hovori.... Nech zbytocne nestresujem...

ellianka
3. jún 2008

hop, trochu vyšie 🙂
kočky dnes pekne usilovne robkáte ako včeličky 😉

janis24
4. jún 2008

krasne ranko zelam 😉
lenocka vsetko najsamkrajsie k meninkam, veeela vela lasky, plodnych dni a deticiek ti prajem 😉 😀 😀 😀
je tu este nejaka Lenka medzi nami, lebo z tych nickov je to nejasne... 🙂

ellianka
4. jún 2008

krásny dníček babuľky 🙂
lenočka, ja sa tiež pripájam k želaniu všetkého naj naj naj k tvojim dnešným meninám 😵 😉
janis 🙂