Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

miminap
9. sep 2008

och.. sa mi vymazal taaaaaaky dlhy prispevok. nevadi, sak to spisem zas. pinky, ako: co nove na starstiplnej ceste k babu ? 🙂

miminap
9. sep 2008

tak teda zatial spisem odpovede.. postupne..

monika - ano, stimulujem. teraz som 29 DC. zacala som brat proveru od 16 DC 2xdenne 1 tabletu. od 23 dc aj pichame denne rano decapeptyl az dokim mi pan doktor nepovie, ze dost. mam v chladnicke v sufliku este dve balenia 😎 problem je, ze uz som mala mat MS ☹ a nic. lebo v prvy den MS idem na krv do ISCARE a z hladiny hormonov mi poveda, kolko si mam pichnut Gonalu. a potom budem chodit na kontroly, az kym mi nepovedia, ze idem na odber oocytov. kedy to bude a ci vbec.. to neviem 😢

scarlett - dve vajicka su dvojicky ako buk. a fakt, ak su len dve, budu najsilnejsie, lebo sa o teba s nikym nedelili 😀

pink_lady
9. sep 2008

mimi tak pis ten dlhyyy prispevok 😅

pink_lady
9. sep 2008

aa uz je tu 😀

pink_lady
9. sep 2008

mimi no ja...len tajne dufam, ze v 30 budem uz stastna mamina dvoch deti 😎 😀 lenze na tomam uz len necele 3 roky ☹

miminap
9. sep 2008

yasmin, dievca zlate, ved to su tehu priznaky ako vysite. podla mna, ked praskne cysta, vobec nie je brucho vypukle, skor naopak, splasne, kde bola cysta..

pinky, ty sa pochval.. ja som az teraz sa dostala k pc, robim v robote budgety.. blaaaaaaa 😒 a hned potom, som sla balit este nejake papiere do krojovne.. faktury a take.. aj s mangelom. a potom sme sa konecne odhodlali ist kupit tlaciaren,kopirku, lebo nic take nemame doma a faktury musim v robote chystat a potom sa stane, ze obaja zabudneme. a potom som mu este zehlila koselu, bo zajtra ide do BA na jednanie a veceru chcel a vobec.. mam dost.
no.. ale toto ti porozpravam. bola som dnes na krv na predoperacne vysetrenie. a sla som k svojej gynekol., ze mi sestricka vezme krv. vzala som aj krabicku s prazdynmi injekciami decapeptylu, lebo som dnes pichla siedmu a tolko ich je v baleni, ze nech sestricka to da zlikvidovat, lebo nerada by som to hadzala normalne do smeti a ona na mna pozera ako teliatko. a TO SI PICHATE SAMA DOMA?! a TO SA NEBOJITE SOKU?! ja by som vam to ani nepichla, keby ste prisli, lebo sa bojim, a vy len tak sama? doma? no tak ma vysokovala, nana jedna! vsak asi vedia, ci sa to sme alebo nie. ved hadam ma nezabiju. a ona stale dookola mlela, ze ona by to nikdy.. som odchadzala taka vystresovana od nej, uz sa tesim, ked budem pichat jednu injekciu na jednu stranu a druhu na druhu stranu brucha.. boze. a tak som sa tesila, ze ako nam to pichanie ide.. 😠

miminap
9. sep 2008

pink.. ja mam tridsat o par mesiacov!! 😢

pink_lady
9. sep 2008

no, mimi, neviem, aku staru fotku mas tu ale z nej som ti tipovala tak na 24-25 😅

miminap
9. sep 2008

lenocka, tak v utorok drzim palce. no.. hadam Ta neposlu najskor precistit na LPSK.. ja som mala spinenie tiez dllllllllllho pred a dlllllllho po MS pred laparkou. a po laparke, ked urrobili vsetky tie zakroky cistiace, poklopem.. tuk tuk.. zatial fajn. a mi lekar povedal, ze to IVF sa po takom cistiacom zakroku nema odkladat, aby bolo prostredie vhodne na uhniezdenie.. ale nechcem ta strasit, to ja som mala najhorsie stadium endo ☹

pink_lady
9. sep 2008

no a tie injekcie, niekedy tusim tie sestricky viac stresuju ako ti co do toho moc nevydia (hoci ja mam povodne tiez zdravotku 😀 ale to uz bolo daaaaaaavno 😀 😀 😀 )

a no pozri ved ty uz teraz stimulujes takze k 30 uz bude ruzovy batoztek 😵 😵

miminap
9. sep 2008

janis24 uz to vydrz dajko do stimulky.. fakt to zbehne ako voda. prisahaaaaam. som sa nevedela dockat auz sa mi aj minaju krabicky z chladnicky 😉 ani sa nenazdas, a uz rano otvoris oci a nad tebou bude stat drahy manzel aj s injekciou ako pomstitel, haha..

