Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
15. okt 2008

Moniiiiiii 🙂 ahooooooj 🙂 len pomaly s tou robotkou 🙂, nech sa neprepracujes 😉

scarlette
15. okt 2008

ahojte, janis idem hladat tvoj album 😉

mirip
15. okt 2008

tak babenky som doma 😀 tabulečka aktualizovaná a aj pomenené stlpčeky 😀

mirip
15. okt 2008

inak už mi s toho abstáku preskakuje 😀 😀 😀 a ešte ma čaká dva a pol mesiaca 😕 😕 😕 😨

rikuska21
15. okt 2008

ahojte,
predtym ako ste nieco zacali podnikat, obehali ste viacere centra alebo ste si vybrali len 1 a tam ste doteraz

Ja som bola vo Ferticente a mam ist po dalsej MS na IUI.
Ale v piatok idem este skusit do gyn-fivu a uvidim, co mi tam povedia.

Mirip, pevne nervy, stoji to za to a dik za tbulku , uz som kuklla 😀 😀 😀 😀 😀 😕

rikuska21
15. okt 2008

A este jednu otazocku...

Dnes som bola u geneticky a povedala, ze mam velmi vysoke onko markery , 😖 😖 😖 😖 , ale ze to je urcite z endometriozi.

Mali ste niektora aj vy tuto skusenost? 😅 😅 😅

please 😵 😵

mirip
15. okt 2008

ja nie alebo neviem o tom

rikuska21
15. okt 2008

Dik mirip,
mne to tiez cudne znie ta istota.
Snad este niekto napise 😀 😀 😀 😀

v555
15. okt 2008

rikuska,može to byt z endometriozy,ale aj kopa inych veci,aj zo zapalu vaječnikov.Ale na tvojom mieste by som isla dalej patrat po tom lebo je to dost chulostiva vec.vies co su to onko markery?

scarlette
15. okt 2008

rikuska ja som mala dvojnasobne vyssie onkomarkery CA125 a CA19, bolo to z endomerioznej cysty, teraz mam tie hodnoty ok, ale treba ozaj zvazit vsetko z coho to moze byt...

a k tym CARom, ja som bola len v jedinom, do toho mi dala odporucanie moja gynekologicka ku konkretnemu lekarovi a aj mu zavolala a povedala o co sajedna... chlapik ma velmi dobry pristup a bavi sa s clovekom ako seberovnym. zatial sa nemozem stazovat 🙂

mirip
15. okt 2008

ahoj scar, si tu? máme nové babenky v tabulke a je tam aj zmena 😀 sa nudím no čo, ked snažiť nemôžme tak aspon zaháňam nudu 😀 😀 😀

tittika
15. okt 2008

aj ja sa nudim 😠 este som u rodicov 😖 drahy sa uz vracia zo sluzobky ale niekde v nemecku prespi a zajtra pride,konecne 😝

tittika
15. okt 2008

ahojte 😀

scarlette
15. okt 2008

hej som tu, teraz som sa pripojila...
a tiez sa nudim jak pes

tittika
15. okt 2008

ved pride aj nas cas a o takomto case budeme kupkat babatko 😀 alebo uz uspavat 😀

scarlette
15. okt 2008

titi pekna predstava 🙂
babulky moj muzik je zlaty, zajtra aby bol so mnou bude pracovat z domu a pekne sa o mna starat 😀

tittika
15. okt 2008

zlaty muzik 😵

scarlette
15. okt 2008

🙂
podme si oniecom pisat... lebo ma tu poraziiiiiiii

mirip
15. okt 2008

ozaj titti to tvoje komárno je tam som tam doplnila aj seba aj cikytu 😀 aby sme boli háááát maďari dvaja 😀 😀 😀 😀

scarlette
15. okt 2008

miri mne tam mozes doplnit ze sa snazime od maja2007

tittika
15. okt 2008

aj ty 😀

tittika
15. okt 2008

o com?tema 😀

nelly3
15. okt 2008

scarlette a ty uz si po operacii? 😕

scarlette
15. okt 2008

nelly ano, robili ma rano okolo pol desiatej ao pol jedenastej som uz bola hore

mirip
15. okt 2008

ok dopíšem , a mesto nehodíš ?len nech zvačšujem tabulku ako chcem tak sa nedá 😠 hádam to tam vidieť aj tak

titti ja som s LV okresu ale nie zdola tam sú maďari horná časť nevie po maďarsky a ja viem ale len nadávať 😀 😀 😀 😀 😀

tittika
15. okt 2008

ja viem perfis 😀 tu kazdy 😀

nelly3
15. okt 2008

scarlette a ako sa citis? ako to dopadlo?

tittika
15. okt 2008

kukate panelak?

mirip
15. okt 2008

ja nie ma to nebaví, maráková sklamala tam je taká nevýrazná 😒

nelly3
15. okt 2008

ja ano 🙂 ja som taka zase dolamana a unavena, boli sme vo fitnese a trenerka nas zase zmorila 😝 , zajtra bude ina svalovica 🙂