pink_lady
9. sep 2008

😀 😀 😀 som si ta teraz predstavila ako rano otvoris oci a nad tebou chlap s injekciou 😀 😀 prepac ze sa smejem 😔

miminap
9. sep 2008

pink.. ak vsetko pojde uuuuuuuuuplne idealne, tak sa narodi naozaj niekedy okolo mojej 30 tky. paaaaaaaaaaaanabeka. ja neviem, co by bol krajsi darcek!! ale co s tou mrchou, ked nechodi.. neviem, co robit .. 😒

miminap
9. sep 2008

v poho pink, naozaj to musime brat s humorom, ked nas priroda tak skusa 😀

pink_lady
9. sep 2008

a nie je mozne ze nechodi preto lebo ... 😵 😵 😵

miminap
9. sep 2008

mirip - a ja som to za teba veeeeeeeeeeru este ani zdaleka nevzdala!!!! ten drobec v tvojom brusku bojuje ostosest, jasne, ze to nie je lahke, po tom, co tam musi porozrusovat vsetky pozapalove zrasty a kadeco, co mu tam zavadzia, STOJI HO TO VELA SIL, TAK NERASTIE TAK RYCHLO ale az si tam "uprace" , pooooooooooooooooooooootm uvidic, moja zlata, ako zacne rast!! este budes spominat, ako si ho povzbudzovala duphastonom.. nebooooooooj 😵 😵 😵

miminap
9. sep 2008

pink.. ani nie. lebo lekar nam vravel, ze nemame sa snazit, ked zacnem brat lieky. tak odvtedy to neskusame tak naplno.. iba zeby sa to podarilo na ten posledny krat, ale hned na druhy den som zacala brat PROVERu., ak by to tak bolo.. tak by som sa asi bala, ze co mojmu babu urobia tie injekcie.. joo.. clovek je tvor nespokojnyyyyyyyyyyyyyyy ☹

miminap
9. sep 2008

no a na zaver...
lenand.. ty sa len setri a vela oddychuj, vsak to tiez o nieco svedci, ze si otehulkovala po taaaaaaaaaaaaaaakom dllllllllllhom odpocinku doma v pohode a bez stresu, nesnaz sa si ten stres teraz vynahradit.pokoj to chce 😵

miminap
9. sep 2008

pink, este strasis, ci uz aj strasidielka spia ? 😀

pink_lady
9. sep 2008

mimi zapozerala som sa na mesto anjelov 😎 😔
a mimi co ak tobolo este pred tymi injekciami? 😵 neskusis testik? 😵 😉

miminap
9. sep 2008

no.. dobre babule. dufam, ze som vas dajako povzbudila aspon kustilililincek.. a zajtra si precitate vsetky moje prispevky nocne 😀 clovek by si myslel, ze nemam co po nociach robit.. , nie? 😀 no cez den vas zase iba precitam a nebudem moct pisat a zajtra vecer zasa mame trening v subore uz, tak az neskoro sa zasa pripojim.. tak vam prajem dobru noc a pekny dnik zajtra. pa
vasa biela pani, co po nociach tu chodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

pink_lady
9. sep 2008

...vies tak pre istotu ved co ak...aby sa babu neublizilo 😕

miminap
9. sep 2008

pink, si ma teraz nakopla. rano idem kupit testik a prisaham, ze ak vyjdu dve ciarky, pojdem do internet kafe naproti kancelarii a hneeeeeeeeeeeed vam napisem. idem ja uz spat, lebo ak som tehu, paaaaaanabeka, musim sanovat svoje dieta 😀 😀 😀 a seba tiez.. ledva vidim. tak dobru nocku, pink. aj vsetci.

pink_lady
9. sep 2008

no ale vies ze to treba z ranneho 😎 😀 tak drzim palceky 😵 bru nocku

yasminx
10. sep 2008

miminap - no som zvedavá ako to nakoniec dopadne. Ale ja nemám žiadne tehu príznaky 😕 proste nič. Veď uvidím 😉

scarlette
10. sep 2008

dobre rano 🙂

yasminx iba pozitivne iba pozitivne 😉

pink_lady
10. sep 2008

dobre ranko ci uz den 🙂
mimi no ako?

yasmi bude to pozitivum 😎

nelly3
10. sep 2008

ahojte 🙂
miminap: a co ti povedal lekar ohladom toho vytoku? ja som praveze pred operaciou nemala a po operacii som ho zacala mat ☹

lenocka3
10. sep 2008

kocky dobre ranko 😵
uz mam zdravotnu dokumentaciu....boooooooozeeeeeeee, to je zbierka 😀 😀 kazda navsteva ina diagnoza... chudak doki.... no ale kazdopadne najviac mi vadi dg. sterilita, endometrioza atd 😀 sak poznate.

MIMI - prosim ta... ake cistenie?????????? Co? Ja o ziadnej takejto moznosti neviem 😲 😲 To sa da??? Ako? Kedy? Kde? Co pri tom robia? a ja spinim presne ako si ty hovorila - dlho pred MS a strasne dlho po MS... A co ti povedali, ze co vycistili???? Ja nechceeeeem ist na lsk 😖 ja chcem ist na ivf ☹ no nic, ked to inac nepojde, tak to prezijem... BOZE mimi - normalne si mi vliala kusok nadeje, ze s tym spinenim sa da naozaj len nieco robit... ze nebudem musiet cely mesiac v kuse chodit s intimkami a tamponami a vlozkami. Ale len 5 dni, ked mam kramy... znie mi to ako sen... 😅

nelly3
10. sep 2008

ahoj lenocka3
sme na tom rovnako. a ides na ivf? kedy zacinas?